pkovaks 2021 febr. 03. - 11:03:10 Előzmény Balu64
(1380/1660)
Nem tudom mikor lesz mar vegre vege de több honapja megy mar folyamatosan es mikor meghallom palik uvölteset (akar a reklamban is) teljesen kesz vagyok...Miert nem rakjak ezt a szart valamelyik sportcsatornara ? Igaz ki kell tölteni a musoridöt valamivel (nekik mindegy hogy mivel csak nezzek a nepek) es a reklam az igazi jövedelmezö ARANYBORJU...
a.dani0227@gmail.com 2021 febr. 03. - 08:06:42
(1379/1660)
A teljes adás 1 órával rövidebb, csak a reklámok miatt ennyi. Reggel szoktam visszanézni, addigra le szokta tölteni a gép. Sokszor a beszélgetős részt áttekerem 1.5x-ös gyorsításon.

Igazad van direkt generálja a feszkót, viszont az pont neki nem jó. Neki a leggyengébb a statisztikája ez tény, nem versenyzik így javítani se tud, de nem értem miért jó neki ha szítja a feszültséget? hiszen ha kihat a teljesítményre és emiatt bukják a párbajt az pont neki nem jó mert biztos párbajozó lesz és valszeg ki is esik. Sztem tegnap még nem erről volt szó, hogy kihatott, legalábbis nem olyan mértékben, de ha minimálisan is kihat az is döntő lehet egy 9-9-es eredménynél és hirtelen halálnál pl. dőlt már el ezen párbaj.

Írta valaki tegnap, hogy az ügyességin áll vagy bukik hát valóban, tegnap a kékeknek nem feküdt az ügyészségi, hétfőn a pirosoknak, és el is döntötte a meccset. hiába hozod a meccset toronymagasan ha nem megy az ügyességi.
Feedoo 2021 febr. 03. - 05:53:45 Előzmény Balu64
(1378/1660)
Köszi a véleményt de valahogy Te is ide keveredtél, ezek szerint nézed... ha meg nem akkor ne szólj szám nem fáj fejem...
Feedoo 2021 febr. 03. - 05:50:39
(1377/1660)
Ricsi tudatosan generálja a balhét, tisztában van vele ,hogy neki van a legrosszabb statisztikája! Ameddig a többiek egymást marják addig sem vele foglalkoznak!!
Balu64 2021 febr. 02. - 20:40:51
(1376/1660)
Édes F...om!... Csak most láttam meg véletlenül: ez EGÉSZ HÉTEN, MINDEN ESTE 3 órában megy???... Egy héten egy nap még oké lenne esetleg, de MINDEN estét ezzel töltik végig az emberek???... Tényleg ennyi idiótát hord a Föld a hátán, hogy ez megérje?... Úristen!
a.dani0227@gmail.com 2021 febr. 02. - 19:47:32 Előzmény nevem van
(1375/1660)
Lehet, hogy rosszul emlékeztem, a mozdulat az megmaradt, és teljesen érthető is volt a dolog, hozta előnnyel az akadályokat, az első kettőt is szinte azonnal dobta, azt is annyiszor eltalálta telibe is többször és nem tört ki.
nevem van 2021 febr. 02. - 19:05:17 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1374/1660)
A Viki volt az a kékektől, nem a Busa Gabi. Ne keverd!
a.dani0227@gmail.com 2021 febr. 02. - 15:02:25 Előzmény Maskaport48
(1373/1660)
Eddig is így volt, akadálypálya + ügyességi. Máskor meg olyan futamok voltak, ahol az ügyességi nem ment a kékeknek, és bár toronymagasan hozták a pályát, ügyességin elbukták. Kinek ez kinek meg az megy jobban.

Lásd. Livi Dóri párbaj, szinte mindig dóri volt, aki toronymagasan hozta az akadálypálya részt, már régen dobált mikor Livi még sehol sem volt, ügyességi nélkül nem kellett volna 4 medált elhasználni azért, hogy benttartsák.

Sőt kék párbaj se lett volna akkor mert hirtelen halál se lett volna.


Az előző szériából is rémlik az a jelenet mikor asszem Busa Gabi volt az, aki akárhogyan dobta a csempét csak nem akart eltörni, pedig már csak az az utolsó csempe kellett volna, mert addig hozta toronymagasan a pályát. Aztán mikor elbukta, méregből ököllel vágott bele és így törte el. Mint, ahogy máskor is volt mikor szerencse döntött a dobásnál, állandó visszatérő szavak Paliktól is a "megmoccan, de nem esik le" "gyűrűról pattant ki" stb. ez a szerencse faktor.
5/10
Maskaport48 2021 febr. 02. - 14:06:18 5/10
(1372/1660)
1. Már egyértelmű, hogy minden futás a célba dobással dől el. Érthetetlen a verseny felépítése, mert ez nem egy célba dobó verseny, tehát az egyéb rétegeket is versenyszámmá kellett volna tenni már régen. Ez Palik hibája.
2. Ezek után behozza a versenybe Rékát, akiről kiderül, hogy kézilabdázott, ahol elsőrendű követelmény a jó célba dobás. És ez megy neki ezerrel.
3. Utána tegnap már csak Réka versenyzett, aki ezzel a metodikával nyert is háromszor. Igaz, hogy mind a háromszor később érkezett a célba dobáshoz, mert ő lassúbb, mint a többiek, de ennek ellenére a gyakorlata által megnyerte.
4. Innen leegyszerűsödik az Exatlon > Rékát kell választani minden kiélezett helyzetben, és csak a kékek fognak nyerni.

Palik Úr! Ez ugye világos volt eddig is? Mi ez, ha nem unfair?
a.dani0227@gmail.com 2021 febr. 02. - 08:12:22 Előzmény Feedoo
(1371/1660)
Egy ideig igen, de hosszú távon nem lehet bírni azt ,hogy a többiek helyett mész, mint Réka tegnap, mindenki helyett neki kellett menni, és bár hozta a pontokat, de hosszú távon lefáradhat. Bálint is ment már úgy, hogy egyedül ő volt játékra alkalmas, így minden fiú helyett ő ment, most Réka a lányok helyett, rövid távon jó pláne ha fekszik is neki a pálya, mert tapasztalatot szerez, meg rutint, hosszú távon teljesen lefárad.
a.dani0227@gmail.com 2021 febr. 02. - 08:10:38
(1370/1660)
Egyetértek ez sima műbalhé volt, műzlievésből ekkora cirkuszt csinálni.

Bár ki tudja egész nap mi történik végül is az összefoglalóba csak azt vágják be, mikor történik valami.

Pirosaknál se volt semmi, ahogy Franci osztotta az észt a partvonalról, hiszen ő még mindig nem játszott. Az érthetetlen statisztika számolásnak hála, meg nem romlik a statisztikája sem, hiába nem játszik már lassan hetek óta. Mégis miből szűrte le azt, hogy nem is akartak nyerni meg elengedték a napot? Nem ment nekik az ügyességi játék, meg azért sokszor a szerencsén is múlt egy-egy futam végkimenetele, éppen a széléről pattant ki, de pont asszem Krisztiánnál volt olyan dobás, ahol sokszor körbeforgott a labda a peremen aztán végül beszédült, szerencse faktor, kifelé is mehetett volna ugyanakkora eséllyel
Feedoo 2021 febr. 01. - 23:04:31
(1369/1660)

Ha továbbra is csak az erő kihívók futnak a bajnok csapat földbe lesz tiporva... hihetetlen ,hogy semmi nem áll nekik kézre...
Feedoo 2021 febr. 01. - 22:02:02
(1368/1660)
Lehet ez is csak a műsor része... nem is értem miért ugranak egymásnak azok után hogy hozták a hetet és megúszták a párbajt?! Nagyon érdekes dolgok történnek!
1/10
offtopic
Tiberio 2021 jan. 31. - 18:09:58 1/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1367/1660)
Érthetetlen számomra, hogy miért nem hordhatnak a játékosok térdvédőt. Engem már csak ez érdekel.
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 31. - 16:57:13
(1366/1660)
És kiesik ezt tedd még hozzá barátom
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 30. - 19:27:23
(1365/1660)
Sajnos Krisztiánba csalódtam elkövette amiért szidtuk a kékeket mellé állt az egyik versenyzö mellé és ez töle sem fair Daninak sem lett volna szabad elfogadni nem volt egy fair párbaj sajnálom de én igy éezem pedig bajnok drukker vagyok
Feedoo 2021 jan. 29. - 21:44:18 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1364/1660)
Én úgy vélem ,ha Ricsi ment volna futamokat akkor nagyobb sansz lett volna a bajnokoknak a győzelemre mivel rajta tudnak pontot hozni.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 29. - 09:05:25 Előzmény Feedoo
(1363/1660)
Lehet, hogy haza kell mennie, mert a sérülése komoly, de ugye most bizonyítani nem tud jobban örülnék ha játszthatna újra és ha mennie kell párbajban esne ki nem úgy, hogy hazaküldik sérülés miatt.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 29. - 08:54:39
(1362/1660)
Igen a számolás nem igazságos, a kihagyott napok nem számítanak bele.

NagyDani esetén ment hétfőn asszem 2x mindkettőt nyerte, kedden egyet, nyerte de lesérült szóval 100% mert 3-ból 3. Hiába nyer valaki több futamból többet akár teszem azt pl. minden nap fut kettőt és egy hirtelen halált is ami mondjuk legyen 7 futam csütörtökig és egyszer kikap akkor máris nem 7/7 hanem 6/7 vagyis rosszabb mint 100%, és mégse neki lesz a legjobb statisztikája, pedig eredményesebb.

Az még kevésbé érthető hogyan lehet Francinak úgy a legjobb a statisztikája, hogy a héten 0 futamot ment tehát 0/0 az átlaga a nullánál minden jobb. Összességében számolják ezek szerint nem hetente., de akkor se igazságos a nem futott napokat látszik ,hogy nem számolják bele sehogy kevesebb futamból meg evidens, hogy jobb lesz a statisztika. Bele kéne ezeket is számolni ,úgy igazságosabb lenne a dolog.
Feedoo 2021 jan. 28. - 22:59:44
(1361/1660)
Akárki is megy haza, emelt fővel fog távozni!! Majd jövő héten eljön Ricsi ideje is! Nincs helye a csapatban!