saibor 2009 okt. 07. - 20:12:35
(69/109)
Szotyi és Viola, nektek van igazatok, egész nap és este szar mûsor, éjszaka meg a normális filmeket vetítik. Azért mert nem normálisak.
norton15 2009 okt. 07. - 20:07:45 Előzmény perry
(68/109)
Õt nagyon kevés, talán egy-két filmben láttam még, csak a neve rémlik.:S Viszont meglepõdtem, hogy ezt a filmet mindig ilyen késõn adják. Ennyire durva lenne, vagy csak a mûvelõdésért kell szenvedni?
offtopic
SZOTYl 2009 okt. 07. - 20:03:40 Előzmény szevia
(67/109)
Imádom az ilyen zseniális megmondó embereket, akik beosztják mások pénztárcájának tartalmát. Akad, aki ezeket a hozzászólásokat sem tudja olvasni, mert vagy technikai eszköze nincs hozzá, vagy épp nem telik Net elõfizetésre. És az is lehet, hogy a szobaantennával fogható csatornákon kívül mást nem tud nézni, mert inkább némi gyümölcsöt vesz a gyerekének, mint kábeltévézzen, meg DVD-t vegyen.
És az is lehet, hogy simán csak azért nézne fõmûsoridõben ilyen filmeket, mert ezek értéket hordoznak a sok bulvárkakkantással meg szappanoperával ellentétben.
Mielõtt eszet osztasz, gondolkodj el legközelebb.
SZOTYl 2009 okt. 07. - 19:53:04
(66/109)
Nem kedvelem Leonyaldo gyereket, de ez az egyik legjobb alakítása, pedig itt még tényleg kölyök.
pozsizsuzsi 2009 okt. 07. - 17:05:41
(65/109)
Hogy a filmrõl is essék szó: pöpec, nagyszerû alakításokkal, ne hagyjátok ki.
Gabriella51 2009 okt. 07. - 16:35:21
(64/109)
Tényleg kétségbeejtõ, hogy a dolgozó emberek nem tudnak egy normális filmet nézni! Aki munkába jár, az általában korán kel, és nem tud hajnalig tévézni, hogy egy jó filmet nézhessen!!! Jó lenne, ha olvasnák ezeket az igényeket az illetékesek is!!!!
yoursi 2009 okt. 07. - 14:51:39
(63/109)
Én is hozzáfûznék valamit. Ugyan nem kéne, pogizsuzsi kifejtette (pl. nálunk nincs se video, se dvd, bármilyen égõ is, anyagi és egyéb okoból) másrészt vannak olyan emberek, lehet szerencsétlenek, lehet hülyék, akik pl. nyolctól négyig dolgoznak, nõbõl vannak tehát utána otthon fõznek, mosnak takarítanak, vacsoráztatnak, szexelnek, és örülnek hogy lyuk van a s*ggükön. Ez a réteg, vagy egy része bizonybizony NYOLCKOR akarna értelmes filmet, és ha akarja ha nem, a fáradságtól legkésõbb tizenegykor elájul. Le lehet nézni õket, hogy ma mennyire ciki hogy esetleg más az értékrendje meg végülis belegondolva minek a gyerek ugyebár... mindenesetre az én véleményem is az, hogy fõmûsoridõben tévéznék.
offtopic
pozsizsuzsi 2009 okt. 07. - 13:23:04
(62/109)
És, szerintem azon a két mákvirágon, akik valami sötét ármánykodás folytán elnyerték az országos terítettség és földi sugárzás jogát, bizony, számon kéne kérni némi elkötelezettséget a reklámbevételek hajszolásán kívül is. De most már az M1-et is nyugodtan ideszámolhatjuk.
offtopic
pozsizsuzsi 2009 okt. 07. - 13:13:06
(61/109)
Nem értek egyet. Nem kell tudomásul venni. Nem kell szarokat nyomatni, amikor az ember még úgy-ahogy észnél van, és nem kéne a strapás, viszont szellemileg kifizetõdõ filmeket késõre (koránra!) Rakni. Nem kéne gyerek- és családi, valamint tudományos ismeretterjesztõ filmeket hajnalra tervezni. Komoly mûvészfilmeket vagy kuriozitásokat meg mondjuk délelõttre.
És, bizony, van akinek megterhelõ ez a kiadás, és, vannak, nem is kevesen, akik a tévémûsort akkor is a tévén szeretik megnézni "élõben", ha egyébként birtokolják a technikát, sõt, a kedvencük ott díszeleg a polcon.
Nehogy már a farok csóválja a kutyát.
szevia 2009 okt. 07. - 13:04:44
(60/109)
Bocs, de állandóan ezt a sirámot hajtogatod! Tudomásul kell venni, hogy ez van; ha meg akarod nézni, amit szeretnél fel kell venni magnóra, videóra, akármire. Nem megfizethetetlen eszközök.
kisbogáncs 2009 okt. 07. - 12:33:16
(59/109)
Basszus... ez tényleg gáz. Mármint, nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy vetítik,mert egyszer láttam régebben, és nagyon tetszett. Kb. az elsõ film, amiben Leonardo dikabrió is bizonyított számomra. de éjjel 1-kor.. nem normálisak, tényleg. :(
Aagika 2009 okt. 07. - 12:20:13
(58/109)
Hát igen :( ráadásul 2 órás film.. igaz, fel lehet venni, és valószínûleg már olyankor nem raknak be reklámot, de akkor is...
Viola Erzsébet 2009 okt. 07. - 11:58:36
(57/109)
Meg tudja valaki magyarázni, hogy az ilyen normális filmet miért éjjel 1 órakor vetítik?
Ez jó filmnek igérkezik, de képtelen leszek megnézni :( Elõtte csupa marhaság megy, ami baromi unalmas. A tévét sem érdemes bekapcsolni miattuk.
Tényleg nem értem, hogy miért büntetik a tévécsatornák folyamatosan azokat, akik valami normális, értékes mûsort szeretnének látni...
perry 2009 okt. 07. - 08:35:48 Előzmény norton15
(56/109)
Én még hozzá tenném Ellen Barkint is aki jobb sorsra érdemes színésznõ, és aki habkönnyû vígjátékokra lett kárhoztatva, itt meglepõ drámaisággal alakítja az anyát.
hegyjáró 2008 nov. 15. - 12:18:46
(55/109)
Minden benne van, amit egy filmtõl el lehet várni: remek sztori, feszes forgatókönyv, kiváló alakítások és megrázó mondanivaló. A szereplõk, annak ellenére, hogy az ábrázolt probléma rendkívül gyakori, csöppet sem sematikusak. Mindhárom fõszereplõ árnyaltan, plasztikusan formált. És semmi túlzás, minden pillanata élhetõ, hihetõ. És hát az az indulat, ami kirobban de Niroból és di Caprióból... Talán páratlan. Di Caprio a füléig elvörösödik a mustáros jelenetben: teljesen átélte a megalázást.
norton15 2008 okt. 18. - 18:00:44
(54/109)
Nyáron láttam a filmet, persze éjszaka a Képírók sorozatban. Mindenki remekül játszott benne, de az abszolút ász De Niro. Olyan kegyetlenül jól alakított, hogy némi rossz érzés is vegyült bele, mert a nagyapám is pontosan ilyen volt, ugyanígy viselkedett. Félelmetes volt az arca, amikor DiCaprio meglepte õt a könyöklésével.:S
Redfield 2008 okt. 18. - 17:28:09
(53/109)
Persze egy filmrõl nem árt tudni, hogy nem szokása szórul szóra követni a leírtakat, amiket alapként vesz, mert az nem minden apró részletében eladható bizonyos emberkék szerint.
grhhh 2008 okt. 18. - 12:39:31 Előzmény Redfield
(52/109)
válasz a SPOILER-re
SPOILER









"Ez inkább egy olyan befejezés volt, mintha a gonosz varázslót ölték volna meg, aki még utoljára elhabogja a hókuszpókuszait, mutatva, hogy igen, õ volt a gonosz varázsló"

és azoknak akik szerint ilyen ember nincs a való világban
nem néztétek végig a filmet vagy mi?
a végén kiderül (ami egész végig érzõdik nyers valószerûségében)hogy ez egy önéletrajzi regény alapján készült film...
szóval van ilyen... és ezért van ilyen vége mert így történt a valóságban...
10/10
B.A.T. 2008 aug. 18. - 14:55:16 10/10
(51/109)
Imádom ezt a filmet! Úgy jó, ahogy van! És a színészi alakítások is mesteriek! ;)
rajongo1 2008 júl. 29. - 10:49:56
(50/109)
Csak annyit, hogy Robert DeNiro a világ legjobb színésze! Azt hiszem lehetek ennyire elfogult, és akkor nem is mondtam hülyeséget!