say 2007 dec. 24. - 23:55:45
(8/28)
Eddig bírtam az öreget... de a Csillag születikben levágott Utasi Ápri sztárolása után kicsit kiábrándultam. Remélem ad neki a kis tökös pár milkát, ha már keresett neki 12-õt + egy kocsit!
Mazsola1 2007 ápr. 27. - 12:06:24
(7/28)
A válasz egyszerû, azért mert nem Fábry intézi kik jöjennek be a mûsorba, hanem a producer, meg a nagy fejesek az RtlKlubnál, nyílván Fábrynak is vannak javaslatai, de elõrébb helyezik azokat az embereket akik épp felfutóban lévõ "sztárok" és a csapból is õk folynak. Látszik Fábryn, már amikor bevezeti a vendégek neveit, hogy kihez volt kedve meg kihez nem, na meg a beszélgetésin is látszik hogy teljesen hidegen hagyja, de hát ezért kapja a fizetését és ez a munkája...
Ha rajta múlna a szereplõ gárda, sztem teljesen más embereket látnák, akikhez a legtöbb embernek fingja se lenne kicsoda, mert nem szerepelnek minden második Fókusz mûsorban, és nem vetkõznek minden magazinnak,hanem csak úgy szimplán normálisak és értelmesek, de hát azokon nem lehet csámcsogni...
Szvsz
kessy6 2007 ápr. 17. - 18:25:21
(6/28)
Ebben igazad van....Csak neha szalad bele.....
Bar en mar nagyon regen lattam,mert nem szeretem a musorat.......Sajnos nagyon lesullyedt......tudom,hogy ez kell a kozizlesnek,ezt nezik az emberek........de neha lehetne egy kicsit tobb,az igazi Fabry-bol a musoraiban........akkor leulnek megnezni.........
A Kereszttuzben vendege volt.......ehhhhh........erdemes megnezni,aki nem latta.....
kárérte 2007 ápr. 17. - 16:22:38 Előzmény kessy6
(5/28)
Én azt tapasztaltam, hogy az értelmes emberekkel értelmesen beszélget, csak az ilyen mûanyagcsajokat, meg b kat. sztárokat cikizi. Azokért meg nem kár. Berecz András meg szóhoz sem hagyta jutni. :D
kessy6 2007 ápr. 15. - 18:55:49
(4/28)
Neha valoban jobb,hogy nem hagyja szohoz jutni a sztarokat,de van,hogy akkor se hagyja,mikor kene......
kárérte 2007 ápr. 15. - 18:42:47
(3/28)
Én nem sajnálom, h a bulvársztárok szóhoz sem jutnak.
real_madrid 2007 ápr. 06. - 23:26:38
(2/28)
fábry sanyi a király, hogy kiosztotta már a nyaloncokat :DD
szluka72 2007 márc. 24. - 09:15:49
(1/28)
Reggeli mûsor az m1-en jó és tiszta gondolkodásra vall , Fádry S.
színpatikus volt már dunai evezés (fekete erdõtöl fekete tengerig ) során is , ám a "véredény" hazánkba hajszolása tejesen meg gyõzött és midenekfelet a mai mûsorban meg koronázta a szimpátiámat köszönöm önnek , azért vannak még remény kedésre okot adó emberek!!

setenkedö,(vanzer), verebes,(red júde),"szerkesztö"(olcsó jános)