Téma: Farm VIP

Zsupsz 2020 dec. 14. - 16:12:02 Előzmény tortura
(55/215)
Nekem a Zsolti, a Győzike és a hozzájuk hasonlók foglalkoztatása (szándékosan nem műsorvezetést írtam) nem értelmezhető. Szeretem a jó humorú, laza műsorvezetőket, de ezekkel az emberekkel úgy gondolom a nézőket is megalázzák, hogy erre van igényük. Nekem nagyon nem. Tudom a műsor nem IQ bajnokokat kíván de ez nagyon a szint alatt van. Zsuzsán csodálkoztam, hogy így bírta Zsoltival. Régen merevebb volt, itt talán kicsit szimpatikusabb volt. Azt nem tudni, hogy a szigorúság vagy az engedékenység mennyire múlott rajtuk, vagy mennyire volt a műsor szerves része. A sárga csapathoz való szimpatizálást kevésbé látványosan kellett volna csinálni mindkettőjük részéről.
tortura 2020 dec. 14. - 13:34:56 Előzmény Zsupsz
(54/215)
Köszi.
Ja még annyit. Amikor még hárman voltak, azt a függeszkedős feladatot elég aljasnak tartottam. Nemcsak azért, mert baromi nehéz, hanem mert tényleg tönkre teszi a derekat, gerincet.
Nem tudom, más hogy van vele, de engem baromira irritál Zsolti gazda "kommunikációja". Ahogy beszélt... Nem is a tájszólása, mert azzal úgysem tudna mit kezdeni (nyilván nem is akar), hanem hogy üvöltve beszélt és hadart. Mert olyan pattogó volt a stílusa.
Demcsákot egy értelmes nőnek tartom, de itt nem állt a helyzet magaslatán. Sokkal karakánabbnak és szigorúbbnak kellett volna lennie bizonyos helyzetekben. Azt meg sosem fogom felfogni, miért műttette meg az arcát. Egy csinos, helyes nő volt szerintem. Mondom ezt úgy, hogy tudom, mindenki lófejűnek titulálta. Szerintem nem volt az, egy szép arcú, jól sminkelhető nő.
Zsupsz 2020 dec. 14. - 10:51:09 Előzmény tortura
(53/215)
Jókat írsz.
tortura 2020 dec. 13. - 17:27:08
(52/215)
Így a jó, hogy Zalán nyert. Megérdemelte. Vivinek is jár a taps és Kucsinak is, hisz jóval idősebb Zalánnál, mégis végignyomta az egészet. Talán lélektanilag jobb lett volna, ha mégsem mennek a családtagok. Úgy láttam, Kucsi utána rosszabb állapotban volt. No nem azért, mert látta őket, hanem mikor elmentek. Látható volt, hogy a szíve szakad meg.
tortura 2020 dec. 11. - 09:33:23
(51/215)
Így igazságos. Évinek már rég ki kellett volna esnie, csak az ő párbajánál (Attilával) még nem volt olyan fontos se a műsor készítőinek, se Demcsáknak a korrekt, tiszta játék.
A műsor utáni stúdióbeszélgetésbe belenéztem, hát - Évinek semmi önkritikája nincs. Nem szól neki senki, hogy nem áll jól már neki ez a frizura? Egy fiatal nőnek talán igen, de neki.... Nem tudom, hány éves lehet, de olyan 45 körülinek saccolom. Az arcával meg a szereplése óta csináltak valamit, az tuti, mert ott még nem volt ennyire természetellenes. Már tisztára olyan, mint Mária Genorazzo, csak a virsliszáj hiányzik, de lassan alakul az is. Szerintem ő ezzel a műsorral nagyon sok ellenséget szerzett magának. Nem mintha eddig a rajongója lettem volna. Amikor Attila beszélt, ott is végig vágta a pofákat. Mert az ő múltja az aztán patyolat tiszta.
Szerintem ma Vivi fog kiesni és marad a 2 srác, de így igazságos.
tortura 2020 dec. 11. - 09:24:39
(50/215)
Próba
Magenta99 2020 dec. 11. - 06:42:40
(49/215)
Végre az utolsó sz@rkavaró is kiesett.
Vivi teljesen megérdemli a helyét a top3-ban és milyen jó érzés látni, hogy akik összefogtak ellene és folyton fikázták, azok már mind történelem.... :D
omama2 2020 dec. 10. - 13:57:01 Előzmény tortura
(48/215)
oksi
tortura 2020 dec. 10. - 13:14:15 Előzmény omama2
(47/215)
Gondoltam.... csak nem bírtam megállni, hogy le ne írjam, amit gondolok.
omama2 2020 dec. 10. - 10:30:28 Előzmény tortura
(46/215)
Egyébként egy elkényeztetett, hisztis kis senki: https://starity.hu/sztarok/van-den-bosch-sydney/eletrajz/
omama2 2020 dec. 10. - 10:19:55 Előzmény tortura
(45/215)
A "bűbájos" szót gúnyosan gondoltam. :D
tortura 2020 dec. 10. - 09:54:25
(44/215)
Ezt a holnapi párbajt kicsit igazságtalannak érzem. Itt nem a rátermettség vagy az ügyesség, okosság fog dönteni. Ez nem egy objektív mérce, hogy a kiszavazottak - akikben nyilván vannak indulatok, elfogultság - fognak szavazni a továbbjutókról. Egyedül a két vesztes párbajozhat egymással - aki szerintem a két lány lesz. A fiúkat nyilván továbbjuttatják majd, ha így lesz, azt igazságosnak érezném. De ha nem...
Én is örülök, hogy a kis kígyó kiesett. Bár utána a stúdióban is képes volt hazudni, ami azért fura, mert tudhatná, hogy minden, amit mondott, azt rögzítette a kamera. Fiatal létére már jól ki van dolgozva. Agyonbarnított bőr, nagy műszempillák, mintha még a füle is műtve lenne.... Rettenetes. Pár év múlva össze fog esni, mint a morvai posztó.
Magenta99 2020 dec. 10. - 08:02:46
(43/215)
Még egy pár mondat erejéig visszatérve a párbajra - hogy egy felnőtt ember ne tudjon két 3 jegyű számot kivonni egymásból, több mint gáz. Általános iskola alsó tagozat....
Azért remélem, a fellépésekért és CD-kért járó pénzt csak meg tudja számolni Ritácska, vagy ott is súgnak neki?
Leégne a bőr a képemről a helyében.
Magenta99 2020 dec. 10. - 07:37:14
(42/215)
Hálistennek, hogy ez a két szarkeverő kígyó kiesett. Megérdemelték, különösen az álszent, hazug szindike, akinek volt olyan vastag bőr a pofáján, hogy a bizonyítékok ellenére is belehazudjon Demcsák arcába.
Őt ott azonnal ki kellett volna zárni!
Elhaym 2020 dec. 09. - 20:03:10
(41/215)
Azért eléggé sokat változott az Exatlon óta, nem hiába választotta még Exatlon bajnok is edzőnek. Egyedül a vesztést nem tudja még jól kezelni.
Elhaym 2020 dec. 09. - 20:00:53 Előzmény Magenta99
(40/215)
Sőt betehetnek olyan játékot is, ahol előny, ha valaki könnyű és pici. Egy fiú itt kiesne, ő meg továbbjutna simán.
tortura 2020 dec. 09. - 17:58:03 Előzmény omama2
(39/215)
Én még csak bűbájosnak sem látom, de ez ízlés dolga.
omama2 2020 dec. 09. - 16:34:10
(38/215)
Ez a Sydney egy kígyó ! A bűbáj mosolyával áskálódik és hazudik és ezt a stáb elnézi neki. pedig ő csak kegyelemből van benne a játékba, köszönheti játékostársának aki az érme leejtéssel megmenekítette a kieséstől. Demcsák meg játssza a hülyét, hogy ő nem vette észre a súgást. Sajnálom Vivit , mert igaztalanul rakták ki a játékból. Ő egy tisztességes őszinte játékos volt. Ritának az arcán látszott, hogy hazudik, mikor feltették a kérdést, hogy hallotta e súgást ? Naná hogy hallotta. Kár ezért a műsorért, hogy ilyen tisztességtelen húzások vannak benne. Ezek után nagyon remélem, hogy valamelyik fiú nyeri a játékot. Sydney van den Bosch csalt a játékban, majd Demcsák Zsuzsa szemébe hazudott
tortura 2020 dec. 09. - 14:32:43
(37/215)
Na, én tegnap vesztettem el a türelmemet.
Nincs valami istenverte szabálykönyv, ami előírja, definiálja a dolgokat?
Egyértelmű volt a család - visszanézés nélkül is. Demcsák meg a többieket kérdezi, hogy súgtak-e. Ez egy rossz vicc. Persze, hogy azt mondják, hogy nem. A tanár is ha csak megkérdi a gyereket, hogy puskázott-e a dolgozat alatt, nyilván azt mondja, hogy nem, amíg az orra alá nem tolják a bizonyítékot.
Akkor mikor kiderült, hogy egyértelmű, még Ritát kérdezik meg, hogy beleegyezik-e a párbaj megismétlésébe. Az egyik csalót. Hát ez tök jó. Hát ő meg olyan rendes, hogy beleegyezett (az az áldott jó szíve viszi a sírba...)
Jobb esetben Rita és a súgó azonnali kizárása lett volna a legjobb döntés, vagy a védettséget elfelejteni és a kis kígyót is kiküldeni vele párbajra.
Egyébként ezt a határozottságot és korrektséget hiányoltam anno annál a párbajnál, amit Évi és Attila vívott. Akkor bezzeg senkit nem zavart, hogy a logikai játéknál végig bekiabáltak Évinek, hogy mit hova rakjon....
Sótlanabb is lett az egész, amióta a Viszkis nincs játékban. Nem csodálom, hogy sokszor annyira kifordult magából, de nem csak ezt kéne nézni. Hanem azt is, hogy szinte mindenben igaza volt. Nem szerette a lustaságot, az igazságtalanságot és a sunyiságot. Ő legalább face to face megmondta mindenkinek, hogy mi baja van. Ezt utólag még a kis Keró is elismerte.
Magenta99 2020 dec. 09. - 11:32:02 Előzmény Elhaym
(36/215)
Pedig sanszos. 3 lány maradt és 2 pasi, valószínűleg inkább lájtosabb feladatok lesznek, nem úgy, mint a Survivorben, ahol bizony a lányoknak is keményen, erőből kellett küzdeniük.
Ez a némber az ügyességi feladatokban elég jó.
Csak azt nem értem, miután egyértelműen kiderült, hiába lapított és hazudozott, hogy egy csaló, hazug kis senkiházi, a fiúk miért nyalják mégis a seggét.