Téma: Fehér zaj

7/10
tombenko 2010 júl. 17. - 19:05:12 7/10
(63/83)
Az alapötlet úgy marhaság, ahogy van, de sikerült köré egy épkézláb történetet kanyarítani. Kár, hogy az magában egyáltalán nem áll meg, így kicsit gyengítenem kellett.
Ramcsibaba 2010 ápr. 01. - 20:58:47
(62/83)
Én elõször moziban láttam és nem sok hiányzott, hogy sikítva kirohanjak..
Kicsit a hatása alatt voltam egész nap.

régi szép idõk.. mikor még féltem.. és mikor még megrázott egy film.. :)
Naphinel 2009 okt. 18. - 13:45:19
(61/83)
Köcce! :)
Ja, és a pasas neve Raymond, nem is tudom, miért Reynolds-ra emlékeztem :):):)
Naphinel 2009 okt. 17. - 16:22:10
(60/83)
** SPOILER **
Nem rossz film, ijesztgetõs, viszont nem tetszik a gyász tálalása, nem hihetõ. Ezzel nem azt mondom, hogy két csomag zsepit használjunk el az eleje alatt, de én pont olyan vagyok, aki bármin képes meghatódni, de itt semmi. Túl gyorsak a váltások, az eleje rém kidolgozatlan, hopp, húsz perc alatt lezavarnak fél évet??? Na, ne! Nem mutatják, John hogy dolgozza fel a gyászt… bár nem képes rá, különben nem várná Anna hívását. A kisfiú alig kap szerepet, ráadásul Annát sem tudom sajnálni, hogy jaj, meghalt, mert nem hozták közelebb hozzám. Az eleje – a történet legfontosabb része – silány, érzelmileg nulla.
Na, a közepétõl egyfajta nyomozás-félévé alakul át, John célja megmenteni a szalagon lévõ nõket. Jó lenne ez a vonal, de totál agyoncsapja a kissé misztikus kezdést, az eddigi borzongatóan titokzatos hangulatot. Hipp-hopp, már nem a feleség lesz az elsõ, hanem minden más, egy csomó idegen (a végén még egy gyilkos is be fog jönni a képbe – természetesen élõ formában, és hétköznapivá teszi a viszonylag jól induló filmet).
B@ssz, én csak vicceltem, erre tényleg itt a pasas, aki élõ, és öl! Na, jó, ez már vicc!
Na, amikor megjelenik a három szellempofa megint jó misztikus-kalandos!
Úristen, a végére minden-minden összeállt. Aki elmegy Reynoldshoz, meghal… de a nõ nem halt meg, miért? Amúgy amondó vagyok, Reynolds és John is megérdemli a sorsát! A túlvilágot nem szabad bolygatni, aki pedig megteszi… így járt, kellett neki játszani!
Összességében nem nagy szám film, sajnos nem marad meg egyetlen mûfajnál, ebbe, abba is belekap, amivel tönkrevágja, hiteltelenné teszi az egészet. Talán jó lett volna elõre tisztázni, mit is akarnak készíteni, mert ez így egy katyvasz. A szereplõk fényévnyi távolságban maradtak, nem tudtam azonosulni egyikõjükkel sem. Egyedül az ijesztgetés jött be néha, mert amúgy végig azt vártam, mikor lesz már vége. Csak Michael Keaton miatt adok rá négy pontot.
** SPOILER VÉGE**
10/10
lidasnage 2009 aug. 22. - 09:49:43 10/10
(59/83)
Én nagyon szeretem ezt a filmet,mert jó a sztori, és izgalmas is.
Cosette11 2009 febr. 01. - 12:02:58
(58/83)
Ez a film elég nagy csalódás volt számomra mikor annak idején láttam...Talán azért,mert szinte csak pozitívumot hallottam róla olyanoktól akik már látták,így nagyon kíváncsi voltam rá.Ezért is lehetett,hogy nem azt az élményt kaptam amire számítottam.Talán egyszer megint megnézem,de az nem mostanában lesz szerintem...
IntiR 2008 szept. 12. - 21:04:51
(57/83)
Maga a történet,az ötlet nagyon jó.És nem kitaláció,reális érvekkel próbálja emggyõzni a nézõt,hogy létezhet ilyen.Michael Keaton is jól játsza a szerepét,de nem értettem,hogy kik vagy mik azok a démonok vagy micsodák.Ott elvesztettem a fonalat teljesen és nem jövök rá a lényegére.Ettõl függetlenül is tetszett,csak kár,hogy összekuszálták a végét.A második részét viszont még nem néztem emg.
Trisha72 2008 aug. 06. - 13:11:22
(56/83)
A második részhez képest ez a film dög unalom. Azon legalább féltem :D
lemezek01 2008 aug. 04. - 23:05:34
(55/83)
Egy igazán remek ötlet szülötte ez a film,plusz hátborzongató is,legalábbis számomra,de van benne valmi erõs B kategóriás fíling,valyon ezt csak én érzem? Rég láttam már viszont többször is volt szerencsém megnézni,és emlékeim szerint ez a negatív fílingje a filmnek úgy a második felében jön elõ. furi
Noncsa 2008 aug. 04. - 22:58:50
(54/83)
Szerintem egészen uncsi :D néhány felvillanó hang vagy kép még nem jelenti nekem az igazi thrillert... A sztoriból viszont ki lehetne hozni egy jó filmet, talán a 2. része az?
eugénia22 2008 máj. 17. - 13:02:01
(53/83)
Közepes film.
Az elején elkezdõdik,hogy a nõ terhes aztán eltûnik.
De aztán össze-vissza szól szellemekrõl,a végén a pasi már
maga valami szelleírtó/szellemkeresõ szerûvé vállik.
Közepes film,egyszer néhetõ.
8/10
amani 2008 febr. 21. - 18:52:26 8/10
(52/83)
lehet hülye vok de én nem nagyon értettem a végét. A szellemek ölték meg a hapsit? Nem a csávó aki ott volt?
Prüstü 2008 febr. 19. - 20:56:58
(51/83)
Szerintem nem rossz film moziba is láttam , meg tegnap is megnéztem, jó meg kell vallani néha elég unalma, és hát ez eléggé lerontja az értékelést, de elég jól kitalált a story, és valjuk be van benne néhány parás jelenet. Meg hát akit a misztikum vonz , annak tetszeni fog.

***SPOILER***
Hogy mi lett a vége: a fõszereplõ meghal , szétkapják a szellemek :D a nõ megmenekül, a 3 szellem felszívódik.
10/10
netty92 2008 febr. 19. - 14:43:08 10/10
(50/83)
Mi lett a vége? Nem tudtam megnézni(kb. 30percet)
Köszi!
cherry baby 2008 febr. 19. - 12:35:47
(49/83)
nekem nem tetszett ez a film. régebben láttam, most nem is akartam megnézni.
pozsizsuzsi 2008 febr. 19. - 11:57:07
(48/83)
Igen, többször többen említettétek. Remélem lesz valamikor valamelyik csatornán. Persze, én már azon is csodálkoztam, hogy egy ilyen viszonylag új filmet leadtak.
k11zoltan 2008 febr. 19. - 11:51:08
(47/83)
Hat en ezt a filmet mar olyan reg lattam, hogy kb. 5-6 jelenetre emlekszem belole. (temetesere meg csak halvanyan sem)

Tehat nem volt egy maradando elmeny.

A masodik reszt viszont erdemes megnezni, mert fordulatos, es igenyesebb a story.
pozsizsuzsi 2008 febr. 19. - 11:05:20 Előzmény k11zoltan
(46/83)
A gyûrûk urás utalást nem vettem le, (mert nem is láttam), de az Alienest igen, nem zavart egyáltalán.

***SPOILER***

Meg a temetés után, mikor a kissrác beül az autóba az új szüleivel és sejtelmesen mosolyog, (gyk Omen), az sem zavart, sõt.
Viszont többen írták, hogy a végén sajnálatosan megjelenítik a hármakat, na most vagy Õk még egy vágatlan verziót láttak korábban, vagy én aludtam be egy picit, nem tudom. Énnálam a temetéskor kiguruló kocsinál lett vége. Na most akkor mi van?
Különben nekem viszonylag tetszett.
kevinspéci 2008 febr. 19. - 10:04:00
(45/83)
A francba. Rendesen beparáztam ettõl a filmtõl. A hátam az elején borsózni kezdett, s nem is hagyta abba a végéig. Biztos van, akinek nem tetszett, de szerintem ilyen egy jó thriller.
8/10
Redfield 2008 febr. 19. - 07:22:54 8/10 Előzmény Joe001
(44/83)
Ha nem csinálnák ezt, nem lenne a film különleges. De sokan nem szeretik az újító horrorokat, mert pl: ez is túl szegényesen van megcsinálva nekik. Sokkal szívesebben nézik a lejárt amcsi hülyeségeket, amikben a kötelezõ tinédzser szereplõk még színészkedni sem tudnak, amik a hírtelen ijesztegetésekbõl és hanghatásokból állnak, és amikbõl természetesen akárhány folytatás vagy remake is elkészülhetne, mindig beülnének rá. A horror nem tartozik a legkomolyabb mûfajok közé, de azért ezen belül sem szabad igénytelennek lenni szerintem.