fhgy 2009 dec. 27. - 08:02:48
(7/7)
Osztom a véleményét!
Künge 2009 aug. 29. - 17:24:22
(6/7)
Zorán is volt fiatal egykor, és õ is lépett fel hasonló tehetségkutató mûsorokban. Honnan tudod, hogy Feke Pál nem lesz a késõbbiekben hasonló mûvész?
Petrapetrus 2009 aug. 28. - 20:02:43
(5/7)
Nahát, ilyen mûsor is lesz? Ezen most meglepõdtem. :-))))
10/10
Panyik Ági 2009 aug. 28. - 17:53:51 10/10
(4/7)
Ezúton tisztelettel KÖSZÖNÖM SZÉPEN az m1-nek, hogy ezt a koncertfelvételt nem mondjuk éjfél felé valami eldugott csatornán adják le, hanem így, fõmûsoridõben.
Komolyan nagyon örülök, hogy Feke Palit nem felejtette el az m1. Szerintem a Társulat mûsora sokunk számára - remélem nem vagyok vele egyedül - nagyon fontos és szép idõszak volt. Érdekes, hogy a sok kereskedelmi tévé mindenféle "reality show"-ja és mindenféle fõzésnek feltüntetett borzadványa között ez a mûsor kimondottan felszabadító élmény volt.
Jó társaságban eltöltött esték. Sajnálom, hogy vége lett, de annak, ami lett belõle, az két évvel ezelõtti augusztusi fantasztikus István, a király elõadások a Sportarénában... Milyen felemelõ és gyönyörûséges elõadás is volt!!!!
Minden ismerõsöm, aki volt, megrendülten és könnyel a szemében hallgatta végig - önként felpattanva és szinte vigyázzállásban végigénekelve a - HIMNUSZ-t sok száz és száz együtt dobogó szívû emberrel!
Köszönet még egyszer a ma esti mûsorért is már elõre!!!!!!! :-)
palam 2009 aug. 27. - 22:15:07 Előzmény fhgy
(3/7)
Feke Pali nagyon tehetséges mûvész. Javaslom, nézd meg Istvánként, vagy a Halálként, vagy majd a Zrinyiben és még lehet sorolni...
Egyébként meg egyáltalán nincs elszállva önmagától. Sõt!
Nem felejtem el, amikor a szegedi szerepcserés elõadás elõtt mindent beleadott, segített a kollégának.
Az, hogy kinek ki tetszik, az persze szubjektív. Én az elszállttal vitatkoztam.
álmodozó 2009 aug. 21. - 18:53:30 Előzmény fhgy
(2/7)
Hátha valóban az lenne, akkor is biztos több oka lenne rá, mint neked!
Mellesleg nézd meg egy színházi elõadásba, vagy hallgasd meg a rockoperában, és akkor megtudod!!!
fhgy 2009 aug. 16. - 15:22:10
(1/7)
Hááát... bocs akik szeretik, de én nem értem mit esznek annyira ezen a fickón??
Tök elszálltnak, beképzeltnek látszik a feje, csak tudnám mire....