6/10
cinemad jan. 09. 22:16:57 6/10
(54/54)
Nem rossz, de azért nem tartozik a jobb Marvel filmek közé. Egynek elmegy ebben a szériában. A történet nekem egyszerű, futószalagon összedobott Marvel sztori. Ez a "girl power" sem jön be a szuperharcos női hadtesttel. Nem nagyon tudnak úgy általában hitelesek lenni ezek nindzsaharcosakcióscsajok. Bár itt legalább szinte csak egymást aprítják, nem a száz kilós férfiakat. Ugyanakkor látványos. A budapesti jelenetek erősek, a város szép (leszámítva az első pár képet, ahol megint úgy tűnt, mintha valami 70-es években maradt putriként akarnák mutatni a helyszínt). Johansson kevésbé mutatós, mint a korábbi alkalmakkor, de jó, hogy ezúttal lehet végre őszinte mosolyt is látni az arcán. Pugh elsőre idegesítőnek tűnt, viszont hamar a legszórakoztatóbb karakterré válik. Korrekt, nem túlzásba vitt humor van benne. Ami pedig a legnagyobb pozitívum, hogy nincsenek animált mesefigurák, vagy 16 évesnél fiatalabb főhősök, így kevésbé családi mozidélután érzetű.
6/10
Laundry982 2022 márc. 27. - 13:28:57 6/10
(53/54)
Az a vicc,hogy az egész "családban" Scarlett Johannson a legfakóbb,legunalmasabb.
6/10
The Cortez 2022 márc. 08. - 00:00:43 6/10
(52/54)
A nyitójelenet hosszúra nyújtott és többször unalmas, viszont az utána érkező, hihetetlenül erősre sikerült, szintén nem rövid intro kárpótol minket az alákevert Smells Like Teen Spirit átdolgozással együtt.
Az alkotás a The Winter Soldier kémfilmes vonalát igyekszik továbbvinni. 1000-el megy a drámázás, a – nagyrészt fárasztó – poénkodás meg az orrba-szájba szinten történő utalgatás. Akadnak kisebb-nagyobb váratlan fordulatok, a harcok keményebbek, a budapesti csapatás (melyben kreatívan ki is használják a várost) a mű csúcspontja, a finálé pedig ugyancsak látványosnak mondható, ám a végeredmény valamiért mégiscsak a 2020-as mozikra jellemző olcsóskodást juttatja a néző eszébe. A CGI gyakran gyengén muzsikál, rengeteg a felesleges vaker, valamint befigyel némi független filmes feeling, amivel egyébként nem lenne probléma, de itt valahogy rohadt szarul működik. A főellenség klisés, viszont a Taskmaster nevezetű nemezis vagány... és ennyiben nagyjából ki is merül a karaktere.
A legnagyobb baromság a premier időzítése volt, mivel ezt a sztorit tényleg nem sokkal a Polgárháborút követően kellett volna bemutatni. Van egy stáblistás meglepetés, amely elsőre drámai, aztán elhülyéskedik, ám a végére megdöbbentővé, egyben izgalmassá válik. Az eredeti szinkronban elvétve magyar szövegek hallhatóak!
8/10
B4lukapit4ny 2022 jan. 08. - 21:39:44 8/10
(51/54)
Nem vártam sokat tőle, de egy kellemesen csalódtam. Nekem tökéletes péntek esti kikapcsolódás volt. Tetszett, hogy az érzelmesebb, "átlagosabb" oldalát is bemutatták a karakternek. A casting is tök jó volt. A CGI mondjuk hagy kivetni valót maga után pár helyen, meg az operatőri munka is érdekes volt néhol. Mondjuk fura, hogy pont a közelharcoknál nagyon jó volt, de ilyen semmi bravúrt nem igénylő jeleneteknél meg hülye nézeteket választott a rendező.
7/10
statham 2021 dec. 19. - 11:29:47 7/10 Előzmény Luigi di
(50/54)
Köszi, ezt nem is tudtam! És tényleg: Millára még jobban hasonlít. :)
5/10
Luigi di 2021 dec. 18. - 20:14:11 5/10 Előzmény statham
(49/54)
Ever Gabo Anderson leginkább Milla Jovovichra hasonlit, talán azért mert a lánya. :)
4/10
Findzs 2021 dec. 10. - 20:56:37 4/10
(48/54)
Nagyon gyenge, nagyon primitív, kiszámítható és lapos.
4/10 de csak Harbour miatt.

Most komolyan 10percig kell beszélni a csaj mellényéről, hogy milyen király?


6/10
ryswell89 2021 nov. 21. - 12:34:17 6/10
(47/54)
6/10
Nagyjából azt hozza amit a legtöbb marvel film, a gond inkább azzal van, hogy egyre sablonosabb, kiszámíthatóbb a történet és az akciójelentek is, nem tud már újat mutatni. Az utolsó jelenetet a sírnál én egyáltalán nem értettem, kezd egyre követhetetlenebbé válni az, ahogy megpróbálják egymásra építeni a kockákat. Na mind1, egyszer megnéztem, Scarlett meg is érdemelte h kapjon egy külön filmet, de ennyi, összességében sok élménnyel nem gazdagított.
5/10
sladka_pani 2021 nov. 15. - 08:08:39 5/10
(46/54)
Valahogy, nagynehezen végigszenvedem az első ilyen Marvel filmemet, de maximum 5-öst tudnék adni rá, nem tetszett :(
3/10
k11zoltan 2021 nov. 14. - 00:27:23 3/10
(45/54)
Nem vagyok a Marvel filmek rajongója, és ettől sem lettem az.

Lapos "poénok", és elnyújtott, fordulatok nélküli történet.

Budapest miatt 3 pont.
6/10
sorozatneked.hu 2021 nov. 12. - 10:12:27 6/10
(44/54)
6/10

Marvelnek kicsit csalódás volt, talán a Végjáték szintjén van. Egynek nem volt rossz, de örülök, hogy nem moziban néztem meg. Jó volt látni a budapesti helyszineket és az is öröm, hogy nem ült a filmen a budapesti forgatási átok, miszerint, amiket itt forgatnak sokszor gagyi filmek lesznek. Összességében véve számomra ez egy felejtős Marvel alkotás lesz.
Neaddfel 2021 nov. 11. - 04:18:20
(43/54)
Egy az egyben az új James Bond, még a ma már kötelező PC is ott van a végén.
2/10
3,14159 2021 nov. 10. - 17:32:13 2/10
(42/54)
Egész jó kis film, maga kategóriájában simán egy 7-es!
Florence Pugh nagyon benne volt a szerepben, szerintem kiválóan alakított, a szinkront is eltalálták, nagyon egyben volt!
Sajnos maga a film alapvetően sértően szexista , ezért a 2 pont.
5/10
pihes 2021 nov. 10. - 15:10:12 5/10
(41/54)
Előre féltem a marveltől, aztán még el is lehetett viselni az egészet.
A felessel ki lehet bírni!

5/10
5/10
Atis88 2021 nov. 07. - 17:03:10 5/10
(40/54)
Ha nem láttam volna a többi Marvel filmet, akkor talán tudott volna valami újat is mutatni. De ezt a filmet kár volt már leforgatni, semmi nem indokolta. Ha ennyire meg akarták csinálni, sokkal korábban kellett volna, mondjuk kb 10 évvel ezelőtt, akkor talán még lett is volna értelme...
5/10
beubhd 2021 okt. 23. - 05:21:39 5/10
(39/54)
A harcok a kamaszkoromra emlékeztetnek, csak akkor általában másképp végződtek. Valahogy a női színészek számomra nem túl hitelesek.
7/10
statham 2021 szept. 25. - 23:40:13 7/10
(38/54)
Scarlett és Florence beszélgetése egy külső teraszon a legjobb jelenet (ahol a végén koccintanak). Ez legalább életszagú és tényleg nagyon jól megcsinálták a lányok. Többet ér, mint a sok robbantgatás, csili-vili meg akció jelenet. Rachel Weisz pedig 50 évesen is szép, Ray Winstone-t viszont alig ismertem fel ennyi súlyfelesleggel... A fiatal Natashát alakító Ever Andersont meg nem tudom honnan vadászták le, de kiköpött Scarlett Johansson Junior volt! :)
9/10
szimbol 2021 aug. 18. - 16:40:29 9/10
(37/54)
Soha nem tudtam végig nézni egy Marvel filmet sem. Ez azonban nagyon jó volt :) Klassz helyszínek. Jó szereplők. Épkézláb történet. Egy tökös James Bond vagy lazán vett Mission Impossible filmhez tudnám hasonlítani. Meg fogom nézni később megint.
9/10
Böhöm 2021 aug. 03. - 19:18:02 9/10
(36/54)
Kövezzetek meg, de ez a film nekem kifejezetten tetszett. Pusztán technikai értelemben mindenképpen nagyon jól össze van rakva, gondolok itt a képekre, CGI, fények, beállítások, hangsávok, zene.... Szerintem a rendezés is ügyes, alapos, kidolgozott részletek, már amennyit az alap sztori enged. A forgatókönyv, az alaptörténet... hát az olyan kis hollywoodi szuperhősös, nem is kell tőle többet várni, saját közegében kell értékelni. Akinek meg a hátán feláll a szőr a szuperhősös moziktól, azt is megértem, csak ők semmiképp ne nézzék meg, clint eastwoodi finomságokat és mélységeket vagy woody allani egyediséget nem tud ez a műfaj.
10/10
Bionika 2021 aug. 01. - 02:02:35 10/10
(35/54)
Te megint az a bizonyos Brierley vagy? Azt hittem, hogy törölték a profilodat vagy valami, miután eltűntek az előző hozzászólásaid. Most meg előkapod úgy, mintha valójában csak egy szellem lennél, láthatóan becsapva engem. És akkor így idegesítesz itt azzal, hogy "ha nem lesz jó, kapsz! 😋", holott csupán írtam egy bizonytalan kommentelőnek, hogy nyugodtan nézze meg... Különben meg... te már megnézted nem??? Akkor ugyan miért kételkedsz abban hogy jó lesz? Tudod mit, már úgyis 1/10-re értékelted...

Amúgy meg... ha már a profilod, ahogy láttam, még csak rá se lehet kattintani azért, hogy megnézzem az adataidat... És az értékelésed sincs ott a nickneved mellett (előtte meg ott volt, amikor először "válaszoltál nekem"), tehát te egy másik profilt csináltál ugyanazzal a névvel... Elég nevetséges XD.

Amit pedig a legelején írtam, az az, hogy szerintem mit akartál vele elérni, hogy azt is higyem, hogy ugyanaz a profilod, hátha azt hiszed vele amikor elkezdted olvasni úgy, hogy még nem láttad a kommentem többi részét és a végét, hogy bedőltem a te kis trükködnek, de nem sikerült ám túljárnod az eszemen XD.