10/10
TheDoors 2023 nov. 27. - 18:59:26 10/10
(10/10)

Undorító? Hiszen nem is mutatnak semmit. Ha könyvben olvasnátok, sokkal többet hozzátenne a képzeletetek. Inkább zseniális. Szerintem az emberrabló célja az volt, hogy megmutassa, hogy mi mindent képes megtenni egy politikus a hatalomért. Ezért undorodik meg tőle a végén a felesége, nem azért, amit tett. Az meg se fordult a fejében, hogy lemondjon, pedig akkor már nem ő lenne a miniszterelnök, tehát a feltételek is okafogyottá válnának. Inkább lement kutyába. Akarom mondani, disznóba.


1/10
c p 2021 júl. 31. - 17:58:54 1/10
(9/10)
Szeretem a sorozatot, párhavonta megnézek véletlenszerűen egy-egy részt, ehhez most értem el, de ez a rész egyáltalán nem tetszett. És nem csak a logikai bakik miatt, azokat simán elnézné az ember, ha nem lenne írtózatosan olcsó az alapötlet.

És nem a

miniszterelnök disznód*gása

az olcsó, hanem az, hogy arra számít, hogy ez elviszi a hátán a sok töltelékszálat - mert szerintem az alapötlet az, hogy "egy trollkodásra felhúzunk egy Black Mirror" részt.

A krízishelyzetre válaszul bedobálja azokat a kliséket és sémákat, ami mindenkinek eszébe jut, ha már látott egy-két politikai thrillert. És nem tesz hozzá semmit, ezt a történetet kb. bárki összehozhatta volna.

Számomra ez egy unalmas, ostoba, megúszós Black Mirror rész - nagyon örülök, hogy nem ezzel kezdtem a sorozatot, mert ez elvette volna a kedvemet a többi rész megnézésétől, amik között viszont nagyon sok olyan van, amelyekért kimondottan rajongok.
Palmi Bi 2019 júl. 02. - 16:42:05
(8/10)
Nagyon tetszett! Én személy szerint végig azon tanakodtam, hogy a miniszter miért épp ezt a feladatot kapta, és nagyon jó a végén a magyarázat rá! Persze, néhol ehhez kellett ferdíteni, pl. hogy nem látták a SPOILER férfi ujjon hogy nem női, vagy ha a hercegnő csak fél óra után ájult el, miért nem hívott fel valakit? Az egész elkerülhető lett volna. SPOILER VÉGE Amúgy akárki akármit mond Allen Leech volt a legjobb. Az a fickó mindig hozza a formáját! <3
10/10
Benedith 2018 szept. 21. - 11:30:04 10/10
(7/10)
Komolyan el kell spoilerezni az egész filmet a leírásban? :D Az istenért már. Én már láttam és végig izgultam, hogy mi lesz a vége és pont a végső döbbenetet teszi tönkre ez az itteni leírás. Legalább a poént ne lőjétek már le pls. :D
main 2016 nov. 27. - 07:18:07
(6/10)
Csak az elsõ részrõl tudok véleményt mondani, mert eddig csak azt láttam.
A véleményem SPOILERes!
Tehát: nem rossz ez, de úgy érzem, egyelõre a sokkolásra, az undorodás kiváltására mentek rá az alkotók, így a történetvezetésben vannak hibák bõven. Például, a levágott ujjról senki nem fogott gyanút, hogy az nem egy nõnek az ujja, hanem egy férfié? Azért bõven van különbség, fõleg ha egy filigrán, fiatal hercegnõ és egy megtermett ötvenes férfi kezét nézzük. Ez elég nagy hiba. A második pedig, hogy a férfi hallható a felvételen, amint beszél, és erre senki nem ment rá. Ha én vagyok a rendõrség meg a titkosszolgálat, akkor bejátszom a tévében végtelenítve, valaki csak ráismer a hangra, valamit szanaszét elemzem, hogy szûkíteni lehessen a kört, és itt hozzá se nyúltak ehhez a történetszálhoz, úgy ment tovább a film, hogy semmit sem tudnak az elkövetõrõl, pedig dehogynem.
A másik, hogy a miniszterelnök mégis hogy a bánatba\' tudott egy ilyen incidens után politikailag talpon maradni? Szerintem ez kb. kizárt, hogy egy ilyen botrányt valaki túléljen mint jelentõs politikus, de ez szubjektív.
Azt pedig lehet, csak én nem értettem: miért fordult el tõle a felesége? Mert megtette? Vagy mert kinyomta a hívásait?
SPOILER vége.
6/10
kritiza 2013 nov. 07. - 18:53:03 6/10
(5/10)
Egyelõre az elsõ évadon vagyok túl, és bár vannak minõségi aggályaim, nagyon elgondolkodtatóak a részek. Ahogy Zora mondja, félelmetes, hogy ezek velünk megtörténhetnek, már itt állunk némelyik kapujában. Az elsõ évad harmadik része meg már minõségileg is rendben van, szrintem.
10/10
zora 2013 ápr. 29. - 20:17:18 10/10
(4/10)
Hát tényleg beteg sorozat, de zseniális! Én már mind a 6 részét megnéztem. A félelmetes az benne, hogy valóban megtörténhetnek!
1/10
DrAgy 2013 ápr. 28. - 13:51:02 1/10
(3/10)
Gondolom valami alapitvány adott pénzt egy szellemileg fogyatékos
forgatókönyvirónak és rendezõnek,hogy megcsinálhassa ezt a sz@rt.
Bravo :)
blowup 2013 febr. 03. - 22:36:02
(2/10)
Ez qrvajó, bexarás.
Mekkora fricska az establishmentnek XDXD
keletid 2012 szept. 01. - 22:12:36
(1/10)
Ez de beteg!!!!!!!