1/10
Beyonce 7 2011 márc. 12. - 16:31:05 1/10 Előzmény fenegyerek18
(41/181)
Nekem is az Ál/Arc a kedvencem. :)
1/10
Beyonce 7 2011 márc. 12. - 16:29:26 1/10
(40/181)
Nic az egyik kedvenc színészem, de ez a film... hatalmas fos.
1/10
(Egyébként tiszta Szellemlovas utánérzés.)
1/10
R@INMAN 2011 márc. 09. - 21:16:27 1/10
(39/181)
Ez fájt!
Cage bácsit kukázhatjuk!
5/10
tyrichie 2011 márc. 09. - 15:08:26 5/10
(38/181)
Sokkal többet vártam a filmtõl, Nicolas Cage egy remek színész, de ez a film szörnyû.
1/10
nemo15 2011 márc. 09. - 14:12:02 1/10
(37/181)
Még ekkora agyatlan marhaságot nem láttam.
Bubus53 2011 márc. 09. - 00:27:03
(36/181)
Ahhoz képest, hogy Féktelen harag a címe, nem láttam Cagen belõle semmit. Ekkora sz@rt még nem láttam, komolyan. A csaj tõle sokkal jobb volt egyébként.
4/10
Vadrenalin 2011 márc. 08. - 22:33:01 4/10
(35/181)
Az bosszantott fel ebben a filmben, hogy látszólag minden együtt volt benne, hogy igazán ütõs Tarantino-Rodrigez koppintás legyen, valamitõl mégis unalmasra sikeredett. Valahogy megint csak azokon a nüanszokon bukott el a dolog: hiányzott a rendezõbõl a Rodrigezben meglévõ hangulatteremtõ képesség, amivel bármilyen trash-bõl lehet legendát csiholni (pedig nagyon sok fogást próbált hûen lenyúlni) és a dialógusokba sem sikerült a Tarantino féle egyediséget beletenni, pedig a forgatókönyvíró is láthatóan törte a fejét a jó macsó dumákon. Talán a miszticizmust nem viselte el ez a fajta megközelítés (bár Rodrigeznek a zombiktól a vámpírokig sok legendakörrel sikerült már a dolog), de igazából nehéz egy konkrétummal megfogni, hogy mi a baj. Ütõsnek indult, egy ideig azt gondoltam, hogy szeretni fogom, de egyszerûen nem mûködött a dolog és a legvadabb akciók is unalmassá váltak. Minden együtt volt, a tehetséget kivéve...
1/10
Vanos 2011 márc. 08. - 08:42:51 1/10
(34/181)
Ennyire szar filmet én már régen láttam.
Lehet hogy 3D-ben látványos, de 2D-ben nem volt az.
Csak azt nem értem hogy lehet ennek ~7pontos átlaga. Én nyugodt szívvel 1-esre értékeltem.
Wolfeinstein22 2011 márc. 08. - 01:54:28
(33/181)
3D kivitelezésben izgalmasabb lehetett, egy sima dvd minõségben viszont elég gyenge eresztésû alkotás. Ha már Cage benne a fõszereplõ, a Szellemlovashoz tudnám hasonlítani, itt azonban még annál is kevesebb újdonság van a történetben. Elsõsorban tinédzserek fogják élvezni. 10/6
fenegyerek18 2011 márc. 07. - 20:47:04 Előzmény bittermoon1992
(32/181)
Egyet értek veled Cage árnyéka régi önmagának, A Fegyvernepper meg az Álarc a fav tõle!
KovácsMiki 2011 márc. 07. - 17:26:39
(31/181)
Ez milyen film volt, az agyamat elhagyom. - Olyan 3D volt , hogy elõttem a csajok jobbra balra kapkodták a fejüket nehogy valami eltalálja õket.Aztán én is :) - nagyon igényes.Ha másért nem már ezért érdemes megnézni.
Minden volt benne ami egy szórakoztató b@szós/kardozóshoz kell.
Ja igen: barátnõ nélkül kell menni

Aki meg finnyálkodik az vegyen le 1 könyvet a polcról...
10/10
Bigpapa 2011 márc. 02. - 08:12:52 10/10
(30/181)
Hát...a jó nõi seggeket a párom is megnézi :)))Lehet vele "csajozni" :) ezért is szeretem.
De a film nem csak errõl szól.Régóta az a forgatókönyv Hollywoodban,hogy van a hõs,aki valami miatt megy és lövöldözni kezd,de aztán többször szarrá verik és a végén feltámad,eszébe jut a halott családja,az edzõje,vagy a lelõtt kutyája és dirr-durr,kinyír mindenkit.
Végre itt nem errõl van szó.Cage megy elõre,mint egy Zombi terminátor és öl.Kb pont ezt várom egy agyeldobó akciófilmtõl.Hogy akció legyen benne.Mint a legutóbbi Stallone film.Nem érdekel a világmegváltó mondanivaló egy akciófilmben.Ha arra vágyom,megnézek egy drámát,vagy egy igaz történeten alapuló életrajzi filmet.Aztán elgondolkodom rajta :))) vagy nem...:D
Mivel nincsenek jó forgatókönyvek újabban-ha meg jön valami,az valószínû "rimék" :))),a színészek abban játszanak,amit adnak.Várhatna Cage a nagy mûre,hogy na majd abban õ,és húúú.Csak akkor felkopna az álla :)))Elfelejtené õt mindenki,mert ha nem Cage játszik benne,elviszi más.Ott van Travolta.Szerintem õ is az egyik legzseniálisabb színész.Ahogy az Ál/Arc-ban is játszotta a rosszat,vagy a Rés a pajzsonban.Hihetetlen fickó.De nincs olyan forgatókönyv újabban,amit nekik írnának.Van viszont olyan,amibe ezek a step up-os buzik játszanak.Olyan pasik,hogy nem tudom,most megüssem,vagy megdugjam,mert annyira nõiesek a kiszedett szemöldökökkel.Zac Efron és társai.

na mindegy.Ez egy jó kis pörgõs film, a híg fos tengerében.Érdemes megnézni.De nem váltja meg a világot és nem ettõl fogsz megvilágosodni :))
Mermaid. 2011 márc. 02. - 07:00:40
(29/181)
Ezzel egyet értek, én is igy látom. Lassan jobban hasonlit egy másodosztályú bohócra mint egy elsõ osztályú szinészre.
bittermoon1992 2011 márc. 02. - 00:00:13 Előzmény Virág19
(28/181)
Amennyiben akcióthriller-paródiát szeretnél látni, akkor érdemes megnézni, egyéb elvárásokkal csalódni fogsz.

Az elmúlt 10 évben szerintem mindössze 3 értékelhetõ filmben vállalt szerepet N. Cage: Adaptáció, Fegyvernepper és a HA/VER. Jó lenne újra látni õt egy Rablóhal és L.A, végállomás színvonalú filmben.
Mermaid. 2011 márc. 01. - 22:31:19 Előzmény Bigpapa
(27/181)
A barátnõd aligha hiszem hogy sóhajtozna melletted....:)

Ez a film inkább a pasiknak jön be: van lövöldözés, és jó segg benne. A kommentekbõl is ezt lehet inkább leszürni, sok értelmeset még nem olvastam a filmrõl sajnos.
Kovács kolléga 2011 márc. 01. - 19:06:56
(26/181)
Szerintem is jó a film, simán megér egy nyolcas osztályzatot.

Amber Heardot érdemes nézni.
10/10
Bigpapa 2011 márc. 01. - 10:02:38 10/10
(25/181)
Mi is tegnap láttuk.nagyon vártam a filmet,mert William Fichtner nagy kedvencem.Anno a szökés-t is miatta kezdtem el nézni,mert belenéztem egy részbe,tudjisten hanyadik évadból és annyira megfogott a pali,hogy megszereztem a sorozatot és elkezdtem nézni.
Nekem nagyon bejött ez a film.Pörgõs,jók az akciók,látványosak (nem 3D-ben néztük).Az autók kegyetlenek és a nõk is,akik feltûnnek.Varrható darabok :)))
A kiscsajról nem beszélek,mert amikor feltûnt a kis forrónadrágjában,a férfiak egyszerre sóhajtottak fel a moziban :)))) persze mi is.
William Fichtner istenien játszik.A Hidrogénes részen én is visítottam,mert állat a pali.Jók a mellékszereplõk is,a poénok,minden.Nagyon rendben volt a film.
Egy dolog nem világos,lehet,álmos voltam már,vagy franc tudja:
SPOILER
A szektás köcsög is túlvilági volt,hogy kellett hozzá a szuper flinta?Mert amikor odapörköltek neki,nagyon szétesett :)))))vagy,csak az volt kéznél és azért kapta abból az áldást?
SPOILER vége
Aki nem dokumentumfilmet akar látni,hanem egy vérrel és lövöldözéssel teli filmet,jó csajokkal,poénokkal,az ki ne hagyja.Akik fintorognak,szerintem ezt messzirõl kerüljék el,mert még a végén be kell látniuk,hogy jó film volt.

nálam is 10 pontos
8/10
King Diamond 2011 febr. 28. - 22:05:47 8/10
(24/181)
SPOILERVESZÉLY!!!
Amikor megláttam, hogy a rendezõ elõzõ filmje a Véres Valentin (nagyon bánom, hogy nem tudtam 3D-ben megnézni, mivel csak nem sokkal utána lett 3D-s terem az itteni Cinema cityben) volt, szinte biztos voltam benne, hogy moziban kell eme alkotását megnéznem. E mellé még pozitívumként hozzájött, hogy ezt is 3D-ben adják, valamint a remek színészek is elég csábítóak voltak. Nagyon reméltem, hogy egy jó, kikapcsolódásra teljes mértékben megfelelõ pörgõs, látványos 3D-s filmet látok, két nagyszerû színésszel, akik a kedvenceim közé tartoznak. Ezt teljes mértékben meg is adta a film, aminek nagyon örülök. Egyszerû történet, azt kell, mondjam, hogy William Fichtner jobban vitte a hátán valóban a filmet, mint Cage. Ez a Könyvelõ karakter valami zseniális, a játéka nem különben, amikor felmutatta az FBI-os jelvényét, nemegyszer a jó öreg Alex Mahone ügynök ugrott be, ami nem is csoda, hisz ugyanabban az öltözékben is volt, mint anno a sorozatban. Egy ilyen filmbe elengedhetetlen egy bombázó is, aki jelen esetben egy Amber Heard nevû csaj volt, láttam már pár filmben, de nem nagyon maradt meg.
A 3D-rõl pár szó: akinek ez kezdetleges volt, az még nem sokat látott..jóval jobban meg volt csinálva, mint mondjuk a Tronban, vagy a Titánok harcában, vagy az Utolsó léghajlítóban. Nem az Avatarhoz kéne mérni a 3D-t..Az említett filmekben valóban gyenge volt a 3D. Ebben nem.
A film zenéje is állat, ahogy az lenni szokott (vagy legalább is kellene). A Port kritikája írja, hogy kicsit Robert Rodriguezes feeling járja át a filmet, ami szerintem is így van. De attól még, hogy nem õ csinálta, lehet jó, és nem biztos, hogy jobb lett volna, ha Rodriguez rendezi.
William Fichtner miatt ez semmiképp sem egy erõs közepes, mivel õmiatta sokkal jobb lett ez a film, mint nélküle lenne. +1, vagy akár 2 pontot is kap.
A 3D miatt érdemes moziban megnézni, mert még ugyan látványos.
8/10
10/10
Virág19 2011 febr. 28. - 14:58:31 10/10
(23/181)
Nem értem miért csak 7 az értékelés átlaga, nálam 10 pontos. Ízlések és pofonok... Én mindenkinek ajánlom, baromi jó volt! :D
offtopic
Marcipáncica_ 2011 febr. 27. - 22:28:34
(22/181)
(a filmben nem ez a zene ment alatta, az viszont tuti!)