tortura 2017 dec. 01. - 17:13:13
(7/27)
Én pont fordítva gondolom, mint ahogy egyik fórumozó társunk.

SPOILER LEHET!!!

Szerintem a nagy nagy becsületesség kb. 4 ember életét döntötte romba szemvillanás alatt. Kifejtem bõvebben. Az anya már szinte beletörõdött abba, hogy elvesztette a férjét és a gyermekét.
Erre a pasi jelzi neki, hogy él a gyereke. Felbolygatta szerencsétlen anya lelkivilágát, a kislányét, a feleségéét és saját magáét. Értem én, hogy nagy dilemma ez: õ becsületes akart lenni. Az is volt. Mégis az az érzésem, hogy ha nem lett volna az, a négy emberbõl legalább három boldogan élt volna. Így a kislányt is ide-oda rángatták, csak gyötörték õt is. De hát tudjuk: a pokolba vezetõ út is jó szándékkal van kikövezve, õ meg még csak nem is a pokolba vezetõ utat kereste.
Szegény nõ, a két vetélés után - érthetõ módon ragaszkodott a talált babához és jó anyja lett volna, abban biztos vagyok. Úgy szerette volna, mintha a sajátja lett volna. Szégyellem bevallani, de a helyében ugyanezt tettem volna. Nem ugyanaz a szitu, mint mikor valaki elrabolja a gyereket valakitõl vagy fondorlattal elcsábítja. Végül is megmentették az életét.
Nagyon nehéz ügy ez, az biztos.
A film tényleg szép volt, megrendítõ, elgondolkodtató. Még egy nappal késõbb is a hatása alatt vagyok.
10/10
caomilla4 2017 nov. 27. - 18:55:37 10/10
(6/27)
Nagyon tetszett, igazán drámai film. 10/10
9/10
pihes 2017 nov. 26. - 15:20:53 9/10
(5/27)
Egy beteg elképzelés, hogy mennyi komplikációt okoz. Finomítva:
Egy nõ határtalan fantáziája, nem vezet jó útra.

A film, teljes mértékben tetszett. Nem is lett összecsapva.
9/10
Sadenal 2017 jún. 07. - 01:13:26 Előzmény trudy
(4/27)
Ezt gondold már át még egyszer. Korunk egyik legtehetségesebb színészérõl állítasz akkora baromságot, hogy csoda, hogy nem szakad rád a ház. Shame meg Macbeth kezdetnek, aztán jöhet a többi.

"sem arcjátéka, sem kisugárzása nincsen."

Pont ezek azok amik biztosan megvannak benne. :D
trudy 2017 máj. 30. - 18:49:19
(3/27)
Olcsó, hatás-vadász kliséhalmaz, teljesen kiszámítható minden jelenet. Michael Fassbendernek pedig egyáltalán nem való a drámai fõszerep, mert sem arcjátéka, sem kisugárzása nincsen.
k11zoltan 2017 máj. 21. - 22:43:19
(2/27)
Nem tudott meghatni.
Meg túl hosszú is volt.
10/10
Flamingán 2017 márc. 16. - 09:16:40 10/10
(1/27)
Rég láttam ilyen remek filmet. Zseniális színészi alakítások, gyönyörû zene, képi világ és elgondolkodtató történet. Ajánlom mindenkinek!