Téma: Fogd a kezem!

bekka51 2020 febr. 26. - 12:19:16 Előzmény meggy100
(332/532)
Szia :)

Nem minden a szépség ! Minden arcnak meg van a sajátos karaktere,szinte súgárzik mi van az illetőnek bensőjében,lelkében.
Ahogy grafológusok tudnak a kéz formájáról, az írásról karaktereket megállapítani,ahogy mondják "a kéz beszél..." újj és köröm formáról,hüvelykújj íveléséről megállapítani, milyen ember az illető. Szintén az arc formájáról, homlokáról megállapítják milyen emberi tulajdonsággal rendelkezik.
Melis arckifejezése,ajkának teltsége nem hangsúlyozná,hogy a végsőkig elmenő,kitartó szenvedésekkel,nagy szenvedéllyel küzdő egyén. Ő egy felszínes fiatalka, így is itélkezik folyton, lúzerbe szeret bele, s csodálkozik ha ráfázik.

Azra egy orosz szépség, lírai ,szenvedő típus,mélyen érző .
Sumru egy közönséges arctekintet ,egy női maffiozó.
Lánya,Cansu, egy ingadozó, instabil lelkivilágú.
Hulya, arcvonásai kecsesek,elég szép ..habár a törököknél nem éppen ez a jellemző.
Ceyda, ő már kevert, valakije német lehetett.
Kadir arcából, első ránézésre, egy pszichopatát nézek ki belőle !!
Serap, egy sunyi,butácska,savanyú arcot mutat.

A szépség is relatív, mindenkinek más az elképzelése.

Azra szépen kiosztotta Azmi urat, ellenállt a megbeszélt egyezségnek, nem hagyta magát,
Szóval Azmi egy simulékony genszter, Sumruval nagyon egy húron pendül.
8/10
meggy100 2020 febr. 25. - 08:27:05 8/10
(331/532)
rejtélyes vagy, azzal, hogy semmi nem az aminek látszik :) Amugy Burhan miért nem mondja meg Cansunak, hogy ő az apja.....Cansu meg már nem tanit a suliban ?? ez is érdekes, logikátlan, onnan eltünt....remélem Kadir belszeret majd Melisbe
8/10
meggy100 2020 febr. 25. - 08:24:20 8/10 Előzmény ninjago
(330/532)
Ha már a sorozat főszereplőjének a szépségét Azrát hasonlitod össze a sSorsok utvesztőjéből Baharral és Efsunnnal...szerinted ők sokkal szebbek Azránál, szerintem ez szubjektiv, mert szerintem meg pont Bahar volt csunyácska főleg, ha nem volt úgy kisminkelve...és Efsun se egy szépség.....habár Azrát alakito Alinna Boznak az álla túl nagy, hosszu, helyes, hogy "szépség" legyen.....szerintem a Melist alakito szinésznő a legszebb a sorozatban annyira szép zöld szeme van....amugy nem értem a törököket többször játszák a főszerepet olyan szinésznők, akiknél sokkal szebb szinésznők játszanak melllékszerepeket.....annak ellenére, hogy a szebb szinésznő is van olyan jó szakmailag, mint a főszereplő szinésznő....érdekes ez...mondjuk pl . Melist alakito Cemre Baysal is alakithatta volna a főszerepet.....amugy szerintem túl sokat sírnak eddig a sorozatban főleg Azra....számomra meg hiteltelen, hogy Mert jobban ragaszkodik Szumruhoz, mint Azrához...hisz Szumru sokszor olyan türelmetlen Merttel, nem bánik vele "szépn"...érdekes ezt Mert nem veszi észre, bezzeg Azránál rögtön arra következtetett, hogy ő nem kell Azrának, Azra nem szereti őt....bbezzeg Szumrunak mindent elhisz....nekem ez logikátlan a sorozatban....szerintetek ?
bekka51 2020 febr. 23. - 22:06:00 Előzmény Sumomo_
(329/532)
❤❤
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 23. - 11:29:31 5/10 Előzmény bekka51
(328/532)

semmi nem az aminek látszik


bekka51 2020 febr. 22. - 11:24:43 Előzmény ninjago
(327/532)
Sziasztok :)

Ezen a véleményen vagyok én is, mert az embert...- vagy szeretik,vagy NEM !!
A szívnek nem lehet parancsolni, hogyan képzeli , zsarolással vissza lehet hódítani valakit s majd szerelmes lesz bele ???
Úgy ahogy írod, Melis kifogja a lúzereket, s pont akkor, mikor érzelmileg instabil. Elöször akkor, mikor Cenk Amerikába megy, aztán Efkannal való botrány után találkozik a pszichopatával,aki Cansut is manipulálja rossz felé.
ninjago 2020 febr. 22. - 09:47:52 Előzmény Sumomo_
(326/532)
Sziasztok! Ezek a török csajok teljesen buggyantak. Hogy valaki ne tudja megemészteni, hogy már véget ért a kapcsolat. Cansu-féle nő nem létezik, legfeljebb a szubkultúrákban. A kis Melis is sorra kifogja a csalókat. Az is baj, hogy Azra nekem nem egészen hiteles, mennyivel jobb (és szebb) volt Bahar, de még Efsun is. Persze, délutánonként meg lehet nézni a Sorsok útvesztőjét, de ki tud akkor tévét nézni, én nem.
7/10
Gulyás Katalin 2020 febr. 21. - 20:54:41 7/10 Előzmény Magenta99
(325/532)
Igen, most már ezek a szerelmi bosszúállások nevetségesek -nagyon ócska irányba sodorják a sorozatot. Pedig eddig talán sikerült valami méltóságot megőrizni a sorozatnak.
8/10
meggy100 2020 febr. 21. - 15:27:16 8/10 Előzmény Magenta99
(324/532)
szia.....ugye az idők sodrásában sorozat az izaurán megy és az a csatorna nem központi csatorna mint a tv2 gondolom ha a tv2-ön menne sokkal többen néznék...amugy nem tudom mit tudnak kihozni belőle, hogy ilyen sok részt csináltak belőle a törökök
bekka51 2020 febr. 20. - 21:22:49 Előzmény Magenta99
(323/532)
Engem Melis szerepe is idegesít, folyton Azrat tartja a bajok forrásának, bünbaknak...
Tényleg,egy pszichopata ez a Kadir.
bekka51 2020 febr. 20. - 21:18:17 Előzmény Sumomo_
(322/532)
Szia :)

Akkor neköd jó dolgod van :DD

Én nem teszek keresztbe nekik, mert 21 éves házasok, ha válnának,és oszlik a vagyon, enyém a bánat,a sok mindenem oszlik.... :(
Éljenek csöndben,boldogan,a sok gyermeket neveljék .... :))))
Magenta99 2020 febr. 20. - 07:28:12
(321/532)
Szerintem Azra nagyon bután viselkedik, hogy úton-útfélen hangoztatja, ki ellen miért indít pert.
Így bőven van rá idő és lehetőség, hogy az "alperesek" rendbe szedjék dolgaikat, eltüntessék a bizonyítékokat és a nemkívánatos személyeket.
Amúgy Kadir szerepe is elég nagy baromság.
Rögtön ölni meg bosszút állni akar a húgáért úgy, hogy azt sem tudja mi történt, csak felmerült egy név, akivel a húga régebben egy iskolába járt.
Ilyen alapon a teljes osztályt kinyírhatná.
offtopic
Magenta99 2020 febr. 20. - 07:23:20 Előzmény meggy100
(320/532)
Köszi. :)
Csak fura, hogy ezt a sorit nem nézi senki - vagy régebben már lement?
Nekem egyelőre tetszik, érdekes a története.
bekka51 2020 febr. 19. - 18:23:53
(319/532)
Sziasztok:)
Nem bírom megemészteni Serap asszonyt. Úton -útfélen Azraba köt bele sunyi módon.
Főleg, ha nincs otthon a nagymama.

Jóó, tudom,ez a szerepe ...

Sumru valóban közveszélyes, gátlástalan szerepet játszik. ..
Tőle kitelik,ha Cetinnek baja lesz...
8/10
meggy100 2020 febr. 18. - 12:51:52 8/10 Előzmény Magenta99
(318/532)
szia...itt a forum a porton az idő sordrásában c. török sorozathoz, csak török cimén van feltéve :

https://port.hu/adatlap/sorozat/tv/3/oyle-bir-gecer-zaman-ki/episode-831884
Magenta99 2020 febr. 18. - 09:47:49 Előzmény mihenike
(317/532)
Ha Cansu a kérdés, jó pár résszel ezelőtt volt róla szó, hogy nem bírja, elege van mindenből és egy időre elutazik pihenni/felejteni a barátnőjéhez (arról nem esett szó pontosan hová). Azóta csak az apja említette a nevét.
A robbantáson már én is sokat törtem a fejem. Mesut túl nyilvánvaló lenne, nekem Sumru gyanús, főleg hogy a pincérsrác ellen a volt férjét akarta segítségül hívni, miután Azra bejelentette neki, hogy bíróságra mennek.
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 15. - 08:17:24 5/10 Előzmény mihenike
(316/532)
Én nem emlékszem, hogy lett volna.
5/10
offtopic
Sumomo_ 2020 febr. 15. - 08:16:36 5/10
(315/532)
off
Szia!
Szó nincs ilyesmiről! Én vagyok a Mama! Igum-burgum. :D
Anyósom a saját gyerekeinél és a férjénél volt nagyhatalom, de a kritizáláson túl már nem volt túlzott befolyása azok családjában. Mondjuk én nem is hagytam volna! (Egyébként is én voltam a kedvenc menye.) Egyre többször hiányzik, sok minden hasonlítunk.
Úgy sejtem, a fiam családjában is ez lesz, amit a menyem mond az úgy van. Engem nagyon tisztel és én is őt. Ez így van rendjén.
(Nekem az a hitvallásom, hogy egy menny soha ne álljon a férje és az anyja közé és az anyós soha ne tegyen olyat, hogy a fiának választania kelljen a menye és közte. Amúgy meg mindent meg lehet beszélni, vagy se.)
Na megyek túrázni
mihenike 2020 febr. 14. - 21:37:41 Előzmény Sumomo_
(314/532)
De amikor eltünt,akkor sem volt semmi utaläs? :) a szakitäs miatt ment el? :) elment bosszut forralni es merget keverni Azra ellen? :) Különben is annyira idetlen az a lany, hogy az anyja minden hazugsägät elhiszi es a Meryem-Mert-Fatma häromszögben is fedezte az anyjät!!!! Az apjärol nem is tudja, hogy eletben van? :) Azränak es a Maminak a heten eleg gyorsan leestek a dolgok-ez tetszett.
Egyebkent azt nem is tudom, hogy Meszut bäcsi okozta az etteremben a robbanäst? vagy most miert reszket annyira? ez a Kadir gyerek jol nez ki, kär, hogy egy pszichopata :) - de komolyan, a huga levelet elolvasva is azt gondolja, hogy Cenk miatt lett öngyilkos - oh Allah, azert neha vannak abszurd dolgok :)
bekka51 2020 febr. 14. - 21:24:28 Előzmény Sumomo_
(313/532)
Szia:)

Ajaj,nekem nem volt anyósom, de volt sógornőm... :))
De évek múlva, mikor drámaivá vált az életem, sokat segített, jó tanácsokat adott!

Fel a fejjel !! ❤❤