Téma: Fogd a kezem!

5/10
Sumomo_ 2020 febr. 14. - 21:06:30 5/10 Előzmény bekka51
(312/532)
még vagy 100 rész van hátra
egyébként Cansu karaktere számomra a legnagyobb talány
létezhet ilyen az életben?
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 14. - 21:04:22 5/10 Előzmény bekka51
(311/532)
meg itthon az én kis családomban is :DD
bekka51 2020 febr. 14. - 20:17:07 Előzmény Sumomo_
(310/532)
Szia :)
Nem is találkozik a saját apjával ......? Mit tesz ? .....Csak egy legény van a világon számára ??
bekka51 2020 febr. 14. - 20:14:30 Előzmény Magenta99
(309/532)
Szia :)

Amikor volt az a bizonyos egyezség Azmi és Azra közt,persze,hogy rábólintott,mert Cenk közt csak a veszekedés volt,és a gyanakvást érezte.
Merem állítani,hogy Azrara nem egy buta liba szerepet osztottak rá,harciasan tud érvelni,számonkérni, következtetéseket levonni villámgyorsan.
Hogy Serappal szemben nem harcias,lehajtott fejjel hallgatja a vádaskodásokat,ezt tiszteletből tűri el,mert szerelmének az ANYJA !!
Törököknél, olaszoknál a MAMA a mindenható !!

Én arra várok,mikor kerül börtönbe, a sikkasztó Azmi úr,mert nagyokat sóhajt és sejtet dolgokat....?
Jól szerepel Nurhan,vagy Burhan ? nagyon huncut mosolya van :DD

5/10
Sumomo_ 2020 febr. 14. - 19:33:49 5/10 Előzmény mihenike
(308/532)
Nem csak úgy elment, hanem.., de majd meglátod. De az se biztos,hogy a valót fogod látni! Ki tudja.
:D
mihenike 2020 febr. 14. - 11:07:43 Előzmény Sumomo_
(307/532)
de hol van Cansu?!?!? bánatában elment?!
mihenike 2020 febr. 14. - 11:02:24 Előzmény Sumomo_
(306/532)
Köszönöm Allah :)
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 14. - 09:35:57 5/10 Előzmény mihenike
(305/532)
Nem hagyták félbe, még el is búcsúznak a végén. Csak rövidebb lett a sorozat. Jelzem szerintem így is túl hosszú. Valamivel le kell kötni a naphosszat a kanapén ücsörgő török nőket.
:D
offtopic
Magenta99 2020 febr. 14. - 08:05:36
(304/532)
Sziasztok!
"Az idő sodrásában" című sorit egyikőtök sem nézi?
Még topik sincs nyitva neki, én nyitnék, de gőzöm nincs, hol és hogyan kell.
Magenta99 2020 febr. 14. - 07:52:18 Előzmény mihenike
(303/532)
Azmi úr megállapodott Azrával, hogy megtalálja és elviszi neki Mertet, cserébe Azra kiszáll az egész Celen-sztoriból és eltűnik.
Sumru most kicsit kutyaszorítóba került. Régebben azért támogatta, majd bújtatta Fatmát, nehogy kiderüljön, hogy cserbenhagyta Mertet a baleset után - meg hát nehogy kiderüljön, ő végig tudott Mert hollétéről. De a sok duruzsolás - azért, hogy Mert ne akarjon Fatmától elszökni - hogy Azra ilyen meg olyan gonosz, elhagyta Mertet, nem érdekli a sorsa, persze hogy megtette a hatását és most Sumru még ha akarja sem tudja visszaadni Azrának Mertet. Meg aztán így tetszeleghet Azmi úr előtt a hős és önfeláldozó anya szerepében.
Mesut pedig azok közé az ostoba, önimádó pasik közé tartozik, akik hajlamosak lenézni és butának tartani a nőket - különösen a feleségüket. Erre jól ráfázott, meg is érdemelte.
mihenike 2020 febr. 13. - 23:42:04 Előzmény Sumomo_
(302/532)
ezek a stáb tagok is veszekednek/veszekedtek meg a Cukurovások is?!?! ezek a törökök mindig balhéznak :) csak ne hagyják félbe a sztorit könyörgöm :)!
mihenike 2020 febr. 13. - 23:40:04 Előzmény Magenta99
(301/532)
sziasztok! valóban volt Azmi és Azra között egy ilyen egyezség?!?! (bocsi kimaradt 2 hét) én nem
értem Sumru viselkedését Merttel szemben... szerencséje van Mert és Fatma szavára senki nem ad, így gonoszkodhat tovább. Én Meszut bácsi jelenségét sem értem! azt hiszi, hogy nagy játékos, de Azmi papa nyomába sem érhet :D ö itt a nagy kavarógép :)
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 13. - 22:34:51 5/10
(300/532)
Azért az gyanús, hogy az 1. évad 43, a 2. éved csak 16 részre sikeredett.
5/10
libra26 2020 febr. 13. - 22:15:39 5/10 Előzmény Magenta99
(299/532)
Szia! Törökországban decemberben ért véget, de szerintem rendes lezárással... Mondjuk az lehet hogy a balhé miatt sürgették a befejezést. (az említett cikket nem olvastam)
5/10
libra26 2020 febr. 13. - 22:13:54 5/10
(298/532)
Sziasztoook még én is megvagyok! :D vagyis nézem, egész jól behoztam most... Kicsit pörgősebb már a történet, na és a főszereplők végre nyitottak egymás felé :)
Magenta99 2020 febr. 13. - 11:02:08 Előzmény Sumomo_
(297/532)
Valamelyik reklámban egy bulvárlapban láttam, hogy valami botrány miatt leállították a sori forgatását.
Olvastátok esetleg a cikket? Ez akkor azt jelenti, hogy valahol félbehagyják?
Magenta99 2020 febr. 13. - 10:59:52
(296/532)
Sziasztok! Kicsit elkeveredtem, de néztem. :)
Azt nem értem, Sumru és Azmi uraság hogyan tudnak mindenkit meggyőzni, hogy ők találták meg Mertet (még azokat is, akik az események szemtanúi voltak)?
Arda talált rá és küldte el a fotót véletlenül Cenknek, aki egyből futott oda Azrával - vagyis Azmi lemaradt.
Kíváncsi leszek rá, amikor Azmi majd felhozza a megállapodásukat Azrának, ez az ostoba liba, szokás szerint lehajtott fejjel, hüppögve eleget akar tenni az ígéretnek és le akar lépni?
mihenike 2020 febr. 12. - 21:38:15 Előzmény Sumomo_
(295/532)
Szia :) talän most egy kicsit beindult a sztori, ezen a heten tudom nezni, de ahhoz nincs motiväciom, hogy a kimaradt reszeket ujra nezzem :) mindig elolvasom a tartalmat es a kommenteket es megyek toväbb :) Ardänak szeretem a humorät, tegnap is hogy zavarba hozta Azmi urasägot :)
A nagy mami eleinte rettentöen idegesitett, de szeretem benne, hogy nem elfogult senkivel es, ami a törököknel meglepö - TUD KERDEZNI :) nem csak elhiszi a kedves menye 1-1 ostoba kijelenteset, hanem utäna kerdez, ha vmi büzlik neki :)
Fatma jól eltünt a Boszporusz partjän, egyik pillanatban meg Mertnek bohockodott Sumru kertjeben, aztän eltünt mint szürke szamär a ködben...
Szoval Cenk megis csak egy hös, nem olyan felszines, mint, ahogy azt gondoltam :) Azert rugtäk ki az iskoläbol, hogy kiälljon egy diäktärsa mellett... persze azt ne is kerdezzem, hogy miert nem jelentettek fel a tanärt... - az tul egyszerü lett volna, akkor nem jönne a vadällat testver, hogy bosszut älljon Cenken - a semmiert :)
Ez a Serap asszony valami rettenetesen bosszanto egy valami... olyan semmilyen, üres, buta, ostoba- nem is igazän ertem, hogy most miben säntikälnak Azmival? de szerintem mär Ö maga sem tudja :) A gyerekei nem is erdeklik, csak a penz meg az örökseg.
Sumrura nem talälok szavakat, undorito egy nöszemely... de a tegnapi reszben, mintha lättam volna valami szeretetet a szemeben Mert iränt, amikor a kisfiu meg akarta vedi a "halott" ferjetöl.
Gyerekek, hol van Cansu?
Hülyat kezdem sajnälni az idetlen ferje miatt... de peldäul Öt mivel zsarolja? azt nem sikerült meg ätlänom. Az ö länyuk is hol van; Zeynep?
Azrät pedig nagyon sajnälom, ennyit szenvedni? ezek versenyezhetnek Bahar Germann, hogy ki szenvedett többet az eleteben... De nekem eddig mint szinesz vagy szinesznö senki nem jött ät ...
Värom a katarzist :)
5/10
Sumomo_ 2020 febr. 11. - 20:43:15 5/10 Előzmény bekka51
(294/532)
:D és tényleg!
bekka51 2020 febr. 11. - 20:06:05 Előzmény Sumomo_
(293/532)
Szia:)
Elnézést, most lettem szabaddá, hogy irjak választ.
Kezd kialakulni a fura alapgondolat története.
Valóban nehéz megjátszani az elmebajos nőt, akit a lelkiismeret furdalás tesz tébollyá. Jól játsza szerepét . Le a kalappal.
A kis srác tüneményes, szabályos,sármos arca van,jól játsza ő is a szerepét.
Ardá, a kis ,pozitiv kisugárzású, csibész, aki zavarba hozza kérdéseivel Azmi urat,a gengsztert.:)
Megnyerő figura.
Serap,napról napra ellenszenvessé válik.
Anyósának hazudik,hogy mentse Azmit.

A mai nap tetszett,amint Burhan tesz megjegyzést:
"Azt tudom milyen anya vagy,kíváncsi vagyok, milyen mostohaanya vagy"
Naa ez mindent visz.:D