Téma: Forma-1

3/10
jani-wan 2015 ápr. 16. - 08:36:40 3/10
(16250/17150)
Én felfogtam, amit írtál. Te nem fogtad fel amit én írtam. Itt te vagy akinek nem esik le semmi.
Normálisan beszélgetõ ember nem kezd szemét példákat, mint pl. chemtrail elõrángatni, hogy a másikat ezáltal tegye nevetségessé, amikor a témában már nem képes értékelhetõt hozzátenni. És aki ilyen szemét fogásokkal próbálkozik, az onnantól nem várhatja el hogy normális hangnemben kapjon bármiféle választ. Pláne nem értem miért vár normális kommunikációt az az ember aki az elsõ hozzászólásában elkezdi a másikat sértegetni mindenféle óvodásozással. Az ilyeneknek nem jár normális válasz, csak visszasértegetés, és alázás.
És normális ember nem pedofil példát hoz fel, eszébe sem jut ilyen.
Szóval errõl ennyit, hogy ki mit ért és mit nem.
Ja igen, úgy tûnik azon is sikerült nagyvonalúan átsiklanod, ami szerintem valójában nem átsiklás hanem egyszerûen hazudsz, de nem bizonyítható ezért így írom, hogy ÉN válaszoltam az érdemi részre, a 22697-ben, amire TE megbuktál mint Rottenbiller.
Itt nem miattam kell az egyszeregy szintjére lehozni semmit sem. TE nem vagy képes a szövegértelmezésre, és azt hiszed a másik nem érti amit mondasz, mert be vagy záródva a szûk látókörödbe.
Indulatok? Hát nálam nincsenek, és röhögök rajtad mint állat miközben írom a választ. Mert látom továbbra is sikerül a saját vicsorgásod és idegbajod kivetítése, de hiába erõlködsz, itt te vagy egyedül aki vicsorog, fröcsög és minden egyéb elmebajos megnyilvánulás, ami kijön az agyadból. TE rángattad elõ ezeket a szavakat, BELÕLED jöttek ki, TÉGED jellemeznek, aztán vetítesz mint egy mozigépész. Mondanám hogy sajnálattal kell hogy tudassam veled, de igazából nem sajnálom, mert a szemétkedésed után már roppant mód szórakoztat lealázásod, hogy itt TE vagy egyedül aki ég. Jobban lángolsz mint a Reichstag. Felhasználónevet kellene változtatnod. A legtalálóbb a The Blazing Psycho Inferno lenne :D
teatea 2015 ápr. 15. - 21:27:07
(16249/17150)
Nem rossz ez, komolyan, a bunyó még mindig izgibb, mint a körbe-körbe tekergõzés. És még csak nem is csapatverseny, egyelõre :D
3/10
jani-wan 2015 ápr. 15. - 18:00:09 3/10
(16248/17150)
Pszichológia alap, tipikus reakció. Kivetíti a saját idegállapotát másokra.
Az ilyen szánalmas megjegyzések is, mint például "fröcsögés", meg hogy megmondja hogy mit csináljon a másik (pl. eressz le!) már egyértelmûen mutatják az intellektuális vereség által generált labilis idegállapotot, ahogy a lúzer szánalmas személyeskedésbe menekül.
A chemtrailezés meg pedofilolozás meg már tényleg a legalja. Idiotizmusra nincs értelme idõt pocsékolni.
Viszont mindig válaszolok az összes féreg és paraszt megjegyzésre, mert rühellem az ilyesfajta patkányságot.
3/10
jani-wan 2015 ápr. 15. - 09:01:51 3/10
(16247/17150)
"Rosberg egyszerûen "kishitû"."
Rosberg nem úgy jutott el idáig hogy kishitû volt. Szerintem Niki Lauda nyilatkozata ezt megerõsíti.
"Nyilván mindenki önmagárt versenyez! Hát mi másért lennének itt? Szerintem minden versenyzõ egy önzõ szemétláda."
Én is ezt mondogattam itt korábban. Meg kell érteni, máshogy nem lehet ide eljutni.
Szerintem Rosberg inkább falba ütközött, és nem tudja mit tehetne. És itt felmerül a kérdés hogy miért nem harcol, és harc helyett nyafog? Hová tûnt belõle az "önzõ szemétláda" aki KELLETT hogy legyen eddig?
Nekem úgy áll össze a kép logikus egységgé, hogy Hamilton a jobb és gyorsabb pilóta, aki mellett a csapat letette a voksát, és ezáltal Rosbergtõl elvették a küzdelem lehetõségét, mint gyerektõl a játékát, és nem maradt más neki csak a nyafogás és dühöngés, ami a természetes emberi reakció ilyen esetben.
Ha nem kapja össze magát nagyon gyorsan, és kezd el küzdeni siránkozás helyett, még a csapatutasítás ellenére is, és bizonyítja eredményekkel hogy igenis van még keresnivalója és harcolnivalója, akkor õ is Patrese, Irvine, Barrichello, Massa sorsára jut. 2017 végéig van szerzõdése a Mercivel egy raklapnyi pénzért, szóval nyugodtan mondhatná hogy bekaphatja a csapatvezetés, és õ akkor is versenyezni fog. Mert ennél jobb esélye a világbajnoki címre többet nem nagyon lesz.
3/10
jani-wan 2015 ápr. 15. - 08:39:00 3/10
(16246/17150)
Tényleg? Engem meg az bosszant, amikor valami önjelölt észkombájn azt képzeli magáról, hogy õ a megmondó ember, és amikor kiderül hogy hülyeséget beszél, ahelyett hogy beismerné hogy tévedett, szánalmas módon átmegy személyeskedésbe, és hogy megpróbálja alátámasztani védhetetlen álláspontját, szándékosan belekever mindenféle oda nem tartozó hülyeséget a témába, mint például chemtrail, amivel nem ér el semmit csak azt hogy nevetségessé teszi magát. Mi jön legközelebb? Kommunista veszély, meg UFO-k? Aztán még neki van képe a téma alacsony szinten tartásáról beszélni. Egy vicc.
Ja és tartsd meg nyugodtan a sorvezetõdet. Neked nyilvánvalóan nagyobb szükséged van rá.
vino-et-veritas 2015 ápr. 15. - 08:15:05
(16245/17150)
Na, itt a lényeg.
Rosberg egyszerûen "kishitû".
Emiatt csak a második vonal Alonso, Hamilton, Vettel, korábban Schumacher mögött, hogy a régebbi pilótákat (Prost, Senna) ne is említsük (annak ellenére is, hogy a csapat õket általában jobban támogatta), akik vert helyzetben is töretlenül küzdöttek.
Ez persze nem teljesen független a valószínû csapatutasítástól, de Rosberg motivációja akkor sem elég erõs. Nem olyan vállrándítós, mint Kimié, hanem inkább görcsös, túlságosan "akarós", ami meg elõhozza a hibákat.
Meg az is benne lehet, hogy csapattársaal csatázni eleve más dolog, mint "idegen" versenytársakkal. Ott eleve nem lehet pardon.
10/10
breeder 2015 ápr. 15. - 00:24:06 10/10
(16244/17150)
Rosberg sokszor hihetetlen kevés idõkülönbségekkel kap ki (a Pole-ért folytatott harcban) Hamiltontól!
Tehát jó kocsi van alatta, csak nem aknázza ki ezt a lehetõséget a megfelelõképpen. :)
vino-et-veritas 2015 ápr. 14. - 19:57:18
(16243/17150)
Nem analóg, de hasonló.
Az elsõ számú érdekében dolgoznak (Contador, Froome, stb.). Hogy többen-e vagy csak a egy, majdnem csak számok kérdése. A csapatutasítás, sorrend meghatározása a csapatvezetõ feladata.

A dolognak két véglete van: Hamilton egyszerûen jobb, ezért Rosberg a közelében sincs vagy a csapat nem engedi közelebb. A valóság valahol félúton lehet. Ennyi.
1/10
cellasto 2015 ápr. 14. - 19:37:01 1/10
(16242/17150)
ez a sport már annyira színvonal alatti,hogy nem lehet a témát felette tartani :)
egyébként ez a rádióüzenet magáért beszélt,és rosberg verseny utáni nyilatkozata is
de mindenki azt hisz,amit akar :)
1/10
offtopic
cellasto 2015 ápr. 14. - 17:55:41 1/10
(16241/17150)
"Helyette azt regéld el szépen, hogy ha valaki gyorsabb a másiknál, akkor miért a fõnökénél panaszkodik, hogy a másik lassú, ahelyett hogy simán megelõzné. Vagy legalább fölzárkózna és támadást imitálna? De még csak közelebb sem ment hozzá! "

nálad a pont!
3/10
jani-wan 2015 ápr. 14. - 17:53:50 3/10
(16240/17150)
Na hagyjad már a hülyeséget. Mit kell azon alátámasztani, hogy a tulajdonos mondja meg mi lesz? Csak a hülyék nem hajlandóak ezt az alaptételt megérteni. És még én bizonyítsam hogy ez létezik? Übernevetséges.
Az óvodázást te kezdted, szóval abbahagyhatod a rugdalódzásodat. Van erre egy jó amerikai mondás. If you can't take it, don't dish it out.
Helyette azt regéld el szépen, hogy ha valaki gyorsabb a másiknál, akkor miért a fõnökénél panaszkodik, hogy a másik lassú, ahelyett hogy simán megelõzné. Vagy legalább fölzárkózna és támadást imitálna? De még csak közelebb sem ment hozzá!
Tehát nekem van épeszû és teljesen logikus magyarázatom a történtekre, neked meg nincs.
Szóval a gyenge gyerekes frázisaidat is megspórolhatod. Lóganéjt sem érnek.
3/10
jani-wan 2015 ápr. 14. - 17:47:52 3/10
(16239/17150)
Nem is én akadtam fenn ezen. Ez van, ezt kell elfogadni. Van akinek nem megy. Ennyi.
blacknet 2015 ápr. 14. - 16:10:39 Előzmény jani-wan
(16238/17150)
Óvoda, bölcsõde, menjünk tovább magzatpózba?
Ha van valami jogérzéked, akkor tiszta kell legyen, te megfogalmazol egy vádat, és ez mindaddig összeesküvés-elmélet, amíg alá nem támasztod. Ne fordítsd meg a dolgot, hogy nekem van egy meggyõzõdésem mindenféle épeszû magyarázat nélkül...neked van.
Soha nem állítottam, hogy nem lehet csapatsorrendet felállítani. Schumacher, Vettel, ésattöbbi. De ott konkrét, egyértelmû bizonyítékok, kézzelfogható botrányok szegélyezték ezt. Itt és most nincs a kezedben semmi. Nem akarom ennél továbbszõni ezt a témát, mert elfáradt. Majd ha valami momentum felbukkan a láthatáron, ami több lesz mint gyanús, akkor visszatérhetünk rá. Addig felesleges a vaktöltényeket itt durrogtatni.
vino-et-veritas 2015 ápr. 14. - 13:37:12 Előzmény jani-wan
(16237/17150)
Valahol itt van a kutya alásva.
Ha én egy több 100 milliós költségvetésû csapatot ("vállalkozást") irányítok - fõleg, ha nem vagyok tulajdonos - akkor mindent meg kell tennem a sikerért. Ha kell fejlesztésekkel, ha kell átszervezéssel, ha kell csapatutasítással. Az alkalmazottaim - a pilóták - pedig nekem alárendelten kell, hogy dolgozzanak (kivéve a lehetetlen vagy balesetet okozó eseteket).
Például az országúti kerékpárnál elõ szokott fordulni, hogy jobban álló (mondjuk nem az élen) versenyzõt hátraküldenek, hogy felhozza a kiemeltebb, de valamiért lemaradt csapattársat. Az egyéb felvezetõkrõl (pl. hajrá) nem is beszélve. Ezen nemigen szokott senki fennakadni.
3/10
jani-wan 2015 ápr. 14. - 09:02:54 3/10
(16236/17150)
Rohadt unalmas állandóan azt olvasgatni, hogy van olyan ember aki azt állítja, hogy a csapat nem mondhatja meg a versenyzõjének hogy mit csinálhat és mit nem, annak ellenére hogy kismillió példa van rá, csak azért mert neki ilyen irányú meggyõzõdése van épeszû magyarázat nélkül, majd nekiáll szánalmas összeesküvéselméletezni. Persze lehet így is, csak hát eléggé bölcsõde elõkészítõ szint.
10/10
breeder 2015 ápr. 13. - 20:55:45 10/10
(16235/17150)
*Webber
10/10
breeder 2015 ápr. 13. - 20:53:32 10/10
(16234/17150)
*Barrichello
10/10
breeder 2015 ápr. 13. - 20:52:25 10/10
(16233/17150)
Szegény Barichello! Neki a MS korszak sem kegyelmezett!
Vebber meg Barichello sorstársa volt. :S
vino-et-veritas 2015 ápr. 13. - 20:46:55
(16232/17150)
Rosbergnek kb. 1 "történelmi" esélye volt a VB-re, ami tavaly meg is lett volna, ha nincs a "szerecsen" mellette.
Hasonló eset Button-é, csak õ a "proto-Mercedessel" végül be is tudta húzni. Neki az volt a szerencséje, hogy egy nem túl erõs csapattársat fogott ki, nem egy Hamiltont...
10/10
breeder 2015 ápr. 13. - 20:18:47 10/10
(16231/17150)
Szerintem saját önhibájának köszönhetõen lett belõle kettes.
Az öreg Bernie hablatyolására meg nem kell adni, mindig mond valami süketséget, amit aztán saját önellentmondó magyarázkodásával kell kimagyarázni, vagy átvariálni vele korábbi véleményét. Ez amolyan önreklám!
Egyébként ha tavaly Rosberg egy konstans, állandóan jól teljesítõ, megingathatatlan eredményt tudott volna felmutatni, akkor most mindenki õt favorizálná.:)