10/10
gurtni 2009 okt. 09. - 17:10:14 10/10 Előzmény Livender
(3/23)
Isteni! Sajnos, ilyen filmeket ma már nem tudnak csináni!
10/10
Livender 2009 ápr. 17. - 20:04:29 10/10
(2/23)
A kedvencem, ezt a filmet egyszerûen nem lehet megunni. Poitier...jesszusom, a fekete Isten.
georgia57 2008 jan. 25. - 23:18:53
(1/23)
komoly téma a fajgyülölet délen, de a film jól megoldja nem unalmas ,egyszer meg lehet nézni de nem krimi igazából a fajgyülölet az igazi téma