Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 27. - 03:42:11 10/10
(373/413)
Meglepett amit mondtál a krokodilos csajról....én úgy emlékeztem, hogy a Bo Derek volt akit belelöktek...
De most visszanéztem és igazad van! Tényleg egy másik csaj volt! :D

Na ez bizti azért van mert mindig éjjel ülök neki megnézni...félig álmosan...de nem tudok várni egy napot se! :D

Szombaton utazol el? Akkor jövõ hét szombaton jössz vissza? Addigra már a 6. rész is lemegy. Jajj......akkor utólag sokat kell majd "utódumálnunk" :D
"Behajtom rajtad!" Úgy vigyázz! :DDD

A viccet félretéve...jó pihenést, jó szórakozást a szabadságod alatt! :) Érezd jól magadat! :)
10/10
Bilancia 2017 ápr. 26. - 20:53:17 10/10
(372/413)
Ricky megjelenése szerintem is ebben a formában nevetséges volt, mint ahogy Antonia iskolabusza is elhajtott Tonio mellett, figyelted? Az is röhej...

Az elütött ügyészségi fickó utolsó mondatát én is azért furcsállom, mert eddig politikai szálról nem tudtunk és nekem határozottan úgy tûnt, hogy arra céloz.
Szegényt sajnáltam, mert már régóta szerepelt a sorozatban. Ráadásul értelme se volt a megölésének, mert Daria arra kérte, hogy másoljon le minden dokumentumot, ami Trapanese ügyeivel kapcsolatos. Attól, hogy elütötték még az eredeti ott maradt. Nem?
Illetve, lehet, hogy Bo Derek férjére gondolt, mert az valami miniszter. És szicíliai...És nyilván sötét ügyei vannak:)))

A krokodil nem Bo Dereket falta fel, hanem egy Brenda nevû csajt, akit meg akart büntetni az az undormány pasas.
Bo Derek neve a filmben Chantal, ha jól emlékszem.
Kérdésedre válaszolva nekem ez a nõ nem tetszik. Nyilván jól tartja magát hatvan évesen, látszik az arcán, hogy plasztikázták. Azt én is tudtam, hogy szexbálványnak tartották a '80-as években, de azt hiszem nem szerepelt sok filmben. Ha én pasi lennék, nem az ilyen nõkre buknék:))) Valahogy számomra semmi kisugárzása nincs:(

No, pénteken jön az új rész, megnézem.
Te írd meg róla nyugodtan a véleményed, mert csak jövõ hét után fogom elolvasni. Elutazom szombaton egy hét szabira:)
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 25. - 23:56:30 10/10 Előzmény Bilancia
(371/413)
Sajnos igazad van :( Nagyon gyenge ez a mostani széria szerintem is :(

Na végre elõkerült Antonia :)

De az a bankos jelenet Ricky és Tonio témában :DDDD Hát az nagyon idétlen volt sztem :D Pont akkor megy oda Ricky mikor Tonio elmegy?? És Rickynek odaadják a pénzt TÉVEDÉSBÕL?? Egy svájci bankban??? Na neeee :DDD Ez több mint komikus :DDDD

Az a "szex-kaland" Tonio és Bo Derek között......harmatgyenge volt és nem volt hiteles....legalábbis szerintem....

Egyszer látta Tonio-t....és akkor is csak pár percig....és belopózik a szobájába,hogy "elfelejtsen mindent egy éjszakára"...??
Hát nekem ez egy mákszemnyit sem volt hiteles! Se érzelmes, se szenvedélyes...sem semmilyen! Nulla....sztem....

Az a Rosalinda nevû csaj nekem nem szimpi! :( Én is megdöbbentem azon amit te is említesz, hogy "hidegvérrel nézte végig,ahogy Ettore elvágja mások nyakát" :((

A contessa kontra Rosalinda dolgot én még mindig NEM értem!! Rosalinda elrabolta az unokáját...erre õ szimpatizál vele?? Az a szál nekem még mindig nem tiszta....

Arra én is kiváncsi leszek, hogy mit írt az apáca csaj Dariának és egyáltalán megkapja-e?

A pasi akit elütöttek,nem tudom kire célzott....ha jól emlékszem azt mondta,hogy "nem õk azok hanem valaki sokkal magasabbról"....mármint gondolom egy sokkal "nagyobb hatalmú ember" akirõl szó van....

Az a krokodilos jelenet,hogy minek kellett? Akkor a Bo Derek (nem tudom mi a filmbeli neve) meg is halt?! Gondolom....ilyesmit nem lehet túlélni?

Egy privát kérdés! Szted a Bo Derek szép nõ? Sztem nem! Tudom, hogy ilyen meg olyan nagy szex bálvány volt.....hát ahány ember annyi ízlés.....Láttam róla fiatalkori képeket, filmeket, de nekem ott se tetszett.

A legvégén, hogy kik támadtak ott rájuk?! Na ezt én se tudom.....de nem úgy tûntek mint Ettore emberei....vagy ha igen,akkor olyanok akiket még nem láttunk....
10/10
Bilancia 2017 ápr. 23. - 19:31:39 10/10
(370/413)
Megnéztem én is szombat éjjel, ez a rész se tetszett különösebben, de a harmadik rész volt szerintem a leggyengébb, azt alulmúlni nehéz lenne:(

No, legalább tudjuk (bár sejtettük), hogy Antonia és az öccse Rickyvel él Svájcban.

Ebben a szériában eddig az Ettore De Nicola szál a leghangsúlyosabb. Megint nem tetszett Tonio szerelmi kalandja. Hol van az erõs, karakteres Tonio Fortebracci?? Szegény GG csak teng-leng epizódról epizódra, annyira gyenge most a szerepe:))

Emlékszem arra a bejátszott jelenetre, amelyben megígérteti Rickyvel, hogy gondoskodik majd a gyerekeirõl, ha történne vele valami. Te emlékeztél rá?
Most választ kaptam arra, ami a múlt héten merült fel bennem, hogy Trapanese megszerezte-e Tonio pénzét: ezek szerint nem.

Meglepõdtem, hogy Rosalinda milyen hidegvérrel nézte végig, ahogy Ettore lelövi az embereit és elvágja Trapanese két emberének a torkát. Az nagyon durva volt...

A grófnõ most jó kis szövetséget kötött Rosalindaval és úgy látszik a szárnya alá veszi és kiokítja, ahogy annak idején õ is megtanult "közlekedni" a grófok világában. Az legalább egy jó jelenet volt:)

Szerinted a végén Ettore emberei támadtak rájuk?
Azok a krokodilos jelenetek is nevetséges voltak:(

Gondolom a Bo Derek drogos lánya lesz Tonio új szerelme.

Az apáca mégsem kattant be, szerintem Darianak a levélben Ettore viselt ügyeirõl írt.
Az ügyészségi alkalmazott, akit elütöttek szerinted kire célzott az utolsó mondatában?

Várom a véleményed:)
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 22. - 23:25:19 10/10 Előzmény Bilancia
(369/413)
Na én tegnap megnéztem a 4. részt. :)

És te? :)
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 20. - 08:55:59 10/10
(368/413)
Szia!

Hát ez a mondatod, hogy "Szerintem jól haladnak az események afelé, hogy elszúrják ezt az utolsó évadot:( ".... sajnos NAGYON találó szerintem is.....
Nem akartam ezt így kimondani de....mintha csak olvasnál a gondolataimban.... :(

Az a szál azzal az özvegyasszonnyal (én arra föl se figyeltem, hogy azt Michaela-nak hívták ?!) nekem egy CSEPPET SEM tetszett! Ezt már az elsõ rész után is mondtam... :( A vége szerintem is baromi rosszul volt kivitelezve....nem igazán az, hogy "giccses".....hanem olyan....hogy is mondjam....."Nem életszerû"......

Odaszalad Tonio után....dudál Tonionak....mégis odaszalad....szinte "felkínálja" magát lelövésre.....amazok "pont akkor lõnek".....aaaaaaaa
Ez az egész szál ezzel a nõvel egy értelmetlen hülyeség volt az elsõ perctõl.........Nekem nem jött be :(

A Rosalinda-Ettore szál nekem se egészen világos egyelõre.....

Daria karaktere nekem az elõzõ szériában sem tetszett....

Daria pasija és az ex felesége ügyében én UGYANEZT gondoltam amit most leírtál!!! Ez is egy jó nagy baromság.....legalábbis annak tûnik....momentán....

Hogy a contessa miért akarja , hogy az unokája elvegye Rosalindát? Ezt én se értem egyelõre....

A "pénz" témával kapcsolatos kérdésedre a válaszom: PASSZ!

Hogy õszinte legyek erre nem is emlékszem.....milyen pénz ez? Ez még az elõzõ szériához kötõdik....de már nem is tudom MIÉRT mondja folyton Ettore, hogy az az "õ pénze"?

Az neked mennyire volt hiteles,hogy Tonio a szülei sírköve elõtt állva emlékezett vissza a "banki jelszavára"? :D Mert ez tuti NEM volt az elõzõ szériában! Ezt csak most találták ki! Az erre "visszaemlékezõs" jelenetet is most vették föl! Egyértelmû!

Az apáca csaj szerintem is meghibbant. Mikor Rosalinda a képébe vágta, hogy õ "Ettore menyasszonya"....elõször meg akart halni....majd mikor jobban lett...sztem egyszerûen "átkattant" az agya...és úgy tesz mintha semmi sem történt volna. Láttad, hogy azt a menyasszonyi ruhás képet nézegette és mintha a vonaton (a film vége felé) is ezt mondta volna ott a fülke társainak, hogy "õ is megy a võlegényéhez mert õk is összeházasodnak"....

De erre nem esküszöm meg, hogy pont így mondta :D Késõ éjjel volt mikor megnéztem múlt hét pénteken :D DE vmi ilyesmit....
De majd ha lesz idõm, megnézem mégegyszer....

Eddig minden szériának más volt a "hangulata".....eddig ez a legkevésbé tetszetõs.... :( De remélem tévedek és késõbb megváltozik :)
10/10
Bilancia 2017 ápr. 19. - 22:03:24 10/10 Előzmény Pink Pearl
(367/413)
Szia!

Valójában tegnap éjjel megnéztem a 3. részt, de kicsit felhúztam magam, így nem írtam rögtön.
Szerintem jól haladnak az események afelé, hogy elszúrják ezt az utolsó évadot:(
Valójában egyáltalán nem tetszett ez a rész.

Tonio és Michela szál lezárása tök giccsesre és hiteltelenre sikeredett, ráadásul szerintem egyikük sem játszott jól, ebben a szériában GG alakítása is eléggé enerváltnak tûnik:((

Rosalinda-Ettore szál: még mindig nem teljesen világos, hogy a csaj kin akar bosszút állni és hogyan??? A nagybátyja üzelmei és az üzelmeket eltûrõ/elnézõ családja miatt egy gátlástalan gyilkossal áll össze? Ez mennyire hiteles?

Daria is tök béna ezzel a "hitessük el, Tonio meghalt, hátha lebuktatjuk a szakállas kollégát" ötlettel.

A Daria és pasija szál sem tetszik, és ugyan nem tudjuk mennyi idõ telt el, hogy a pasas szerelmeskedett a feleségével, de már ultrahang fotó van a magzatról??

A contessa miért akarja szerinted, hogy az unokája elvegye Rosalindát?

Szerinted Tonio bankba tett pénzét adta át a római embernek a felügyelõ?

Az apáca szerintem megõrült egy kicsit, miután Rosalinda "leállította" Ettore-ról. Vajon hova utazik és miért?

Neked mi volt furcsa?
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 15. - 18:09:28 10/10 Előzmény Bilancia
(366/413)
Na megnéztem a 3. részt is. Várom a véleményedet. :) Addig nem írok semmit.

Több dolog is kicsit fura nekem....na majd megbeszéljük. :)
10/10
Bilancia 2017 ápr. 09. - 21:13:35 10/10
(365/413)
A második rész nekem is jobban tetszett, mint az elsõ, de épp az jutott eszembe, amíg néztem, hogy az elsõ három évad nekem valahogy nagyobb szabásúnak tûnt:)

Szerintem a Rosalinda-Ettore szál még rejt izgalmakat, csak azt nem tudom, a csajnak mi a szándéka: le akarja buktatni Ettore drogügyletét, vagy beleesett a pasasba?
Egyelõre az elõbbit tartom valószínûnek, mert rájött, hogy Trapanese is egy maffiózó és Ettoreval közös ügyeik vannak. De az, hogy mindenáron hozzá akar menni Ettorehoz, az apácára nézve nem jó hír:)

Nem értem Tonio miért nem hagyta, hogy Daria biztonságos helyre vigye és segítsen kideríteni neki, mi van a családjával... Persze az izgalmakat fokozni kell:))

A következõ részt csak húsvét után fogom látni, pénteken nem lesz módom megnézni.
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 08. - 16:32:21 10/10
(364/413)
Én is megnéztem tegnap este, vagyis hajnalban. :D

Daria pasijánál nekem az volt fura, hogy miért ijedt úgy meg amikor Daria el akarta mondani Tonionak, hogy kik vannak a képeken?!
Szinte "rohamot kapott" attól,hogy Daria elmondja neki..... De miért?! Valami nekem se stimmel annál a palinál...

Én se értem, hogy Ettore, hogy lett a Likõr gyár tulaja?!

Ezt az "apácás-szeretõ" viszonyt se értettem eddig....most már kezdem sejteni mirõl van szó....
Az 100%, hogy Ettore nem "szerelembõl" kamatyol azzal a nõvel....

Az elsõ részben azért lepõdtem meg ezen, mert mikor az apáca csaj telefonon beszélt valakivel,mintha azt mondta volna, hogy az "unokaöccsével" találkozik...?!
Ezért lepett meg, hogy "intim" kapcsolata lenne az unokaöccsével?!
Persze azóta rájöttem, hogy azt nyilván csak "fedõ sztorinak" mondta....egy apáca nem mondhatja ki nyíltan, hogy "randizni" megy... :D

De a második részbõl nagyjából kiderült,hogy mirõl van szó! Szóval a kábítószer csempészéshez "használja" az apáca csajt....az meg elhiszi,hogy Ettore "szereti"....és errõl ábrándozik,hogy feleségül veszi majd.....
Gyanítom ebbõl is nagy dráma lesz késõbb....mikor a csaj rájön, hogy Ettore csak kihasználta.....

Tonio (ha jól értettem) csak a lányára Antoniara emlékszik...másra (még) nem....
Vagyis Carmela is eszébe jut....de lényegében nem tudja, hogy kicsoda....

Összességében ez a rész már jobb volt mint az elsõ....de még mindig várok. :)

Egyre jobban érdekel, hogy hova tûnt Antonia és a kisfiú (a kisbaba)?! Na meg Ricky is hol van már? Már õt is hiányolom. :)
10/10
Bilancia 2017 ápr. 07. - 23:36:46 10/10
(363/413)
Na, vége a második résznek...
Nem lesz ez rossz, ez a rész egész izgalmas volt.

Kíváncsi vagyok a véleményedre:)

Figyeld majd Daria pasiját, nem játszik kettõs játékot szerinted? Sajnos épp csörgött a telefonom, amikor Trapanesevel beszélt, így nem értettem jól mit mondott, de nekem gyanús a fickó...

Még a harmadik rész elõtt újra kell néznem ezt a részt.
10/10
Bilancia 2017 ápr. 01. - 22:09:10 10/10
(362/413)
Szia!

Gondoltam, hogy Te sem tudsz még véleményt formálni a sorozattal kapcsolatban:))
Nekem se tetszett, hogy az elsõ nõvel, aki az útjába kerül, összefektetik. Jó, hogy nem emlékszik semmire az eddigi életébõl, de akkor is!!!

Ettore hogyan lett likõrgyári fõnök?
Antonia szerintem elõkerül, mert egy cikkben azt nyilatkozta Garko, hogy nem lesz rossz vége a sorozatnak (ami persze nem biztos, hogy igaz:))

Darianak errõl a pasijáról sem tudtunk eddig.
Nem mondom, hogy nem tetszett, mert lesznek itt érdekes szálak szerintem, de egyelõre várakozom:)

Jó sok új szereplõ van, még ki kell ismernünk õket:)

Itt egy nem túl hosszú cikk a sorozatról és a forgatásról.
http://www.sorrisi.com/tv/fiction/gabriel-garko-a-tonio-devo-tanto-ma-ora-volto-pagina-onore-e-il-rispetto/
10/10
Pink Pearl 2017 ápr. 01. - 17:38:46 10/10
(361/413)
Szia! :)

Én is megnéztem hajnali 2-kor. :)

Hááát....eddig nem igazán tudok mit mondani...."nehezen" indul be....
Lehet,hogy ezért lesz a szokásos 6 rész helyett most 8 részes? :D "Vontatottá" teszik? :D

Azt pl nem értem, hogy azzal az özvegyasszonnyal miért kellett rögtön "összefektetni" Tonio-t?!
Az a jelenet nekem valahogy nem tetszett....a szónak semmilyen értelmében....

A történetbe se illett bele.....logikátlan is volt.....maga a jelenet se volt romantikus és érzéki sem.....
Szóval....valahogy az egy összecsapott jelenethalmaznak tûnt nekem....

Na akkor megtudtuk, hogy 2 év telt el :)

Akkor 1972-ben vagyunk. :)

De mi van Antoniaval? Õ nem fog már szerepelni?? A fõszereplõk között nem volt felsorolva.....hogyhogy??
Csak nem õ is "meghalt" a lövöldözésben??
Nem hinném....arról nem volt szó...

Vagy te tudsz vmit errõl az Antonia vonalról?

Igaz, hogy (momentán) Ricky-t se mutatták a fõszereplõk között,pedig õ tuti fog szerepelni. :) Láttuk az egyik elõzetesben :)
10/10
Bilancia 2017 márc. 31. - 23:25:09 10/10
(360/413)
Szia!

Most lett vége az elsõ résznek.
Egyelõre várakozó állásponton vagyok:)

No, kíváncsi vagyok, mi lesz a véleményed.
10/10
Pink Pearl 2017 márc. 26. - 22:47:16 10/10 Előzmény Bilancia
(359/413)
Itt egy új video-elõzetes ) Több mint 3 perces. :) Látom 2 új nõje is lesz Tonionak. :D De egyik se a Daria....

https://it-it.facebook.com/LOnore-e-il-Rispetto-5-156456144478209/
10/10
Pink Pearl 2017 márc. 25. - 01:15:00 10/10
(358/413)
Köszi :)

Hát akkor már csak 7-et kell addig aludni :DDDDD

Még a korábbi dumcsinkra visszatérve....

Antonia "kora" sztem egy nagy baki a filmben. Emlékszel? Errõl régebben is témáztunk :)

Antonia (a szerep szerint) kb 1961-ben született.Tehát az elsõ széria végén kb 8 éves,1969-ben.

Mivel a 2. és a 3. széria végig "állt" 1969-ben,ezért Antonia elvileg még a 3. évad végén is 8 éves (?).

A 4. évadban EGY évet ugrottunk,tehát akkor volt elvileg 9 éves(?).

Az Antoniát játszó kiscsaj nem tudom hány éves,nem találtam róla adatokat....azt tudom, hogy Beatrice Galati-nak hívják....
De az tuti,hogy NEM 9 éves volt amikor a 4. szériát forgatták! Már bõven kamaszlányos kinézete volt akkor!

De nem is csak ez....hanem sztem ez egy "dupla baki" a film készítõk részérõl.Mert szerintem Antonia a "szerep szerint" SEM 9 éves.....mármint NEM 9 évesnek akarják mutatni,a szerep szerint SEM (szerintem)....
Más kérdés,hogy a rendelkezésünkre álló adatok alapján,mégis elvileg annyi.....

Szóval szerintem ez egy "baki" amit nem dolgoztak jól ki a film készítõi....legalább EGY évet ugrani kellett volna szériánként. :) Nem? :)
10/10
Bilancia 2017 márc. 24. - 19:11:37 10/10
(357/413)
10/10
Pink Pearl 2017 márc. 24. - 15:10:01 10/10 Előzmény Bilancia
(356/413)
Szia! :)

Miiiii??? Ezt, hogy kell érteni?? Márc 31-én kezdik??

Legutóbb azt olvastam, hogy április 28-án kezdik.

Megint változott? Hol találtad ezt a cikket? :)
10/10
Bilancia 2017 márc. 21. - 19:18:10 10/10
(355/413)
Résen kell lenni, mert egy kicsit nem figyelek és le is maradok a sorozatról, úgy változtatják a kezdési idõpontot:))
10/10
Bilancia 2017 márc. 04. - 22:46:08 10/10
(354/413)
*Természetesen ötödik széria, nem hatodik (látszik, hogy reménykedem...)