offtopic
handi99 2012 júl. 20. - 22:17:09 Előzmény Neli
(74/2174)
Köszi! A mai rész várós.

SPOILER:

Az elõzetes szerint Vicente balesetet szenved. Lúzer.
Neli 2012 júl. 20. - 04:22:30
(73/2174)
én is :S
nekem a bemosás tetszett :D :P

Miguel: csodálod? :D :P amilyen dögös :D :P korábban nem láttam annak G-t annyira, de most wow :P
és tegnap meg napszemcsiben nnyomult, úgy még állatabb :P :D ma is az elején abban volt :P :D
sajna túlment a határain, bár tisztában van vele (csak egy maradhat, "vagy õk, vagy én"), Fernanda eldöntötte, hogy vesznie kell, de a töketlen lúzer exére bízta :S "tûnjön balesetnek"... :S
azzal lett vége, hogy a pasi követi Miguelt kocsival, aki motoron megy és látja, hogy mennek utána... :S

és felbukkant Pablo Azar is :P negatív pont: meg van fésülködve :D :P szinte jólfésült :D jobb nekem kócosan :D :P ma nosztalgiáztam kicsit Cesar-Blancából, ott azért jobb volt, de most még várom, hogy megismerjem... :P

Angela továbbra is "zizi", semmire nem emlékszik, viszont hívta JM-et, illetve az egyetlen számot, amire emlékszik, de nem volt ismerõs neki a hang persze (hola, elkezdi :D), és hát Milagrosként mutatkozott be...
JM agyal, hogy én ismerem ezt a hangot, hasonlónak tûnt Angeláéhoz, na de nem lehet õ... :D hát pedig de :D :P

A. anyja meg lelõtte magát, mert Miguel elintézte, hogy lecsukják, és õ nem akart börtönbe menni... :S
már ott voltak érte a rendõrök a házban, mikor bezárkózott, talált egy pisztolyt és bumm... :S
ugye Miguel Sr. halálát nem tudták rábizonyítani, de akit felbérelt, vallott ellene, hogy vmi másik pasit eltüntetett vagy mi, aki gondolom tanú volt... ez itt nem teljesen volt tiszta...

Miguel Jr. elmondta szegény Violetának, mi van, az már mindenkit elvesztett... :S úgy sírt :S

SW: W. halál, beálíltott nagy aggódva S-hez, hogy a baba így meg úgy, félti meg õ kivan, Sammy halálra rémült, mire W. még kedélyesen falatozgat és iszik, mert õ "ideges", majd kiböki, hogy Lorenának barátja van, és ez szte rossz hatással lesz a babára (mert L. mondta, hogy õ élni akarja az életét, dolgozni akar továbbra is, W. meg nem akarta hagyni) :D

(amúgy Camilo és Lorena megint szépen alakul együtt, volt egy ari közös jelenet, szóval erõsödik a gyanúm, hogy együtt végzik :P)

Sammy kiakadt, hogy ezért mászott ide, neki fontosabb dolga is van :D :P majd befutott Nicolas Jessicával (végre közös cucc :P olyan kis arik :P), és Willy bocsit kért tõle vmiért, elkezdi a gyerek kösz :D
Sammy csak úgy ragyogott :D

viszont késõbb a gyerek megint rosszullett, Sammy bent van vele a kórházban, hívta a jefét...
na és a nagy durranás holnap lesz: Sammy imádkozik a templomban, és ott a jefe kiböki neki az igazat, hogy a te fiad... ma akarta, de a kopasz meggyõzte, hogy ne...
és ami érdekes lesz, Bernardo közli W-vel, hogy megmentheti a gyereket (mármint W.)... most hogy egyedül õ tudja csak vagy mi, hogy hogy mondta, arra nem emlékszem, de ilyesmit fog mondani... na remélem a vércuccra gondolt :D

kivi leszek :P
offtopic
handi99 2012 júl. 19. - 20:55:38 Előzmény Neli
(72/2174)
Köszi az ismertetõt! Jó volt olvasni.

Szerintem az öregnek az sem tetszik, hogy a Jefe el akarja mondani az igazat Nicolásról. Szóval az a „segítség” még akkor is megérkezhet, ha nem tud arról, hogy vetélytárs. :D

Milagros és Lourdes: beszélõ nevek. :) Milagros: csoda, Lourdes, pedig egy város, ahogy egy lánynak megjelent Szûz Mária. Nora a szentkép alapján választotta ezt a nevet.

P. Azar: szerintem sem passzolnak egymáshoz, pedig elvileg csak 3 évvel fiatalabb, mint A. Fonseca. (Azért csak elvileg, mert Fonsecával kapcsolatban 3 különbözõ születési évet láttam. A legrosszabb eset, hogy 5 év a korkülönbség.)

Emma Pabloval marad. Camilo meg összejöhet Lorenával.

„tényleg egyedül Miguelnek van agya, elég rendesen próbálgatja is a határait Fernandával szemben, tetszik :D :P
az meg lebukott, hogy kamuzott a verésrõl (a lúzer férje látta el megérdemelt baját :D :P), de JM úgyis benyel mindent neki :S ” Ugye?: Ha már Miguel. Cecilia, hogy ráugrott Miguelre. :D

Sammy-Willy: Nem tudom melyik volt a jobb jelenet: amikor Sammy megkapta a képet W-rõl Nicolásnál, v. amikor S bemosott W-nek. :D

Úgy látszik az amnéziát minden sorozatban el kell lõni. Nekem nem hiányzott. Remélem nem tart sokáig. :S
Neli 2012 júl. 19. - 14:03:57
(71/2174)
breaking news:

tegnap elfelejtettem írni (már késõ volt :P), hogy ma bukkan fel Pablo Azar, õ üti el majd Angelát...
és most olvastam az acasán, hogy bele fog szeretni, és JM riválisa lesz :D :P na ezt megnézem :D :P
fõleg majd arra leszek kivi, mikor a hatökör belátja a baromságait és kúszó hadmûveletbe fog :D :P
arra nagyon :D :P

ja és tegnap nem hallottam jól, azért nem írtam, de most olvastam azt is, hogy Nora kamuneveket adott meg Angelának, gondolom, hogy védje, mert az egyértelmû, hogy vigyázni akar rá, nem akarja terhelni a csajt a zûrös múlttal :D :P azt írták, azt mondta neki, hogy õ, Angela Milagros, Nora pedig Lourdes... érdekes nevek, nagyon nem passzolnak hozzájuk :D :P

el tudod amúgy képzelni, hogy Azar is versenybe száll A-ért? :D :P
sokkal fiatalabb nála sztem, nem mutatnának jól... képzeld el, mekkora lenne, ha még Luis is képben lenne :D
még jó, hogy Camilo-t nem érdekli Angela, kissé nagy lenne a tülekedés :D :P amúgy szted õt kivel hozzák majd össze (mármint C-t)? elkezdtek lebegtetni egyszerre 2 szálat is, Lorenát meg Emmát... utóbbi maradjon csak Peraltával, azt pártolom :D :P szted?

ja és egy javítás, a tegnapi pofonnál elírtam, az E. helyett W. akart lenni, hogy Sammy W-nek mosott be, de gondolom, az lejött ;) :D :P
Neli 2012 júl. 19. - 04:05:51
(70/2174)
kivételesen én is az öreg "szakértelmére" bíznám legszívesebben a dolgot, de még csak nem is tud róla, hogy kéne a "segítsége", itt az új rivális... :S :D :P

közben nézem a mait, friss helyzetjelentés:

kissé nagyon csalódott vagyok, ellõtték az amnéziafaktort :S na kinél? Angela... :S
ránézett nagy zavaros szemekkel Norára vagy Dorára vagy hogy hívják, hogy nem emlékszik, ki õ meg a nõre se :S mondom na ne :S aztán vmi csöves meggyújtott egy gyufát, mire Angela kiakadt, a trauma... ezekbõl lejött, hogy múltkor Nora/Dora telózott, na de miért tette le?
Emma viszont nagyon szórakoztató, szextelefonokat vállalt, miután mindenhonnan repül, és egyet pont JM elõtt bonyolított :D :P JM-nek az az arc :D :P aztán Peralta felhívta a csajt eltorzított hangon, mintha "ügyfél" lenne, hogy megleckéztesse, mûködött :D :P

JM meg egy atomökör amúgy, Fernandával hentereg :S az meg jól elvan Genesisszel, ha tudná a kislány, hogy az a nõ ölte meg az anyját meg õt is akarta... :S
tényleg egyedül Miguelnek van agya, elég rendesen próbálgatja is a határait Fernandával szemben, tetszik :D :P
az meg lebukott, hogy kamuzott a verésrõl (a lúzer férje látta el megérdemelt baját :D :P), de JM úgyis benyel mindent neki :S

Willy is sodródik a hatökör-kategóriába, megkérte Lorenát, hogy cuccoljon oda hozzá, Sammy úgyis jefézik... :S
Nicolas meg beteg, de nem volt tiszta, mi baja... kéne ide egy vérdonor (átömlesztéses cucc), amibõl kiderülne végre az igazság, lenne vérvizsgálat... bírnám :P így szokott kiderülni sokszor, mi van :P

Willy meg elhívta piálni Miguelt, rosszul érzi magát :P :S szegénykém :S
hehhh, Sammy sms-t küldött M-nek, hogy mutasson be csajokat W-nek, hogy az el tudja õt felejteni, lehet akkor M. direkt vitte el :P W. elolvasta a cuccot és számonkérte M-t :D :P ajaj :D :P mi lesz még itt :D :P

Sammy gyõzködi Nicolast, hogy Willy jófej :D :P elkezdi a gyerek, szted képes a hûségre vagy mi :D mire Sammy: ja, naná :D vagyis hogy képes hûségre :D erre kap egy képet a telójára, amin Willy két csajt ölelget, rögtön kiakad :D Nicolas reakciója a csajokra: wow :D :P mire Sammy nagy felháborodva: como que wow? :D az összes pasi egyforma :D :P ez nagy volt :D :P

na Angelának rémlik a tûz, de más nem... jellemzõ, annyira tipikus :S miért kellett ezt a Rosalinda-cuccot beletolni?? :S :S meg egy kicsit Acorraladát is :S

na Nora/Dora hazugságokat mondott Angela kérdéseire, hogy ki is õ... persze, védeni akarja...

Nicolas már otthon van, akkor nem volt súlyos... Sammy végig vele volt a kórházban, totál mint egy igazi anya :P persze az, csak nem tudja :P :D elkezdi megyek haza a cuccaimért, hiányzik Arturo is :D :P mire Nicolas: és Willy is, nem? :D :P Sammy: á :D :P ilyenkor úgyis melózik, direkt azért megyek, hogy ne találkozzunk :D :P
na hazaállít, és mit talál? :P :D szól a zene, eldobott ruhák, vörös melltartó a kutya fején :D :P
Willy a két csajjal támolyog elõ, egész jól érezte magát :D :P nem is jön zavarba, elkezdi a csajnak én boldogabb vagyok, mint te :D :P meg Miguelnek tök jó ízlése van (gondolom, õ szerválta a csajokat vagy legalábbis segített, elvégre õ is kettõvel fut :D :P) :D :P Sammy ahogy néz :D :P de hát õ akarta... aztán bemos egyet E-nek, hehe :D :P na jön a kövi áldás, befut Lorena bõrönddel, hogy ideköltözöm :D :P és vége...

elõtte Angelát megtámadta egy csöves, amíg N. egyedül hagyta, és a csajban feléledtek a testõr ösztönök, leverte :D :P aztán elfutott, holnap meg elüti egy kocsi... :S

és a jefe meglepett, elment a kopaszhoz, hogy elmondja, be akar számolni SW-nek Nicolasról... :O :S na de miért? akkor csak még jobban fog fájni, ha azt hiszik, tesók és kettõjük gyereke... :S :S
holnap Sammy hív vkit, hogy Nicolas haldoklik (?), na ez érdekes lesz, és a jefe odamegy a kórházba, hogy beszélnem kell veled az igazi szüleirõl... :O :S OMG...

alig várom a holnapit :P
offtopic
handi99 2012 júl. 18. - 19:44:20 Előzmény Neli
(69/2174)
Már, igen.
Nem gondoltam volna, hogy Miguelt ilyen gyorsan kihozzák a sittrõl. :)
A tegnapi rész: egyáltalán nem tetszett, hogy a Jefe megcsókolta Sammy-t Willy elõtt. Persze nem jósolok nagy jövõt ennek a kapcsolatnak. Bízom Bernardo bácsiban. ;)
Fernanda szemétkedett Violetával. Miguel meglátta és nem repesett a boldogságtól. Ráadásul Génesis szépen beárulta a papának. :D
... és végre elõkerült Ángela és Nora. Az utcán élnek és a kukából étkeznek. :S
handi99 2012 júl. 18. - 19:34:30
(68/2174)
A kedvencek:
Neli 2012 júl. 17. - 15:30:28
(67/2174)
láttad a tegnapit? most néztem vissza... kb. sokk :S
Lorena meg terhes... az a WS-ölelés viszont tetszett :P nehezen bírtak magukkal :D :P
a gyerekkérdés viszont számos problémát felvet... na és a mai elõzetes... hát nem találok szavakat :S :S
hülye jefe akcióba lendült :S Willy, védd magad (és Sammyt :P) :D

Miguel szerencsére kijött a sittrõl :P érdekes, JM ilyenkor nem töketlen barom, odateszi magát :D :P
na de másban... :S ja és ma elvileg hívja Angela :D :P remélem, õ lesz, csak egy kezet vagy mit mutattak...
ideje lenne már, ha visszajönne, mert nem gyõzöm kivárni, mikor bukkan már fel, és hol a halálban tekergett... :S :D :P
Neli 2012 júl. 16. - 12:44:44 Előzmény handi99
(66/2174)
:D na ha mást nem is, ezt a leosztást szívesen megnézném, ahogy a két görény elintézi egymást, a kopasz szépen leoltogatja elõtte a torzképût, aztán kölcsönös kimúlás a vége :D :P
milyen jól lerendezem, nem? :D :P

amúgy sztem is W. a kopasz fia, abban hasonlóak, hogy amit akarnak, azt csak maguknak (ha meg nem kaphatják meg, más se, de W.-nek jobbak az eszközei), önzõek... mert bár imádom Willyt, de piszok önzõ, elkényeztetett úrigyerek, sokszor olyan, mint egy ovis, féltékeny meg azok a gyerekes jelenetek :D :P bár ettõl (is) szórakoztató :P :D akkor meg imádnivaló, mikor szenved, a könnyes kis dühös szemei :P :P

na inkább nem ragozom, érted sztem így is ;) :D :P
offtopic
handi99 2012 júl. 15. - 14:24:50
(65/2174)
Szóval szerintem Willy Bernardo fia.
offtopic
handi99 2012 júl. 15. - 14:20:27 Előzmény Neli
(64/2174)
Azért a Jefe se nagyon élje bele magát a Sammy-vel kapcsolatos reményeibe... különben Bernardo bácsi megmutatja neki, hogy hol a helye. :D
handi99 2012 júl. 15. - 14:18:28
(63/2174)
Génesis (Briggitte Bozzo), Miguel (Gabriel Porras) és Violeta (Nicole Arci)
handi99 2012 júl. 15. - 14:16:10 Előzmény Neli
(62/2174)
Eljött a "gonoszok" ideje. :S

Willy-Dario: Ez is egy lehetõség, bár én vmiért inkább hajlok arra, hogy az õ fia. Bernardo mindenkit félreállít, aki Sammy és közé áll(hat): Ha Sammy nem lehet az övé, akkor másé se. :(

Miguel jelenetei megint jók voltak: a dráma után ez volt a komikus vonal. :)
Neli 2012 júl. 15. - 00:22:07
(61/2174)
na ma visszanéztem a tegnapit, hát totál dráma :S kifektetõs :S :S láttad?
mondtam, hogy a szemét jefe próbálkozik, S. meg esélyt ad (hétfõn csók indul el, remélem, félbemarad) :S szegény W. :S a könnyes-dühös szemeitõl mindig kész vagyok, ha látni, hogy szomorú, és közben dühös is :S :P
mint mikor leütötte a mocskot vagy mit csinált :D :P "maldito traidor" :D :P

Miguel meg a csajokkal birkózik, kicsikkel és nagyokkal egyaránt :D :P haláli :D :P
eközben Angela és Nora/Dora még mindig sehol... :S :S
JM-re már nem is vesztegetek szót :D :P úgyszintén a kopaszra :D

a yt-osok szerint amúgy ha ezt képes csinálni W-vel, tuti nem az õ fia, hanem Dario-é (és büntetni akarja ezért W-t, mintha az tehetne róla :S)... szted? mert hát ki csinálna ilyet a saját fiával? akkor tuti nem szereti, ott pedig lennie kell oknak, talán ez az... vagy csak simán gyûlöl mindenkit a pali, mert pszichopata? :S
így õ se kapja meg S-t... bár lehet arra gondol, hogy ha az övé nem lehet, Willy se kapja meg :S :S
Neli 2012 júl. 13. - 19:54:38
(60/2174)
szupi :P :D W. után õ ér ott a legtöbbet :D :P

amúgy Vicente lökte le anno F-t? heh, és még volt képe elvenni :D amúgy már el is váltak? ripsz-ropsz? akkor minek ment hozzá a nõ? nem kaphatta meg JM-et :D de már az övé, így a férj se kell :D szerencsétlen lúzer fickó :D

amúgy amit írtál, nem kérdeztem, kb. tudtam :D :P az is világos volt, hogy utálja az apját, azt nem értettem csak, miért segít akkor neki?

ma pont nem fogom látni, de holnap mindenképp visszanézem, szegény W-ék :S :S kézpelem, hogy ki fog akadni a pali a válásra... :S :S
offtopic
handi99 2012 júl. 13. - 19:23:26
(59/2174)
Bernardo megbízta Vicentét, hogy lökje le a lépcsõrõl Fernandát. Miatta veszítette el a gyereket. Gondolom ez elég nyomós érv, hogy miért utálja az apját. Különösen azért, mert nem lehet már anya.
F-B: nem tudom, szerintem ez valami perverzió.
Lorena bevallotta, hogy hazudott. :(
Miguel-Cecilia-Natalia: Jó jelenet volt. :D Gabriel Porras jelenléte jót tett a sorozatnak. Nagyon jó szerepet kapott.
Neli 2012 júl. 13. - 17:07:28
(58/2174)
:D :D hehe, ez jó :D na ja :D :P
JM-ben egyetértünk, egy ökör :S
Fernanda meg hogy kiakadt az anyján... meg a tanún, remélte, hogy megússza megint :S
ami nem tiszta, miért tesz keresztbe W-éknek (ha utálja is az apját ráadásul)? nem bírja S-t? volt köztük konfliktus? én még beszélni se láttam õket ezelõtt... és hát lehet hülyén hangzik, ismerve a nõt, de azt gondoltam, Willy azon kevesek egyike, akik irán képes érezni valamiféle szeretetet, a maga módján... mert most azt látom, hogy a kisgyerekhez is kötõdik, meg hát az örök szerelméhez, a macskához :D :P az anyjához is talán, emg hát JM mint a megszállottság forrása :D

amúgy korán örültem, nem A-t találták meg... :S tegnap élõztem, és hát WS-en is kiborultam :S
jön a szívástenger :S láttad? ma Sammy már válni akar, a mocsok kopasz elérte, amit akart :S
pedig olyan cukik voltak W-vel... :P :S
Lorena meg könnyek közt kénytelen volt beismerni, hogy hazudott...
a jefe tuti lecsap, erre várt :S

azért Miguel is szívott, a nõivel :D :P a kopasz lebuktatta, aztán a két csaj összefutott :D :P
a nagy Casanova :D :P
offtopic
handi99 2012 júl. 12. - 21:38:21
(57/2174)
Lorena elég gyorsan zsebre vágta a vizsgálati eredményt. :) Persze, hazudott.
Fernanda szépen kizsarolta, hogy JM megkérje a kezét. JM hülye. :(
Miguel az egyetlen aki használja az eszét (vagy csak neki jutott). :D
Neli 2012 júl. 12. - 20:36:04
(56/2174)
na végül is nem néztem tegnap, álmos voltam, msot csekkoltam vissza... Lorena hazudott, így végre volt egy kis happy, de sajna az öreg ma belerondít... :S az elõzetes alapján...
amúgy asszem elszámoltam magam, azt hittem, a tegnapi a 90-es, de ma lesz, ahogy olvasom...
elvileg megtalálják Angelát is, kivi leszek :P
az a barom JM megkérte Fernandát :S bár hinne már A-ban... még "össze van zavarodva", ahogy Miguelnek mondta, pedig az még a börtönõrnõt is elécitálta... :S
Fernanda meg hogy kivolt, hogy a saját anyját ölette meg :D szerencsére még él, bár mutathatnák, hova menekültek Angelával...
Neli 2012 júl. 11. - 23:48:58
(55/2174)
:D
láttam ma a 87-est, a hétfõit, az maradt ki, így megvan mind, láttam, amirõl írtál :P köszi :P
eseménydús, tuti ma is az lesz :P :D most tudok élõzni, úgyhogy nézem majd, érdekel a vérteszt :P