juan-ZSU 2012 okt. 12. - 17:33:05
(254/2174)
igen tudja Willy hogy Samy az õ Samyje :D Dario mondta el ott mindenki elõtt csak azt nem tudja h testõr, azt hiszi sofõr xD pedig mindenki tudja h testõr egyedül Willy nem azért W sejthetné hogy Sam nem egyszerû sofõr és ha megtudná nem lenne abból semmi különös szerintem ,ja és még a gyerekrõl se tud ,csak Samyt emészti mert arról álmodott hogy meg kéne mondani az igazat
azon én is röhögtem mikor mondta Willy hogy õ miatta Sam a lányokat szereti és azt akarja h megint a fiúkat szeresse xDD tegnapi részben amikor Bernardo rosszul lett, Sam anyja nagyon aggódik, Sam megkérdezte hogy miért aggódik ennyire erre csak úgy simán kimondja h "Bernardo a szeretõm!" ó mondom ennyi :D hamar elmondta a lényeget xD
Isabel is ugrott volna a tetõrõl JM meg bement õt nem érdekelte amúgy se sok jövõje van a nõnek Fernanda karmai közt
Neli 2012 okt. 12. - 17:02:12 Előzmény handi99
(253/2174)
jé, tényleg, ez eszembe se jutott... lehet... :S
bocsi, hogy most hoztam fel, csak elõbb elfelejtettem, de azóta is izgatott :P itt bármi megtörténhet :D :P
Neli 2012 okt. 12. - 17:00:05 Előzmény handi99
(252/2174)
jaj ne :S ne már, ne történjen meg :S

kösz a beszámolót, nem láttam kedd óta (a keddit visszanéztem, AJM-et láttam)...
CC csók: wow, végre :P utálom a nõt, de Camilo nagyon édes :P na majd visszacsekkolok mindent :P
Ringo: bah ne :S ajj már :S hát ja, egyetértek, hát én is elnézegetném még :P :D :S
Laura: meglepett, nagyon... Verdugo meg akarja tartani a kislányt, egyedül? ez érdekes lesz :P a nõ simán lemondana róla (J-ról)? hm...
Miguel-Jane: el tudom képzelni azt a stb-t :D :P arik :P és akik követték õket, nem bántották a pasit? két fickó volt a reptéren...

amúgy az elõbb láttam a magyar 10. rész végét (mai), és pont most hívta Willy S-t "én Sammymnek" meg "édesem"-nek :P majdnem-autós szex volt :P :D erre emlékszem, vágott vidiben láttam... :P megjelent Dario, de Ofelia még elõbb szólt, nem buktak le... amúgy W. már tudja itt, hogy Sammy az a Sammy régrõl? és hogy Dario az apja? nem volt egyértelmû nekem a jelenetükbõl... ha még W. nem tudja, mikor tudja meg? elkezdte: ha én vagyok a felelõs azért, hogy a lányokat szereted, akkor azért is én akarok lenni, hogy újra a fiúkat szeresd :D :P állat :P

Angie meg bevallotta a végén JM-nek, hogy szereti, meg hogy elõtte elmondta Isabelnek, akit pont elrabolt Fernanda... :S
offtopic
handi99 2012 okt. 11. - 22:14:28 Előzmény Neli
(251/2174)
Lorena: Ki emlékszik már erre!?! Lorena orvos volt, akár fel is vehette videora Clara terhességét, aztán lejátszhatta Sammy-éknek azt.
offtopic
handi99 2012 okt. 11. - 22:07:57 Előzmény Neli
(250/2174)
Szia!
Kedd-szerda:
Természetesen Clara nem mondta el nekik, hogy õk Bernardita szülei, noha ez leginkább Willy viselkedésén múlt.
Laura találkozott Jessicával. Elhitették vele, hogy meghalt a gyerek. Javier és María: a kábítószerkereskedõ, meg a rendõr. Vicces:)
Ángela és JM: a konyhában egymásnak estek.
Ringo: õt elnéznénk még egy ideig, de tényleg meghalt. :)
A tegnapi részben Fernanda megkérte az apját, hogy ölesse meg Gustavot. Szerencsére életben maradt. Laura bement hozzá a kórházba és elmondta neki, hogy él a lánya. Jessica elutazott az apjával Kolumbiába. A hülye Fernanda Rosarioból (Verdugo cselédje) Ofeliát csinált (úgy is hívja). :S
Miguel jr. és Fabiola: elutaztak Argentínába. TDúl a szerelem: tangó, ... stb. :) A stb-t a fantáziádra bízom :)
... és a tonta: csókolózott Camiloval. :)
Telma (Jessica nevelõanyja) megtalálta a papírt Clara-ról. Az egyik oldalát átadta Willy-nek, a nevet tartalmazót viszont nem. Ahhoz Willy-nek teljesíteni kell egy feltételt. Találd ki, hogy mit?
offtopic
handi99 2012 okt. 11. - 21:52:11 Előzmény juan-ZSU
(249/2174)
Igen, azt jelenti, hogy Sammy-m. :)
juan-ZSU 2012 okt. 11. - 17:23:30 Előzmény Neli
(248/2174)
köszi szépen :)ez egy beteg ember :S
Neli 2012 okt. 10. - 22:06:49
(247/2174)
fú, hogy is volt... kb. a 65 elõtti részek, szóval elég régi, kevésbé rémlik... az tuti, hogy Willy 65-ben találja meg Sammyt, az nagyon állat :P ez megmaradt :P

az elõzmények kb.:

a jeférõl senki se tudja, hogy pszichopata és Sammy megszállottja, csak Willy gyanakszik, de nem veszik komolyan... a jefe bead vmit S-nek, aki elkábul, aztán a pasi levetkõzteti és gyönyörködik benne, utána beviszi egy diliházba, az orvos jó haverja... Sammy végig nincs magánál, le is kötik, és egyszer homályosan látja a jefe arcát, de késõbb nem emlékszik... Willy akkor épp elutazott a repcsijén, ezt használja ki a másik... és késõbb, mikor elõkerül, bemegy a kórházba (Sammy egyszer titokban hívja Angelát és lenyomozzák, honnan), de sajna nem találja meg a csajt, így késõbb se derül ki, hogy a jefe volt... elõtte W. lezuhan és Lorena találja meg, W. sebesült... késõbb a pasi hazaszól S-nek, de azt hazudják neki, hogy az elutazott, így azt hiszi, nem szereti meg nem is keresi... pedig Sammy totál kétségbeesett, és el is jut egyszer ahhoz a házhoz, ahol W. fekszik sérülten, de az pont leesett a padlóra és nincs is magánál, nem tud szólni, hogy ott van (Lorena épp elment vmiért)... :S így Sammy nem találja meg, és W. késõbb kerül haza (vmi sziegten volt és mikor meggyógyul, hazarepül Lorenával, aki belezúgott, de nem történik semmi), aztán a kutya, Arturo meg egy taxis elvezetik Sammyhez, akkor találja meg a temetõben :P Sammy halottnak hitte, és ott se hiszi el igazán, hogy W-t látja :P sokáig zavaros a feje a gyógyszerektõl, megszökni is nehezen tudott, de végül találkoztak :P
juan-ZSU 2012 okt. 10. - 20:10:01
(246/2174)
fúú de ez a Jefe nagyon idegesítõ bekamerázta Samyéket is meg minden és az hogy volt amikor Samynak valami nyugtatót beadott és berakta egy bolondokháza szerûségbe le is volt szíjazva :S? Willyrõl meg úgy hitték meghalt vagy eltûnt és persze Lorena az aki összeszedte Willyt bele is szeretett :S na szóval ezt leírnád részletesebben?és Jefe miért nem bukott le h õ rakta be Samyt oda? köszönöm a választ :)
Neli 2012 okt. 10. - 19:40:57 Előzmény juan-ZSU
(245/2174)
már meg is kaptad (nem tudtam jönni) ;) :P de a legjobb kimaradt: a jefe (úgy láttam, tudod, ki) és a kopasz (Bernardo) nem szóltak, és Nicolas se (W-ék fia), de õ is tudta, csak késõbb, és mikor bökte ki? az esküvõn a jefe és Sammy közt, de sajna csak az igen után... :S (elõtte Willy ment egy táblával és bánatos kiskutya-arckifejezéssel S-hez, hogy ne menj férjhez, szeretlek :P az oltári :P) na és utána az a békülés-felkapás-öröm SW-nél, az mindent vitt :P :P de még egy ideig házasok maradtak a jefével, viszont Sammy gyorsan érvénytelenítést kért, a pasinak nem volt más választása... azért maradtak azok még, mert várni kellett a papírokra, meg mindig volt vmi, és a pasi húzni akarta, de látta, hogy nem tudja :D :P nem sajnáltam, mikor a kopasz megölte :S csak azt, hogy így megint késett az infó a gyerekrõl, mert a jefe is megtudta, hogy Clara gyereke igazából SW-é... és el akarta mondani...
amúgy ami nekem nem világos, hogy anno volt ultrahang Lorenánál, és akkor hogyhogy mégse volt terhes? azt is lehet buherálni? és vajon mi volt a terve? Handi, ez neked szól ;) :P
Neli 2012 okt. 10. - 19:23:14
(244/2174)
sziasztok :)
na végre tudtam jönni, eddig teljes 3 rész kimaradt, csüt. óta semmit nem láttam (a péntekit se)... :S és micsoda hírekre jövök, wow :P kösz Handi az összefoglalót, nem semmi :P :O
de most tényleg Laura?? :O hogyhogy? ne már :S õ tök rideg... :S és mi van azzal, hogy utálja a gyerekeket? emiatt, ami vele történt? elvették anno tõle Jessicát? tudja, hogy él? vagy azt hiszi, nem, ezért nem barátkozik gyerekekkel? hú :S :O és miért szakított anno Gusszal? érzõdik mindig köztük, hogy van vmi titok... nem akart neki szülni õ se a történtek után?
és amúgy most Ringo kajak meghalt?? :O mondd, hogy nem!! :S :O ne már :S és hogyhogy Verdugo-nak köze volt Laurához? hol szedte össze?
és a tonta is tudja az SW-babát :O :D :P behalok :D :P csak lenne már Camilo-val, az annyira kis cuki :P én is osztom :P yt-on velem is sokszor vannak egy véleményen, bírom :D :P

na ilyen hírek, ezek sürgõs csekkolásra szorulnak :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 10. - 16:17:15
(243/2174)
köszi a választ :) a magyarba mi Samy helyett édes Samyt mond Willy, remélem nem mindig ezt fogja mondani, mert az azt jelenti Samym igaz?és úgy olyan aranyos :)
offtopic
handi99 2012 okt. 10. - 16:08:35
(242/2174)
Szia! Õ Bernardita.
juan-ZSU 2012 okt. 10. - 15:29:12
(241/2174)
nem tudom akkor de Samy elájult és kórházba került az biztos mert azt láttam,áá nekem se tetszik az a név xD
errõl a képrõl beszélek ide berakom
offtopic
handi99 2012 okt. 09. - 20:24:24 Előzmény Neli
(240/2174)
Szia! Remélem a hétfõi részt láttad! :) Ha, nem akkor gyors összefoglaló.
Ángela ismért JM házában dolgozik, mint testõr.
Miguel jr. és Fabiola elmondták Gustavonak, hogy Javier Verdugo. Elmentek a kikötõbe, ahol találkoztak Verdugo két emberével. Amíg az egyiket üldözték (Miguel jr. lelõtte), addig a másik lelépett a hajóval.
Jessica találkozott Javierrel, az apjával. Késõbb amikor a tv-ben meglátta Verdugo fantomképét, persze, kikészült. Miguelnek és Nicolás-nak elmondta, hogy Verdugo az apja (azt hiszem Fabiola is ott volt).
Kitalálod, hogy ki María, Jessica édesanyja? .... Laura. Verdugo elraboltatta és most ott van a házában.
... és a legjobbat a végére hagytam: Clara rájött, hogy Bernardita Sammy és Willy lánya. Na, végre! :D (Azzal lett vége, hogy Clara elment hozzájuk és beszélni akar velük Bernarditáról.)

A tegnapi rész kommentjei között volt néhány, aki hasonló véleményen volt, mint én. Az lenne az igazi, ha Ángela nem menne vissza JM-hoz, hanem Gustavo-val maradna. Persze, nem így lesz, de azért jó látni, hogy nem csak én gondolom így.
offtopic
handi99 2012 okt. 09. - 20:10:58 Előzmény juan-ZSU
(239/2174)
Nincs mit!
Persze, hogy akar, Sammy-t! :S
Szerintem azt a részt láthattad, amikor Clara megszülte Bernarditát (jajj, ez név!). Sammy is vele volt a kórházban.
Igen, három gyerek van. Nicolás, Bernardita és a kicsi, akivel Sammy még mindig terhes.
juan-ZSU 2012 okt. 08. - 16:51:47
(238/2174)
köszi a választ :)pedig akar az öreg Samtõl is valamit :S olyan képeket láttam amin Samy kórházba van és a babáról is mutattak képet ebbõl következtettem hogy megszült
Most akkor Willyéknek 3 gyerek van? :O mert ugye Claráé,Nicolas és a másik baba :D
offtopic
handi99 2012 okt. 07. - 22:33:40
(237/2174)
Bernardonak már mindenki megvolt. Na, jó Sammy nem :)
Clara: Korábban úgy volt, hogy Lorena szüli meg Sammy és Willy gyerekét, de Lorena halálakor kiderült, hogy nem volt terhes. Clara Lorena ismerõse volt és õ az, aki megszülete a Sammy és Willy kislányát. Clara tetszik Camilonak és szerintem végül vele fog összejönni. (Bernardo tudta, hogy Clara gyereke Willy-é.)
Akkor én is lemaradtam, mert szerintem Sammy még mindig terhes.
Ringo: Tuto Patiño a színész neve.
juan-ZSU 2012 okt. 07. - 20:48:34
(236/2174)
Bernado nem semmi :S annyi nõvel kavarhatott meg most is de hogy mitnesznek azon a kopasz fején nem tudom xD
Clara hogy került elõ és ki õ?azt láttam hogy egy terhes nõ (volt)
nagyon helyes ez a Fernando hamarabb is megjelenhetett volna pl. Jefe helyére mert ez a Jefe nagyon irritál :S gondolom most hogy lebukott eltakarodott a képbõl,Camilohoz tényleg kéne egy nõ most olyan Emiliosan néz ki :D
és kedvenc párommal Sam&Willy mi újság?én azzal is le voltam maradva hogy Sam terhes és már meg is szült
és Ringonak mi a neve mármint a színésznek? bocsi a sok kérdésért :)
offtopic
handi99 2012 okt. 07. - 19:00:27 Előzmény juan-ZSU
(235/2174)
Fernando Cermeño Sánchez a színész neve. (Játszott az Aurorában is).