Neli 2015 jan. 28. - 22:34:48
(1954/2174)
ja 38 talán ma lesz, akkor 37 volt tegnap... nem voltam biztos, yt-on összevissza is számoznak, írnak 37et meg 42t is :S de sztem 37 volt tegnap
Neli 2015 jan. 28. - 22:33:15
(1953/2174)
engem csak mérsékelten érdekel a venezuelai, miután utánanéztem wikin és semmi extra kb. ... :S a másik is hasonló. azért belenézek majd. venezuelai egyébként tényleg rég volt, én csak yt-on néztem mostanában, de a tv-ben adtak egyet... mondjuk nem vesztettél sokat, ha nem láttad, a Natalia del mar volt (erõs alsó kategória).
ami a TDR-t illeti, kezd alakulni, Leo (Fabi) már kezdi provokálni az anyóst :D :P kiderült, hogy Sofia, a fsz. terhes, és hát Leo kissé zokon vette, persze csak négyszemközt :D :P a család elõtt felfestette a boldog félmosolyt :D négyszemközt viszont nekiesett a csajnak, és kiderült számomra, hogy nem lehet gyereke... ezért is érintette érzékenyen a dolog. egyébként lehet volt együtt a nõvel erõszakkal, de sztem csak próbálkozott...
Arturo (Aaron) egy darabig örült a babának (még nem tudom, honnan tudta meg, mert nem a csajtól, tekertem), de aztán Sofia elhitette vele, hogy nem az övé, vagyis Arturo kérdésére, hogy együtt volt-e a férjével is meg vele is és hogy Leo-é akkor a baba, csak annyit mondott, hogy bocsáss meg, vagyis ráhagyta a dolgot... nem tudom, miért, sztem Leo zsarolhatta meg... és most Arturo elküldte a fenébe, a csaj bõg és mindketten szenvednek... sztem ez már eltérés az eredetitõl egy kicsit, meg a provokáció is, ez tetszik :D :P ja és hogy mivel provokálta Leo az anyóst? :D elkezdi neki: nem örül, hogy unokája lesz? :D mármint hogy õ az apja, hogy a csajnak tõle lesz gyereke :D Cayetana kissé zavarba jött, persze tagadott, hogy dehogyisnem örül :D utána elporzott, és megint volt az a talányos vigyor a pasi részérõl :D :P tetszett :P :D majd ezt nézd meg ;) asszem tegnapi rész (38. talán). ha majd lesz vmi, írok ;) :P
offtopic
handi99 2015 jan. 21. - 00:05:37
(1952/2174)
Március 2-tõl jön a Los miserables az rtl2-re! Mondjuk ez a 13:45-ös kezdés kicseszés.
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89138

A Rosario nem egy nagy durranás ...(anno áttekertem). A Corazón esmeraldába valószínûleg bele fogok nézni. Rég láttam már venezuelai novellát.
offtopic
handi99 2015 jan. 20. - 23:53:37 Előzmény Neli
(1951/2174)
A PDG-szülõkhöz képest, igen, de a lányokhoz képest, nem.

"bár a férj még mindig jobban nézett ki, mint az a nagypapakülsejû vénség a PDG-ben...)... " :DDD Na, igen, azt még elhiszem, hogy Chávezre bukik egy fiatal lány, na, de Germán Rojasra...

"de egyelõre a legtöbb az volt, mikor a pasi véletlenül a nõre öntötte a piáját, utána meg olyan ördögien mosolygott :D" Ezt láttam. Nagyon jó kis jelenet volt.
offtopic
handi99 2015 jan. 20. - 20:03:15
(1950/2174)
Tegnapi rating:
LM 0.7 :D, TDR 0.6, DDP 0.9
Gyengén nyitott az Univisionon a Que te Perdone Dios.

http://www.medialifemagazine.com/golden-glow-cws-jane-virgin/
Neli 2015 jan. 19. - 10:31:57
(1949/2174)
Sofia amúgy Arturo-val se rossz, de azért Fabit is szívesen elnézegetem :D :P nehéz választani :D :P
Neli 2015 jan. 19. - 10:30:33 Előzmény handi99
(1948/2174)
nekem úgy tûnt, hogy itt sokkal fiatalabbnak látszanak a szülõk (bár a férj még mindig jobban nézett ki, mint az a nagypapakülsejû vénség a PDG-ben...)... mondjuk Sonyát igyekeztek öregíteni :D ja és azt kihagytam, hogy pont a jelenlegi párjával tették össze (ha még együtt vannak) :D :P hehe :D
ami a Cayetana-Leo párost illeti, ha lesz bármi, írok, de egyelõre a legtöbb az volt, mikor a pasi véletlenül a nõre öntötte a piáját, utána meg olyan ördögien mosolygott :D :P azt bírtam :D :P egyébként jól megértik egymást, de eddig még csak beszélgettek... az viszont tetszik, ahogy Leo Sofiára nyomul (és milyen sokszor :D :P), vhogy jobban bejön, mint mikor Fernando tette Normával... nem is próbálkozott mondjuk ennyit :D szerencsétlen elég rusnya volt (sztem), ellenben Fabit sokkal jobb nézni :D :P
ja és nem sokat, de láttam, hogy itt az RP-s rendõrnõ (ki nem állhatom :S) lenne Rosario Montes, hát kb. vicckategória... :S az eredeti legalább kinézett vhogy, ezt viszont nem bírom elviselni :S viszont Eduvina, a gazdag özvegy legalább szintén jobban fest :D nem tehetek róla, vhogy jobban esik képernyõképesebb emberek alakítását figyelni :D :P nem minden esetben, nyilván, azért ennyire nem vagyok elfogult, de a tv-ben a látvány (is) lenne a lényeg... :D sztem...
ja és Armando (itt vmi ronda kopasz), kb. ugyanez... :S
egyébként a lányok közül a elgszebb irina, ezt kihagytam, de elég hasonló a karakter a Rostro-hoz... viszont Flavio-val egész jók :P
handi99 2015 jan. 18. - 21:20:54
(1947/2174)
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 16:31:50
(1946/2174)
Köszi! Cayetanáról és Leonardoról mesélhetsz többet is. :D

"ez eltért a másiktól, viszont az, hogy a csajok apja alig tûnt idõsebbnek náluk, és Sonya is hasonló eset, az nem igazán jött be, nem volt hiteles sztem :S "
Egy kicsit másként látom. Ricardo Chavez 24 évvel idõsebb Scarlet Grubernél (õ a legidõsebb a 3 lány közül), simán lehetne az apja. (Hozzáteszem Chavez jól tartja magát.) Sonya már neccesebb, itt csak 17 év a különbség, de hány telenovellát láttunk már, ahol a fõhõsnõ ilyen idõsen szült... meg persze akad ilyen a valóságban is..., az viszont igaz, hogy a PDG-ben jobban látszott a korkülönbség.
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 16:17:24
(1945/2174)
Csapongnak a gondolataim... szóval a lényeg

SPOILER:

Nem Reina lesz az egyetlen a sorozatban, aki elveszíti az emlékezetét.
Víctortól még kapnak néhányan abból a drogból, ami segít törölni az emlékeket (legalábbis ideiglenesen).


SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 16:11:56
(1944/2174)
Szia! Csak Neli felvetésére céloztam, akinek a szintén bejön a Juanjo Susana páros.
Aztán ott volt a SD-ban Iván és Victoria + a Tierrában Cayetana és Leonardo.
suxel 2015 jan. 18. - 16:05:52
(1943/2174)
Handi, erre mondasz valami konkrétumot? :D
" Csak tudnám miért van az, hogy mostanában az idõsebb nõ, fiatalabb férfi páros érdekesebb, mint adott esetben a fõszereplõk..."
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 15:56:55
(1942/2174)
Elõre is köszi! :D
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 15:54:07 Előzmény handi99
(1941/2174)
SPOILER


... és javítok: Frankot Sara lõtte le.


SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 15:52:47
(1940/2174)
További SPOILER a RDC-bõl:


Juanjo: igen, igazából az elejétõl fogva játszott. Estefania tudott Chichérõl.
Elvileg Juanjo ölte meg Artemio Hidalgot, Estefania férjét.
Egyébként szerintem is aranyosak voltak együtt Susanával... kár értük.

Reina apja egy bûnözõ volt és ölte meg Estefania szüleit. Csak a két gyerek maradt életben. Estefania a babái mögé rejtõzött és õ mentette meg az öccsét is.
(Asunciónnak viszonya volt Estefania apjával. Gregorio/Patricio a közös gyerekük. Vagyis õ Estefaniának és Reinának is a testvére.)
Christian apja volt Estefania apjának a testõre. Természetesen õt is Reina apja ölte meg.

Greta és Lazaro: Greta kómában volt, amikor megszületett a lánya. Víctor megparancsolta Isidronak, hogy tüntesse el a kislányt, akit aztán Lazaro és Jackie adoptált. Az utolsó részek egyikében Estefania elárulta Lazaronak és Jackie-nek, hogy Greta él. Jackie egy elhagyta Lazarot. Aztán Lazaro visszatért Jackie-hez. A "másik nõ" akit láttál a videoban az volt Jackie és a kislány is ott volt velük.

SPOILER VÉGE

Csak tudnám miért van az, hogy mostanában az idõsebb nõ, fiatalabb férfi páros érdekesebb, mint adott esetben a fõszereplõk...
suxel 2015 jan. 18. - 15:27:29
(1939/2174)
41-ig megnéztem már, úgyhogy lesz még folytatás... :)
offtopic
handi99 2015 jan. 18. - 15:20:58
(1938/2174)
Köszi! :D
suxel 2015 jan. 18. - 12:58:20
(1937/2174)
Na akkor egy gyors felzárkóztató Los miserablesbõl:

36:

Memin elmond mindent DAP-nak, amit tud Roque halálának az estéjérõl. Kicsit furcsállja DAP az egészet egy kabala miatt.
Deya és Carlos próbálják rendezni a soraikat, de Carlosnak nehéz elfogadni, hogy prosti volt az aszisztense, Deya inkább elmegy, ha ezen Carlitos nem tud túllépni.
Amparo meglátogatja unokaöccsét, hogy rendezze a sorait Luchaval, mielõtt meghalna, de ezt így nem mondja ki neki. Majd Lucha a soron következõ.
Diablo emberei lefényképezik a smároló Helenat és Pablot.
Carlos csak nem engedi el Deyat, aki nagy örömében lesmárolja. Carlos kimérten viselkedik vele utána, de Deyat ez már nem zavarja
Nuria hasznot akar húzni a Lily gyilkolászós videóból, de Gastón fél.
Diablo megkapja a fotókat Helenaról és Pabloról.
DAP Amparo szavain gondolkozik, miközben látja a boldog Octaviot és Vickyt.
Nuria felkeresi Lilyt, s elõhozakodik a videóval. Gastón csetlik-botlik, de Nuria nem fél. Azt mondják Lilynek nincs több verzió a videóból, csak annyi, amennyi náluk van a laptopon.
DAP megjelenik Luchanal, s megcsókolja, nem akar többé féligazságokat és titkokat.
León rossz híreket kap, valaki a börtönben rosszul lett. DAP nincs ott, így Genaro úgy dönt intézkedik helyette
Lily megtudja Nuriától, hol lelték a pendriveot, amirõl az anyag származik, s nem érti, hogy kerülhetett Deyaék lakásába.
Fernandaéknél a békéc családi vacsora hangulata megtörik Fernandanak köszönhetõen, aki beleavatkozik folyamatosan Helena életébe. Közben Radames hangolja a fiát Helena ellen, a kisfiú arra megy be, amikor Helena már sírva üvölt, hogy nem megy vissza a diktátorhoz, egyenesen megveti. Nachito pedig sírva elszalad.
DAP-ot eléri León végre, el kell mennie, mert a venezuleai haldoklik és Lucha így nem tud vallomást tenni DAPnak ismét Cesar haláláról.
Lily megvitatja a videóanyag állását, Lily szerint Gastón összetojta magát tõlük, a vadmacskától meg nem kell félni szintén, mert Nuria csak fontosnak akarja érezni magát, s ha a közelükben marad abból nem fog bajuk származni.
Nachito ellenséges Helenával.
Rodriguez Adrianaról álmodozik, de sajnos menyasszony. Ennek ellenére meg akarja találni.
Vicky és Octavio szex után megtalálják Cesar mobilját az ágy alatt, amit egyszer Lucha véletlenül odaejtett.
A venezuelai a halálos ágyán köp, és azt mondja, hogy Diablo a felelõs a haláláért, ezt rögzítik jegyzõkönyvben.
Lucha elmondja Deyanak, hogy most sem tudott vallani, de holnap fog és akkor veszíti el mindörökre Danielt is.


37:
Adriana rámoccan Abelre, de Abel eltolja magától, s elrohan, s szerintem benéz a helyi melegbárba, s elmegy, amikor Gonzalot meglátja ott.
Radameséknél összeülnek Cesar végrendeletének a felolvasására.
Vicky és Octavio a telefont otthagyták az éjjeli szekrényen, a takarítónõ berakja a fiókba, nem tudták bekapcsolni.
Deborah kiakad, hogy õ rá csak a new yorki apartmant hagyta Cesar, a többit pedig DAP és a fia között osztotta meg. Octavio hajlandó a részét majd odaadni, ha lemond az alkoholista életvitelérõl. Daniel azonban a családi örökségükért perbe is megy, mert az mindig az övéké volt, a tengerparti nyaraló az nem kerülhet az Echeverriákhoz.
Genaro elmondja Diablonak, hogy hírei vannak. A venezuelai meghalt, mielõtt részletes vallomást tehetett volna, viszont még megnevezte Diablot elõtte.
DAP felkeresi Diablot a lakásában ekkor. Diablo fogadja, Lilynek és Genaronak el kell rejtõznie.
Carlos és Lucha vitatkoznak, hogy mikor mondja már el az igazat DAPnak.
DAP és Diablo miután farkasszemet néztek, s tárgyaltak arról kié a nõ, DAP elmegy, majd átbeszélik a történteket Pabloval.
Abel felkeseri Luchat, hogy egy kényes témáról beszéljen vele, nem tudja, hogy meg akar-e nõsülni. Luchanak el kell mennie, ekkor ott terem Gonzalo, s miután Lucha elmegy bocsánatot kér tõle Abel, amiért behúzott neki. De amikor felvilágosítást tartana Gonzalo, ismét durcásan elhúz Abel, miszerint Gonzalo semmit sem tud.
DAP meglátogatja Roxanitat az iskolában, de elõtte engedélyt kér rá Luchatól. A kislány teljesen magába van fordulva, s meglátja kint Lilyt és Nuriat, ekkor úrrá lesz rajta a nagy félelem. DAP azonban senkit se lát.
onzalo felkeresi Abel ügyében Carlost, miszerint segíteni szeretne a fiúnak, aki nem akarja bevallani, hogy meleg. Lucha kintrõl hallgatja az egészet, Carlos nem igazán gondolja ezt Abelrõl, mintha csak Gonzalo akarná bebeszélni, de Lucha annál inkább hitelességet ad orvosbarátja szavának.
Lily és Nuria meg akarják látogatni Roxanitát, de erre nem ad engedélyt az igazgatónõ, s hívná is a rendõrséget. Lily és Nuria dühösen elhúznak. Roxanita meglátja Lilyt a folyosón, s ismét megijed, Daniel nem látja, mert háttal van Lilynek, ski behúzódott a fal mögé.
Lucha megzavarja Millie nõvért, hogy el kell mennie sürgõsen.
Roxanitat DAP elviszi Carloshoz, s rajzoltatják, arról az estérõl, amikor megnémult.
Abel dühösen megy haza, mert Lucha nem hallgatta meg, Gonzalo meg ugye felhúzta, s csak úgy puffog mindenkivel. Lucha azonban ideigyekezett, s beengedi a testvére magához, s biztatja a fiút mondjon el neki mindent, ami csak a lelkét nyomja.
Lily Genarot találkozóra hívja, idegesíti a kislány nagyon, segítségét kéri az eltüntetésben, mert ha Lily bukik, akkor bukik Genaro is.
Neli 2015 jan. 18. - 02:15:03 Előzmény handi99
(1936/2174)
na és akkor jöjjön még a TDR-beszámoló :P

gyorsan belenéztem az eddigi 30 részbe, erõs tekerésekkel meg összefoglaló vidikkel... :P összességében nem olyan rossz, sokkal gyengébbet vártam eleinte, bár a másolás vagy párhuzamos jelenetek nem mind jók... de a kémia kb. minden párnál eléggé mûködik :P leginkább Arturo-Sofia és Leo-Cayetana, ami bejön, meg még Irina-Flavio is :P
bár Aaron továbbra is elég karótnyelt, amilyen lenni szokott (mondjuk vannak jó pillanatai azért :P, néha még mosolyog is :D), Fabi meg a szokásos zseniális :P, de piros pont, hogy a cuccai jók és sokkal helyesebb, mint az eredeti soriban a férj :D :P és itt már nehezebb is választani, hogy õ vagy Aaron, a PDG-ben egyértelmû volt, hogy Mario mellett senkinek nincs esélye :D :P
a lányok elég jellegtelen kinézetûek, az eredetiben jobbak, de azért a kémiát mûködtetik :D :P
az érdekes volt, hogy rögtön Alma halálával indítottak (és hogy belekeverték Leót is, azaz Fabit, meg hogy találkoztak külön is, ez az eredetiben nem volt), ez eltért a másiktól, viszont az, hogy a csajok apja alig tûnt idõsebbnek náluk, és Sonya is hasonló eset, az nem igazán jött be, nem volt hiteles sztem :S ráadásul Fabival sincs sok korkülönbség, a másikban ez kicsit jobban látszott... de azért itt jobban érdekel ez a rész :P
egyébként feltûnt, hogy benne van Ivan is az SD-bõl :P elég más karakter :P õ és a másik srác (a PDG-bõl a két alibipasi tesó) egyébként sokkal helyesebb, mint az eredetiek, ez is jó pont :D mondjuk azok viccesebbek voltak, ezeket viszont jobb nézni :D :P meglátjuk, hova fajul, egyelõre olyan 5-6 pontot adnék a 10-bõl...
Neli 2015 jan. 18. - 01:57:53 Előzmény handi99
(1935/2174)
köszi az infókat :P volna még pár kérdésem:

"Juanjoról kiderül, hogy Estefania öccse. (Estefania akarta megöletni Reinát. - Reinának egyébként az apja bûnei miatt kellett volna fizetni.)"

-> néztem pár vidit... ez a "Juanjo kissé pszichónak tûnik"-dolog a kezdeti ari jófiú-imázsból váltva elég hiteltelen nekem... :S végig játszott az elejétõl? láttam olyan vidit, hogy a 101-ben J. magyaráz Reinának meg visszaemlékszik, hogy került Javier/Nicolas bizalmába... akkor találkozott Estefaniával is, aki a régi becenevén szólította. tehát már ott is játszott ezek szerint? azt hittem, csak késõbb fog kiderülni, hogy tesók, vagyis hogy õk se tudják... ezek a családi viszonyok zavarosak :D
egyébként mit tett Reina apja, amiért bosszút akarnak állni? és meghalt vagy még feltûnik? láttam egy öreg fószert késõbb, de sztem az Victor apja lehet... infót kérek ;) ja és kit ölt meg Juanjo? célzott rá... minek kellett ebbõl gyilkost csinálni :S maradt volna Susanával, annyira arik együtt :P néztem pár vidit róluk is :P


amúgy Greta és Lazaro akkor nem maradnak együtt? és mi lesz a kislánnyal? az utolsó részbe belenéztem, és ott egy másik nõvel volt a pasi, de Gretát meg a kislányt nem láttam... és a legvége is zavaros azzal a megtalált hullával... :S az pl. mi? vmi köze van az átokhoz meg a gyémánthoz? vmit olvastam, csak nem tiszta...