Neli 2012 nov. 26. - 00:56:33
(374/2174)
én már nem tudom, mit gondoljak, nem áll össze :S állandóan elõjönnek vmivel, mikor már úgy tûnik, végre választ kapunk... :S :S

viszont apuci nagyon tetszett, az a babyzés állat volt :P de Ringo-t nem nagyon értem :S
ja amúgy visszanéztem a péntekit, csak nem írtam vmiért, de apuci szexelt az exszel, nagy volt :P egyre jobban tetszik ott :P :P
Angie-ék meg taliztak Miguelékkel, és W-ék meg utánukmentek :D :P hogy ezek mit kapnak :D :P
az orvos meg hazudott M-nek, hogy anno Jane akarta, hogy kamuzzon a kicsirõl, pedig nem :S M. nem nagyon hiszi, de már õ se tudja, mit gondoljon :S kivi leszek, hogy alakul...
J-t nem hagyják elmenni, de Laura szerzett neki alaprajzot... vajon el tud menekülni?
offtopic
handi99 2012 nov. 25. - 20:59:29 Előzmény Neli
(373/2174)
Annyira nem lepne meg. Az elején rá gyanakodtam, csak aztán jött a terelés...
offtopic
handi99 2012 nov. 25. - 20:58:27 Előzmény Neli
(372/2174)
Köszi! :D Jövõ héten is számítok rád... valószínûleg akkor sem fogom látni.
Megnéztem a hétfõit és a keddit: Tetszett Apuci belépõje.
Neli 2012 nov. 24. - 05:22:42
(371/2174)
most lett vége a mai Rostro-nak, hát csak kapkodtam a fejem... :S amik történtek... :S
egyrészt nemcsak hogy a kórházas cucc volt a pislogó pasival, hanem olyasmi is kiderült (elvileg, mert nekem gyanús), hogy mégsem Marcos lõtte le anno a gyerekeket (bár én azt akkor elhittem, hogy õ, de mondjuk voltak kétségeim, éreztem, hogy még nem kerek a sztori), hanem na ki? hát nem jössz rá... Ezequiel!! :S legalábbis a pislogó szerint... de én nem értem, azt hittem, "csak" rá lõtt, erre úgy tûnik, nemcsak :S de miért tette volna? és Mariana meg Martin barátjának felesége odahívták a régi iskolatársat, Taniát Marianához megnézni egy vidit, amin látszott, hogy a csaj anno gyerekként látta, ki lõtt, tehát tudja a teljes igazságot, és ugye ezért E. fizetett neki, ez (csak ez a része a dolognak) volt az elején (csak akkor még mást gondoltam, miért kapja a zsét), csak akkor ez így még nem állt össze... de most már a csajok is vágják, hogy zsét kapott a hallgatásért, és rá is kérdeztek, mennyit fizetett neki E. ... :S a csaj meg menekülni akart, ideges lett :S és Mariana meg csodálkozó arcot vágott, hogy Ezequiel? és itt lett vége...
Martin meg megkapta a cég 25%-át, Luciano teljesen kivolt :D :P úgy látom, már tisztában vannak a gyilkosos sztorival Martin múltjáról... kimaradt ugye legalább 3-4 rész, szóval nem tudom, mik voltak...
a pasi mondta nekik, hogy nem L. volt a gyilkos, de az igazinak a nevét sose mondja meg... ez nekem korrektnek tûnt, tetszett... ja és közben ott volt mindhárom gyerek, Caterina meg Marcos is :P :D utóbbi L-t hiszi gyilkosnak... a kiscsaj meg rákérdezett, hogy az apja volt-e, merthogy miért védené akkor M-t, ha nem bûntudatból vagy vmi ilyesmi... E. persze kikérte magának... hát most már végképp megkavartak :S :S


ja és a hab a tortán, hogy az egész CV alatt nem akart mûködni semmilyen stream, csak az utolsó 5 percre jött be vmelyik, így csak azt láttam... ha visszanéztem, majd beszámolok...
Neli 2012 nov. 23. - 17:47:56
(370/2174)
most csekkoltam bele a tegnapelõtti Rostro-ba (tegnap nem volt), és van fejlemény: kiderült, hogy nem Marcos lõtte le az anyja szeretõjét, aki kórházban fekszik, hanem Ezequiel, legalábbis a pasi szerint... a nõ pislogásos módszerrel kiszedte belõle (egy igen, kettõ nem), és eléggé elhûlt... :S még nincs fent végig a rész, úgyhogy túl sokat nem láttam, de majd írok, ha végig lesz :P
Neli 2012 nov. 23. - 04:25:27
(369/2174)
na megnéztem nagyon átpörgetve 2 részt (hétfõ-kedd), a tegnapit ugye szintén darálva már lecsekkoltam korábban...
a hétfõit néztem hosszabban, mert nagyon kivi voltam a párbajra meg hogy mi történt utána...
hát a sejtésem beigazolódott, Verdugo eltávozott (M. lelõtte)... (amúgy annyira vegyes volt a megítélése, részemrõl is, mert volt benne jó, de sok szemétséget is mûvelt :S nem tudtam eldönteni, sajnáljam-e)
Ringo végig ott volt mellette, végigzokogta az egész részt, Jane viszont fõleg Miguelhez rohangált 8egymástól pár méterre feküdt a két pasi), aki megsérült, de él (naná), bár elég súlyos az állapota...
késõbb Yvonne pisztollyal "meginvitálta" a dokit egy kis mûtétre, kiszedette a golyót... Miguel részeken át lázas és Jane-t látja, beszél hozzá...
mivel pörgettem, gõzöm sincs, hogy derült ki az Alma-dolog, de ugye Yvonne titkolni akarta M. elõl, megfenyegette a dokit (de hogy hogy került szóba vagy miért mondta el a pali...)... de M. már gyanakszik (tegnap óta)...
ma ugye nem volt rész, korábban rosszul írtam, úgyhogy a Ringo-féle F-döngetésre még várni kell, de nagy lesz :D :P
egyébként elég dráma rész volt, Jane le akart lépni, de Ringo nem hagyta, fogalma se volt a pasinak, mihez kezdjen, de F. persze már gyõzködte, hogy vegyék át a "birodalmat", ez az õ idejük blabla...
na aztán jött a nagy bumm, a hétfõi végén megérkezett apuci, rém dögös :P :D, és amit nagyon nem értek, Ringo kitörõ örömmel fogadta és közölte, hogy mától apuci az úr V. helyett, rendelkezzen az emberekkel... mutatták, hogy anno miért nem halt meg Jesus (egy nõ kimentette, mikor V. belelõtte a folyóba, mert Ringo nem volt képes megtenni, gondolom, vmi hálaféle, mert mind2 pasi "mentorálta"), meg hogy V-t a folyóba lökték (a koporsót, és aztán elégették), és Ringo sokáig ott zokogott a parton ülve, akkor sajnáltam... :S :S apuci akkor figyelte egy csónakból, a keddiben meg már elment a V-házba, és a régi becenevén szólította (Baby :P :D), Ringo meg nagyon örült neki... de akkor hol van a "barátom, testvérem, családom"-féle hûség Verdugo iránt? :O :S vagy mind2t egyenrangú fõnöknek, barátnak tekintette? nem tud választani, mert mind2nek hálával tartozik? úgy fogadta Jesust, mint aki máris "átállt"... :S és bemutatta neki Jane-t is :D :P na az nagy volt :P ezzel lett vége tegnapelõtt, a tegnapiról röviden már írtam...
sztem már eléggé túlhúzták, egy csomó fölös dolog került bele, és túl sokáig húzódik ez a "kolumbiai kapcsolat"... :S bár Ringo-t és apucit szívesen nézegetem :D :P, na de azért már sok lesz... :D :P :S
ja és Nico-t megmûtötték, tudja mozgatni végre a lábát, sikerült :P Sammy meg nagyon aggódik M-ért, és el akar menni Kolumbiába, Nico is küldi, hogy hoza el neki Jessicát, de persze Willy hallani se akar semmilyen útról, amíg itt a lábadozó gyerek meg a kicsik... így Sammy titokban ment, és Angie is vele van, parókát húztak és jön a harcos nõvérek 2., titkos küldetés :D :P
kb. ez volt a lényeg...
Neli 2012 nov. 22. - 23:39:51
(368/2174)
a lehetõ legjobb helyen kopogtatsz :D :P : a héten én se láttam semmit, azért is nem írtam, napokig nem volt netem, se telefon... :S :S ma néztem bele a tegnapiba, a lényeget, a párbajt nem láttam, se ami utána volt, de érzésem szerint Verdugo meghalt és jött apuci, ezt láttam (irtó dögös :P) :P :D
Fernanda rögtön rámozdult, de apukának nem kell, õ csak fõnökösködni akar (F. is akart :D :P), erre ma a nõ a nimfó hajlamait Ringo-n éli ki :D :P elõzetes alapján... és Miguel megsérült, a kis nõje meg megtudta, hogy Alma apja a pasi, és a tegnapi végén M. is összerakta a képet, hogy a baba nem koraszülött (látott vmi orvosi papírt), tehát az övé... apuci szándékai még nem világosak Jane-nel, de érdekli :P felkapta a vállára és bevitte a szobába :D :P amúgy M. lázálmában a csajról és a babáról fantáziált, mire bejöttt Yvonne :D :P M. a végén a fiúknak mondta el a tippjét :P ma viszont nem lesz, nem tudom, miért, csak holnap :S pont mire nézhetném :S :S
ERDLV-t nem tudom, lesz-e, majd utánanézek... na ha szeretnéd, elárulom a dolgot: Marcos a gyilkos, és elvileg õ sebesítette meg anno az anyja szeretõjét... Martin viszont nem szólt neki, nem akarja, hogy szenvedjen, Marcos nem emlékszik semmire... Luciano meg rájött, hogy Sofia átverte, de nem tudom, összerakta-e azóta a dolgot, ugye ezt se láttam, majd pótolok mindent :P utána írok ;)
offtopic
handi99 2012 nov. 22. - 20:05:35 Előzmény Neli
(367/2174)
Szia!
ERDLV: Lelõheted a poént. :)
CV: Légy szíves írj egy összefogalalót errõl a hétrõl. Még egy részt sem láttam. ... és valószínûleg csak hétvégén tudok 1-2 részt pótolni.
offtopic
handi99 2012 nov. 22. - 20:02:50 Előzmény juan-ZSU
(366/2174)
Elutaztak. :)
juan-ZSU 2012 nov. 22. - 18:00:50
(365/2174)
Peraltáék amúgy hova tûntek? :D
Neli 2012 nov. 17. - 05:02:26
(364/2174)
na vége... a riporter csaj megtudta Marcostól, kicsoda Martin, de az igazi "csemege" az elõzetes, hétfõn kiderül valami nagyon fontos és megdöbbentõ... :S de egyelõre nem lövöm le ;) :P elég nehéz megállni, de hagyok egy kis izgit azért ;) :D :P
Neli 2012 nov. 17. - 04:54:39
(363/2174)
na mai rész... hát megint volt izgalom rendesen :D :P bár a párbajt végig húzták, az utolsó 1-2 percben lõtték csak el, szó szerint... és volt képük úgy befejezni, hogy egyszerre repült el a két golyó, és oda rakták ki a vége feliratot... :S :S és még az elõzetesbõl se derült ki, mi történt :S :S
viszont hétfõn jön az igazi Matamoros, vagyis Varoni :D :P és már bejelentették, hogy capitulos culminantes lesz (hétfõtõl), gondolom, ez már a végét sejteti... ezt is megértük :D :P (sõt még AJM újabb pár mp-es szexét is, ezek tényleg rekordra törnek :D :P)
egyébként Verdugo megtudta, hogy Rosario az anyja (Jane-tõl), és kiderült Varoniról (Yvonne mesélt Miguelnek), hogy anno Verdugo apja találta a folyóban babaként (vagy mi)... :S bírnám, ha a fia volna, és így Verdugo testvére :D :P
egyébként mindkettõ (M. és V.) hasonló gesztusokat tett végig, hasonlítanak :P :D és arról szólt az egész, hogy mindkét felet meg akarták gyõzni, le akarták beszélni a családtagok, de persze hiába :D :p

a Rostro-ban meg nagy volt, mikor Martin leoltotta az apját :D :P viszont elkezdi megerõszakolták a börtönben... :O :S szegény :S bocsánatot követelt, megint jó nagy dráma volt :S az apja persze nem kért :S a kiskölyök, az unokaöcs meg nem kér M-ból, utálja :S Marcos meg azt hiszi, Luciano a gyilkos...
és Martin az elõbb jelentette be E-nek, hogy a cége egy részét akarja, nem az alkalmazottja akar lenni, hanem az üzlettársa :D :P tud a pasi :D :P
Neli 2012 nov. 16. - 04:05:35
(362/2174)
áhhh, a vége :D :P Miguel küldött V-nak egy pisztolyt és egy fekete kesztyût, kihívta párbajra :D :P végszó (V.): elfogadom :D :P és bevágták középre Jane arcát, két oldalra meg a két palit, és így lett vége :D :P
elõzetes: Jane aggódik, mire V.: félsz, hogy megöl vagy attól, hogy én ölöm meg õt? :D :P és a tökéletes végszó (M.): gyõzzön a jobbik :D :P nagyon várós a holnapi, ha akkor ejtik meg a dolgot :D :P
ja és elõtte meg hazavitték a kicsit, és V-nak volt pofája azt mondani, hogy a gyerek szája tisztára az övé :D :P persze Jane tiltakozott, hogy a baba még túl kicsi ehhez :D :P

amúgy ma nincs Rostro, már elkezdõdött a foci, úgyhogy most ennyi volt :P
Neli 2012 nov. 16. - 03:44:56
(361/2174)
huhú, mennyi izgalom volt a mai CV-ben csak az elsõ 10 percben is :D :P végre mutatták, ami tegnap kimaradt, hogy mi volt az eltelt x hónap alatt :P :D kb. 10szer kihangsúlyozták, hogy 7 hónap volt, hogy mindenki megértse :D :P de miért nem lehetett ezt tegnap kiírni?? :O :S

na amik voltak:

szegény Nico tolószékben, elég durcás, S-t hibáztatja, és szemtelen is :S Sammy rosszul viseli, viszont nagyon bírtam W-t, ahogy megpróbálta helyretenni a kölyköt :D :P
közben megszületett Jane lánya is (azt hittem, fiú lesz), a temetésen :D :P mikor a csaj elájult, M. csak úgy porzott el a közelébõl (elõtte beszéltek) :D :P a kicsinek Alma lett a neve, és micsoda "véletlen", ugyanúgy hívják, mint ahogy Miguel akarta nevezni anno a csajjal... :D :P és a pasi képes volt beszökni hozzá, hogy megnézze, orvosnak álcázta magát :D :P mert a baba az orvos házában van, miután koraszülöttnek hazudták (ehhez képest egy óriásbébi nagy hajzattal :D :P)...

JM is megmenekült, hála S-nek, F-t meg megmentette Ringo :D :P és kaptunk kemény 5 mp-es szexet is AJM közt, hihetetlen, az 5., mióta a sori van, ez rekord :D :P jó, lehetett több is, én ennyit láttam kb., bezzeg WS, ott 50 után már ki számolta :D :P és elvileg AJM a fsz-k, hát mindenesetre a hangsúlyok ehhez képest érdekesek :D :P
JM meg edzésbe fogott, hogy majd õ lesz a saját családja testõre :D :P én meg szépen lefordultam közben a székrõl :D :P ja F. meg hívta közben, hogy helló, hiányoztam? :D :P tájékoztatta Alma érkezésérõl... meg elkezdi neki, el akarja felejteni és békén hagyja :D :P aha, JM el is hitte, ahogy én :D :P
Neli 2012 nov. 16. - 00:51:51
(360/2174)
:D :P

most láttam egy promót, amiben már ott van Varoni mint Matamoros, nyami :P állati jól néz ki :P és a párbaj is nagy lesz :P :D várós :P
kivi leszek amúgy, a kiskölyök kire fog hasonlítani :D :P Verdugo nem bukhat le? :D :P

ja és a Rostro-ból is megnéztem a mai hosszabb elõzetest, Martin jól megszorongatja E-t, hehe :D :P elkezdi neki, a 20 év börtönért a céged 20%-át akarom :D :P te mondtad, hogy bármit megadsz, akkor én ezt akarom :D :P nem semmi pali, még mindig meg tud lepni :D :P E. meg csak lesett, elkezdi viccelsz? :D :P hát nem úgy tûnt :D :P hehe :D :P
offtopic
handi99 2012 nov. 15. - 23:01:48 Előzmény Neli
(359/2174)
Ma dupla-CV-t tartottam. Willy rendesen meglepõdött, amikor kiderült, hogy Laura Yessica anyja. :)

"egyébként sztem elég sok hülye idõhúzó szál került bele, teljesen a kolumbiai hacacárén van most a hangsúly, néha egy kis WS meg JM szenvedései és ennyi :S
bár januárig ez biztos kitart, de már tényleg végezhetnének, kicsit túlhúzzák (ha imádom is nézni :P)... :S"
Ha ennyire hosszú egy sorozat, óhatatlanul elkezdenek ismételni. Nicolás átvette Génesis szerepét. Az elején Génesis-szel törtnént mindenféle szörnyûség, most meg Nicolás-szal. :(
Miguel-Fabiola: ebben a szakaszban már õk a fõszereplõk. Elolvastam a kommenteket: a nézõk egy része szeretné már, ha újra együtt lennének, mások meg jobban szeretik az új párjukkal. Szerintem Yvonne jobban illik Miguelhez és Fabiola is Verdugohoz. Az elõzetes szerint Fabiola holnap szülni fog. A temetésen elõkerülnek a fegyverek ... és úgy néz ki, hogy Miguel párbajra hívja Verdugot. Ez jónak ígérkezik. :D
offtopic
handi99 2012 nov. 15. - 22:48:32 Előzmény Neli
(358/2174)
Eddig az volt a sztori, hogy Eva meghalt. Kíváncsi leszek, hogy õ hogy maradt életben. Arra meg még inkább, hogy kit temettek el Eva helyett.
Neli 2012 nov. 15. - 05:50:27
(357/2174)
ja kihagytam a legfontosabbat (pedig ezt láttam is), most néztem vissza, meg el is felejtettem... pedig mekkora volt :D :P
a CV-ben eltelt pár hónap, mert Jane hasa már elég nagy volt (de se kíirás, semmi), és vmi temetésen voltak V-val, amin kik jelentek meg? :D :P Miguel és Yvonne személyesen :D :P hatásos belépõ volt :D :P és ezzel lett vége...
az se derült ki, mi történt Fernandával (de tuti nem halt meg), se az, hogy mi JM-mel (kb. egy perc volt a robbanásig, mikor Sammynek nem sikerült megakadályoznia, de azután nem mutatták õket, mindez az x hónap eltelte elõtt volt)... :S pedig nagyon érdekelne :D :P
egyébként sztem elég sok hülye idõhúzó szál került bele, teljesen a kolumbiai hacacárén van most a hangsúly, néha egy kis WS meg JM szenvedései és ennyi :S
bár januárig ez biztos kitart, de már tényleg végezhetnének, kicsit túlhúzzák (ha imádom is nézni :P)... :S
Neli 2012 nov. 15. - 05:14:24
(356/2174)
húú, ma tömény izgalmak voltak mindkét cuccban :D :P
bár a CV-bõl sok kimaradt, mert vacakolt az adás :S de a lényeg, hogy JM-re bombát raktak, Nicolas lebénult, Canario-t Miguel lelõtte, Fernanda meg gyógyszert vett be :S :D :P sok lesz már a jóból :D :P

a Rostro-ban meg akkora volt, ahogy Martin elment bocsánatot követelni az apjától, de az a szemét nem hajolt meg, nem ismerte el a fia ártatlanságát... :S :S jó nagy dráma volt :S
amúgy E. és Leon felesége sztem titkolnak még vmit, ma nagyon úgy tûnt, mikor dumáltak :S de vajon mi lehet... :S
Martin meg beszélt az igazi gyilkossal, de végül is nem mondta el neki a teljes igazságot...
holnap meg nem lesz, megint foci :S szerencsére CV-t adnak holnap is :D :P megint opertálják majd Nicolast, szegény gyerek :S W-t úgy bírtam, mikor állandóan azt hajtogatta neki, hogy bajnok :P
Neli 2012 nov. 14. - 23:41:59
(355/2174)
ja most néztem meg jobban, Evát írtad, csak nem értem... :S Eva akkor nem halt meg? :O :S és miért más a neve?
ez milyen hülyeség így :S :S