Neli 2012 szept. 08. - 16:59:53
(174/2174)
Ofelia-F:

hát nem hangzott el konkrétan, de nekem a nõ mindig gyanús volt, ahogy védte... meg a végén a kórházban el akarta mondani az igazat, de csak az elejéig jutott, tuti ez lett volna... F. meg vagy vhogy összerakta, vagy elhitette magával, nem tudva, hogy tényleg így van (mert sztem igen, csak még nem látom át, hogy akkor Nora hogy jön a képbe)... passz...
Neli 2012 szept. 08. - 16:55:42
(173/2174)
:S totál katyvasz, kissé unom :S sokat nem vesztesz...
most E. megparancsolta A-nak, hogy szakítson Martinnal, az apját meg megölette (elvileg õ, de azt akarja, A. hitesse el M-nal, hogy Leon volt)... :S sztem nemsokára A-tól is búcsúzunk... :S
Mariana meg L. kitalálta, hogy E-vel elhitetik, Martin a csaj szeretõje, aztán majd E. jól kirúgja és L. emgint visszamászhat a kegyeibe a papának (legalábbis ez jött le, nem értem a csávót, házasságot ígér mind2 nõjének...), ezért Mariana kedves Martinnal, meg gesztusokat tesz, hogy más is lássa vele (Caterina már ki is akadt :D), de lehet csak színleg ment bele L. játékába, mert tudja, hogy átveri... bár amilyen hülye, képes ártani Martinnak :S

most E. közölte Luciano-val, hogy õ volt a gyilkos, hát én már nem tudom, mit gondoljak, mert itt mintha simlizne az öreg :S de már nem hiszem, hogy Martin volt (már egy ideje nem)... passz :S

a TSZ miatt nem nézed? én azt nem szoktam, bár a pasi (B.) nem rossz, sõt, csak annyira gáz neve van :S


tegnapi CV:

igen, most akartam írni, Angie végre felkapcsolta bent a villanyt, ideje volt :D :P
JM mehet a levesbe, a csajnak Gus kell :D :P hát meg is értem :D :P bár több hitele lett volna a dolognak, ha nem hajtja el G-t a templomban... és fõleg ha nem szexel tegnapelõtt JM-szal... tényleg, lehet az hozta vissza az elveszett emlékeit :D :P ez hiányzott neki :D :P

Willy haláli volt a modellcsajokkal :D :P szakadtam :D :P


Jane-t meg megtalálta a szívszerelme, erre golyót kap :S bár túléli, naná :D :P
és végre a first night is összejött :D :P Miguel love :P :P
offtopic
handi99 2012 szept. 08. - 16:37:01 Előzmény Neli
(172/2174)
CV:
"elõtte a sztriptíz a múltkor,"
:DDD Willy haláli volt. Azért a lányoknak az elsõ "elõadás" jobban tetszett. :D

"Fernanda meg azt ismételgeti, hogy látni akarja az anyját, Ofeliát... :O :S na akkor tényleg? de honnan szedte? vagy csak a szokásos roham? szegény Nora :S nem elég a kopasz a tontával, még ez is :S"
Passz. Már többször olvastam, hogy Ofelia Fernanda anyja, de én nem emlékszem olyan jelenetre, ahol ez elhangzott.

Tegnap volt Emma és Pablo esküvõje. Visszatért Ángela emlékezete. ... és a végén tényleg elrabolták Fabiolát.


ERDLV:
Köszi az ismertetõt!
Kb. a 13 részt láttam utoljára. Azt hiszem már csak akkor fogom folytatni, ha vége a Tiltott szerelemnek. ... az idõ hiánya.
Neli 2012 szept. 07. - 16:39:12
(171/2174)
a tegnapi CV is állat volt :P

Miguel és a kiscsaj már nagyon halad elõre :D :P mikor mondta M. a csajnak, hogy ha tényleg el akarsz menni a kiképzésre (vagy mi az), nem úgy mész el, mint egy kislány, hanem mint egy nõ, az én nõm :D :P, és belecsókolt hátulról a nyakába, az oltári volt :P

na és W. cirkusza a konferenciával :D :P elõtte a sztriptíz a múltkor, hát az halál :D :P láttad? :D :P

Fernanda meg azt ismételgeti, hogy látni akarja az anyját, Ofeliát... :O :S na akkor tényleg? de honnan szedte? vagy csak a szokásos roham? szegény Nora :S nem elég a kopasz a tontával, még ez is :S

amúgy tényleg átjáróház W-k háza, A. is oda akart cuccolni :D :P

a kopasz terve sztem is az lehet, amit írtál, mondjuk én elõször úgy gondoltam, majd megzsarolja S-t, hogy elmondja a babát, ha hozzámegy, C-tól meg elválik vagy kiiktatja... :S meglátjuk...

Camilo amúgy megint volt sapiban, annyira bejön úgy :P anélkül is volt, de nekem jobb, ha rajta van :D :P

kivi leszek EP esküvõjére, elvileg elrabolják majd Jane-t... :S
Miguel intézkedhet, szegény feje :D :P

AJM meg szexelt, de ma A. kihajítja a pasit... :S tegnap vérzõ szívvel, nagy zokogva adta ki G. útját, vagyis nem mondott nagyon semmit, a pasi leállította... szegény Gus :S


az ERDLV-ban már nagyon bonyolítják a szálakat, kissé rá is untam, már csak visszanézem másnap :S
Antonia apját belökték a metró alá, elõtte a csajt elraboltatta E., de megszökött, Caterina megtudta, hogy az apja és a barátja anyja szeretõk voltak, kiakadt, hogy biztos megölte E. az anyját, és becuccolt Martinhoz, akit nagyon szívesen kukkolt zuhi után :D :P
Luciano-nak meg majd elmondja E., amit Chaniqua is, hogy õ volt a gyilkos... :S a tegnapiban volt, de még a 3. részlet nincs fent, nem láttam... tegnap nem néztem, ezt a rész elején mutatták, hogy ez lesz majd...
E. pedig egy rajzot is mutatott M-nak a múltkor, hogy ezt te csináltad, te lõttél... :S az volt rajta, hogy M. lelõ vkit, és M. emlékezett is, de nekem L. már régóta gyanús, csak nem tudom összerakni... :S kissé káosz :S

Mariana is akkora hülye, belezúgott :S és Martin ellen terveznek vmit... :S nem tudom, zavarosak a dolgok :S

lényeg sztem, hogy elvileg Luciano volt a gyilkos, E. meg védeni akarta és rákentek mindent Martinra... :S
de hogy L. miért lõtt, ha neki nem volt baja a kölykökkel... :S

te ezeket érted? össze tudod rakni?
Neli 2012 szept. 05. - 22:09:12
(170/2174)
ja amúgy örülök, hogy tetszett a cucc, igyekeztem ;) :D :P
Neli 2012 szept. 05. - 22:08:34
(169/2174)
F. tényleg igazat mondott, meglepett...

de hogy CC? ne már :D :P mondjuk tényleg nem voltak rosszak, de azt a nõt rühellem, sürgõsen változtasson a külsején és a beszédén, akkor esetleg megengedem, hogy C-val legyen :D :P milyen nagylelkû vagyok, nem? :D :P Camilo pedig mostantól ne váljon meg a sapijától, abban egész dögös :D :P bár szerencsére eddig nem is tette :D :P sokkal jobb így :D :P és tökösebb is lett :D :P Miguel ragasztja a példát :D :P

F-ról tényleg nem volt amúgy vélemény... ez így érdekes... na majd onnan is meglép :D :P ha õt lezárják, mit néznénk? :D :P csak WS marad, AJM uncsi :D :S a kopaszt nézze a halál, a jefe brrr, a tontát meg utálom a nyálasképûvel együtt :D :P jól kiosztottam õket :D :P
offtopic
handi99 2012 szept. 05. - 20:44:01 Előzmény Neli
(168/2174)
:D Köszi a beszámolót!
A tárgyalás: lemaradtam vmirõl, v. tényleg nem volt a pszichiátriai vélemény Fernandáról?
Clara-Camilo: kezd tetszeni ez a páros. Összejöhetnek.
Neli 2012 szept. 05. - 04:07:18
(167/2174)
na a tárgyalás... fú, Fernanda aztán mindent beleadott :D :P elkezdi a bírónak, magát is megölöm :D
meg az anyjának: igen, mami, angyal vagyok, a halál angyala :D megbosszulok mindenkit, visszajövök...
kimondták az ítéletet, diliház... :S

és Emma lány- meg Pablo legénybúcsúja jön, érdekesnek ígérkezik :P Sammy megy, W. kiakadt :D :P

és Miguellel és a dzsungelcsajjal zárunk, aki majdnem elesett a tûsarkúban :D :P M. elkapta, elkezdi megmentettelek, mire a csaj: és tõled ki ment meg? :D :P mondd, hogy szeretsz :D :P mire M. csak néz rá, és vége... :P
Neli 2012 szept. 05. - 03:39:58
(166/2174)
mai CV (a többire holnap válaszolok):

hát ezt nem gondoltam volna, muszáj leírnom :D mekkora húzás :D :P igazából nem is tudom, tetszik-e, mindenesetre érdekes :D :P

az elejét nem láttam, de végre van egy normális stream (el ne kiabáljam), és azon nézem, és amit láttam... :P :D

Clara, a tonta egy liftben volt Camilo-val (annyira bejön nekem abban a sapiban :P), és késõbb kölcsönösen áradoztak Cecinek, illetve Sammynek a másikról :D :P még a végén összehozzák õket :D :P mekkora lenne :D :P C. elkezdi: olyan szép, de terhes... :D ez a végzetem, a terhes nõk? :D :P mire Sammy emlékeztette, hogy Lorena nem volt az... azért szegény Camilo, ne ezzel a síkidiótával (Clara) legyen már :D :S

és Dzsungel Janey is alakított, elkezdi neki a nyálasképû Rodrigo: kibe vagy szerelmes? mire a csaj: Miguel Valdezbe, a testõrömbe :D Rodrigo bociszemei :D :P és pont végszóra jött Miguel, persze pont nem hallotta :D :P hatalmas volt :D :P

de cukin féltékeny Miguel :D R. vett egy csomó göncöt a csajnak, mire Miguel: ne mondd, hogy már karácsony van, és te vagy a Télapó! :D és még hohohózott is :D :P késõbb meg bevallotta a csajnak, hogy féltékeny :D :P

na a tárgyalás... F. ügyvédje mindent belead, JM-et hibáztatja mindenért, fõleg mert a felesége is vele csalta meg, és jön a nõügyeivel... :D :P
aztán elkezdi Nora, a lányom angyal volt régen... :D :P hehh, ez jó :D :P Fernanda meg ott tapsolt az ügyvédjének :D :P persze ironikusan :D

na Miguel és a kiscsaj zongorás csókjelenet :D :P wow :P a kicsik meg tátott szájjal bámultak, aztán M-ék meg tagadtak :D :P
a kiscsajok meg ajándékokat kérnek, hogy hallgassanak :D :P korán kezdik :D :P vagyis Genesis, a másik a dzsungelszökevénnyel hallgatózott, M. meg bevallotta G-nek, hogy szereti Jane-t :D :P

a tonta C. meg bement S-hez... nofene... csak hülyeségeket mond :S

kihallgatják Angie-t meg W-t is... hehh, F. odament a bíróhoz, hogy ne vesztegesse az idejét A-vel, úgyse emlékszik semmire, én bûnös vagyok, megmondtam, süket maga vagy mi :D :P
most hallgatják majd ki, megesküdött, hogy az igazat mondja, na persze... :D :P most reklám van...
offtopic
handi99 2012 szept. 04. - 23:01:14 Előzmény Neli
(165/2174)
B-C: Te mire gondoltál?

Átjáróház lett az egész. A tegnapi rész kommentjei között azt írták, hogy olyan pletyka terjed, hogy Vanessa Pose (Emma) kiszáll a sorozatból.
Nekem nincs bajom Angeline-nel.

"amúgy akkora poén, de rájuk nézve gáz, hogy az ún. "fsz.-k" gyakorlatilag tök nevetségesek, az egész "szerelmük", senkit nem érdekelnek, a kémia 0 és -1 közt mozog, nagy néha eljut a 2-ig (10-es skálán), de ez a max... :S
közben mindenki WS-t tekinti igazi fsz-nek, ahogy én is, mert AJM egyszeren übergáz... :S :D sztem...
" lájk :D

A tegnapi rész poénja, hogy a bírót Rafael Robledonak hívják, mint a színészt aki alakítja. :D
A kedvencem pedig Natalia volt a szokásos belépõjével: Ayyy Mikey ...... :D

A díjátadót nem néztem meg. Nekem elég volt a nyertesek névsora.
Neli 2012 szept. 02. - 22:58:24
(164/2174)
;) :D :P

örülök, hogy tetszett ;) :D :P

kopasz: én is zsarolásra gondoltam, bár a többi részre, amit írtál, nem, vagyis nem egészen így...
meglátjuk, mivel húzzák még két hónapig :D :P
mondjuk sztem már sok hülyeség lesz benne, meg a vége felé új szereplõket behozni... :S simán idõhúzási szándék, ez egyértelmû :S Marina nekem itt nem tetszik... szted? JM nem hazudtolja meg magát... :D :S

mondjuk Titire kivi leszek, és Gustavo behozása kifejezetten tetszik, olyan aranyos :P

amúgy akkora poén, de rájuk nézve gáz, hogy az ún. "fsz.-k" gyakorlatilag tök nevetségesek, az egész "szerelmük", senkit nem érdekelnek, a kémia 0 és -1 közt mozog, nagy néha eljut a 2-ig (10-es skálán), de ez a max... :S
közben mindenki WS-t tekinti igazi fsz-nek, ahogy én is, mert AJM egyszeren übergáz... :S :D sztem...

amúgy te visszanézted yt-on a díjas cuccot? én azt a bizonyos beso-t nem mondom meg, hányszor, de sokszor, persze WS-t is természetesen :D :P nem is tudom, mi vitt rá :D :P

kivi leszek a holnapira :P

fõleg meg hogy a jefe mit akar, ha már tudja az igazat... :S nála mit sejtesz?
offtopic
handi99 2012 szept. 02. - 12:29:28 Előzmény Neli
(163/2174)
Clara-Bernardo: Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy az öreg meg akarja zsarolni Sammy-t, hogy menjen hozzá mini Sammy miatt. (Clarától, szerintem megszabadul a szülés után.)
Willy belépõje nekem is tetszett. :D
GP: igen, komoly. Javier lesz a neve, de nem tudom, hogy milyen szerepet szánnak neki.

A kép nagy volt. :D ... ahogy a "közvetítés is."
Neli 2012 szept. 01. - 22:14:53
(162/2174)
az MCI-t nem néztem, elsõ 4 részt láttam csak (elõször kiakadtam az állandóan csodálatos minõségû, folyamatosan sugárzó streameken, aztán már nem érdekelt, mert nem olvastam semmi jót szinte róla)... de egyetértek, ott a díj sztem a CV-nek járt volna :S viszont legalább a csókban elvitték, ott JC ide vagy oda, WS-nek kellett nyernie :D :P akárhányszor megjelentek, náluk volt a legnagyobb sikoltozás, még a jelöltvidiknél is :D :P

kopasz-rendõrnõ: láttam, de te ebbõl mire következtetsz? mi lehet a terve a pasinak? :S az viszont hatalmas volt, ahogy a végére W. besétált napszemcsiben :D :P az a fej :D :P kész :D :P

OPO: komoly, jön Titi Senos? :P wá zsír, bírtam :D :P errõl még nem olvastam, Favelát tudom... utóbbit nem kommentálnám :S

mit szóltál a képhez? ;) :P meg a többihez? ;) :D :P jó volt a beszámolóm? ;) :D :P igyekeztem ;) :D :P
offtopic
handi99 2012 szept. 01. - 19:04:34
(161/2174)
CV: Csatlakozik Gregorio Pernía (Ojo por ojo) is a stábhoz. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a szerepe.

ERDLV: Marlene Favela exkluzív szerzõdést kötött a Telemundoval.
offtopic
handi99 2012 szept. 01. - 18:54:56 Előzmény Neli
(160/2174)
Szia!
Már 1 évvel ezelõtt is azt gondoltam, hogy ennek a díjátadónak az lesz a legnagyobb szégyene, ha az MCI lesz az év telenovellája... ennyit is ér ez a díj...

CV
Láttad a pénteki részt? Bernardo papa bejelentkezett Claránál, hogy szeretne a férje és a születendõ gyerekének az apja lenni. :D
Neli 2012 aug. 31. - 18:32:26
(159/2174)
pár dolgot nem írtam le, most visszanéztem a vidiket... legalább láttam azt is, ami kimaradt az akadás miatt :P :D

az egyik egy igazi meglepetésfaktor volt (nem tudom, milyen jelzõvel illessem, konkrétan mondjuk sokkolt, de valahol meg tetszett :P), ha beteszi a képet, te is látod ;) ez volt a magánszám :D :P

ott volt egy csomó RP-s is, konkrétan JP-t láttam (nem is volt rossz :P), de biztos más is, ugye Mauról már írtam... Juaco pl. állat volt, na õt kiszúrtam (Christian de la Campa) :D :P jelölték is legjobb csókra Anával, de persze WS mellett hát neki sem lehetett esélye :D :P szegény, így járt :D :P

ja és Fabian elvileg bicajjal vitte Ximenát (és 2x is nyertek, legjobb csók és tökéletes pár :D :P kételkedett vki? :D :P de sajna az átvételkor nem csókolta meg :S elkezdi: Ximena egy dáma, ennek megfelelõ csók illeti- és megfogta a kezét, kézcsókot adott :P), de nem látszott jól, J. Islas meg piros-feketében volt, rosszul emlékeztem... de az a gönc a sapival, jajjj :D :P nem illett oda sztem, akármilyen vagány is :D :P

viszont én egyvkit nem láttam (bár nem az elejétõl néztem, meg a streameket inkább nem minõsítem): hol maradt Liz? Favela ott volt...

nem tudom, visszanézed-e majd, gondoltam, érdekelnek ezek ;) :P :D
Neli 2012 aug. 31. - 05:24:55
(158/2174)
totál akadt a végére... :S még azért a maradék infó:

legjobb fsz. és év sorija díj is JC (õ vette át- bár nálam absz. nem az MCI lett volna nyerõ...) :D :P
Gaby nem gyõzött ma köszöngetni neki, annyit kapott J. :P :D :P

aztán elõtte volt még legjobb nõi fsz., az Maritza Rodriguez lett, és asszem ennyi...

még vmi fickó fellépett és vége lett, egyébként végig már csak hang volt, írni se tudtam ide, csak most (kb. 20 perce vége már, csak újraindítottam)... :S

na mindegy, szóval ez volt az élménybeszámoló ;) :P
Neli 2012 aug. 31. - 04:49:28
(157/2174)
na most már állandóan fagy és csúszik, szinte csak hang van :S

volt pareja perfecta-díj, nem nehéz megtippelni, SW nyert :D :P némi magánszám is volt, mikor átvették, persze pont akkor fagyott megint :S

aztán állat volt, JC elzongorázta az MCI-dalt (dalkategória-jelöltek jöttek, õ is volt), utána meg remixelve adta elõ, és a végén bejött Gaby, tök édik voltak :P sajna csók nem volt :S :D

amin meglepõdtem, a legjob soris dal kategóriában még az Aurora is felbukkant a jelöltek közt (amúgy sehol máshol)... :O :S

persze nem az nyert (mondjuk a dal nem rossz), hanem mily meglepõ, az MCI, Gaby gratulált JC-nak (mi amor :D :P) :D :P

most van David Bisbal, végre vmi normál énekes :D :P eddig nem sok volt... :S
Neli 2012 aug. 31. - 04:19:49
(156/2174)
bassz állandóan fagy, szinte csak hang van, mindig megáll :S

az elõbb nyert WS a mejor csókban, hát elég egyértelmû volt :D :P
és persze hogy nem láttam, csak hang volt... :S :S remélem, megcsókolta W. :P :D

most énekelt Jesse és Joy, aztán reklámot adnak épp...
Neli 2012 aug. 31. - 04:03:50
(155/2174)
na bassz, most volt Chocarro a bírónõvel (Caso cerrado), õk adtak át díjat, és tök állat magánszámot nyomott David, erre pont akkor fagy ez a vacak, mert miért ne, bahhhh :S :S remélem, fent lesz... :S

legjobb fsz.-díj volt amúgy, JC kapta az MCI-ért, tök ari volt a beszéddel :P
utána jött Gaby, elkezdi felicidades mi amor :D :P
és nevetett :D :P ezt csak hallottam, mert épp fagyott, csak hang volt... :S