juan-ZSU 2012 okt. 18. - 20:07:32
(274/2174)
1 hónap? Úristen! :O Samyéket most én is megnéztem még izgulok Samy és a baba miatt,Willynek meg a szíve szakad meg :(
offtopic
handi99 2012 okt. 18. - 19:51:27
(273/2174)
Sammy 1 hónapot töltött kómában. :(
Bár sok minden történt, nekem mostanában nem tetszik annyira a sztori. (Természetesen Sammy és Willy kivétel.) Remélem már nem akarják sokáig húzni, mert szerintem ez már a minõség rovására megy. Hiányzik a régi, tökös Miguel is. Valahogy most számomra nem az igazi.

"ja Verdugo meg Laurát raboltatta el és vmelyik agyas megverte a nõt, mire a pali lazán szétlõtte a fickót a nõ elõtt... :S :D :P egyre jobb :D :P" :D Ezen tényleg nagy jelenet volt. Amilyen képet vágott Laura...
Neli 2012 okt. 18. - 04:15:52
(272/2174)
kösz a válaszokat :) hát ja, van min izgulni, és még hol lehet a vége :D :P egyszer novembert olvastam, de akkor már rég ultimas semanasokat kellett volna relámozni, hát errõl eddig szó sincs... szóval simán elhúzzák ezt még idén sztem, persze nem baj :D :P

a mai rész is kész volt... :S Sammy végre magához tért, W. alig mozdult el mellõle, harcolj stb., sírt, aztán a csaj megszült a végén, kisfiú, de nem sír, a nõ sincs magánál :S Willy kb. mint egy félõrült, bent volt, kamerázott, elõtte másodpercenként zaklatta az orvosokat :D :P meg ordítozott... kb. megõrül, de érthetõ... :S a kopasz is odapofátlankodott, pfujjj :S
Camilo meg szerelmet vallott C-nak :P és volt 2. csók is :D :P és megvédte a kopasztól :D :P
Miguelen meg elolvadtam :P, rendezett egy kis "magánesküvõt" Jane-nel a templomban, pap nélkül, de gyûrûvel, csak úgy maguknak, szép ruhában, és ahogy mondta, hogy chaparra, mi salvaje, hát az kész :P :P és ahogy nézte közben a csajt... :P :P
viszont Angie megint bajban van, Fernanda elraboltatta, és vmi port mutatott neki mint JM "hamvait", de tuti csak szenyázza :S JM-et meg elkábíttatta és kb. "megerõszakolta" elõtte (miután az is odament), meg beadott neki vmit még, de kb. 20 perc kimaradt a hülye stream miatt, szóval hogy pontosan mi történt, passz...
ja Verdugo meg Laurát raboltatta el és vmelyik agyas megverte a nõt, mire a pali lazán szétlõtte a fickót a nõ elõtt... :S :D :P egyre jobb :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 17. - 18:36:33 Előzmény handi99
(271/2174)
Olyan bonyolult ez az egész gyerek ügy.Ha jól láttam még nem szült meg :S most azon is aggódni kell hogy a baba túl éli-e. Majd értesítsetek hogy mi történik, én is megfogom nézni azért. Már 150 részen is túl vannak de még mindig van min aggódni.
offtopic
handi99 2012 okt. 17. - 17:58:50
(270/2174)
Clara elmondta Sammy-nek, hogy Bernardita=Luz. Utána Sammy összeveszett Bernardoval. Majd ezután kocsiba ült és balesetet szenvedett.
juan-ZSU 2012 okt. 17. - 17:44:15 Előzmény Neli
(269/2174)
Luisnak az volt a feladta ,hogy szerezzen egy bérgyilkost aki megöli Genesist.A temetésen meg is próbálták de Angela megmentette a gyereket. Fernanda küldött egy képet Luisnak a testõrrõl aki megmentette G-t és akkor jött rá ,hogy Angela az, Fernanda meg ugye tudja hol laknak Arroyoék.
juan-ZSU 2012 okt. 17. - 17:30:47 Előzmény Neli
(268/2174)
Mi történt Samyval????Igaz mostanában csak magyarul nézem de be van lájkolva nekem a Corazón valiente oldala és szoktam látni dolgokat és most azt látom hogy Sam fekszik a kórházi ágyon egy csõvel a szájába :S
Bernardo állítólag nem tudta h Sam az a Sam
Vincent találta Luist Fernandának és õ is mutatta be õket egymásnak, de akkor még nem tudták, hogy Luis felesége JM testõre
Neli 2012 okt. 15. - 22:26:37
(267/2174)
na ja... de itt kicsit emberibb volt sztem, mint a PA-ban, ha roncs is :S
viszont nekem még az nem tiszta (nagy rejtély :D :P), hogy hol szedte össze Fernanda Luist, hogy/hol ismerte meg?
és a pasi honnan tudta, hol vannak Angie-ék?
plusz a nagy kérdés: a kopasz a felvételnél tudta-e, hogy Sammy az a Sammy? vagy a név miatt (Navarro) õ se? de sztem az akkora róka, tudnia kellett... de ez nem vág össze, mert ezzel segít W-nek, az meg nem logikus tõle, nem szokása... :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 15. - 20:21:34 Előzmény Neli
(266/2174)
igen az biztos hogy Fernanda és Luis keze volt a dologban mert el is rabolták, én ma nem láttam de úgy gondolom
a konyhában volt már egy csók :) Sonia Smith ebbe is meg a Pecados ajenosban is hasonlóan õrülten féltékeny, hisztis nõt alakít akibõl már elegem van, úgyhogy nem bánom h itt meghalt
offtopic
handi99 2012 okt. 15. - 18:55:29
(265/2174)
Szia! Nem mostanában láttam a 11. részt, de úgy emlékszem, v. akkor az volt a benyomásom, (mert szerintem nem muttaták igazán,) hogy Fernanda elvágta Isabel csuklóját.
Neli 2012 okt. 15. - 17:22:57
(264/2174)
Andi, hogy volt a 11. vége? visszanéztem yt-on is az elõbb az eredetit, de nem tiszta :S annyit láttam csak a maiban magyarul, hogy Isabel meghalt, de nem értem... :S egyszer csak piros lett a víz a kádban a vértõl, de hogy? Fernanda mintha beletett volna vmit, vagy elvágta a nõ csuklóját?
és a legvége, OMG :D :P a legnagyobb lövöldözés közepette JM vágyakozva sóhajtgat Angie-nek a fedezék mögött, hogy meghalok magáért, és csók :D :P ahhh, de szép :D :P
nem ez volt az elsõ csók, ugye? 3-10-ig nem láttam, nem tudom az elõzményeket...
Neli 2012 okt. 14. - 20:50:40 Előzmény juan-ZSU
(263/2174)
igen, Ely megy majd, de lehetett tudni, hogy Maritza se lesz bent hosszú életû... :S egy idõ után, addig sztem sokáig kérdõjel volt, melyik csajjal is marad a pasi, de több volt az olyan vélemény, hogy Elyvel... aki ezután hirtelen mégis távozott, és majd tényleg Favela jön utána, én se nagyon csípem :S az nem tiszta még, hogy Ely szerepét veszi-e át (és úgy marad vele a fsz.) vagy Elyt (Marianát) megölik és Favela új szereplõ lesz, akivel a pasi végül marad... ezt még nem tudom...
juan-ZSU 2012 okt. 14. - 13:11:11
(262/2174)
azon én is gondolkoztam hogy elváltak de szexjelenet van :D végül megoldották
a venganzát nem nézem de nagyjából képben vagyok hogy akit Marizta alakított az meghalt :O én úgy meglepõdtem pedig úgy volt hogy Elizabeth száll ki és jön a helyére Marlene Fevela errõl tudtok valamit?Ely marad vagy megy?Favela amúgy nem tartozik a kedvenceim közé
Neli 2012 okt. 14. - 00:09:07
(261/2174)
köszi :P akkor megúszta...
a többit azóta kb. visszanéztem (tegnap nem volt, hülye foci :S), W-t láttam, szegény :S tuti lecsukják :S vajon ki ölhette meg a nõt? de legalább nem kellett vele lefeküdnie :D :P nagy volt, mikor engedélyt kért Sammytõl :D :P ott kínlódott :D :P kivi leszek, mit találnak ki...

amúgy a venganzát is csekkoltam, volt MM szex... de Antoniával jobban tetszett, az igazibb volt, szerelem, ez csak vágy... a pasi részérõl tuti, Mariana sztem belezúgott, de amaz nem hiszem... az elejétõl éreztem, hogy õk jobban passzolnak és több a tûz, de most mégse tetszik :S mit gondolsz errõl?
Neli 2012 okt. 14. - 00:04:52 Előzmény juan-ZSU
(260/2174)
igen... :S
szõkék voltak, és Luis meghalt, igen... Gabriel és Aylin a valóságban elváltak, igen... nekem az volt vicces, hogy ezek után olyan forró szexjeleneteket nyomtak az asztalon meg mindenhol, hogy csak na, még a képernyõ is lángolt majdnem :D :P de jól csinálták :P :D sõt egyszer még Camilo is lefeküdt a nõvel, mint Luis, Fernanda kételkedett, hogy õ a tesója-e és muszáj volt... :D :P nekem is jobban tetszik Luis külsejével Camilo, szõkén gáz volt :D
és annyira édes most így, fõleg a fekete sapijában, azt imádom :P :P
offtopic
handi99 2012 okt. 13. - 21:34:01 Előzmény Neli
(259/2174)
Csütörtök:
Willy felhívta telefonon Miguel jr-t és elmondta neki, hogy Thelma mit szeretne tõle.
Willy elmondta Sammy-nek, hogy a lányuk él. Sammy rosszul lett és kórházba kellett vinni. Utána Willy elment a szállodába Thelmához: az ágyra lökte, fölé térdelt .... és elõvette a fegyvert. :D Thelma nem erre számított. :D
JM megmondta Laurának, hogy Ángelát szereti. Késõbb JM megcsókolta Ángelát.
Clara megkérte Camilot, hogy soha többé ne csókolja meg. Azért majdnem összejött újra, csak Bernardo bácsi megjelent. :(
A végén, Willy visszament a szállodai szobába és holtan találta Thelmát.

A reptéri fickók nem bántották Miguelt.
juan-ZSU 2012 okt. 13. - 10:47:42
(258/2174)
igen nagyjából tudom a dolgokat Gabriel Valenzuela vöröses hajjal xD amikor legelõször megláttam olyat nevettem olyasmi volt a hajszíne mint Fernandának férj és feleség 1 hajszínnel xD de azóta elváltak vagy mi van
meg sokszor egymásnak adták ki magukat Luis és Camilo elõször még Luis volt csak átváltozott aztán az igazi, nehéz követni de most meg Camilio Luis és Luis meghalt?amúgy nekem tetszik fõleg most Luis külsõje Camilo belsõje xD Sam anyja Bernardo szeretõje de Miguel szeretõje is volt :S
Neli 2012 okt. 13. - 01:39:57
(257/2174)
:D :D hehe, na ja :D :P én se értem :S
ocsmány :S

amúgy Miguel Sam igazi apja, igen, a 100. után derül ki számukra, az esküvõ után... nagy lesz :P ha akarsz még spoilert vmirõl, szólj :P
a tegnapit visszanéztem, Willy megint bajba került :S szegény, nincs nyugta :S
a CC csók állat, azt 3x is visszatekertem (szerdai asszem) :P :D Camilo annyira kis édes :P õ lesz Luis ikertesója
juan-ZSU 2012 okt. 13. - 00:44:07 Előzmény Neli
(256/2174)
Igen tudom én is Sam-Willy összevágott történetét kezdtem el nézni ,aztán néha tekertem is ezért sok dolog kimaradt.Ximena miatt kezdtem nézni igazából mert addigra a LCDAL-ben megfogott.
8. vagy 9. részben tudta meg Willy :D Úgy volt, hogy Sam szülei átjárnak Bernardohoz, eljött Dario is és meglátta Samyt. Egybõl mondta ,h sofõrként dolgozik meg ilyenek amikor gazdag stb.Jól lehordta és Willy rájött ,hogy Darioék lánya Sam, aztán Sam elmondta, h igen õ nem Navarro ,hanem Samantha Sandoval Navarro az õ régi szerelme. Csak Willy nem ismerte fel de azt nem mondta el ,hogy teherbe esett.Aztán S összeveszett a szüleivel, meg amúgy se jó a kapcsolatuk a baba miatt. Gondolom a szülei vették el tõle a babát. Aztán elment sírni, Willy meg vigasztalta de igazából a gyerek miatt sírt mert visszatértek a régi emlékek, Willy meg azt hitte h miatta,na de végül is miatta is.Megbeszélték, hogy Willy írt neki csak Sam nem kapta meg ,így azt hitte h W csak lelépet és kész, nem is kereste. Összerakták ,hogy a szüleik közül volt valaki aki beleavatkozott.Dario el akarta vinni haza Samyt de õ nem akar menni, majd csak akkor megy el ha kirúgják vagy õ úgy dönt. Willy meg azt hiszi h sofõr.Még az elején Dario is azt hitte h Sam csak egy sofõr(úgy emlékszem ezért is mondta el mindenki elõtt hogy Navarro igazából Sam). Végül mindenki megtudta Sam eredeti foglalkozását csak Willy nem.Azzal magyarázták ezt a veszekedést h Sam mindig lázadó volt és most azért sofõr gazdag lány létére, nem is az h elrabolták kislány korában és Miguel miatt lett testõr (aki amúgy az igazi apja igaz?)Willy amikor megtudta jött a szokásos "mi Samy"vel :) olyan aranyos volt áá :D Sam meg mondta h õ továbbra is Navarro de a mai részbe már megint egymásba gabalyodtak :)Bernardot meg utálom olyan mint egy nyálkás csiga :S mit látnak ezen a nõk? :O
Neli 2012 okt. 12. - 17:45:08
(255/2174)
:S ja, majd megöli :S remélem, nem gond, hogy leírtam, azt mondtad, te szereted tudni elõre ;) :D :P

amúgy én ezeket anno nem láttam, csak elmondásból tudok pár dolgot, kb. 40-tõl nézem... az elsõ 2-t már visszacsekkoltam korábban eredetiben, a többit még nem, szóval nem nagyon tudom, mi lesz... csak pár WS-vágott vidi alapján tudok dolgokat (összevágták a sztorijukat és anno úgy kezdtem el nézni a sorit, az alapján)...
WS: köszi, tök jó :P hanyasban tudta meg (és hogyhogy nem ismerte meg, miért nem emlékezett? azt se tudja, hogy S. anno teherbe esett?)? hogy derült ki pontosan? azt látnom kell :D :P lehet vágottban anno láttam, de magyarul is jó lenne :P kissé már megbarátkoztam W. hangjával meg S-ével, de aszért még szoknom kell (sztem túl fiatalok a szereplõkhöz képest, nem adják vissza az eredetit :S)... az elején nagyobb sokk volt, de annyira most se tetszenek még :S
amúgy a kopasz hülyére veszi az összes nõjét (S. anyja, meg Angeláé fõleg), egyik se izgatja, aki odavan érte (max. Isabel egy kicsit, de sztem az se annyira, mert az nem hódolt be úgy, aki meg igen, az nem érdekelte a pasit)... csak Sammy, akit sose kap meg :D :P