Neli 2013 márc. 16. - 00:03:18 Előzmény handi99
(674/2174)
:D meglesz ;) :P még mindent átpörgettem gyorsan, de már jó a net :D :P

David kapcsán egyetértek, nagyon bírtam azt a jelenetet :D :P kellett volna folytatni, hogy a csaj hálálkodik vagy ilyesmi :D :P az a másik alak nem szimpi...
offtopic
handi99 2013 márc. 15. - 19:27:49
(673/2174)
Lucas szépen beárulta Maxot és Valentinát Antoniánál. ... de a cselédlány megmentette õket. :D Cecilia egyre szimpatikusabb. David meg se érdemli.
Gabriela megtudta, hogy Patricia Alejandro szeretõje.
Prudencia és Chacón lebukott Julio elõtt.
offtopic
handi99 2013 márc. 15. - 17:53:02
(672/2174)
Szia! Szó sincs okoskodásról. Persze, hogy nem vettem rossz néven. Mindenkinek megvannak a maga szokásai. Amíg nem volt hozzá felirat, addig én is csak a hallásra hagyatkoztam, de így, hogy felirattal nézem több mindent megértek. (Nálam a felirat miatt kapott a Telemundo egy nagy piros pontot. :D Mások is átvehetnék tõle ezt a szokást.)
Volt olyan, hogy ami érdekelt volna, azt törölték. Így úgy vagyok vele, hogy a saját honlapjukról csak nem fogják... 1-2-szer elõfordul ilyen, hiányosan raknak fel 1-1 részt, de azért ez nem általános. Persze ilyenkor én is yt-on nézem.

47: David aranyos volt, ahogy megvédte a cselédlányt... Alakul a dolog. :D
Mindjárt megnézem a 48. részt is. ... és várom a beszámolódat a Rostroról. :D
Neli 2013 márc. 15. - 17:34:17
(671/2174)
nem akartam okoskodni... csak én nem szoktam törõdni a felirattal (nem mintha annyira profi lennék, biztos nekem is segítene... még csak fõleg hellyel-közzel értem a szöveget, beszélni nem nagyon tudnék sp-ul, de hallás után jobban megértem nagyrészt). persze segít az írás, tudom, csak engem mindig zavar, hogy a képet nézzem vagy a feliratot :S a kettõ együtt nehezebb sztem. persze vannak törlések, tudom, de mostanában nem tapasztaltam, amiket nézni szoktam, mind fent vannak...
remélem, nem vetted rossz néven, amit írtam...

egyébként úgy néz ki, már jó a net, legalábbis eddig nem akadozott meg a telefonvonal se, de nem akarom elkiabálni... gyorsan lecsekkolom a cuccokat, aztán majd írok :)
offtopic
handi99 2013 márc. 15. - 14:49:34
(670/2174)
... mert a Telemundo oldalán van angol és spanyol felirat is. Nekem segít, hogy jobban megértsem a történetet.
... és persze azért, mert a Telemundo idõnként törli a yt-ról a videókat.
Neli 2013 márc. 15. - 01:38:59
(669/2174)
a mai élõzés elmarad :S annyira vacak az idõ (szél meg hó :S), hogy hol van net meg telefonvonal, hol elmegy, a streamek vagy be se jönnek, vagy leállnak rögtön :S ha holnap fent lesznek, mindent visszanézek és írok...
Neli 2013 márc. 15. - 00:47:17
(668/2174)
David egy kis hülye még, de nagyon remélem, változni fog :P tuti ott van benne a jó is, Maxot se köpte be, csak Antonia zavarja meg az agyát :S anélkül teljesen rendben lenne... a kis cselédlánnyal is olyan arik :P

amúgy azt sose értettem, minek a TM oldalán a vidikkel kínlódni, ha ott a yt? :P vagy amott van felirat? én simán nézem, yt-ról, ha lemaradtam...
offtopic
handi99 2013 márc. 14. - 22:40:35 Előzmény Neli
(667/2174)
Tegnap meg akartam nézni a Telemundo honlapján a 46. részt, de nem sikerült. (A youtube-on, igen.)
David nagyon könnyen befolyásolható... Kíváncsi leszek a végére.
offtopic
handi99 2013 márc. 14. - 22:36:22 Előzmény Neli
(666/2174)
Köszi az összefoglalókat! :)


ERDLV: Ecuadorban elõrébb járnak néhány résszel onnan az a hír terjed, hogy

SPOILER:

Alicia a gyilkos és nem Valeria.
Neli 2013 márc. 14. - 04:04:44
(665/2174)
na megoldották, de nem tudom, hogy, most csak fél szemmel követtem... a végén viszont robbant a bomba: Eva fegyvert kért Ezequieltõl, hogy bosszút álljon az anyján (elõtte megszökött a kórházból), és azt is közölte a pasival, hogy valeria ölte meg azokat, akik megtudták a régi dolgokról az igazat (Tania, Carolina)... és hozzátette, hogy Marianát is Valeria ölte meg... holnap E. is beáll a bosszúállók sorába :D :P
Neli 2013 márc. 14. - 03:28:08
(664/2174)
Rostro:

Martin elrabolta Eva tesóját :O :S megtudta Evától, hogy Valeria ölte meg Antoniát és bosszút akar... most hívatta fel a nõt a sráccal...
Neli 2013 márc. 14. - 03:07:38
(663/2174)
David megvédte a cselédlányt egy munkástól, aki meg akarta erõszakolni :D :P mekkora volt :D :P elkezdi, miközben odarohant, que te pasa, animal, és bumm a fejbe :D :P a csaj meg ott olvadt, hogy megvédte õt :D :P
Veronica rávette Prudenciát, hogy Antonia ellen induljon vmi klubelnöki posztért, és befutott A. is, aki számonkérte... közben V. ott mosolygott :D :P
és Julio kapott egy levelet, hogy a felesége megcsalja Chaconnal :D :P amit J. szeretõjének is elmondott Lucho :D :P ja és Antonia elérte Valentina felett a gyámságot, Alejandro tombolt...
Neli 2013 márc. 14. - 02:36:10
(662/2174)
Max félmeztelenül kocsit mos :D :P jön David, elkezd beszólogatni M-nak, és mikor az közli, hogy Antonia vette fel, D. ott hitetlenkedik :D :P utána megy reklamálni a nagyihoz :D az meg nem érti, mert D. múltkor védte M-t, de utána rögtön mondja a nõ, hogy ha van Maxszal vmi problémája D-nak, szóljon és M. repül, mire D. nem mártja be M-t és otthagyja A-t... erre az: most meg véded? :D de már utána mondja, hogy D. kiment...
Neli 2013 márc. 14. - 02:18:15
(661/2174)
LP:

Max Veronica kérésére beállt Antoniához sofõrnek :D :P nyilván kémkedni :D :P odament munkát kérni, a nõ meg felfogadta... persze nem hülye, tuti átlátja, hogy vmit akar a pasi, de biztos úgy van vele, mint az, jobb az ellenséget közel tudni :D :P egyébként Max nagyon dögös az egyenruhában :P :D
Neli 2013 márc. 14. - 01:43:11
(660/2174)
PP:

alakul a BB-molekula :D :P az volt a csúcs, mikor Bruno az ajtó egyik oldalán szenvedett, hogy a csaj nem engedi be (meg akarta vele beszélni, miért hívta meg kajálni a menyasszonyát :D :P meg gondolom, rátért volna másra is, a csaj meg meg akarta elõzni), Bianca meg a másikon :D :P még küzd magával :D :P amúgy a pasi nyomul jobban, pedig eddig a csaj volt féltékeny :D :P a csókot is alig viszonozta Bianca, sõt még fel is pofozta Bruno-t :D :P visszanéztem egypárszor :D :P
Neli 2013 márc. 13. - 04:08:28
(659/2174)
Rostro:

túl sok nem volt... Martin kiszabadította Evát, aki elmondta, hogy Valeria ölte meg Antoniát... Martin elõtte megbocsátott volna (ennyire következetlen jellemet rég láttam), de itt bedühödött és elment fenyegetni Federico-t, Valeria közben lelépett... a végén Martin hívta, hogy mindenért fizetni fog (elvette F-tól a telefont és úgy hívta a nõt)... :S
Neli 2013 márc. 13. - 03:05:38
(658/2174)
Veronica és Max kisakkozta, hogy mit akar Antonia... vagy ezzel lett vége, vagy ez lesz holnap, most az utolsó percekre kevésbé figyeltem...
Neli 2013 márc. 13. - 02:45:10
(657/2174)
na megint volt egy kis affér :D :P a kiscsaj leállította, de mikor D. kiment, ott sóhajtozott olvadozva :P :D tudtam, hogy bejön neki :D :P
Antonia meg meglátta távozni Maxot Valentinától és gyanakodni kezdett :S
D. célozgatott neki, hogy a csajnak más is képben van, de nem mondta meg, ki, és a nõ elkezdett kombinálni :S
Neli 2013 márc. 13. - 02:38:10
(656/2174)
ja az örökség miatt kellett meghalnia a nõnek, hát persze... mert Valentina örököl és ezért akarja rászabadítani D-t a csajra Antonia :S már ecsetelte, mit kezdenének a pénzzel, meg hogy D. lenne a leggazdagabb a környéken :S mintha nem lenne így is az :S az a srác meg amilyen befolyásolható, simán benne van A. ötletében :S
a cseléddel meg kb. ugyanazt csinálja D., mint az apja G-val, csak gondolom, azt sose érdekelte a pali, míg a kiscsajnak tuti tetszik David :S
Neli 2013 márc. 13. - 02:21:58
(655/2174)
LP:

Ricardo vhogy megtudta, hogy a neje megcsalja A-val, most nekiesett a pasinak... Veronica meg sírt, mert visszaemlékezett, hogy anno Luciának akarták hívni a gyereküket A-val és most annak van egy ugyanilyen nevû lánya mástól... :S
meg Valentina nagyiját megölette Antonia a félszemûvel asszem, de miért? :S