Neli 2013 márc. 20. - 02:37:44
(714/2174)
P. megõrült :D :P kiáltozik... persze szánakozva nézik :D
Alejandro meg ügyvédet hívott, Antonia rögtön rárepült :D :P de vajon mit akar a pali?
Neli 2013 márc. 20. - 02:25:16
(713/2174)
aludj bent a házban :D :P A. Maxnak... :D :P
Prudencia hisztériázik, hogy Veronica Gabriela, visszajött a pokolból, de G. tiltakozik :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 02:18:09
(712/2174)
elég álmos vagyok ma, nem sokat fogok írni, a többire majd holnap...

PP most nem volt sok extra, LP-ben Antonia tervezi Prudencia megölését Chaconékkal, mert hallotta a titkaikat, "balesetnek kell tûnnie"... kémkedik Max után, van barátnõd, kivel voltál? senkivel :D aha :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 19. - 21:09:43
(711/2174)
Prudenciával gyorsan végeztek. :D
offtopic
handi99 2013 márc. 19. - 21:05:21
(710/2174)
Nem is láthattad korábban, most mutatták elõször. Egyszer volt szó a gyerekrõl, amikor Lucecita terhes volt és közölte, hogy fiút vár. Julio akkor nem volt annyira lelkes. A politikai karrierjét veszélyeztette egy házasságon kívül született gyerek. :D
suxel 2013 márc. 19. - 11:22:53
(709/2174)
Sima kórházról volt szó vagy mentális betegek számára, de el tudnék viselni egy olyat, hogy a fõ gonosztevõk ott szenvednek. Megnéznék egy szenátoros vagy Antoniás elektrosokk terápiát, egyiket Constanza végezné, a másikat meg Gabriela.
Amúgy Prudenciát, ha jól vettem ki az elõzetesbõl a bûnbanda meg akarja öletni, vajon Gabriela tesz érte velemit, és hû szolga lesz Prudenciából? Most már megismerhette õ is milyen Antonia Guerra, vagy simán megszabadulnak a karaktertõl. TM-nél nem akadály. :D :D
suxel 2013 márc. 19. - 11:19:26
(708/2174)
Az amúgy a lemondási nyilatkozat volt, azt kellett felolvasnia szerencsétlennek, jól megalázta. Na meg amikor a hotelben sem fogadták be Antonia utasítására, de messze elér a nagysága keze. :D
Tudtam, hogy Lucho betölti a Big Brother szerepét az Alejandro-Gabriela találkozónál, jó volt, jó volt! :D :D
suxel 2013 márc. 19. - 11:17:19
(707/2174)
Hát hallod, hogy még gyerek is van a rossz k....-tól Julionak, én ledöbbentem, most láttam elõször. Adott neki a nõ egy fiút, erre Prudencia nem volt képes. :P
suxel 2013 márc. 19. - 11:15:58
(706/2174)
Állat volt a zuhany jelenet! Én azt hittem Antonia megy rájuk, de lehet õ nem tenne olyat, elszaladt a fantáziám, és mi lett volna, ha pont az elsõ aktus kellõs közepén szakítja meg õket Poncia! :D :D Nem akar összejönni a kis arisztokrata fijjúnak. :D :D
A Montemaroknak mindenek vannak hibái, de Patriciát én nem tartom egy szörnyetegnek, õ a legnormálisabb közülük. :) :)
Neli 2013 márc. 19. - 04:06:53
(705/2174)
befutott az ügyvédnõ, Eva tüntetõen magára húzta Martin kezét és elvonultak... M. Lucianót gyanúsítja, a végén közölte is vele, hogy ha õ volt, ki fogja nyírni :S
amúgy mindenki V-t gondolta gyilkosnak Mariana ügyében meg a többinél is, de mikor a rendõr kérdezte Evát, kimondta-e ezt nyíltan az anyja, E. csak annyit mondott, nem, de nem is tagadta...
holnap meg a rendõr érdeklõdik V. haláláról, mire Federico közli, hogy õ volt... világos, védi Evát :S
Neli 2013 márc. 19. - 03:54:10
(704/2174)
Eva és Martin a rendõrségen tájékozódik, közben lecsukták az ügyvédnõt a gyilkosság miatt (errõl még nem tudnak) :S
a rendõr barátjuk most mondja M-éknak, hogy találtak a rip. szájában egy cetlit ezzel a szöveggel: "hiszel a szellemekben? még mindig élek... Valeria" :O :S tuti Eva volt :S
Neli 2013 márc. 19. - 03:46:49
(703/2174)
L-ék készülnek az esküvõre, hónapok teltek el... martinék is esküdnek majd :S
na és mi történt? a riportercsaj is meghalt :S megölték :S lefogadom bármibe, hogy Eva volt :S oylan gynaúsan nézett Martinra, mikor azt Ezequiel hívta... :S
egyébként a rip.-hez elment egy tanú Mariana ügyében, tuti amiatt ölték meg a csajt :S és akkor így összeáll a kép, hogy Eva volt az is :S bár eleinte V-t gondoltam gyilkosnak, de a féltékenység alapos indok E. részérõl... :S
Neli 2013 márc. 19. - 03:23:14
(702/2174)
Rostro:

Valeria meghalt... elõtte Eva babrált a csöveken (V. kérte, hogy ölje meg), mire bejött Federico, hogy mit csinálsz... utána már csak azt mutatták, hogy kijönnek a kórterembõl és közlik a tesójával meg Martinnal a hírt...
Lucianót meg kiengedték, elment az apjához a kórházba meg Dianához kibékülni :P
Neli 2013 márc. 19. - 03:06:32
(701/2174)
Prudencia házasságról beszélt Chaconnak, mire az kiröhögte :D :P aztán a nõ zsarolni kezdte, a pasi meg lekevert neki egyet és kidobta :D :P
közben a gonoszok G-nál gyülekeznek, meghívta õket, hogy egy kórházat akar építeni, azok persze ráharaptak :P de G-ék a kamerán keresztül figyelik õket...
holnap meg Prudencia elmegy G-hoz, és mondja neki, hogy te vagy Gabriela és bosszút akarsz állni, azért jöttél, hogy végezz velünk :P
Neli 2013 márc. 19. - 02:47:04
(700/2174)
Prudencia elcuccolt Chaconhoz :D :P

Ricardo a titokzatos nõrõl beszélt a nejének...

Prudencia kissé átrendezte a házat :D közben Patricia Chacon irodájában keresi, hogy biztos a pasi tud róla vmit :D :P
Neli 2013 márc. 19. - 02:25:09
(699/2174)
Julio beköltöztette a szeretõjét a házba gyerekestül :D :P Patricia kiakadt... :D :P

Antonia le akarja mondatni Prudenciát... jól megalázta, felolvastatott vele vmi levelet...

Lucho dühöng, mert látja a kamerán át G-t és Alejandro-t :D :P féltékeny :D :P G. mondta A-nak, hogy tud róla, hogy P. a szeretõje :D :P

a nagynéni beolvasott a cselédlánynak is :D :P
Neli 2013 márc. 19. - 02:19:19
(698/2174)
mai élõzés:


PP:

nem sok érdekes volt... meg keveset láttam, késõn is kezdtem nézni meg a streamek is vacakoltak :S Flavia kiköltözött, de elõtte még célozgatott Bruno-nak... az kissé beijedt :D :P
a kertészcsávó szenved Nina miatt, mind2 hülye :S
a végén Bianca is parázott, mert anyuci nem ment el a tesóhoz, ahogy mondta, hanem beállított a szeretõjéhez a bõröndjeivel, hogy helló, édes :D :P a pasinak az az ábrázat... :D :P


LP:

na az igazi csemege :D :P rögtön az elején David bemászott a cselédlányhoz a zuhanykabinba, és már majdnem megvolt megint, mikor rájuk rontott a nagynéni :D :P mekkora volt :D :P aztán jól beolvasott Davidnak, hogy olyan, mint az apja meg a nagyanyja, szívtelen... meg hogy azt hitte, férfit nevelt, de ez csak egy bunkó :D :P haláli volt :D :P

elõtte Veronica dumált Patriciával, és meglepte, hogy az nem nyilatkozik Gabrieláról negatívan (vagyis ugye róla)... nem tudja mire vélni :D :P
aztán Constanza fel akarta fedni magát Ricardo elõtt, de Gaston megakadályozta...
Neli 2013 márc. 17. - 21:50:09
(697/2174)
húú :O :S nem semmi :O kösz :)

miért bántotta Chacon a csajt? szórakozás? bosszú? bahh :S szegény Gaston :S amúgy õ hogy lett csöves? még jó, hogy G. meg tudta menteni :P
Neli 2013 márc. 17. - 21:48:07
(696/2174)
köszi :P

akkor meg is választották? azt hittem, még elõtte vannak, és meg is akadályozták a hírrel, hogy P. csalfa... hehe, A. megszívta :D :P akkor õ is közremûködött, értem... tekerve néztem, nem tudtam... cs-ön nem tudtam ugye élõzni :S
offtopic
handi99 2013 márc. 17. - 21:11:16
(695/2174)
Inocenciát Chacón megerõszakolta és megölte, majd Gastónt szépen megkínozták, hogy vallja be, hogy õ tette (nem vallotta be). Julio tudott az ügyrõl... de Chacón az legjobb embere volt, így meg kellett menteni...