Neli 2013 márc. 21. - 02:53:41
(734/2174)
a vámpír szembeszállt A-val, hehe :D :P
és újabb jó jelenet: a virrasztáson megjelent Veronica, beszélt Patriciával, és ki futott még be? :D :P Alejandro, aki átölelte P-t, hogy vigasztalja, mindezt V. elõtt, aki vágott egy fejet :D :P
Neli 2013 márc. 21. - 02:25:42
(733/2174)
na Maxnak összejött, ami Davidnak nem, hehe :D :P utóbbi nagyon akarta, de a kiscsaj kidobta, mire a csávó savanyú a szõlõ-üzemmódba kapcsolt, és elkezdte: jól van, buta kislány, te vesztesz... :D :P és a csaj kitette az ajtón, aztán meg ott sóhajtozott :D :P mármint a kiscsaj :D :P
Neli 2013 márc. 21. - 02:16:49
(732/2174)
Irene picsog, jaj, az anyám... jókor jut eszedbe :D :S Alejandro vigasztalja, miközben Antonia totál érzéketlenül aludni készül, õ boldog...
Neli 2013 márc. 21. - 02:13:23
(731/2174)
Max a vámpírlánynál :D :P édi a pasi, de azért érdekes ízlése van... :D :P na Davidka megint próbálkozott, de most a csaj (még) ellenállt :D :P
és a többiek kapják a hírt Prudenciáról... Veronica kommentárja: cayo la primera :D :P ez tetszett :D :P és milyen hidegen mondta...
ja és majd a "pacsuli-jelenet" kötelezõ, Lucho újabb alakítása :D :P nézni ér ;) :D :P
Neli 2013 márc. 21. - 02:06:43
(730/2174)
na Flavia izzítja a motort :D :P telón közölte Ariellel, hogy akik a legközelebb vannak hozzá, elárulják :D :P és slusszpoénként Bruno is ott Ariel mellett, és kissé lesápadt, hehe :D :P és finito :D :P

és végre LP :D :P újabban mutatnak képeket a korábbi történésekbõl az elejérõl, ma pedig a tegnapi részbõl vágtak be jeleneteket mint elõzményt...
Neli 2013 márc. 21. - 01:49:47
(729/2174)
hehe, Flavia másik veje közölte Ariellel, hogy a nõ akart eredetileg hozzámenni, mármint Arielhez, mert számító és a vagyonát akarta :D :P a pasi nem hitte el...
Neli 2013 márc. 21. - 01:46:53
(728/2174)
na öröm-boldogság, marad a pasi... a kiscsaj viszont csak a testvéreként szereti, közölte (persze nem tudja, hogy a pasi bele van esve, vagyis hallotta korábban, de nem hitte el) :D :P a fickónak az az arc :D :P de a csaj nem látta... mivel ölelés közben voltak :D :P
Neli 2013 márc. 21. - 01:43:19
(727/2174)
továbbra is azt kell bámulnom, hogy Ninácska gyõzködi azt a tökkelütöttet, hogy ne menjen el :S már elnézést, de ez kit érdekel?? :S :D :P engem tuti nem :S
most meg Bianca tárgyal az anyja szeretõjével... csodás, vajon milyen érdekfeszítõ esemény várható még ma? pedig nem ezen terveztem bealudni... :S arra ott lesz a Rostro, azt úgy eltolták, ahogy lehetett, szóval erre a célra tökéletes lesz :D :P ott is nézhetem azokat a közönséges nõket, éljen :D :S Eva szépen végiggyilkol mindenkit a Dorothytól kölcsönzött elragadó vörös cipellõjében, ugorhatunk is :D :P :S
Neli 2013 márc. 21. - 01:21:10
(726/2174)
válaszok késõbb...
most nem vagyok álmos, csak PP-t nézek :D :P mostanában untam, alig történt vmi :S beindítanak dolgokat, aztán éhesen hagynak és csá, annyi :S
most a kevésbé érdekfeszítõ fõcím bámulása után (sztem a szöveghez mennie kéne a képsoroknak, ehelyett irritál a döglött hal-fejû csaj... :S remélem, levehetõ a célzás :D :P) a fájdalmasan ostoba és fárasztó, rendkívül buta képû kertészcsávó siránkozását kell hallgatnom a kis hülye Ninácska miatt, bahhh :S :S a pasi le akar lépni a házból, mire az önjelölt nõi fuldokolnak a zokogástól és kötél után néznek, hogy visszatartsák... :S Nina meg tépne haza bocsit kérni és kihisztizte, hogy elengedjék a suliból... és nekem ezt kell néznem! :S :S ahelyett, hogy a BB-szálat izzítanák végre rendesen, de nem, csak adok-kapok szövegek és dühös pillantások jutnak azon a részen... :S
bocsi, ma kicsit kritikus kedvemben vagyok :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 20. - 20:58:05
(725/2174)
:DDD
offtopic
handi99 2013 márc. 20. - 20:57:08
(724/2174)
Nem gondoltam volna, hogy Lucas fogja megölni Prudenciát. Kíváncsi leszek arra a jelenetre, amikor rájön, hogy Antonia miatt halt meg az apja (Lucas apja bányász volt, egyike azoknak a robbantáskor halt meg), feltéve, hogy eljön ez a pillanat. Szerinted ki volt az, aki a fák között leskelõdött és látta Prudencia halálát? Lucho?
Nem tudom, hogy nézed-e a Bosszút (Revenge) Emily VanCamppal? Ha igen, akkor érteni fogod mire gondolok: a tegnapi részrõl nekem a Revenge 5. része ugrott be, amikor Lydia lezuhat az erkélyrõl Frank "segítségével". Valami olyasmi volt a rész mottója, hogy minden akciót, azzal ellentétel irányú ellenakció követ. Emily bosszúja közben Lydiát a saját bûntársai állítják félre.
Szerinted Lucecita (Julio szeretõje) valójában kinek az oldalán áll? Lehet, hogy Luchonak segít?
Max szokás szerint aranyos volt, ahogy Cecilia is. Ponciát is bírom, pláne, hogy mindig a megfelelõ pillantban érkezik. :D ... és remélem a végén összejön Francisca Gastónnal. Mindkettõ megérdemel egy második esélyt. :)

ERDLV: amióta tudom, hogy ki (Eva) a gyilkos, valahogy nem érdekel. :( ... az az érdekes, hogy ez sem az ATM-nál, sem a LCDAL-nál nem zavart. Valamit nagyon elrontottak ennél a novellánál... :S
Neli 2013 márc. 20. - 16:27:06 Előzmény handi99
(723/2174)
ja, 2 perc alatt megõrül és csá, jöhet a kocsi, másnap már temetés...
Neli 2013 márc. 20. - 16:26:22 Előzmény suxel
(722/2174)
utóbbi :D :P elintézték... :S

elmegyogyó a genyáknak, jó ötlet, jöhet :D :P de megnézném :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 16:25:20 Előzmény suxel
(721/2174)
:D Big Brother :D :P ez jó :D :P és tényleg :D :P kissé féltékeny feje volt :D :P a tegnapiban meg azok a mosolyok és összenézések... :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 16:23:56 Előzmény suxel
(720/2174)
hasonló a véleményem, csak ahogy kinéz... :S
a zuhi csúcs volt, szegény gyerek :D :P pedig úgy drukkoltam nekik :D :P azért ha A. megy be, a kiscsajnak azonnal sütötték volna az agyát a gyogyóban... :D :P Davidot meg elküldené Európába :D :P csak oda, semmi retúr min. egy évig :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 14:59:06
(719/2174)
ez pedig magamnak :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 14:58:35
(718/2174)
és a 2. is ;) :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 14:57:53
(717/2174)
találtam pár képet :P a többit elnézve meg kell mondanom, hogy pl. a patriciásaknál rettenetesen zavar a csaj haja és a rúzsa, olyan közönséges :S
na és a tegnapi Rostro-ban Eva rúzsa, hát az vmi borzalmas volt, tiszta k-san piros :S és az a harsányan csillogó piros cipõ... :S és így mutatkozik egy esküvõn! :S a haja se vmi nagy szám...
nõi kritikák :D :P

amúgy elsõ kép Suxelnek megy ;) :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 03:54:32
(716/2174)
a Rostro-t annyira unom, hogy most nem írok :D :P mindjárt bealszok :S a lényeg, gyanakodnak Evára V. miatt 8Federico magára vállalta, de kiengedték, közben az ügyvédnõ nyomoz), készülnek a többiek az esküvõre stb., röviden :D :P
Neli 2013 márc. 20. - 03:02:58
(715/2174)
Valentina ügyvédje...

na Prudenciát megölette Antonia, egy kocsi elé lökette... meghalt, holnap lesz a temetés :S