offtopic
handi99 2013 máj. 23. - 22:06:48
(894/2174)
Kb. 130 részes lesz. Hosszabbításról még nem hallottam... de persze lehetséges.
A LP-t követõ sorozat: passzolok. Elkezdték egyáltalán vminek már a forgatását a MEA-en kívül? ... ráadásul hamarosan a PP-nak is vége (rossz nézettség...).
Úgy tudom, hogy a PP után jön a Dama y Obrero. A Santa Diablánál talán május végi, június elejei forgatásról volt szó... talán ez jöhet a LP után. Bár, ha arra gondolok, hogy José Ignacio Valenzuela az író (LCDAL), lehet, hogy ez inkább a 10 órás sávba való.
offtopic
handi99 2013 máj. 23. - 21:45:06
(893/2174)
Szia! Sajnos, csak holnap fogom látni... így most köszi az infót.
Nem hiszem, hogy Valentina él. Pár hete Bárbara Singer azt mondta/írta, hogy szomorú vége lesz. Csak akkor jobban érdekelt az A-V. történet, így nem igazán figyeltem rá... Maxnak azért még adok egy esélyt, talán... v. a tegnapi részben már biztos volt az õ halála is?
suxel 2013 máj. 23. - 15:02:50
(892/2174)
erre már gondoltam én is, hogy esetleg visszahozzák õket, de elvileg testeket, maradványokat is leltek, nem? És ma lesz a temetés majd, azért nagyon szimpatikus páros voltak, és szerintem kegyetlenség a történetben elvenni Franciscatól az egyetlen fiát.
Még nem éreztem annyira vészesnek a drámázást az epizódot illetõen, viszont Alejandro jobban megráncigálhatta volna az anyját.
Rodrigoból meg tiszta hülyét csináltak, hogy Guerra ennyire elbûvöli pedig olyan jó volt eleinte - már belátom.

Handi, Neli: esetleg tudjátok, hogy meddig fog még tartani? Csak mert láttam, hogy már volt promó a Marido en Alquierhez is, de ha jól tudom az a ESDLC után fog következni. Valamint volt már egy promó a Dama y Obrerohoz is, és beharangozták a közeljövõbe már a Santa Diablát is, ahol ugye még nincs promó, de most bõvült a csapat Frances Ondivielaval. Jól körbeírtam nektek: :D :D Tehát mi fogj váltani (Dama y Obrero??) és mikor, tudtok errõl valamit?
Neli 2013 máj. 23. - 13:19:12
(891/2174)
újra itt vagyok, elolvastam a leírásokat :) de visszanézni nem volt kedvem azok alapján, egyre rosszabb dolgok történnek :S elment tõle a kedvem :S
tegnap azért megnéztem élõben, de az a sok sírás nagyon idegesített, fõleg ahogy elõadták, sztem túl volt drámázva :S el se akartam hinni, hogy azok most tényleg kinyiffantak... :S nem lehet, hogy mégis túlélték vhogy, kiestek a robbanás elõtt vagy vmi? csak még nem mutatták õket... ne haljanak már meg :S :S
Antonia is amit elõadott... :S tuti nem habozna Patricia esetében se, a gyûlésen is hogy osztotta...
Alejandro meg hogy õrjöngött a halálhírek után... azt az üvöltözést :D :P
suxel 2013 máj. 23. - 13:10:13
(890/2174)
Azért ez most erõs volt, hogy Valentina és Max is meghaltak a balesetben. Guerra mindig eléri, amit el akar.
Ha Patricia továbbra is az útjában lesz, most az elnöki poszt után, akkor elrakja õt is az útból, mint az anyját! :S :S
offtopic
handi99 2013 máj. 22. - 19:33:51
(889/2174)
LP: 95

Antonia Davidnak szánta a prostit. (Valentina ruháját kapta meg, mivel Antoniának nem tetszett az, amit hordott.) Eugenia Toledo Palaciosként mutatkozott be Valentinának.
Lucas már kész az új feladatra, de Macario még nem árulta el neki, hogy mit kell tenni.
Max elárulta Davidnak, hogy este elutaznak a fõvárosba Valentinával. Irene meghallotta.
Francisca el akar utazni a fiával. Félti õket.
Valentina aláírta a végrendeletet (Antonia a papírok közé rakta) + a halálos ítéletét...
Rodrigo elment Antoniához. Nála volt Cecilia vérvizsgálatának eredménye.
Patricia meglátogatta ismét Constanzát. Elsírta bánatát: Ricardonak szeretõje van.
Antonia bemutatta Davidot Eugeniának.
Macario lehallgatta Lucho és Irene beszélgetését.
Lucas le akarta lõni Luchot, de Macario nem hagyta.
Ricardo Patriciával elment a klubba. Inés is ott volt. Alejandro megakadályozta Inés-t, hogy Ricardohoz menjen. (Felkérte táncolni.) V. és Cecilia is megérkezett a klubba. Cecilia látta, hogy David Eugeniával van.
Max és Valentina "autóbalesetet szenvedett". :S
offtopic
handi99 2013 máj. 21. - 21:41:31 Előzmény suxel
(888/2174)
Szia! A böröndben Lucía holmija volt. Irene megkérte Ponciát, hogy csomagolja össze. Antoniának meg jó ürügy volt a kislány, hogy Irene (és Lucho) után kémkedjen.
Jól érezted, a tárgyalást Guerráék nyerték.
A lány nem Maxnak lesz, hanem Davidnak. Szerintem Antonia a pia és a nõ révén akarja irányítani Davidot... David már tiszta apja!
Inés meg elviselhetetlen.
offtopic
handi99 2013 máj. 21. - 21:37:42
(887/2174)
LP: 93-94

Poncia összecsomagolta Lucía holmiját egy böröndbe. Antonia megjegyezte, hogy Lucía a kulcs. (Így elmehet Irene házába.) Lucíának adott egy babát.
A Gabriela-Alejandro-Lucho-Constanza-Ricardo tanácskozás erdménye: törvényes úton nincs esélyük.
Gabriela megkapta a vérvizsgálat eredményét: Cecilia vetélését gyógyszer okozta. Cecilia Antoniát hibáztatta David elõtt. Persze, David a nagyanyját védte... és V-t okolta, amiért Cecilia Antonia ellen fordult. David elment Francisca házába: nem érti, hogy V. miért tartja gyilkosnak Antoniát. Francisca, Max ésValentina pillantása mindent elmondott: õk is annak tartják...
Ricardo "megkérte" Inés-t, hogy tartsa távol magát a családjától.
Alejandro meglátta az Irene háza elõtt várakozó Macariot... dühös lett és megverte. Macario nem értette, hogy Alejandro miért csinálja.
Cecilia összeveszett Daviddal. Cecilia és Poncia elment Rodrigohoz a vérvizsgálat eredményével, de semmire sem mentek vele.
Antonia lassan alkoholistát csinál Davidból... :S
Irene találkozott Luchoval (Macario követte Irenét).
Megkezdõdött a tárgyalás El Chamuco miatt.
Inés-rõl Suxel írt.

Az ügyész szerint a szerzõdés valódi, így Aníbalék valószínûleg nyerni fognak. Franciscát az õrök kivezették a terembõl.
Macario értesített Antoniát, hogy Irene Luchoval van.
Rodrigo Ponciát kérdezgette, hogy milyen kapcsolatban van Antoniával.
Lucía találkozott a kalóznak öltözött Luchoval. :D
A bíró döntött: El Chamuco Antoniáé és Aníbalé.
Antonia és Aníbal ünnepléséhez David is csatlakozott. David gyorsan lehúzta a pezsgõt... meg még egyet.... Alkoholista lesz, mint az apja...
Lucas kiszabadult a börtönbõl.
Lucho és Irene találkozóját videóra vették.
Ricardo már megint elment Inés-hez. Patricia pedig meglátogatta Constanzát, hogy Ricardoról beszéljen vele.
Antonia a házába hívta Valentinát, mert alá kell írni egy dokumentumot az öröksége miatt.
Max leönötte gyümölcslével Valentinát és a papírokat.
Antonia rendelt egy prostit Davidnak. Úgy beszélt Davidnak róla, hogy õ egy barátnõje lánya... ;)

Elõzetes: Valentina és Max autóbalesetet szenved. :S Gondolom Antonia keze lesz a dologban. :S
suxel 2013 máj. 18. - 14:42:25
(886/2174)
Hát ez nagyon vérszegény volt, hogy kb 20 résszel Irene öngyilkossági kísérlete után ugyanzazt megcsinálják Inessel is. Beszed vagy 3 bogyót és akkor kórházba kerül. :S :S De legalább halt volna meg tõlük a karaktere, és akkor lenne bûntudata Ricardonak (aminek, akkor sem kellene lennie igaz), de valami mást, ne ezt. Nagyon hiányoltam a kreativitást. Utálom már azt a nõt nézni, esküszöm még azt a zombi Lucast sem utáltam ennyire. És az elõzetes szerint megint összegabalyodnak Ricardoval, ez nagyon fúúúúúj!
A tárgyalást valamiért úgy érzem Guerraék nyerik meg. :S :S
Amúgy Ponciánál mi volt az a bõrönd az elején? Nem el akart költözni? De a végén meg ott volt Guerra házában Rodrigoval.
És vajon Guerra mit akar azzal a kis nõvel? El akarja csábíttatni Maxot vele? Még nem láttam eddig a sorozatan, na majd hétfõn kiderül, vagy nem, mert mostanában az utolsó avances képkocka egyben a zárójelenet is.
offtopic
handi99 2013 máj. 17. - 22:35:29
(885/2174)
Szia! Tudom, hogy nem birod SM-t. ;) ... éppen az Aurora miatt raktam be a linket. Amikor kiszállt az Aurorából néhányan azt feltételezték, hogy soha többet nem fog TM-os novellában játszani. Mások meg úgy gondolták, hogy még fog (, mint pl. Maurico Ochmann). Erre tessék... SM-nak jó kapcsolata van az Argosszal (E8M, Capadocia).
A trailer alapján úgy gondolom, hogy hasonló lesz, mint a LRDS. Rövid (kb 60-80 részes) narkónovella. A pasi Erik Hayser. Nem egy szépfiú, de én bírom. Erik az E8M-ban jól játszott. Mondjuk ott Sarával testvérek voltak. Fura lesz.

LP - 91-92
Alejando és Gabriela csókolóztak. Gabriela azt mondta neki, hogy ne kérje, hogy adja fel a bosszúját.
A vacsora után David hazavitte Ceciliát és Valentinát. Cecilia rosszul lett.
Lucho elment Irenehez.
Ricardo bement a kórházba az apja miatt. Patricia megkérdezte tõle, hogy hol volt. R. azt felelte, hogy az irodában. Patricia szerint ez nem igaz, mert Inésszel volt. Veszekedés közben R. a képébe vágta, hogy tényleg Inésszel volt.
Gabriela elmondott mindent Alejandronak: hogy elment Antoniához és az apját kereste...., hogy megtalálta a bányában..., hogy Tigrét megkínozták,... Tigre halálát,... hogy Fernando meg akarta menteni õt, ... a robbanást... és, hogy mindezért Antonia a felelõs. Utána elmondta neki, azt is, hogy Macario miatt veszítette el a gyereket.
Antonia bement a kórházba Aníbalhoz. Aníbal elmondta, hogy Constanza hívta: a nõ él. Antonia nem hitt neki és kinevette.
Cecilia ismét rosszul lett. Kórházba került. Elvetélt. :S
David leitta magát. Antonia szokás szerint képmutató: „Az egyetlen ember aki megért téged, az én vagyok.”
Inés telefonált Ricardonak, de Patricia vette fel.
Valentina meglátogatta Ceciliát. Elmondta neki, hogy 1 hét múlva Max felesége lesz.

Antonia meghallotta Valentina szavait az esküvõrõl. Amikor egyedül maradt Cecilával a lány értésére adta, hogy nem õ a megfelelõ társ David számára.
Patricia elment Inés-hez: tud a viszonyról. A csatát Inés nyerte: mellette igazi férfi Ricardo.
Antonia megkérte Macariot, hogy tartsa szemmel Valentinát és Maxot.
Rodrigonak gyanús a férfi, aki állandóan meglátogatja Irenet. Luchot feltartóztatták a rendõrõk Irene háza elõtt, de sikerült elmenekülni.
Patricia elhagyta Ricardot. Beállított a szülõi házba...
Macario lebukott. Gastón elszólta magát Valentina elõtt, így most már õ is tudja, hogy V. valójában Gabriela.
Patricia visszaköltözött Ricardohoz.
Rodrigo kérdéseket tett fel Irenenek Luchoról.

A mai elõzetes: Alejandro megveri Macariot.
Neli 2013 máj. 17. - 16:48:04 Előzmény handi99
(884/2174)
a teljeset nem néztem még, a másikba belepillantottam... ez mi lenne? Aurora a fsz.? azt hittem, vmi nagyobb szám, esetleg vmi érdekfeszítõbb pasi, akit még bírok is :D :P a nõ nem igazán érdekel, az A-ban se tetszett, amit elõadott :S
offtopic
handi99 2013 máj. 16. - 20:13:22 Előzmény Neli
(883/2174)
Neli, láttad már a Telemundo-upfrontot.
Találd ki, hogy ki lesz a fõszereplõje, annak a novellának, amit az Argos készít a Telemundo számára:
http://www.youtube.com/watch?v=KZAHvm9kQis

Itt a teljes upfront:
http://www.youtube.com/watch?v=cwpNIWWU-10
offtopic
handi99 2013 máj. 15. - 21:42:18 Előzmény suxel
(882/2174)
Szerintem sejtette, vagy inkább érezte, de ugye ott volt a DNS-teszt, ami azt igazolta, hogy Gabriela halott.
Aníbal, Antonia, Rodrigo...
Aha, tisztán látszott, hogy mit tervez, amikor meghívta vacsorára. (Constanza és V. számára is egyértelmû volt.)
Kiszámítható..., de jó. :D
offtopic
handi99 2013 máj. 15. - 21:36:23 Előzmény Neli
(881/2174)
LP 88 Visszaolvastam, hogy mit írtam: helyesbítés: "Meghívta, hogy éljen az õ házában" helyett:meghívta vacsorára a házába.

LP: 89-90

Patricia Alejandronak panaszkodott Ricardo és Inés kapcsolata miatt. Természetesen õ sem volt szent, de Inés orvos.
Constanza szólt V-nak, arról, hogy Alejandro szerint Lucho Irene házában lakik.
Lucho ismét lefeküdt Irenevel. Alejandro bement Irene házába és Lucho nevét kiabálta. Irene tagadta, hogy Lucho ott lenne, de az megjelent.
Rodrigo kihallgatta Lucas-t. Macarioról és Antoniáról kérdezõsködött.
Ricardo virágot és gyûrût adott Patriciának.
V. kimenekítette Luchot Irene házából a rendõrök orra elõtt.
Patricia rúzsfoltot talált Ricardo ingén. Összevesztek.
Poncia meghallotta, ahogy Aníbal Antoniával veszekedett és, hogy Antonia ölte meg Poncia férjét.
V. testvérnek nevezte Maxot. Cecilia természetesen meghallotta.
Max átadta az államügyésznek Lucía végrendeletét.

V. elbeszélgetett Aníballal El Chamucoról. Ricardo is megérkezett az irodába, de nem állt az apja oldalára.
Alejandro összeveszett az anyjával. Antonia "elveszítette" Valentina örökségét. Ki gondota volna... ;) ... valószínûleg Antonia számláján kellene keresni...
Valentina és Poncia hallgatózott. Antonia mentegetette magát, de Valentina nem hitt neki. Poncia elégedett mosolya nem tetszett Antoniának. :D Valentina Alejandroval akar élni. (Pár nap múlva nagykorú lesz.)
Alejandro végre hajlandó volt elhinni azt, amit Poncia mondott korábban: Antonia ölte meg Marcos-t... Poncia folytatta, bár Alejando nem akarta hallani: õ ölte meg Marcelot (2. férj), El Tigrét, Fernandot és a bányászokat...
Miután Aníbal tájékoztatta Antoniát, hogy Max harcol El Chamucoért és V. támogatja õt, Antonia elment V-hoz.
Alejandro visszaemlékezett a bányarobbanásra, majd után elment Gertrudis-hoz. Gertrudis beszélt arról az idõrõl, amikor V.-nál raboskodott + említette Constanzát is. Alejandro nem értette, hogy mirõl beszélt.
Constanza felhívta Aníbalt, aki szívrohamot kapott.
Megtartották a vacsorát Antoniánál. Antonia nagyon figyelmes volt: Cecilia nem ihat alkoholt... helyette van más: (Antonia gyógyszert rakott az italba, hogy Cecila elveszítse a gyereket.)
Alejandro szomorúan ült az ágyon, kopogás...
A: Ki az?
V: Én vagyok.
A: V., te vagy?
V: Nem, én nem V. vagyok. (Alejandro kinyitja az ajtót.)
V: Gabriela vagyok... Gabriela Suárez...
suxel 2013 máj. 15. - 20:38:22
(880/2174)
Alejandro még nem tudta, hogy Veronica=Gabriela? Végén volt ugye a nagy vallomás.
Egyébként ki az, aki nincs ezzel tisztában még? A szenátor?
Jujj, de tudtam, hogy az alkoholmentes cuccba Antonia már elõre belekeverte, aminél Ceiliánál beindul a vetélés.
Neli 2013 máj. 15. - 18:54:01
(879/2174)
köszi :) a cielo-sat még csak átfutottam, nem látom át annyira, a többit meg mostanában nem néztem vissza, csak pár dolgot, de majd :P várom a folytatást ;) :P
offtopic
handi99 2013 máj. 13. - 21:35:37 Előzmény Neli
(878/2174)
ESDLC (kb. 1-10)

Casillas-család: Aurelio, Ximena, Heriberto és Rutila. Alba: Aurelio anyja. Chacorta: Aurelio testvére, valamint Matilde, Chacorta barátnõje/felesége.
Robles-család: Mónica és a testvérei: Isidro és Guadalupe.

Aurelio (Rafael Amaya) hosszú évek óta él Ximenéval és két gyerekükkel, de a nõt nem vette feleségül. Egy ideig Mónica Robles szeretõje volt + a sorozat elején is volt egy szeretõje.
Aurelio meg akarta változtatni az arcát. Már elkábították, amikor a Guadalupéék (Marco Pérez) megtámadták a klinikát. Aurelioék mentõautóval menekültek, de felborultak és Chacorta otthagyta a bátyját Marco Mejíának (Gabriel Porras). Marco apját Aurelio öltette meg, ezért Marco mindenáron szeretné amerikai börtönbe záratni.
Aurelio börtönbe került, ahol meg próbálták megölni, de nem sikerült. Közben Ximena kocsiját felrobbantották Mónica utasítására. Ximena és a gyerekek 1 perccel a robbanás elõtt kiszálltak. Aureliot kihozták a börtönböl. Jimenez Arroyo tábornokhoz került. Amikor meglátta, hogy Chacorta is ott van, azt hitte, hogy a testvére elárulta. (Chacortát éjszaka elrabolták a kommandósok.) Kiderült, hogy a tábornok gyerekkori barátja Aurelionak, ezért segített neki.
Pár hónappal késõbb Aurelio megtudta, hogy Isidro számítógépérõl rendelték el Ximena megölését. Aurelio feleségül kérte Ximenát és meghívta az esküvõre a Robles-családot. Isidrot megmérgezték. A hivatalos változat az volt, hogy szívrohamot kapott. Guadalupe nem hitte el, ezért a kórházból elvitte a holttestet, hogy õ végeztesse el a boncolást. Jimenez Arroyo segítségének köszönhetõen kiderült, hogy Guadalupe hogy hova vitte a holttestet és El Turco (Aurelio ügyvédje) nyomására az orvos értesítette Guadalupét az Aurelionak kedvezõ eredményrõl.
Ximena miután rájött, hogy Aurelio az esküvõt használta ürügynek, hogy bosszút álljon Isidron + ,hogy viszonya volt Mónicával: el akart válni. Az apja birtokára költözött. (Aurelio a nászéjszaka elõtt csókolózott Mónicával és Matilde meglátta.)
Az esküvõ napján a kolumbiak közös üzletet ajánlottak Aurelionak és Isidronak. Aurelio, Chacorta (+Heriberto), Mónica és Guadalupe Kolumbiába utazott. Mónicát elrabolták.

Folyt. köv. - valamikor.
offtopic
handi99 2013 máj. 13. - 21:26:29
(877/2174)
LP - 88
Rodrigo kikérdezte V-t Luchoról, majd Antoniáról. V. elmondta, hogy Lucho a barátja, valamikor tolvaj volt, de már megváltozott. Antoniáról nem mondott semmit.
González vezetésével a rendõrség megjelent Antonia házban, hogy letartóztatták Lucas-t.
A kórházban Max bocsánatot kért Gastóntól (azért, mert önzõ volt).
Patricia Ricarditoval elment Irenéhez: Patricia meglátta az elõzõ esti buli nyomait. Megkérdezte Irenét, hogy szeretõje van.
Inés rámászott Ricardora (Ricardo irodájában).
Rodrigo irodájában az a két ember, akik megtalálták Franciscát azonosíották Lucast, mint a támadót.
Francisca magához tért.
Patricia látta Inés távozását a férje irodájából. Rájött, hogy Ricardo megcsalta.
Alejandro megmutatta Lucho "fényképét" Lucíának. (fénykép=elhozta a rendõrségrõl a körözés alatt álló személy képét).
Antonia elment Ceciliához. Meghívta, hogy éljen az õ házában. (Antonia nem szeretné, hogy megszülessen a gyerek.)
offtopic
handi99 2013 máj. 10. - 21:22:18 Előzmény handi99
(876/2174)
... és igen, Irene összejött Luchoval. :D

LP - 87
Constanza beszélt Ponciával. Csatlakozott hozzá V. is. V. szavaiból Poncia rájött, hogy õ Gabriela.
Kiderült Poncia múltja is: megölte a férjét, aki verte õt.
Max elkapta Lucas-t (most, hogy Macario nem volt vele). Rendesen megverte. Max Davidnak beszélt a bûntudatáról, mert azt mondta az anyjának, hogy inkább látná holtan, mint Gastón karjaiban.
Lucho mesélt a gyerekkoráról Irenének: árvaházban nõtt fel.
Lucas követte Franciscát a temetõbe és megdobta egy kõvel... Mûtét közben leállt a szíve, de sikerült újraéleszteni.
Irene és Lucho iszogattak egy kicsit, csókolóztak, végül az ágyban kötöttek ki. Irene számára kellemetlen volt reggel az ébredés. :D
David meglátta Lucas-t és rátámadt volna, ha Macario nem fogja le.
offtopic
handi99 2013 máj. 09. - 21:30:48 Előzmény Neli
(875/2174)
PP: Ariel nem nagyon hagyta beszélni: elmondta, hogy sötétségben élt Isabel (a felsége) halála után... és után találkozott Biancával... aki újra boldogságot hozott az életébe, stb...
Erõszak: Valahol érthetõ volt, hogy Ariel miért tette, de szerintem ez nem mentség az erõszakra.


LP - szerda:
V-D: a beszélegetés vége: David megértette, hogy felelõsséget kell vállalnia a gyerekért. Bocsánatot kért Cecilától.
Ricardo közölte (Patriciának), hogy másik szobában fog aludni.
Másnap:
V. örült a gyereknek. Gastón megkérdezte tõle, hogy, hogy van V.D. a világ legboldogabb anyukája. Cecila meghallotta és megkérdezte, hogy milyen anya. Neked nincs gyereked (kissé gyanakvóan nézete: v. igen?) Gastón kimagyarázta.
David bejelentette a nagyinak, hogy Ceciliával gyermeket várnak. Antonia szerint Davidnak nem kell megnõsülnie. Antonia visszaemlékezett arra, amikor Macario megverte Gabrielát, hogy elveszítse a gyereket.
Lagarto Rodrigonál érdeklõdött, hogy ki lõtt rá? Rodrigo nem árulta el, viszont Lagarto megkérdezte/ kijelentette, hogy a La Patrona volt.
Poncia meglátogatta Ceciliát.
Néhány nappal késõbb:
Irene Luchot kereste, de õ nem volt ott. (A végén még Irene összejön Luchoval...) Az ágyon viszont volt egy újság benne egy cikkel az új kórház megnyitójáról, ami V. támogatásával épült. Lucho természetesen megjelent, Alejandro pedig felismerte.
A kórházban megjelent Inés is. Ricardoval lezavartak egy menetet... Szegény Patricia. :(
Luchonak sikerült elmenekülni.
V. beszédet tartott. Utána az a pillantás, amit Antoniára vetett...
Valentina veszekedett Max-szal, amiért nem hagyja, hogy az anyja boldog legyen.
V-ék hazamentek a megnyitó után. Poncia meglátta és felismerte Constanzát.

Avance 87: OMG: Lucas megdobja egy kõvel Franciscát. A fejét találja el!