offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 17:03:14
(1274/2174)
"kivéve, hogy ott mind2 sokkal jobban nézett ki" :) ... ebben nem értünk egyet. Szerintem Ernesto Faxas jobban néz ki, mint Apuci. ;) ..., de Miguel jobb színész.

Tomás a legénybúcsún kevert vmit Rubén italába, hogy ne tudjon elmenni az esküvõre. Netonak végül sikerüt felélesztenie, így Rubén elment az esküvõjére...., de az esküvõ napján Ignacia kihallgatta Mariano és Gina beszélgetését. Megtudta, hogy Pedro Mariano fia. Kész cirkusz lett esküvõ helyett. Lupitát megviselte, hogy Rubén anyja meg akarta ölni Ginát és Pedrot (amikor a várandós Ginát Estela lelökte a lépcsõn).

Pedro és Isabel túlélte a buszbalesetet. Nem tudom elképzelni, hogy a jövõ héten kivégzik a sorozatot. Most történetesen van érdekes szál. Pedro és Isabel kapcsolata érdekes lehet. A csaj gyereket vár José Manueltõl. JM nem is emlékszik arra, hogy lefeküdtek. + Isabel hallotta JM és Gerardo beszélgetést, arról, hogy Isabel nem hasonlítható Iganciához. (Gerardo felvetette, hogy JM összejöhetne Isabellel.) A pénteki rész vége az lett, hogy Pedro San Franciscoba utazott. Isabel meg megjelent Pedro szobájában.
Neli 2013 okt. 13. - 14:16:33
(1273/2174)
ez Aurora? és megint ilyen narkófeelinges sztoriban? :S hát... nem gyõzött meg, a zenét meg inkább hagyjuk... :S ez az SD sávjába való amúgy, nem? témát tekintve...
Neli 2013 okt. 13. - 14:13:54 Előzmény handi99
(1272/2174)
jé, tényleg :D :P kivéve, hogy ott mind2 sokkal jobban nézett ki és a történet ezerszer ütõsebb volt ;) :P hitelesebb és igazibb volt, legalábbis nekem (én, az örök elfogulatlan, igen :D :P) :P amúgy stimmel :D :P ;)

egyébként miért törölték az esküvõt? mondjuk eleve nem volt nyerõ ötlet sztem, két ilyen éretlen tini, fõleg a csaj, ráadásul hihetetlenül taszított is :S mondjuk a srác is, de õ viselkedésre legalább alakult vmit, a csajt inkább nem minõsítem... :S

az új cuccot mindjárt nézem, nem tudok róla még semmit... ez váltja a Damát akkor? és azt pénteken ki is végzik? extra gyors "halál"... :D :P
offtopic
handi99 2013 okt. 11. - 23:41:08
(1271/2174)
A Camelia, la Tejana promoja:
http://www.telemundo47.com/videos/Pronto-se-estreno-de-Camelia-la-Tejana-por-Telemundo-227238931.html

DYO: az utolsó két rész jó volt.
Kiderült, hogy Pedro Mariano fia. Iganciával szakítottak. Lupita és Rubén esküvõje törölve.
Az Emilio-Ángel sztorinak kicsit MSED-fílingje van. A bûnözõ papa miatt került börtönbe a fiú, akit itt szintén Ángelnek hívnak.
Neli 2013 okt. 11. - 20:17:27
(1270/2174)
"Legénybúcsú? :D Ezt a szexre értettem. :P"

jaaa hogy arra, már vágom :D :P a "hagyományosabb" verzióra gondoltam :D :P ;)
a Damában csináltak olyat, mondjuk nem néztem...


Ivan:

ha V. szereti, tudnia kéne megbocsátani... persze nincs mit, de hát ezt nem tudja... :S a körülmények Ivan ellen szólnak, értem, de vmit csak ki lehetne találni, hogy megússza... :S

"A kispasi amúgy nagyon jól csinálja, imádom, ahogy szerelmes. :D Nagyon cuki és hihetõ is. Ráadásul nem a kisgyerekes fazon, hanem keményen kiáll a szerelméért. Hogy szembeszállt már anno Patricioval és Carlossal is."

:D :D :P ja, én is odáig vagyok érte :P ha kell, kiskakas, ha kell, férfi, ha kell, odaáll és megmondja a magáét, lecsapja, aki bántja õt vagy V-t, védi a szerelmét minden körülmények között :D :P még fel is áldozná magát érte :P
az nagyon tetszett amúgy, ahogy írtad, hogy "imádom, ahogy szerelmes" :P én is :P

"Elõzetesben mintha valaki lemenne a pincébe, lehet attól kapja a telefont?"

lehet, na de ki az? :S és akkor már miért nem viszi ki, miért csak telefont ad? persze kivinni biztos nehezebb lenne... de ha telefont ad, olyan vkinek kell lenni, aki szintén tud róla, hogy a pasi ott van (vagy véletlenül fedezi fel? de akkor rögtön telefont szerez neki?), de segíteni akar... ki lenne olyan jóindulatú? itt kevés olyan személy van...
mary0114 2013 okt. 11. - 18:54:17
(1269/2174)
"W. Levy is jobb, aki legalább nevetni és mosolyogni szépen tud"
Levyt a sortilegioban szerettem, de azóta nem nagyon. :D De ott tényleg jó volt. Szerettem a vigyorait, a szemtelenségét, a sírása is nagyon rendben volt, elhittem neki. Azóta viszont ......

Legénybúcsú? :D Ezt a szexre értettem. :P

"de V. azt hiszi, Ivan volt?? :O"
Nem találkoztak azóta. Igazán, ha belegondolsz, fegyverrel a kezében találták meg Ivant a rendõrök, Vic szerintem bûnösnek hiszi. És ugye tudta, hogy Carlos fegyverrel ment Ivanhoz. A kispasi amúgy nagyon jól csinálja, imádom, ahogy szerelmes. :D Nagyon cuki és hihetõ is. Ráadásul nem a kisgyerekes fazon, hanem keményen kiáll a szerelméért. Hogy szembeszállt már anno Patricioval és Carlossal is.

Elõzetesben mintha valaki lemenne a pincébe, lehet attól kapja a telefont?
Neli 2013 okt. 11. - 18:45:13
(1268/2174)
te jó ég, felhívja... :O :S most láttam... de honnan a fenébõl szerzett W. telefont?? :O :S ez egyre érdekesebb...
Santa kissé meglepõdött :D :P konkrétan frászt kapott :D :P

az esküvõ meg nagy, Ines szinte jelentkezik, hogy megcsókolhatom a férjem? :D :P az anyakönyvvezetõ nem is jelentette be, azt se mondta, férj-feleség vagytok... csak hogy egyesültetek a házasságban vagy mit... Santi meg mint aki ott sincs, csak bambul, de azért kinyögi az igent... elõtte meg fél percig hallgat :D :P H. meg hogy vigyorog :D :P és Santa hogy szenved... biztos a csodálatos elõzõ éjszakára gondol :D :P
Neli 2013 okt. 11. - 18:36:15 Előzmény mary0114
(1267/2174)
"Aaron engem sem gyõzött meg, nagyon nem. Viszont legalább a közös jeleneteik azért jók, de azon kívül sajnos elég érzelemmentes az arca"

-na ja, sztem csak sírni, nézni és szexelni tud, de ezeket nagyon jól :D :P viszont ennyi kevés az üdvösséghez... nála még W. Levy is jobb, aki legalább nevetni és mosolyogni szépen tud (én legalábbis ezt imádom rajta a legjobban :P), és sztem még sírni is :P szóval kettõjük közül a "nagyobb fadarab" nekem Aaron, ettõl függetlenül mind2 bejön :P


"volt legénybúcsú :D :P"

-igen?? :O mikor?? milyen? semmi táncosnõs mûsor? :P :D H. biztos szépen elintézte volna S-t, ha nem állna érdekében, hogy "megházasítsa"... :D :P

"Az új tesó, Ulises eddig jónak tûnik. Victoria kérésére bement Ivanhoz, az a drága meg elõadta, hogy mennyire szereti Victoriat. :) Vic álmodik Ivannal, és persze azt, hogy véres a keze."

-na ezt pont most láttam, visszanéztem a tegnapit... de V. azt hiszi, Ivan volt?? :O :S ezért be se megy, pedig I. úgy várja (kérdezte, nincs-e kint vki, egy nõ)? :S és I. minek vallotta magát? beszélt már V-val vmikor? gyanítom, nem... :S Ulisesnek azt mondta, bûnösnek fogja vallani magát, ha ezzel V-t megmenti, mert nem jöhetnek rá, hogy õk jártak és szeretik egymást... és vigyázzon a nõre :P tényleg annyira édesen beszélt róla, ott olvadoztam :P

Amanda meg tényleg jól csinálta a végén :D :P

és komolyan meg fogja tudni W-t?? :O hogy?? még nem láttam ilyen elõzetest... na le is csekkolom :P jó lesz :P
mary0114 2013 okt. 11. - 13:38:52
(1266/2174)
Uff. Santi igent mond.
A jövõ heti elõzetes szerint meg Santa megtudja, hogy Willy él. Húh, mi lesz itt? :)
mary0114 2013 okt. 11. - 11:17:40
(1265/2174)
"sokkal képernyõképesebb színészek kellettek volna bizonyos szerepekre... vagy úgy gondolták, elég, ha a fsz-k kinéznek vhogy, úgyis rájuk figyelnek jobban a nézõk... :D :P"
A fõ 4-es nagyon jó, de azon kívül vannak nagyon jellegtelen szereplõk benne. Abban teljesen igazad van, hogy a kiszámíthatatlanságuk kimondottan jó. Szeretem benne tényleg, mikor találgatunk, hogy most akkor mi lesz. Ahogy indult az egész sorozat, már megdõlt az egész onnan, hogy Willy él és nem is volt szent. Humbi meg tud mindent Santaról.

Aaron engem sem gyõzött meg, nagyon nem. Viszont legalább a közös jeleneteik azért jók, de azon kívül sajnos elég érzelemmentes az arca.

"már esküvõ elõtti éjszaka van?? :D :P és legénybúcsú, mifene? :D :P nincs rá idõ, mert apóspajtás sürget :D :P bár Santinak tuti nem is lenne sok kedve hozzá :D :P"
Jaja, apóspajtás sürget, kitalálta a másnapi esküvõt. :D És igen, volt legénybúcsú. :D :P

Az új tesó Ulises eddig jónak tûnik. Victoria kérésére bement Ivanhoz, az a drága meg elõadta, hogy mennyire szereti Victoriat. :) Vic álmodik Ivannal, és persze azt, hogy véres a keze.

Willy nem zavarja meg õket, SS egymásnak esik. :P Ex-férj meg alattuk a pincében. :D Santa Humbinak azt mondja, hogy egy barátnõjénél aludt. :D Santi meg egyedül ébred a házban, Vicente zajára persze. Letagad mindent, hogy õ ugyan egyedül aludt ott. Vicente meg lemegy a pincébe és elmeséli Willynek, hogy aznap lesz Ines esküvõje. Willy meg elmondja neki, hogy Santa itt járt. Vicente persze rögtön rájön, hogy Santi hazudott.
A másik jó jelenet, mikor Humbi megkérdezi Santit, hogy nem tudja-e véletlenül, hogy hol volt a Amanda az éjjel. :D
Amanda esküvõ elõtt bájos és kedves, fennhangon rákérdez Inestõl a zenetanárára, Willy Delgadora. :D Imádom, mikor szemétkedik, nagyon jól megy neki. Azok a fejek!!!
Elõzetes szerint esküvõ, persze nem mutatják, hogy Santi igent mond-e.
Neli 2013 okt. 10. - 13:35:12
(1264/2174)
Aki nem moccan rá JCC-ra, akkor ott már baj van" - én is ezt írtam, ugyanígy gondolom :P :D

"az SD sem egy sikerszéria"- pedig lenne benne potenciál, csak pár dolgot jobban kéne kivitelezni (meg néhány ötleten változtatnék, bár az tetszik, hogy sok szálról nem lehet elõre tudni, hova fut ki, menet közben is csinálnak váratlan húzásokat :P sztem ez jobb, mint mikor elõre tudod, hogy ki kivel lesz majd, meg kb. hogy milyen bonyodalmak várhatók köztük... itt nem, vagy legalábbis nem mindenkinél sztem), és sokkal képernyõképesebb színészek kellettek volna bizonyos szerepekre... vagy úgy gondolták, elég, ha a fsz-k kinéznek vhogy, úgyis rájuk figyelnek jobban a nézõk... :D :P

"Gaby és Aaron között sokkal jobb a kémia, mint JCC és Monica között" -egyetértek, külsõre is jobban passzolnak, a játék az más kérdés :D :P nézni azért jól tudnak, na meg sírni is :D :P

"Romantikus, hogy Santi az esküvõje elõtti estén a sógornõjével hancúrozik. :D "- igen, már esküvõ elõtti éjszaka van?? :D :P és legénybúcsú, mifene? :D :P nincs rá idõ, mert apóspajtás sürget :D :P bár Santinak tuti nem is lenne sok kedve hozzá :D :P

"Az vicces volt, mikor Ines majdnem rámászott Humbira. :D" -ja, láttam, tényleg nagy volt :D :P a pasi nem is nagyon ellenkezett, de nem tudták befejezni, Begona bezavart :D :P hehe :D :P

Ivant is láttam amúgy, apucit osztotta (belenéztem az eddigi két részbe, vmelyikben volt, asszem a hétfõiben, írtál is róla vmit) :D :P és hogy védi Vickyt még mindig :P :D annak meg feltûnt az öccse, erre Patricio rögtön: ki ez?? :D szét akarta szedni õket :D a pap világosította fel, hogy az öcsikét látja :D :P kivi vagyok, lesz-e vmi komolyabb szerepe a srácnak... és hogy milyen...
mary0114 2013 okt. 10. - 12:43:03
(1263/2174)
Monicanál nagyobb döglött halat még nem láttam. :D És ezt mindenféle értelemben. Aki már nem moccan rá JCC-ra, akkor ott már baj van. Amit láttam PP-bõl, hát ott nem gyõzött meg.
A Telemundo nem járt jól azzal, hogy szétszedte külön tn-ra Gabyt és Jencarlost, PP is elég rosszul teljesített és most SD sem egy sikerszéria. Bár Gaby és Aaron között sokkal jobb a kémia, mint JCC és Monica között.

SS kezdeti action, mikor Willy szólítgatja a feleségét. Nem a saját házuk pincéje, hanem van egy vidéki háza Vicentééknek. Romantikus, hogy Santi az esküvõje elõtti estén a sógornõjével hancúrozik. :D Ines meg nem akar ilyen hirtelen esküvõt, mert nagy ceremóniát akar. Az vicces volt, mikor Ines majdnem rámászott Humbira. :D
Neli 2013 okt. 10. - 12:21:32
(1262/2174)
:D nálam elment, de nem sok extra... ízlések és fotonok ;) :D :P
nekem JC Gabyval volt az igazi, nem tehetek róla :D :P az az örök favorit... :P
Monica Spearnél (Bianca PP) bárki jobb, az tény :D :P

amúgy tegnap tényleg nem volt SD, utánanéztem, vmi díjátadó volt megint :S viszont a mai elõzetes húúúú... :P
SS kezdi az actiont, és tõlük pár lépésre ki próbál kiszabadulni (ezek szerint W. ott van, ahol õk? vmi külön ház az vagy mi? azt hittem, Inesék házában tartják fogva...)? :P :D a kedves "holtaiból" felbukkant férj :D :P ez érdekes lesz :D :P és még szólítgatni is kezdi a csajt, hogy Santa :D persze az biztos nem fogja hallani :P
suxel 2013 okt. 10. - 09:47:20
(1261/2174)
Nekem Carmennel tetszett JCC. :) Megszerettem azt a nõt az MCI-ben.
Neli 2013 okt. 10. - 00:19:01 Előzmény suxel
(1260/2174)
döglött snecik :D :D na ja, kb. :D :P de Bianca rosszabb volt, mert tõle elvárható lett volna vmi élet... Antonia meg eleve ilyen karakternek volt megírva sztem... és hát ha vki ennyire semmilyen tud lenni, mikor Jencarlosszal játszhat, ráadásul fõszerepet, meg zéró vele a kémia, akkor ott nagy a baj... :S mondjuk Carmennel se volt akkora durranás JC, de legalább néha volt vmi villanás... de a PP-ben gyakorlatilag nulla, a csaj rémes volt, és még ronda is :S és sose JC-n múlt, õ mindig nagyon igyekezett, ahogy a Damában meg az MCI-ben Fabi is... de hát ha vmi nem megy, hiába erõltetik :S
Neli 2013 okt. 10. - 00:14:58
(1259/2174)
ma nem lesz SD?? :O :S ne már :S miért? mondjuk ma nem fogok élõzni, na de akkor nem lesz mit várnom holnapra, hogy feltegyék... :S bah :S
Neli 2013 okt. 10. - 00:13:50
(1258/2174)
:D SS? :P na, pont jókor, szülinapi ajándék :D :P bár csak késõbb látom, de tuti visszanézem :P mondjuk 2 részes lemaradásban vagyok, még a tegnapit se láttam :S ideje lesz már egy kis szenvedélynek :P talán még igyekeznek is, és akkor nemcsak könnyes szemeket meg sóhajokat kell látnunk-hallanunk :D :P
és a kis hõsünkkel mi a helyzet?? :P komolyan hiányzik :P :S

tényleg Willy van a pincében?? :O na, én is erre tippeltem... de mi az, hogy szted 10 éve?? :O az nem lehet... persze ha csak annyinak látszik, az más, nyilván ezt mûvelte vele a bezártság, megviselt... amúgy mennyit ült sitten? 2 éve hiszi Santa halottnak? képzelem, ha kiszabadulna, bezavarhatna kicsit a santis idillbe (már ha azt lehet annak nevezni)... :D :P kérdés, vajon hogy fogadná a dolgot Ines :D :P és vajon segítene-e megszökni W-nek?
mary0114 2013 okt. 09. - 07:03:22
(1257/2174)
ÉÉÉÉÉSSSSSS

Willy! :D

Oké, csak a végét láttam. De Willy az, mert belenézett a kamerába. Nem úgy néz ki, mint aki 2 éve van odalent, minimum 10-nek mondanám. És persze a vendégházban Santa és Santi. Ma elvileg nem lesz SD? Csütörtökiben meg SS elvileg szex. :D
suxel 2013 okt. 08. - 20:13:27
(1256/2174)
tudom biancara mondtad, de en nem neztem azt, en bachra tudom ezt mondani, a balmacedas jeleneteisem jottek be, en tobb tuzet vartam volna tole.....egyszerre akkor ott ket sorozatban is uszkaltak a doglott snecik a telemundo vizein.
Neli 2013 okt. 08. - 17:41:09
(1255/2174)
amúgy ha alig két hét alatt végezni akarnak a Damával, elég idõ ez minden szál megoldására? simán kellenének még hetek sztem... így csak össze lesz csapva meg minden el lesz nagyolva tuti :S ezért kár volt belevágni, bár biztos nem erre számítottak...