offtopic
handi99 2013 dec. 04. - 23:38:53
(1414/2174)
Rating (18-49) - kedd - Univision-Telemundo (medialifemagazine):

8: PSMA: 1.2 / MEA: 0.5
9: LQLVMR: 1.2 / LRDS: 0.7
10: MPV: 0.9 / SD: 0.6

A PSMA se nyitott erõsen. Elég gyenge most az Univision...., viszont jó hete lehet a TM-nak. A SD is erõre kapott.
offtopic
handi99 2013 dec. 04. - 23:30:38 Előzmény Neli
(1413/2174)
81-82. rész

Inés továbbra sem akar tudni a lányáról. Willyé lehet.
Transito elárulta Victoriának, hogy Carlos kezdte az emberrablós-prostituciós üzletelést.
Santának új ügyvédje van, aki hamarosan ki fogja hozni a börtönbõl.
Franco ki akarja hozni a börtönbõl Santát. Errõl Humbertonak beszélt.
Pancho elmondta Franciscának, hogy Santi eltûnt. Szép lassan elterjed a hír, hogy Santi meghalt.
La Diabla mesélt az életérõl Santának: az anyjáról, Mónicáról és az iszákos férjérõl, aki erõszakoskodott vele. Alicia megölte õt. Francisca pénzt adott Mónicának, aki számlát nyitott Aliciának.

Alicia utolsó leckéje Santának: több rabtársa rátámadt Santára, de Santa megverte õket.
Willy segítséget kért Begoñától a lányával kapcsolatban. Begoña elõször visszautasította a kérést, de késõbb segített neki.
Santi nem emlékszik semmire (nem is akar), csak Santa nevére.
Inés elment a börtönbe Santához: megmondta neki, hogy Santi meghalt.
Alicia kiszabadult a börtönbõl. A kapunál George várta.
Inés megtalálta Santit.
mary0114 2013 dec. 03. - 14:32:11 Előzmény handi99
(1412/2174)
Köszi a beszámolókat!

Na tényleg, Alicia Cano Maky. De ezt most hogy? Számomra nagyon nem tiszta az ügy.

Santi mûtéte horrorisztikusabb volt, mint anno Willyé. :D Volt MSED- érzésem, mikor lelõve a vízbe csobbant Santi. Oké, ott Angel önszántából. Santi valami túlélõ, hogy eszméletlenül és lõtt sebbel túlélte ezt az egészet.

Ines milyen kis cuki már, hogy nem érdekli a lánya. Ellenben ugyebár Willyt. Na az meg megkérte Begonat, hogy segítsen neki?
offtopic
handi99 2013 dec. 02. - 22:24:57 Előzmény Neli
(1411/2174)
Szia!

Kb. ez történt múlt héten:
Franco rájött, hogy Santi az áruló. Félholtan ledobták a hídról a folyóba. Késõbb egy nõ megtalálta a folyóparton. Hazavitte és kioperálta a golyót Santiból.
La Diabla (Maky Soler alakítja, Juan Soler felesége) leckét adott Santának, hogy õ is „Diabla” lehessen. Az általános feltételezés, hogy õ Alicia Cano, Santi ikertestvére.
Pancho Ulisesszel vacsorázott.
Megszületett Inés kislánya, de Inés nem akart tudni róla.
Lisette követte Hortensiát a templomba. Hallotta, amikor Hortensia bevallotta, hogy õ mérgezte meg azt az embert Mara éttermében.
Lazaro segített Arturonak talpra állni. Már tud járni.
George kidobta a Canokat a házból.
Daniela bevett vmi bogyót. Elég rosszul nézett ki.
Bárbara hazaköltözött. Könyörögnie kellett, hogy George ne dobja ki...

Santa hamarosan kiszabadul a börönbõl.
Neli 2013 dec. 01. - 15:13:29
(1410/2174)
sziasztok :) na újra van egy kis idõm jönni, mik történtek? semmirõl nem tudok semmit :S az az utolsó infó, amit írtatok, de eltelt azóta pár nap... én meg semmit nem tudtam nézni :S majd számoljatok be, mik vannak, a MEA-ban is, ha lehet, és hogy lehet-e már tudni, mibõl hány rész még, meddig tartanak még a cuccok... köszi :)
jövõ héten újra jövök és csekkolom, elvégeztétek-e a feladatot ;) :D :P
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 19:11:05
(1409/2174)
Köszi! :D Azt hiszem a posztot is el fogom olvasni. Érdekel a téma.
Szerintem jobban járt volna az Univision, ha a La Tempestad vitte volna el a karácsonyi nézõszámcsökkenést, aztán jövõre indulhatott volna a LQLVMR. Ezért örülök, hogy a Telemundo végül visszatért az eredeti tervhez a La Impostora kapcsán. Akkor még 2014-es kezdésrõl volt szó, aztán jött vmi hülye ötlet, hogy már 2013. decemberében induljon. Már az elején megbuktatták volna....

Mögöttes szándék nélkül sem hiszem, hogy lesz még 50 rész. ;) Elvileg decemberben fejezik be a forgatást. Néhány sorozatnál, pl: LCDAL, RD ez azt jelentette, hogy legkésõbb januárban adásba került az utolsó adag. Ha január végén adják az utolsó részt, akkor nem lesz 120 résznél több. (Most tartunk a 77. résznél). Természetesen elõfordulhat, hogy lesz még 50 rész és akkor kitart február közepéig/végéig, de nagy tételt nem tennék rá.
suxel 2013 nov. 26. - 18:48:36
(1408/2174)
http://televisahirblog.wordpress.com/2013/11/17/rating-radar-igy-allunk-nezettsegileg/#comment-851 --> 61.komment.

Amúgy mindenfajta mögöttes szándékkal kérdeztem meg ezt az 50 részt. Azért bizakodtam volna benne, mert mind a kettõ rossz számokat hoz és kevesebb lenne az esély az MPV drasztikus megvágására az Univisionon, mert én még szeretnék a lehetõ legtovább beszélgetni a Carayosokkal a blogjukon a sorozatról.
Azt láttam, hogy a Camelia la Tejanat már elkezdték forgatni. Bár szerintem ha az elindul, akkor tök mindegy mit rak be az Univision, úgyis rendre kikap a narkónovelláktól. A drogosok elszívják a nézõket.
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 18:40:38
(1407/2174)
:D Ennyire egyezik a véleményünk? :D Merre írtad, ezt megnézném.

SD: 130 rész: nem hiszem. Szerintem a 120-at is csak alulról fogja súrolni...
suxel 2013 nov. 26. - 18:27:35
(1406/2174)
9 óra: LQLAVMR: 1.2 - hát, ez se egy nagy durranás. Ilyen eredménnyel számûzték délutánra az El Talismánt. Ennyi erõvel a La Tempestad is maradhatott volna --> :D :D LOL! Ugyanezt mondtam máshol tegnap: kár volt az amcsiknak megvágni 40 résszel a La tempestadot. :D :D

Szerinted van még 50 rész hátra a Santaból? Megüti majd kb a 130 epizódot? :D
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 18:23:17
(1405/2174)
Hétfõ (medialifemagzine)
" At 8 p.m. ... Univision fifth with a 1.4 for “Corazon Indomable,” Telemundo sixth with a 0.5 for “Marido en Alquiler” ....”
NBC was first again at 9 p.m. with a 3.4 for more “Voice,” ... Univision fifth with a 1.2 for “La Que La Vida me Robo,” Telemundo sixth with a 0.6 for “La Reina del Sur” and ....”
At 10 p.m. ... Univision fourth with a 0.8 for “Mentir para Vivir” and Telemundo fifth with a 0.4 for “Santa Diabla.” "

9 óra: LQLAVMR: 1.2 - hát, ez se egy nagy durranás. Ilyen eredménnyel számûzték délutánra az El Talismánt. Ennyi erõvel a La Tempestad is maradhatott volna...
10 óra: MPV: 0.8 és SD: 0.4 mindkettõ bukta...
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 10:17:16
(1404/2174)
77. rész
Paula kérdezõsködött Georgenál, hogy kicsoda Mónica Pérez. Francisca hallotta a beszélgetés végét.
Inés nem akarta, hogy Humbi védje Santát, de aztán ránézett és megjegyezte, hogy már érti, Humbi azt akarja, hogy más ne menthesse meg.
Santiago jeladót rakott a tehergépkocsira (Franco cuccára), így lekapcsolták a sofõrt. Franco tombolt.
Victoria elájult.
A börtönben egy nõ Francisca képét nézegette.
Santa 30 évet kapott. A börtönben "La Diabla" védte meg néhány rabtárstól.
Santi és Humbi verekedtek.
Santi elárulta a családnak, hogy Inés gyerekee Willytõl van. Paula meglepõdött.
Daniela továbbra is drogozik.
... és La Diabla a titokzatos telefonáló.
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 10:15:41
(1403/2174)
Igen, de ne felejtsük el, hogy a SD forgatását még nem fejezték be (bár 2-3 héten belül vége lesz). Zuritáék meg Mexikóban forgatnak... Gabriel Porras viszont benne van (1:29-nél), de csak egy pillanatra...
A La impostorával kapcsolatban, viszont jó hír, hogy nem kezdik el idén. Hülye ötlet lett volna karácsony elõtt elkezdeni. Ilyenkor mindig rosszabb a sorozatok nézettsége. Kb. 2 hét múlva vége a MEA-nak... lehet, hogy kétórás LRDS lesz? v. egy kis Decisiones ismétlés?
offtopic
handi99 2013 nov. 26. - 10:06:54
(1402/2174)
Köszi!
mary0114 2013 nov. 25. - 19:08:52
(1401/2174)
Köszi!

Nekem egy csomóan hiányoznak belõle. Mondjuk a fél Santa stáb. :D
Akik még: Duque, Ponce, Spear, Zurita, Bach, Rios, Porras, Mateos, Diaz.
suxel 2013 nov. 25. - 18:44:20
(1400/2174)
ABC was first again at 10 p.m. with a 1.6 for “20/20,” with CBS second with a 1.5 for “Blue Bloods.” NBC was third with a 1.0 for its JFK special, Univision fourth with a 0.8 for “Mentir para Vivir” and Telemundo fifth with a 0.4 for “Santa Diabla.

Pontosítva 1.151.000 nézõ, még hagyjuk is megugrotta az 1 misit legalább.
offtopic
handi99 2013 nov. 25. - 18:24:20 Előzmény mary0114
(1399/2174)
"A tegnapi rész alapján biztos, hogy nem jön el a Humbi-rajongók ideje. :("
:( egyértelmûvé tették, hogy a fõhõsünk jó, a gonoszunk nagyon rossz. :S Humbi megölte az apját. De akkor ezek szerint õ van az egész mögött is, hogy Santat sittre vágják?

Úgy néz ki... bár én inkább annak tudom be, hogy Pancho hülye és nem végzi rendesen a dolgát.
(Kíváncsi leszek, hogy milyen hatása lesz a nézettségre az, hogy Humbi a gyilkos.)
mary0114 2013 nov. 25. - 09:33:54
(1397/2174)
Köszönöm a beszámolókat!

"Willy meglátta, hogy Santa és Santi csókolóznak. Santi és Willy összeverekedtek."
:D Nagyon tetszett, ahogy Santa rászólt Willyre, hogy meg nehogy kérdõre vonja õt Santi miatt. Santa nagyon kemény Willyvel hála az égnek.

"Paula felháborodott azon, hogy Willy Begoñával kavar(t). Begoña könyörgött neki, hogy ne mondjon semmit."
Begoña egy szánalmas nõszemély. (nem akartam csúnyább kifejezéssel élni) Ha elég nagylány ahhoz, hogy a saját vejével kavarjon, akkor legyen ahhoz is, hogy vállalja érte a felelõsséget.

"elõször is W. elmondta S-nak, hogy az övé, W-é Ines gyereke"
Haha, ez nagyon nagy volt. :D Santi meg milyen rögtön hitt is neki.

"Paula beköpte Begonát Santának, aki persze kiakadt,"
Csórikám rendesen kiakadt, de hát hogyne tette volna.

"Begona meg anyához absz. nem illõ módon még Paulára volt dühös, hogy miért nem hagyja, hogy boldog leghyen (mármint õ, B.)... :S agyrém :S"
Ez tényleg az. :S Begona milyen kis cuki már, hogy a saját boldogságával foglalkozik. Amúgy pont emiatt bennem felvetõdött, hogy anno a bosszú neki is egy személyes ügy volt. Szerintem fog még okozni meglepetést Begona számunkra.

"annyira abszurd ez az anyós-vej dolog, ráadásul nem is egyszer sütik el :S "
A különbség a kettõ között csak annyi, hogy Marat szerintem nem vágja földhöz az anyja és Lazaro viszonya, mivel õ mindvégig Arturot szerette. Oké, attól még ez durva.

"P. befogta prostinak a bárba (gondolom, a fegyverügy miatt)... :O :S és Franco vitte neki "kliensnek" na kit? Santit... :S "
Uff, ez nagyon durva, hogy Patricio mit csinált a feleségével. :S Victoria már annyira el van nyomva, hogy úgy rángatják, mint egy bábut. Mi lesz ebbõl?

"Franco elkábította Santát, ezután Franco emberei kidobták a kocsiból a háza elõtt. "
Mi értelme volt annak, hogy elrabolták Santát?

"A tegnapi rész alapján biztos, hogy nem jön el a Humbi-rajongók ideje. :("
:( egyértelmûvé tették, hogy a fõhõsünk jó, a gonoszunk nagyon rossz. :S Humbi megölte az apját. De akkor ezek szerint õ van az egész mögött is, hogy Santat sittre vágják?

"Ja, és a héten kétszer is elsütötték a kiderül, hogy a mama a lánya barátjával/férjével kavar."
Fantáziadús történetvezetés. :S
mary0114 2013 nov. 25. - 09:17:43 Előzmény handi99
(1396/2174)
Szia!

Nagyon meglepõdtem. Paula (is) annyira védte Willyt, hogy azt hittem, hallgatni fog. De ezek szerint ez már nála is kiverte a biztosítékot. :S
offtopic
handi99 2013 nov. 23. - 13:15:40
(1395/2174)
Szia!

A tegnapi rész alapján biztos, hogy nem jön el a Humbi-rajongók ideje. :(
Kiderült, hogy Humbi Vicente gyilkosa. (A 77. rész elõzetesében Santát elítélik Vicente meggyilkolásáért.)
Már nagyon nyomják Santit. Õ a hõs!...
Egyébként Panchot lõtte le. Át kellett venni egy szállítmányt Franco megbízásából, de a rakodás végén megérkezett a rendõrség Pancho személyében. Santi rálõtt. Franco roppant elégedett volt, hiszen Santi "gyilkos" lett, de.... amint elvitte õt a sofõrje a helyszínrõl Pancho felkelt. Santival megrendezték a jelenetet.

Ja, és a héten kétszer is elsütötték a kiderül, hogy a mama a lánya barátjával/férjével kavar. Lisette elment Elisához és Lazaro ott volt félmeztelenül.... 2 nap alatt kétszer kicsit sok. Nincs semmi fantáziája az írónak. :S

... és Pancho valószínûleg homoszexuális. Nagyon leste Ulisest.