suxel 2014 márc. 20. - 15:54:31
(1614/2174)
LI47:
-Adriano találkozik személyesen Karinával, Karina megtudja, hogy a barátnõjét lelõtték.
-A kórházban gyûlnek a népek ott van Jorge is, Eddie bemehet.
-Karina kibukott a hír hallatán.
-Tita szemrehányást tesz Adrianonak, hogy elveszi tõle a fiát.
-Fernanda a reptéren van, telefonál Raquelnek, hogy soha nem tér vissza, csak hagyja életben.
-Adriano kéri a felvételt Rafaeltõl.
-Raquel nem bízik Fernandaban, de Fernanda esküdözik. Raquel tudni akarja, mit akart akkor Vic tõle, de nem mondja el Fer, hogy Vic=Blanca. (hát nem azért, de bátrabbnak gondoltam)
-Rafa nem adja a felvételt, mert ezzel tudja megvédeni a szeretteit, ha Raquel kezébe kerül, akkor mind meghalnak. Adriano neki is továbbadja a hírt, hogy Blanca nagy bajban van éppen.
-A reptéri mosdóban a HITMAN megleli Fernandat, elkábítja, s tolókocsiban kiviszi. (na ez érdekes, valami bodegába viszi)
-Mariana megérkezik Sofiahoz, de most Sofie nem akarja látni, persze Mariana is megtudja, hogy baj történt Victoriaval, igaz pontosan még nem tudja, hogy mi.
-Catalina és az apja az esküvõrõl beszélgetnek, Clemente látja, hogy valami nem stimmel. Catalina elárulja, hogy más tetszik neki, és ez nem játék. Clemente nincs lenyûgözve, Catalina meg elmondja, hogy Ramon az.
-Jorge kér egy fotót Vicoriaról, hogy imádkozhasson érte. Adriano érkezik, s Raquelnek beszól, Jorge védi az anyját, Még Cris is megvédi, Adriano megvádolja azzal, hogy õ a felelõs Vic állapotáért.
-Mariana el akarja vinni a lakásába Sofiat, s ekkor jön a vénség Melaniaval megakadályozni.
-Imádkozós szenvelgõs részeket elõszeretettel ugrom át. :D
-Raquel találkozik Richievel. Jó benyomást tesz rá Raquel.
-Adrianonak elmondja Eddie, hogy tudja, hogy csak kitalált kapcsolat van közte és Vic között. Vicnek közben bajok lesznek a szívével. Adriano meg elismeri, hogy tényleg csak álkapcsolat volt. Adriano nem akar semmit sem mondani a Marianaval való kapcsolatukról. Vic szíve helyreáll közben.
-Cristobal is hazaérkezik, õt is kéri Mariana, hogy engedje el Sofieval. Hát mennek.
-Clemente tudni akarja kicsoda Ramon. Cata szerint nem lehetne boldog Ramon az õ oldalán, így nem törli az esküvõ sem.
-Cris és a Vén Leon vitatkoznak, hogy baja lesz Crisnek belõle, elengedte Sofiet Marianaval. Cris azt is elmondja, hogy bár megházasodik szombaton, de nem szûnik meg elfelejteni Marianat.
-Mariana behozza a kórházba Sofiat.
-Cata elmondja a csókot Crisnek, aki nem érti, miért mondta el neki, ha nem is volt fontos a számára. Kitartanak egyelõre az esküvõ mellett.
-Adriano õrzi Blancat. Vége


Vajon mi lesz Fernandaval? Szerintem nem ölik meg, úgy gondolom, hogy Valenina társaságát fogja élvezni.
suxel 2014 márc. 20. - 15:21:42
(1613/2174)
LI46:
-Fernanda megtört, Bogotába utazik, viszon folyamatosan felügyelni fogják
-Blanca is felvételt csinál magáról, mint Tuerto, bevall rajta mindent.
-Eduardo nem túl büszke Cristobalra, imbecilezi.
-Ramon bepróbálkozik Catalinánál.
-Mariana meglátogatja Sofiát, a kiscsaj zabos a múltkori miatt. Megpuhítja, de jön Eduardo, hogy többet nem akarja itt látni. Sofia persze ellentmond, õ látni akarja az anyját.
-Blanca Karinának adja a felvétel, ha valami lenne vele, vigye a rendõrségre.
-Rafa papának szólítja Adrianot.
-Sírós Blanca búcsút vesz Huguitotól, és a többiektõl. Simona szerint Blanca rossz, én meg azt mondom Simona te vagy a hülye.
-Raquel nem bízik Fernandaban, annak ellenére sem, hogy elfogadta a pénzt.
-Mariana Eduardonak fenyegetõzik, hogy engedje látni a gyereket. Eddy kap egy pofont Marianatól, mert azt meri kérdezni: hogy le fogsz feküdni Jorgevel is Cris után?
-Fernanda felhívja Blancát, de Raquelék lehallgatják. (most meg a feltöltött videónak nem jó a hangja, hálistennek)
-Raquel szerint Fernanda vezeti el õket Blancahoz.
-Cris elmondja Catanak, hogy Eduardo tud a viszonyáról Marianaval, s nagyon dühös rá. Cata közli Ramon beszélt, s mire számolt.
-Mariana és Sofie videóchatelnek. Blanca érkezik közben.
-Jorge-Raquel beszélgetés passz, a hang megint játszik velem, de ha jól vettem ki a végébõl, akkor Raquel utalt az árvaháznak, a fekete bárány pedig ismét visszatér az Altamira házba.
-Mariana és Blanca beszélgetnek, Sofia azonban le tudja õket hallgatni, s becsalakozik Eddie is. Sofie kimegy, Eddy meg megtudja, hogy Mariana kötelezte arra sírós Blancat, hogy szakítson Eddyvel.
SÍROK, MIÉRT ENNYIRE NYOMORULT VALAKI, HOGY ÉLVEZHETETLEN A FELTÖLTÉS????!!!!
-Catalina elment Ramonhoz, smárolnak. Na ennek így kellett lennie. :)
-Rafa gúnyolódik az éttermeseken a hirtelen jött gazdagságával. Vehetne egy ékszert Karinának. Karina elmondja Blanca épp most kockáztatja az életét.
-Eddy Victoriát keresi telefonon. Vic megkapja az üzenetét. Hallja, hogy Eduardo rájött, hogy miért is szakított vele. Pont a találkozóra tart Fernandaval, amikor meglátja, hogy Fernandat lelõni készülnek, odarohan és a golyó Blancát találja el, nagyon közel a szívéhez, Raquel mindent lát. (Wow, que bueno - tetszett) Megpróbálják lelõni Fernandat is, de Raquel lefújja az akciót.
-Én már kivagyok, ez a buta emberek sorozata. Rafa megnézi a felvételt és elveszi Karinától. Elvileg azért, hogy megvédje Karinát.
-Cata kicsit elhúzódik Ramontól.
-Fernanda hívást kap Raqueltõl, hogy úgy végzi, mint Victoria. Újjáélesztik a csajt, Fernanda meg felhívja Adrianot.
-Eddy megláogatja Marianat, s számonkéri.
-Blancat mûtik, a golyó a tüdejét érte.
-Raquel szerint biztos értesítette Blanca Victoriat, aki hõsnõt játszott.
-Adriano értesíti Eddyt. Eddy rohan a kórházba.
-Catalina nagyon nem biztos a dolgában Ramonnal elmegy.
-Jorge Blancat hívogatja, de nem éri el. Szól Simonanak, hogy haza kell mennie örökre.
-Karina szól Adrianonak, hogy van egy felvétele Blancanak, ami most Rafa kezében van.
-Catalina a Ramonos dolgokon töpreng. Cris hívja, hogy tragédia történt Vickel.
-Blanca megmûtve, de nem látogatható, jön Raquel, kifejezi a sajnálatát.
Neli 2014 márc. 19. - 23:08:09
(1612/2174)
sziasztok :)

hû, de rég voltam itt... mostanában be se jött semmi a gépen :S ezért nem is követek semmit, úgyse értem... de ha van vmi érdekes, mesélhettek :)
Handi, Chocarro új cuccával mi a helyzet? ha nézed, milyen a sztori? és õ? :P hogy teljesítenek? :P ebbõl se láttam semmit, de azért érdekel :P az Impostora vhogy nem, de ha alakul vmi, szólj :P a fõhõsök még mindig se hús, se hal-kategória kémia szinten? és Jorge meg a tesója szála hogy alakul (Cristobal asszem)? :P

majd írjatok :)
suxel 2014 márc. 19. - 01:34:01
(1611/2174)
De most komolyan mi ez a lassú feltöltés? Itt magyar honban már szerda éjjel van, s a hétfõ esti epizód még sehol. Van, amikor hiányosan töltenek fel részt? Hát mit akar a telemundo? Vissza kérem a régi rendszert!!!!!!!
suxel 2014 márc. 19. - 00:33:42
(1610/2174)
Amúgy az ilyen logikai bukfenceket úgy bírom, hogy Raquel vállalata anyagilag nagyon nincs a toppon, de egy táska pénzt simán felkínál a szorult helyzetben Fernandanak. Biztos nem tûnne fel senkinek sem, hogy egy nagyobb összeg hiányzik.
És miért nem öli meg, mert sok a halottja már?
Amúgy meg Fernandat nem olyannak ismertem meg, mint aki elvinné a pénzt és rejtõzködne. Ha így lesz (még nem néztem meg a LI46-ot), akkor megint csalódok.
suxel 2014 márc. 19. - 00:30:38 Előzmény handi99
(1609/2174)
Nagyon mérges leszek, ha megmenekül a karaktere. Titanak nem lesz jó, de ennek a majomnak bûnhõdnie kell, s nem is kicsit. És gyûlölöm azt a kaján vigyort is a pofáján. Én remélem úgy végzi, mint Camilo atya végezte.
offtopic
handi99 2014 márc. 18. - 22:22:10
(1608/2174)
Köszi!
Rafaelt szép lassan kinyíratja az egész társaságot. Szóval szerinted életben marad?
suxel 2014 márc. 18. - 12:59:10
(1607/2174)
LI45 - Lassú és hiányos töltés, ezért síkideg lettem és 3 percbe belezsúfoltam a részt.

-Victoria egy nagy késsel megfenyegette Marianat, de nem kapta meg a felvételt. Utána meg szakított Eduardoval megint, a képernyõ meg átázott.
-Eduardo megtudta, hogy Cristobal és Mariana szexeltek, na Cristobalt elõszedte érte.
-Újabb hamis DNS-teszt, Rafael az igazi.
-Fernanda fogságban (???? de hogy került oda ??? az elõzetesben lévõ üldözést totál kihagyták.) , kikötözve, kivételesen nem ölik meg, felkínálnak neki egy nagy táska pénzt.
suxel 2014 márc. 15. - 02:36:15
(1606/2174)
Fernanda ideje lejár szerintem a történetben hamarosan. Az avanceban már a deres hitmanünk várja, egy másik meg szalad utána.
suxel 2014 márc. 14. - 23:21:16
(1605/2174)
LI43: Az utolsó részletet leszámítva egész jó volt. Azt csak áttekertem a Rafaeles kivételével.

Egy kérdés elõljáróban: hol játszódik a sorozat. A TM Puerto Vallartat ír a videói alatt, míg az elsõ részben Acapulco, Guerrerot írtak ki. S nekem gyanús az utóbbi, hiszen nézek egy másik sorozatot a Siempre Tuya Acapulcot és láttam egyezõ tengerparti hatalmas házas képeket

Parte1:
-Raquel mindenáron üzletelni akar Richiékkel, mert kell neki egy B-terv az Altamira vállalat fenntartása végett, hogyha bedõlne a Rafa az elveszett gyerek terve. Mariana csak akkor adja át a felvételt, ha Richie szabadon engedi, viszont Eduardoról és a lányáról továbbra sem mond le.
-Simona ismét nyavalyog, hogy csak õ ilyen szerencsétlen, hogy nem gazdagodik meg, vagy nincs gazdag pasija.
-Fernanda szívességet kér Socorrotol, követni kellene a vén Leonidast, de hogy miért, azt még nem mondhatja el.
-Mariana meglátogatja Adrianot, üzletelni szeretne. Altamira céges részvényeket kellene vennie Adrianonak, s azt a "fia" nevére íratni. Cserébe Adriano megkapja a felvételt. Blanca kihallgatja, Adriano meg hajlandó DNS-t csináltatni.
-Sofiaról megfeledkezett Mariana, a kis hülye meg szipog, nem akar úgy lefeküdni, hogy nem játszott az anyjával, pedig megígérte neki, és õ is teljesítette a ráesõ részt betegséget szimulált.
-Cristobal totál ellenséges Rafaval, Raquel Karinát szapulgatja, Jorge meg bejelenti az asztalnál, hogy pap akar lenni.
Parte2:
-Raquel nem boldog, sõt. Jorge feláll, s viszi magával Karinát is vissza a negyedbe.
-A vacsi után a vén Leonidas a szemébe mondja Raquelnek, hogy Jorge amiatt akar pap lenni, amit a nõ az atyával mûvelt.
-Fernanda követi Socorro kocsijával a vénembert.
-Simona most Tita éttermében nyivákol.
-Blanca megmutatja a terhes Titat Eduardonak, de nagyon nem érdekli, majd smárolnak.
-Mariana szól Raquelnek, hogy Adriano hajlandó lesz befektetni, Raquel szerint elkezdõdött egy új etap.
-Rafa megjelenik Adrianonal, s õ is arra kéri, hogy fektessen be.
Parte3:
-Adriano furcsállja Rafa kérését, de másképp gondolkozik, amikor minden ellenkezés nélkül belemegy a DNS-tesztbe. Blanca azonban úgy érzi, Raquel készülõdik valamire.
-Eduardo elmegy Marianahoz, hogy megtudja mi is köti õt Rafaelhez.
-Catalina tudni akarja, hogy mi zavarja Crisobalt Rafaelben, nem-e a Marianahoz fûzõdõ viszonya.
-Fernanda bejut az õrizetlen Valentinához, miután a vénség elment tõle.
Parte4:
-Miután Valentina nem mondja meg Fernandanak, hogy kicsoda, Fernande lefényképezi vagy 4x.
-Mariana bevallja Eduardonak, hogy õ kérte meg Rafaelt adja ki magát az unokatesójának, hogy közelebb kerüljön hozzájuk.
-Ramon elmondja Karinának, nem biztos az érzelmeiben Catalina miatt.
-Raquel szól a vén apjának, hogy milyen incidens történt Valentina szobájában.
-Fernanda rájön a régi és az új fotókból, hogy akit Leticiaként rejtegetnek az nem más, mint Valentina.
Parte5:
-Az ostoba Crisobal megint Mariananal kulcsol, de az meg kiadja az útját.
-Fernanda nem éri el Adrianot telefonon, így Rafaelhez megy, s neki mondja el, hogy Valentina életben van. (Hát Fernanda: vagy hullazsák, vagy kóma az Ultimas Semanasokig, ez lesz a véged szerintem, de meg is érdemled, hogy te is ilyeneknek mondod el. Most ha nem érte el Adrianot, miért nem lehet õt személyesen felkeresni? Az emberi és írói hülyeség határtalan)
-A fõhõsök meg nyavalyognak, totál nem érdekelnek, mindig a barátod maradok, ezzel zár Eduardo.
suxel 2014 márc. 13. - 13:28:01
(1604/2174)
Egész jó rész volt, alig kellett tekernem.


LI42:
Parte1:
-Blanca elindul megállítani a hazugságáradatot Rafaelrõl.
-Rafael totál elutasító Adrianoval szemben.
-Jorge bemutatja az ujjlenyomatos bizonyítékokat Eduardonak.
-Rafael meg bemutatja Valentina levelét Adrianonak és nekiadja.
-Fernanda követeli a kormányzótól, hogy rendeljen el nyomozást, ki is volt a Leticia-imposztor az Altamira házban, s kéri az exhumálását Valentina holttestének. A kormányzó megmondja a fiának, ha azt a sírt felnyitják, csak az üres koporsót találják meg benne.
-Catalina megígérteti Cristoballal, hogy többet nem lesz hûtlen. Látszólag könnyen megígéri Cris.
-Raquel és Rafa ünnepelnek.
-Adriano Valentina sírjánál rí.
-Blanca elmegy az étterembe, s szembesíti Titat a hazugságával.
Parte2:
-Tita kiborul, s össze-visszaszidja Blancat, s tagad mindent.
-Leon megy Valentinához, Leon tudott Raquel tervérõl, Valentina látni sem akarja az apját.
-Rafa becsatlakozik, s azt mondja, az a gyerek, akit Tita szült, az meghalt, õt adoptálták. Blanca látja Tita arcán, hogy nem igaz. De Blanca folytatja a nyomozást Rafa ellenkezése ellenére is. Blanca: és neked Raquel ki? A nénikéd, a fõnököd avagy a szeretõd? :D :D
-Fernanda elmondja Socorronak mire jutott a börtönben. Socorro szerint hallgatni kellene egyelõre.
-Raquel és Mariana üzletelnek, mintha Mariana itt akarna a házban élni, hát Raquel nem örvend. Sofia meg elõször mamának szólítja. El is újságolja Sofiának, hogy itt fog élni, Eduardo belép: ez meg micsoda hülyeség? :D
-Adriano összecsomagolt és el akar menni.
Parte3:
-Blanca szerint Raquel meg kellene torolni, s nem is biztos, hogy Rafa a fia Adrianonak, õ meg odaadja a levelet neki. Szerinte a levélnek semmi értéke nincsen.
-Mariana és Eduardo koktéloznak, próbálja meggyõzni.
-Rafa szerint bonyolódik a helyzet, mert sokan tudják a negyedben, hogy tényleg Tita szülte. Raquel nem aggódik.
-Diego elutazik.
-Mariana Rafat keresi, mert az Altamira házban Sofia felismerheti benne a vidámparki elrablóját. Ekkor találkozik Adrianoval, kell a felvétel, de Mariana nem adja.
-Rafa elmondja Raquelnek, hogy Mariana azért akar a céghez befurakodni, hogy mentse az irháját.
Parte4:
-Mariana nem segít, mert Eduardot nem kapta meg.
-Fernanda Blancatól kérdezõsködik hová vitték el "Leticiat" az Altamira házból.
-Raquel Richie után nyomoz a neten.
-Simona szembesül vele, hogy Rafa egy Altamira
-Blanca arra kéri Eduardot, hogy vegyék rá Adrianot egy DNS-tesztre. Érkezik Raquel.
Parte5:
-Raquellel is közli Blanca, hogy kétségei vannak Rafat illetõen.
-Sofia nem lesz ott a családi vacsorán, megígéri Mariananak, hogy betegnek tetteti magát. (A hülye)
-Karina is megy a családi vacsorára.
-Rafa megérkezik, de Cris a fejébe bokszol egyet, és üdvözli a hazudozók családjában.
-Blanca talál egy fotót a terhes Titaról.
-Raquel követeli Marianatól, hogy mutassa be Richiet neki, személyesen szeretne vele találkozni. Ugyanis hajlandó megmenteni tõlük Marianat, cserébe Mariana átadja neki Tuerto hangfelvételét és megsemmisíti a másolatait, ha vannak.
suxel 2014 márc. 13. - 07:45:56
(1603/2174)
Ha tekerve is nézem, de majd gyakrabban írok róla. Kis tartalmakat és véleményformálásokat, már ha nem leszek lemaradva. :) Mondjuk tagnap pótoltam mindent. :)
offtopic
handi99 2014 márc. 12. - 22:33:51
(1602/2174)
LP=LI...
offtopic
handi99 2014 márc. 12. - 22:33:06
(1601/2174)
Szia! Köszi! Éppen meg akartalak kérni, hogy írj a LP-ról. :) Az eheti részeket még nem láttam (bár 1-2 percet azért, igen.)
A tengerentúli nézettség: egyik nap bukás közeli számok, másnap meg teljesen normális számok... ki érti ezt?!?

"Attól meg már hülyét kaptam majdnem, hogy Jorge pap akar lenni, hát az egy tesze-tosza tutyi-mutyi maga sem tudja mihez akar kezdeni ürge." :D Szerintem ez a kedves mama bûne.

"Hogy Tita miért hazudott egy jó kérdés, de nem érdekel igazán, láttam hálálkodott a hálátlan, hogy ezzel megmentette az életét. Vajon ezzel a kérdésem is megválaszoltam?"
Nagyjából, igen. Raquel azt akarta elhitetni, hogy Rafael Adriano fia (azért, mert meg akarja szerezni Adriano pénzét). Rafael hazament kék-zöld foltokkal és ezután rávette az anyját, hogy segítsen neki.
suxel 2014 márc. 12. - 21:57:04
(1600/2174)
A franc tudja mi történt, de egyik napról a másikra tekerõs lettem az LI-ben. Valamiért elvesztettem a nagy lelkesedésemet iránta, mint az a jó pár százezer tengerentúli nézõ, aki lemorzsolódott az eleje óta. S félek, ha kiderül ki az igazi gyerek ott lesz vége a dalnak nálam. Na de addig tekergetem: Blanca és Eddie nyálazása nem érdekel, egyáltalán nem hoznak lázba, pláne ez a Blanca karakter azzal a semmilyen fejekkel. Viszont az utóbbi 3 részben én nem tudom mi történt, mintha új Blanca lenne a képernyõmön, több belefektetést látok, mint az ezelõtti 38 részben, és ez nagyon tetszik. Onnantól kezdve, hogy Eduardo benyitott, ahogy a széf környékén kutakodott.
A Marianas ügybe én belefáradtam, hol Eduardo kell, hol Cristobal, de ugyanakkor egyik sem, csak üzleti érdekei vannak. De közben Blanca nem lehet Eduardoval, tönkreteszi Crisék kapcsolatát is, Rafa is hol mellette van, hol nem, és mindeközben párhuzamosan üzletel Raquellel és Adrianoval.
A másik, ami nem bír meghatni, hogy mit üzletel Adriano és Raquel.
Lúzer Ramont sem szeretem, nem kell az évõdése Karinaval nekem, fõleg most, hogy a lányt kezdi zavarni Catalina jelenléte. Attól meg már hülyét kaptam majdnem, hogy Jorge pap akar lenni, hát az egy tesze-tosza tutyi-mutyi maga sem tudja mihez akar kezdeni ürge.
És ha még nem lett volna vége, akkor kitalálták, hogy Rafa legyen Adriano gyereke. Ettõl tartottam, hogy eljátsszák, de szerencsére nem igazi a cucc, csak egy megtévesztés újból. Hogy Tita miért hazudott egy jó kérdés, de nem érdekel igazán, láttam hálálkodott a hálátlan, hogy ezzel megmentette az életét. Vajon ezzel a kérdésem is megválaszoltam?
Viszont egy valami izgat? Valentina hogy a francba keveredett egy egyszemélyes magánszállodába a pszichiátriáról? Hiába tekertem vissza, nem lelem a megoldást.
Annak viszont örülök, hogy megtudtuk mi van az igazi Leticiával. Börtönben van ártatlanul 20 éve. Ez tetszett, bár ezenkívül max egy katakombát tudtam volna még ezen kívül elképzelni. Tetszik, hogy Fernanda ismét a jó oldalt szolgálja és még az is, hogy Blanca Rafa keresztanyjához ment érdeklõdni a fiú származása felõl, aki elmondta, kizárt dolog az adoptáció, mert õ jelen volt a születésnél.
Ott meg kiállok a vallásomból, ha majd ráterelik még késõbb Ramonra is a gyanút az elveszett fiút illetõen.
Kevesellem Alpha Acosta szerepét a sorozatban, örülnék ha többet lenne benne. És annak is örülnék, ha Sofianak nem sok szerep jutna, mert idegesít a megírt lénye.
Na ez jó negatív lett így elõször, szeretnék pozitív fejleményeket látni, mert nekem ez így nem elég.
suxel 2014 márc. 10. - 18:09:10
(1599/2174)
Szurita tweetelt: 120. a befejezõ része a LI-nek. Pont jó! :)
offtopic
handi99 2014 márc. 04. - 22:32:57 Előzmény suxel
(1598/2174)
Sikerült behoznom a lemaradásomat. :)

Elõször én is azt hittem, hogy visszakerült Sofíához, de nem. Mariana megütötte a fõnyereményt. Ezek az õ szavai voltak.

"De remek csavaros volt az egész, mert Rafael küldte õket tulajdonképpen a halálba, amikor Lucianat odairányította. Már azt hittem, hogy végre jót cselekedett az a disznó, erre kiderül, hogy Raquel utasítását hajtotta végre. Remélem õ is így robban fel a végén."
Rafael nem is érdemel jobbat...

35:
OMG: Cristóbal feleségül kérte Marianát. Egyre hülyébb...
A végén a kormányzó elmondta Raquelnek, hogy nem Adriano ölte meg Memot. "Te tetted."
Szerinted a kormányzó túléli ezt?
offtopic
handi99 2014 márc. 04. - 22:25:05
(1597/2174)
Na, igen. Az a mázlija, hogy a 18-49-es korosztályban jó.
suxel 2014 márc. 04. - 21:40:52
(1596/2174)
Nem hoz rosszul a texasi, de messze elmarad az elsõ 3 sikerétõl.
suxel 2014 márc. 01. - 15:33:48
(1595/2174)
LI34:

Úgy érzem, hogy azért találhattam unalmasabbnak a csütörtöki epizódot, mert az a tudatos felvezetése volt a péntekinek, ami szerintem elég nagyot szólt, de ez már látszott a csütörtöki rész utolsó 5 percébõl, hogy itt bizony lesz valami.

Rögtön egy kérdéssel kezdeném: most kinél van a Tuerto kártyája? Mariana belehallgatott, igaz nem a videófelvételbe, de utána fogadott egy hívást és mintha visszavette volna Sofia a telefont kártyástól együtt. Akkor még Sofiánál van? Mariana meg szépen neveli a kislányt: azért vannak a szabályok, hogy megszegjük õket. :P Eduardo vissza akar menni a fõvárosba, Sofia nem akar, Mariana sem akarja, hogy eltávolítsák a közelébõl, Sofi továbbra is ellenséges Victoriával, s Adriano meg hajlandó lenne egy ügyvéddel segíteni Marianat. Remek, mi lesz ebbõl? :D
A 34. résznél eljött nálam is a pont, hogy Crisolbal olyannyira ostoba, hogy már engem is kiakaszt. Meg is érdemelte, hogy Catalina rajtakapta az ágyban Marianaval. Kíváncsi vagyok, hogy Catalina benne lesz-e végig a sorozatban, mert a tesó Diego tutira nem, hiszen õ jelenleg már a Televisa új sorozatában forgat. Vajon mind a ketten elmennek New Yorkba, ahogy Diego azt már tervezte, hogy õ biztosan megyen, vagy Catalina marad és összejön a lúzer Ramonnal. Remélem õ marad, mert Cristobal gagyi képére kíváncsi lennék, annyira akarom, hogy ráeszméljen arra, hogy Catalinát kár volt lecserélnie, de akkorra meg már késõ legyen. Amúgy a Carayon azt olvastam, hogy Johnny Islas mindenhol ilyen idegesítõ karaktereket kap.
Simona meg elsütötte az altató trükköt, közben levetkõztette Jorget, s reggel a férfi riadtan ébredt mellette. Nem kell fénykép se róla, a kis lapos biztosan nem fogja tartani a száját, de remélem a kölyök sem.
A vén Leonidas egyelõre tartja a száját az Ál-Blancáról, de be fog igazolódni Socorro állítása az õ szemében is, ha megtudja, hogy a pap és az Ál-Blanca/Luciana halottak. Igen, Raquel gyarapította a listát újabb két személlyel: kinyírta a papot és Luciana Blancát. Nagyon kétlem, hogy azt a robbanás valamelyik is túlélte volna. De remek csavaros volt az egész, mert Rafael küldte õket tulajdonképpen a halálba, amikor Lucianat odairányította. Már azt hittem, hogy végre jót cselekedett az a disznó, erre kiderül, hogy Raquel utasítását hajtotta végre. Remélem õ is így robban fel a végén.