Téma: Garfield 2.

Csokika 2006 okt. 01. - 07:43:39 Előzmény kalács
(33/53)
Nekem az elsõ rész tettszett de a második s**r lett!
Nem éri meg megvenni!
Timke 2006 szept. 18. - 07:21:49 Előzmény kalács
(32/53)
Szerintem nem éri meg. Ugyanolyan, mint az elsõ..
kalács 2006 szept. 15. - 16:40:07 Előzmény Timke
(31/53)
Szóval azt mondjátok, hogy nem olyan jó film nem érdemes megnézni, vagy megéri?? mert én ám nagy Garfield rajongó vagyok :))) midnig olvasom a képregényeit, az 1 -et láttam, hát.. nem igazán tetszett.
Timke 2006 szept. 07. - 10:18:25 Előzmény Aikidoka
(30/53)
Sajnos csak csatlakozni tudok hozzád. Tegnap néztem meg, de közben minden mást csináltam, egyáltalán nem kötött le. Azt hittem, hogy esetleg talán jó lesz. Bár mondjuk elõítéletekkel ültem le nézni, mert már az elsõ résznél sem értettem, hogy az összes élõ-valódi szereplõ mellé miért kell egy rajzolt macskát berakni.
Aikidoka 2006 aug. 31. - 17:46:08
(29/53)
Azthittem az elsõ résznél nem lehet rosszabb ... Jobban jártam volna, ha veszek egy popcornt meg kólát, leülök valahová és olvasgatom a régi Garfield képregényeimet :P
mollo888 2006 aug. 29. - 20:23:47 Előzmény Dj Soti
(28/53)
Te már csak tudod, mi az igazság. Na már most, ugyebár, mint azt írtad, te sem láttad ezt a filmet, szóval nekem ugyanannyi jogom van vélemény mondani róla, mint neked, legyen az építö kritika vagy romboló. És hogy érted ezt, hogy "saját magadnak ásod a vermet és megfogod ütni a bokádat"? Betör a szobámba a rambó-garfield és megöl? "Elöbb bizonyosodj meg róla aztán utána mondj véleményt" TE is bizonyosodj meg róla, hogy milyen ez a film, és csak utána mondj róla véleményt. "mondj véleményt de azt is ugy hogy másnak ne legyen bántó" Amit te írtál rólam, szerinted nem bántó? "Ha valamihez nem értesz akkor ne pofázz bele" TE Garfield-szakértö vagy filmkritikus vagy? Ha bármelyik is, nem hiszem, hogy megfelelö szemszögböl nézted a filmet. "te egy elégé egy bekattant hülye lotyó vagy" TE mondhatsz véleményt rólam, ilyen szép szavakkal, mikor én nem tehetem meg ezt nyomdafestéket türö stílusban egy filmmel kapcsolatban? "meg se szólalj ... Akkor legalább nem bosszantassz magadra senkit sem" Ebben igazad van, de ugyebár ez egy fórum, ami azért létesült, hogy az emberek elmondják a véleményüket az adot témáról. Ha nem bírod elviselni az enyémhez hasonló hozzászólásokat, ne nézelödj errefelé.
F.Torres 2006 aug. 29. - 12:43:32
(27/53)
aki szerint ez 1 jo film az még életébe nem látott 5 filmnél többet, az az 5 is ilyen barbi meg ehez hasonlók. 1cerüen neveccséges ha vki ezt a "filmet" jónak találja. már 8 éves koromba se röhögtem volna ezen, már akkor is 98-szor hallottam az összes ilyen jellegü pojént. pfff NÉZZETEK MÁR MEG EGY RENDES FILMET WAZZE. még az csodacsibe is jobb 1000x
Dj Soti 2006 aug. 29. - 11:54:05 Előzmény mollo888
(26/53)
hát megmondom öszintén a teljes igazságot kedves mollo888,hogy azt sem tudod hogy mi fán terem a jó film.Nagyon is jó a Gafield elsõ része és biztos vagyok benne hogy a második is jó.Ha valamihez nem értesz akkor ne pofázz bele mert saját magadnak ásod a vermet és megfogod ütni a bokádat.Ez nem ijesztgetés hanem csak vélemyény a te hülye gondolkodásmenetedröl.Azt sem tudod hogy mi a film de már kritizálsz össze-vissza.Elöbb bizonyosodj meg róla aztán utána mondj véleményt de azt is ugy hogy másnak ne legyen bántó.Ha meg ugy nem tudsz akkor inkább meg se szólalj,mert az ugy jobb is lesz.Akkor legalább nem bosszantassz magadra senkit sem.abban biztos lehetsz.
Szandy89 2006 aug. 24. - 15:11:30
(25/53)
lehet hogy akik inkább a képregényhez ragaszkodnak, nem tudnak igazán elvonatkoztatni attól. én talán azért mert nem olvastam a képregényt talán 1 vagy 2-t . szal nem nagyon tudom összehasonlítani õket. de a film tetszik. lehet hogy nekem ezután a képregény nem tetszene. dehát elõbb a képregény volt. :)
Szandy89 2006 aug. 23. - 15:53:17
(24/53)
hát megnéztem tegnap és nekem tetszett. egyáltalán nem készültem valami huu de komoly filmre merthát ez egyértelmû hogy gyerekeknek készült. és sztem nagyon is jó. Garfiled nagyon ari és tök jó fej! és odie is nagyon ari. akinek meg nem tetszenek az ilyen animációs filmek minek nézi meg? nekem az 1 is tetszett és annak ellenére hogy mennyi rossz kritikát mondtatok róla nekem bejött. dehát nem mindenki egyforma!!
Szandy89 2006 aug. 22. - 11:06:59
(23/53)
Én még nem láttam a filmet, hát ahogy a véleményeket néztem nem sok jóval kecsegtet:( de azért megnézem mert hát hiszem ha látom. már nemsokára lejön és majd akkor megmondom hogy tetszett e. remélem azért jó lesz!
mollo888 2006 aug. 17. - 21:47:15
(22/53)
én is szeretem a képregényt, bár fogalmam sincs, hogy mégis mi a ménkûnek ültem be az elsõ részre, nem is tudom, hogy mi ütött belém, hiszen tudtam, hogy ez egy elég ócsak film lesz. tévedtem, ez egy rendkívül ócska film volt. bár természetesen nem láttam még a 2. részt (így errõl nem mondhatnék véleményt), de ha valamikor is meg kell néznem az életben, abba könnyen belehallhatok...
Marcellus 2006 aug. 17. - 20:29:55
(21/53)
Én még nem láttam, de az elsõ rész nagyon bejött, viszont poén, mert én is most júniusban utaztam Londonba. Vicces lesz újra látni az angol fõvárost a kedvenc képregényhõsömmel.
valer 2006 aug. 11. - 18:40:45 Előzmény Ubul
(20/53)
igazad van nagyon gagyi film majdnem elaludtam k*r*ar
Ragnar 2006 aug. 09. - 21:04:04
(19/53)
Az egyik kedvenc filmekkel foglalkozó magazinomtól kapott egy 0%-os nagyon csúnya kritikát. Akkor egy kicsit megijedtem, de tudtam, hogy Garfield nem lehet ennyire rossz és most végre nem egyezik a véleményem a magazin kritikusaival! Hát hatalmasat tévedtem! :( Tényleg nagyon gyengére sikerült. Az alkotók annyira megcélozták a gyerekeket, hogy nekem a film már unalmas és erõtlen volt. Van benne 1-2 jó jelenet, de túlnyomó részt már 60szor lelõtt poénok és teljesen megszokott általánosségokból áll. Legalább arra rájöttem a film közben, hogy én még mindíg imádom Garfield-ot, de csak képregényben!!!
De azért nincs minden veszve: Annyira azért nem rossz, mint a BloodRayne! :)
De ez csak az én véleményem!
Muci 2006 aug. 08. - 20:48:09
(18/53)
SYAS!
Én holnap megyek a haverokkal megnézni!!!!
Remélem jó lesz!!!
Na HELLÓ!!!!!!!!!!!!
Ubul 2006 aug. 05. - 12:48:37
(17/53)
leszedtem én is de nagy f*s az egész...-.-,kb mint az elsõ rész...bár angol szinkronnal még élvezhetõ is,de annyira sablon az egész hogy az már fáj...inkább csináltak volna egy normális képregényes garfieldot,minthogy számítógéppel adaptálták volna...
csaysee 2006 aug. 05. - 08:44:18
(16/53)

Honnn szedted le??
F.Torres 2006 aug. 04. - 18:29:00
(15/53)
baazzz ma néztem meg de minden képzeletemet alulmulta...
x-tro 2006 aug. 03. - 12:48:01 Előzmény Timothy Marton
(14/53)
garfield elég régóta van divatban (legalább 20 éve, de lehet h több) ahhoz, hogymenjen belõle.... persze kanadában minden más, még a hó is sárga...

azonban tilla tilla másodszori beszuszakolása a szinkronbizniszbe egy baromság.