Téma: Gazdag Tibor

sültkrumpli 2010 szept. 20. - 22:35:39
(6/6)
Borotválja már meg valaki, mert nagyon csúnya!
wpanni 2010 ápr. 01. - 17:09:58 Előzmény mulao
(5/6)
nekem sem a kedvencem de elvagyok vele neki ez a szerep jutott.jó lenne ha már lenne uj veséje mert ez igy meseszerü és ne dolgozzon ilyen sokat,mert feldobja atalpát és az ugy igazságos. de azért ne irják ki a sorozatból, mert eddig mindig a jobbak mentek el.
Agnessza 2009 okt. 22. - 14:48:58
(4/6)
Ráadásul nagy jó hangja is van. Az alul semmiben jót alakított!
mulao 2009 ápr. 16. - 14:41:01
(3/6)
Akkor jó.:) Tehát akkor, jó filmben, színházban, sorozatban, akkor jó színész.:)
10/10
Bizánc 2009 ápr. 16. - 11:44:06 10/10 Előzmény mulao
(2/6)
Nem vesszük fejedet! Én magam a Szörényi-trilógiában ismertem meg. Játszotta Atillát, a hun királyt, játszotta a megvakított Vászolyt, s mind a mai napig játszik az István, a királyban Koppányként a Pesti Magyar Színházban. Hangja nem marad el Vikidál mögött. Erõteljes, sõt... nemcsak erõs, de már a hangja is önmagában kifejezõ, ahogy használja. Képes már azzal is árnyalni a karaktert. Nem egy merev lázadót hoz, nem egy lehengerlõ dömpert, hanem egy hús-vér embert. A lázadó olykor gondolkodó, bölcs vezér, szeretõ és aggódó apa, fölényes "nagybácsi", csak tiszta eszközökért kiáltó harcos. Színészi eszköztára, apró arcrezgései és gesztikulációja ezt a korábban oly merevnek hitt szerepet is képes árnyalni, hozzánk közelebb hozni.
Szememben - akár az elõdöket, akár az utódokat nézve - a legjobb Koppány. Májusban újra láthatom az Istvánban. :)
mulao 2009 ápr. 01. - 02:29:30
(1/6)
A Zsiguliban és a Jóbanban szerintem jó.Nem a kedvencem,de azért bírom.Lehet a fejem venni...