könnycseppek 2008 ápr. 12. - 09:25:38
(8/48)
...aztán pénteken Párizsban már táncra is perdül;-)

(Clooney most itt van a közelben?!:-O:-D)
bree-gee 2008 ápr. 01. - 22:36:42
(7/48)
Spoiler
Amikor közli valakivel (talán Robinnal?), hogy az öreg szolgáló meg fog halni.De abban a közlésben aztán semmi átérzés nem volt, még fel is villantotta azt a szokott sunyi George Clooney mosolyt.Na az fájt.:)
bree-gee 2008 ápr. 01. - 22:31:02
(6/48)
Én a Batman-es film nézésekor kaptam sokkot tõle.Elõtte se volt a szívem csücske, de ott aztán végképp leírta magát nálam.konkrétan volt egy jelenet, amin jól felbõszültem.
Mostanában tréningelem magam, hogy megnézzem az új filmjeit, mert a tartalom ismertetõk alapján azok szólnak valamirõl.De még nem sikerült meggyõzni magam.
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 22:26:46
(5/48)
Pedig a rossz szerepek a jobb szerepek:-) (Ugye érted, hogy' értem;-))
Az ellen pedig nem is tudom, mit lehetne tenni, hogy ez az azonosítás ne legyen, merthogy hiába mondja az ember...:-D
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 22:00:26
(4/48)
Azt én sem mondtam, hogy csak miattuk volt jó; a sztori és a végén az ötlet, no meg a sztorin végigfutó poénok (pl. amit Te is említesz:-)) nagyon egyben voltak.

Clooney-ról meg... én sem nézem meg feltétlenül az összes filmjét, mert nem mind tetszik, vagy érdekel, viszont továbbra is az a véleményem, hogy azért nem "csak jól néz ki"; de tudod, ízlések és pofonok...;-)
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 15:58:25
(3/48)
Hááát látod, ezért sem bírtam megállni szó nélkül;-) Örülök, hogy csatlakoztál:-)

Igen, szerintem a romantikus vonal is jól állt neki; nekem a JLo-s 'Mint a kámfor' is nagyon bejön, bár az nem csak romantika:-)

***
Az Ocean's trilógia milyen jól bejött neki, viszont szerintem ezekbõl az elsõ a remek, a többi számomra gyenge folytatás; de ahogy hallottam, nagyon jó hangulat volt a forgatáson, szóval már csak ezért is megérte(m):-)
Apropó: az csak most esett le, hogy az 'Egy veszedelmes elme vallomásai'-ban is együtt van a banda (Roberts, Pitt, Demon). Nem láttam még a filmet...
könnycseppek 2008 ápr. 01. - 10:39:58
(2/48)
Clooney a egújabb filmjének (Leatherheads) premierjén barátnõjével és Renee Zellweger-rel
Vajon épp mirõl van szó?!:-)
könnycseppek 2008 márc. 26. - 11:42:35
(1/48)
Nem sûrûn fordul elõ, hogy "egy sorozatban vált igazán ismertté" figura (persze a Vészhelyzet nem rossz indulás) az Oscarig vigye (a Sziriana nem egy könnyû film, de tetszett benne). Ez önmagában persze még nem biztos, hogy megérdemelt, de szerintem az Õ esetében ez egy szép ívû pálya. Eddig...:-)
Az ugyebár egy adottség, hogy jól néz ki;-), de az különösen tetszik benne, hogy nem egyféle karaktert vállal (még akkor is, ha pl. egy "Ó testvér..."-t nem bírtam végignézni),
...és hogy ilyeneket mond:
"Túlzás nélkül állítom, hogy a 'Good Night, and Good Luck'-on a büfés fickó többet keresett, mint én az írásért, rendezésért és a szerepemért együttvéve. De úgy csináltuk meg a filmet, ahogy akartuk, úgyhogy kit érdekel?"

Még több ilyen itt:
http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20080222-george-clooney-sajat-szavaival-idezetek-a-szinesztol.html