5/10
Ahoj poplacsek márc. 28. 22:19:58 5/10
(5/5)
Összességében érdekes volt, helyenként nem mindig. A senior sportolói visszatérés tiszteletreméltó teljesítményt követelt meg minden bizonnyal.
10/10
Stefity.8694 2023 okt. 10. - 23:47:55 10/10
(4/5)
Én nagyon szeretem az igaz történeten alapuló filmeket.
Nekem ez a film (kicsit) olyan volt mint a Roky. Példamutató egy film és nagyon tanulságos.
10/10 - Csak ajánlani tudom.
7/10
pihes 2023 okt. 06. - 14:50:08 7/10
(3/5)
Sok idő után az egyik legboxosabb, avagy legsportosabb film kis drámaisággal. Tetszett, jó teljesítmény HÉT/TÍZ
9/10
nefefe 2023 okt. 04. - 08:21:16 9/10
(2/5)
Én azért másképp látom ezt a filmet. Az igaz történetek mindig hatással vannak rám, mert azok legalább a valóságot hozzák elénk és nem a fikciót. Ebben az esetben egy ember felemelkedését mutatja be, a nyomorból a fénybe, majd bukását és újra a csúcsra kerülést. Inkább a tehetséget és az ehhez csatlakozó akaratot kell kiemelni. Az, hogy emellett megtért, és a valláshoz fordult, szerintem mellékes körülmény, noha a mai napig ezt teszi. A vallás – amíg világ a világ – mindig vitára ad okot a hívők és az ateisták között. Minden nézőpont és hit kérdése. Az szintén vita tárgyát képezheti, hogy ezalatt az út alatt Foreman milyen dolgokat művelt, vagy hogy valósította meg mindezt, de a lényegen nem változtat: kivételes személyiség kivételes életúttal és eredményekkel. Azért tíz év kihagyás után, jókora súlyfelesleggel, 45 évesen újra nehézsúlyú világbajnoki címet elérni, az nem semmi teljesítmény. Jó film, érdemes megnézni.
5/10
sexykex 2023 okt. 03. - 13:25:44 5/10
(1/5)
Én azokkal az emberekkel nem tudok mit kezdeni, akik megtalálták Jézust. Még a legközelebbi rokonaim között is volt, akiből Jehova tanúja lett, másokból pünkösdista. Én velük se tudok mit kezdeni. Erre kiderül erről a Foremanról, hogy ő sem volt különösebben okos ember, mert akkor nem bízta volna a pénzét egy piás szélhámosra. És hiába vált prédikátorrá, az Isten se segített neki – így lett újra világbajnok bunyós. Ennyi a film. Most már mindenki tud mindent, ezért csak az nézze meg, aki szereti a közepesen vacak mozit.