Téma: Gladiátor

8/10
cellasto 2012 máj. 16. - 01:45:56 8/10
(361/521)
nem sokszor láttam,talán kétszer.
viszont a történetet leszámítva(ami abszolút fikció) egész jó filmet kreáltak :)
a végén,amikor"belép" az eliziumi mezõkre a családjához,máig a szemem elõtt van.elég jól játszotta el crowe :)
10/10
DarkGirl 2012 máj. 15. - 20:19:37 10/10
(360/521)
Nagy kedvencem! :)
10/10
10/10
far vik 2012 febr. 27. - 00:15:57 10/10
(359/521)
Joaquin Phoenixnek van nyúlszája vagy Commodusnak volt, és amit láttam, maszkír. Vagy nem is nyúlszáj, csak olyan az arca... Amúgy 10-es...
10/10
gabor96 2012 febr. 26. - 22:42:04 10/10
(358/521)
Igen jelent. Ez már beteges :D
offtopic
zottyo534 2012 febr. 26. - 22:41:28
(357/521)
Joaquin Phoenix volt az, aki a legjobban megérdemelte volna az Oscart, mióta ezt láttam, azóta minden filmjében a halálát kívánom. Ez azért már biztos jelent valamit.
10/10
gabor96 2012 febr. 26. - 22:29:20 10/10
(356/521)
AZ BIZTOS, HOGY A VILÁG EGYIK LEGJOBB FILMJE! :)
Qiny 2012 febr. 26. - 20:46:55
(355/521)
Nekem is az egyik kedvencem. Még a bakikat is birom benne. És olyan jót lehet rajta pityorogni.
10/10
Tamás22 2012 febr. 26. - 17:55:11 10/10
(354/521)
Egyik kedvenc filmem, pedig elég kritikus vagyok, de ez hatalmas. 10/10!!! Nem lehet megunni sokadszorra sem. Kiváló történet és színészi alakítások. Le a kalappal!
5/10
offtopic
szingh 2012 febr. 26. - 09:50:37 5/10 Előzmény técs
(353/521)
Az elõzõ a válasz, csak az onnan valahogy lemaradt.
5/10
offtopic
szingh 2012 febr. 26. - 09:47:49 5/10
(352/521)
Néhány késõbbi válaszolót alapul véve, talán nem.
Bár szerintem inkább az elmeháborodott diktátor kifejezés az, ami asszociál, a Phoenix által megformázott Commodus egyáltalán nem. De nagyon nem.
Akinek errõl az egészrõl - mármint a filmrõl, a történetrõl, Commodusról - semmi más nem jut eszébe, az az ember szánni való.
Bobby1 2012 febr. 26. - 09:01:40
(351/521)
Nagyon jó film! Lebilincselõ a történet, kiváló színészi alakításokkal. Végre az MTV 1-nél is rájöttek valami alapvetõre ..
10/10
technokrata 2012 febr. 26. - 08:02:36 10/10
(350/521)
Nagyon tetszett! Szerintem teljesen okés a film. A színészek hozták az elvárhatót, de Joaquin Phoenix alakítása tetszett igazán.
5/10
convar 2012 febr. 18. - 16:36:10 5/10
(349/521)
2x futottam neki, 2x aludtam be rajta :D Viszont Lisa Gerrard (Dead Can Dance) hangjára mindig felébredtem. Csodálatos filmzene:
http://www.youtube.com/watch?v=vHAvjaHtlMA


5/10
offtopic
Anditos 2011 dec. 20. - 13:57:32
(348/521)
A film nem nyûgözött le annyira, mint vártam. De amire mindig is emlékezni fogok, az Joaquin alakítása. Oscar legnagyobb tévedése, hogy nem õ nyert abban az évben. Egyszerre gyûlöltem és mentem el volna vele az elsõ füttyentésére. :-)
10/10
arcansas 2011 nov. 25. - 19:30:13 10/10 Előzmény Borella
(347/521)
Ráadásul õ narrálja az Earthlings c. nagyon brutális filmet,szóval nem bántották az állatokat:)...(joaquin)
offtopic
vénasszonyok_nyara 2011 nov. 25. - 18:42:35 Előzmény técs
(346/521)
Biztos sokat hallgatod drágajóbolgárgyörgyurat, attól van ez. Még kinõheted. Ne keseredj el.
guti7610 2011 nov. 25. - 14:20:25 Előzmény técs
(345/521)
Nem técs!Nem te vagy az egyetlen!!Szerintem mindenki aki egy kicsit is tud gondolkozni!!
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 08. - 14:33:50 10/10
(344/521)
Hát, igen, õ is.
7/10
M.Zs.F 2011 okt. 08. - 12:25:19 7/10
(343/521)
Megnéztem, sokáig készültem rá, sokat halogattam, de megvan. Nem volt csalódás, de nem is kaptam életem végéig tartó csodás képeket, és gondolatokat. Jó volt nézni, Russell Crowe szerintem jogosan kapta az Oscart, szép mese.

10/7
Borella 2011 okt. 08. - 05:23:57
(342/521)
Árulja el nekem valaki, aki tudja, hol lehet filmkészítési információkhoz jutni, hogy azt a gyönyörû tigrist ugye nem ölték meg a film kedvéért? Azóta borzadok, hogy láttam azt a harci jelenetet. Amúgy borzalmas, hogy az ókori Rómában mit mûveltek az emberekkel és az állatokkal egyaránt. Persze az ember azóta se változott semmit, mitõl is változna, csak az idõ múlik, de az emberi természet ugyanaz, mint az õskorban.