Téma: Gladiátor

técs 2011 okt. 08. - 00:50:22
(341/521)
Csak én vagyok az akinek errõl az elmeháborodott diktátorról az orsós viki jut eszébe?
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 08. - 00:37:53 10/10
(340/521)
Hát, azért itt a Gladiátorban sem volt semmi az alakítása, szóval egyik filmjében nyújtott alakítására sem lehet egyértelmûen kijelenteni, hogy ott nyújtott a legjobban.
10/10
Cirdan 2011 okt. 07. - 21:07:30 10/10 Előzmény buncow
(339/521)
Egyetértek Veled, a Rettenthetetlen jobb, talán mert valóban létezõ személyrõl szól, illetve Mel Gibson szerintem ugyanolyan jó alakítást nyújtott, de a színészi Oscart mégsem adták oda neki. Crowe egyébként a legjobb alakítást egy teljesen más típusú filmjében nyújtotta: Egy csodálatos elme. De azért "csak" egy Golden Globe járt.
volvopista 2011 okt. 07. - 20:52:07
(338/521)
Nem kétséges (számomra) ez az egyik legnagyobb film ami valaha készült. Az igaz férfiu jelem megjelenitése.
buncow 2011 okt. 07. - 17:49:18
(337/521)
Nem tudom miért, de valahogy nekem ebben a kategóriában a Rettenthetetlen sokkal jobban tetszett, jobban lekötött és jobban bele tudtam magam élni a fõhõs helyébe. Tudom, hogy ez is jó film, tudom, hogy Russel C. is nagyot alakít, de valahogy mégsem fogott meg az egész és a fõhõst se tudom benne nagyon sajnálni:S
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 07. - 16:47:40 10/10
(336/521)
Így van, zseniális film, fantasztikus színészek, Crowe frenetikus alakítása felejthetetlen, megérdemelte a díjakat, fõleg az Oscart!
10/10
Krájcsek 2011 okt. 06. - 23:47:13 10/10
(335/521)
Lenyûgözõ és magával ragadó eposz.
A zene örök klasszikus.
10/10
pema25 2011 jún. 27. - 22:10:49 10/10
(334/521)
Ma láttam elõször,de szerintem ez egy hihetetlenül jó film,nagyon tetszett és nem is tûnt fel hogy 2 és fél óra mert végig izgalmas volt.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 04. - 22:26:56 10/10
(333/521)
Mind zseniális zeneszerzõk valóban.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 03. - 23:22:48 10/10
(332/521)
Hát igen, jó filmekhez jó zene dukál. :D
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 03. - 15:15:35 10/10
(331/521)
Jaja, az se semmi ám;)
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 03. - 12:08:25 10/10
(330/521)
Így van, fenomenális a szinkronrendezés, amilyen szövegek röpködnek benne... :D Pl. amit említesz is;)
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 02. - 23:22:15 10/10
(329/521)
Pontosan, újra szinkronizálták, és mindkétszer õ volt neki, Arquettnak viszont már más lett...
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 02. - 21:03:20 10/10
(328/521)
Hát igen kinõtte, Vadász Bea Kirsten Dunstnak nagyon jó, neki hasonló az esete Nemes Takách Katával, az Interjú a vámpírral-ban jó volt, persze még kislány volt... tökéletes volt a szinkron; Cruise - Rátóti, Brad - Roli, Banderas - Galambos Peti, Christian Slater - Kálid - egyébként neki is volt Roli négyszer is más filmekben.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 02. - 19:55:51 10/10
(327/521)
Igen kötelezõ, egyértelmûen a legjobb neki, meg Katie Holmesnak is, meg szegény Brittany Murphy-nek is...
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 02. - 18:43:48 10/10
(326/521)
Sajnos õ lesz igen, elsõben nagyon jó volt Zsigmond Tamara valóban;) Egyik legjobb nõi szinkron, kb. mint férfibe Roli, Szakácsi... örök hangok.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 02. - 12:23:24 10/10
(325/521)
Jaja, elég rossz az is...
10/10
fr33 2011 jún. 02. - 00:37:06 10/10
(324/521)
Egyik kedvenc filmem ! 10/10
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 01. - 18:47:14 10/10
(323/521)
Igen, a Csajok háborújában. Nem volt elragadó...
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 31. - 21:12:22 10/10
(322/521)
Hát igen, azt nem nagyon találták el, valóban öreg hozzá egy kicsit.