Téma: Gladiátor

10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 21:15:38 10/10
(301/521)
Igen ezek mind nagyon jó és élvezhetõ szinkronhangok.;)
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 17:36:01 10/10
(300/521)
Igen Csõre nagyon jó neki, és említed Sandlert, õt szinkronizálta a legtöbbet, összesen 22 alkalommal, szinte az összes filmjében Sandlert.
Joaquint háromszor.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 17:29:53 10/10
(299/521)
Igen igen, Colin Firthnek is õ szokott lenni a legtöbbet, meg Tom Hanksnek, de a legeslegtöbbet Samuel L. Jacksonnak szokott, összesen 15 alkalommal.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 12:28:35 10/10
(298/521)
Hát reméljük Kõszegi, õ a legjobb neki szerintem, Vass is túl öreg hozzá.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 12:26:51 10/10
(297/521)
Igen Vásott szülõkben Minárovits,
a Majd megdöglik érte eredeti szinkronjában Stohl, igen.
magyar krokodil 2011 máj. 25. - 09:36:26
(296/521)
mondjuk DVD...
9/10
karcsuede 2011 máj. 25. - 07:17:03 9/10
(295/521)
"Pandamanci:
Gladiátor=Trója=300=Unalom"
valóvilág fan, akinek unalmasak ezek a filmek, szerintetek mennyire adjunk az ilyen véleményére? :D
Csak megnéztem pár hozzászólását...
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 00:20:15 10/10
(294/521)
Nem nem, Csõre szinkronizálta a Két szeretõben,
Kaszás a Buherseregben igen,
Kálloy a Tûzbõl nincs kiútban igen,
8 mm-ben Haás Vander, Hotel Ruandában Bicskey Lukács, A bûn állomásaiban Laklóth.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 25. - 00:06:12 10/10
(293/521)
Igen Kõszegi volt a legtöbbször, összesen hatszor, meg Rátóti háromszor. Ja és Vass kétszer, de még sok volt neki; Anger Zsolt, Csankó Zoli, még Gesztesi is(!), Kálid, László Zsolt, Moser Károly, Sörös Sanyi, Szabó Sipos és Széles László. Nagyjából ennyi.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 23:38:29 10/10
(292/521)
A Sade márkiban... tényleg. Keverem a dolgokat, hiszen sok féle hangja volt Crowe-nak, Kõszegi szinkronizálta a legtöbbször, meg Rátóti. De Vass is volt neki kétszer, itt a Gladiátorban, a másikat most hirtelen nem tudom. Joaquinnak is sok volt, neki Csõre és Fekete Ernõ a legtöbbször.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 23:31:16 10/10
(291/521)
Kertévétõl ne várj többet, úgyse fognak leadni egy jó filmet reklámok, lottósorsolások, és persze szétvagdosás nélkül...
Kulcskészítõ 2011 máj. 24. - 23:29:54
(290/521)
Milyen dolog már, hogy mindössze 10 perc reklámot adnak 20 percenként? Hát azt hiszik ezek, hogy én filmet nézni ülök le?
10/10
vargacs33 2011 máj. 24. - 23:18:00 10/10
(289/521)
Még egy kis reklámot ha lehetne kérni! Sõt a kenósorsolást is meg kellene ismételni! Hihetetlen!
sanjust 2011 máj. 24. - 23:04:11 Előzmény magyar krokodil
(288/521)
Má bocs de akkor hogy láttad ,ha nincs tV-d,mert feltételezem hogy moziban nem hortyogtál?
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 23:03:39 10/10
(287/521)
Nem kevered össze Rába Rolival? Mert õ volt neki hangja egyszer azt tudom, Selmeczire nem emlékszem...
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 21:11:31 10/10
(286/521)
Részben igaz, de Phoenix-nek Selmeczi? Nem hinném, hogy jó választás lett volna, bár nem tudom.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 20:22:24 10/10
(285/521)
Az 'Egy csodálatos elme' c. filmért Golden Globe- és BAFTA-díjat kapott, Oscart nem.
10/10
Ford Mustang 2011 máj. 24. - 20:17:41 10/10
(284/521)
155' a film, de ebbõl levágnak egy jó párat...
pot79 2011 máj. 24. - 19:28:43
(283/521)
Roma Victor!
9/10
yuhienator 2011 máj. 24. - 19:23:02 9/10
(282/521)
180 percbõl 31 reklám!!! Nem nézem!!! Amúgy szuper film!