Téma: Gladiátor

Lakatos Korinna 2010 máj. 11. - 14:10:27
(181/521)
Egyszerûen imádom! Mondjuk eredeti hanggal a tuti...Ez a film a "hibás", hogy teljesen ókori Róma mániás lettem! :)
10/10
tomi976 2010 máj. 11. - 12:29:49 10/10
(180/521)
"Ha jelt adok indulhat a pokol!" Ez a film egyszerûen tökélete minden szempontból, sajnos azóta sem tudtak ennyire jót csinálni.
10/10
Dudlicsek 2010 máj. 07. - 15:23:08 10/10
(179/521)
"A nekem eladott zsiráfok nem párzanak. Csak esznek meg mászkálnak. Buzi zsiráfot sóztál rám! Add vissza a pénzem!"
:-DDDDDDDDDDDD
G-x 2010 máj. 03. - 11:34:06
(178/521)
Nagyon jó film. 9.5/10
10/10
skyress 2010 máj. 03. - 11:19:10 10/10
(177/521)
A világ legjobb filmje olyan jól van megcsinálva hogy az nem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
Dudlicsek 2010 ápr. 01. - 21:49:36 10/10
(176/521)
Nekem is. :-)
10/10
GinnyWinchester 2010 márc. 29. - 15:47:34 10/10
(175/521)
zseniális film :) gyönyörûszép :)
offtopic
gondil 2010 márc. 16. - 15:32:34
(174/521)
tetszenek az ilyen karakán vélemények:) tuttira megmondod a tutit :)
offtopic
gondil 2010 márc. 13. - 10:08:00
(173/521)
Túlzásnak érzem ezt a véleményt, bár néhány pontban egyetértek vele.
A Gladiátor "tökéletes" film.
vihar06 2010 márc. 13. - 01:53:49
(172/521)
Erre a filmre nemtudok mit mondani csak azt h. megerdemelte az Oscarokat. Meg tobbet is.
10/10
lara-baba 2010 márc. 05. - 13:58:09 10/10
(171/521)
Nagyszerû!
Lenyûgözõ érzelmekkel,bizalommal,tisztelettel teli film...
=)
sprinter z 2010 jan. 26. - 13:24:59
(170/521)
ez a film tényleg frankó, kár, hogy nem eredeti hanggal adják, vagy legalább sugároznák nyelvválasztási opcióval, és akkor a dvr-rel megoldhatnám.
digitális tévézés van már, vagy mi a fene...
10/10
DarkGirl 2009 dec. 30. - 12:05:49 10/10 Előzmény Dudlicsek
(169/521)
:)
10/10
Dudlicsek 2009 dec. 29. - 21:45:25 10/10
(168/521)
Ja, ezzel együtt nagyon szeretem. Nézd a csillagok számát a nevem mellett. ;-)
10/10
DarkGirl 2009 dec. 29. - 16:43:22 10/10
(167/521)
:P
10/10
Dudlicsek 2009 dec. 29. - 13:41:17 10/10
(166/521)
A képi világa kissé Discovery-s. :-)))))
10/10
DarkGirl 2009 dec. 29. - 13:24:32 10/10
(165/521)
Remek film! :) 10/10
10/10
Senhora 2009 dec. 29. - 13:11:51 10/10
(164/521)
10/10
kedvencek között a kedvenc!
10/10
FRANKO31 2009 dec. 25. - 14:52:20 10/10
(163/521)
A modernkiori filmtörténet legnagyobb alkotása!
Bár nem történethû..
10/10
rege 2009 nov. 25. - 19:58:53 Előzmény truefruit
(162/521)
Joachim Phoenix lejátszotta a vászonról Russell Crowe-t, nem is értem, miért nem kapott ezért az alakításért Oscar díjat.
Egyébként csak a napokban jöttem rá, hogy a fõszereplõnõ Az ördög ügyvédjébõl volt ismerõs...