bourne 2010 jan. 17. - 18:24:46
(111/111)
hahó ... nem tud valaki segíteni abban, h online hol lehet megnézni ??? vagy van-e egyáltalán lehetõség rá ? ? ? ?
köszi ...
Zempy 2009 jan. 25. - 23:38:33 Előzmény sipka
(110/111)
Kate Winslet a Felolvasónak abszolút fõszereplõje. A GG-on azért került a másik kategóriába, mert Harvey Weinstein, a Miramax vaskalapos fõnöke addig taktikázott, míg ezt el nem érte. Hogy miért? Mert imádja, ha az õ stúdiójának filmjei nyernek. Tekintettel arra, hogy mellékszereplõként több esélye volt nyerni, mint önmaga ellen fõszereplõként, jó taktika volt.
Oscar, úgy látszik, átlátott a szitán. :-)

Amúgy sok hasonló akciója volt már Weinsteinnek. Több esetben nyíltan követelte a díjat filmjeinek (pl. New York bandái) csak nem mindig sült el jól a dolog.
sipka 2009 jan. 24. - 08:28:53 Előzmény Zempy
(109/111)
Köszönöm szépen az elismerést :D

Mellesleg a minap olvasgattam az Oscar jelölteket, és nem tudtam értelmezni azt a kategória változást, amin "A Felolvasó" elnevezésû dráma átesett. S most Kate Winslet jelölésérõl beszélek a "Legjobb nõi fõszereplõ" kategóriában...
Hiszen a Golden Globe-on ugyanezen alakításért a "Legjobb nõi mellékszereplõ" csoportban küzdött az aranyozott földgömbért.
Tehát nálam kérdõjelek sokassága cikázik elmémben, ezen a választó-vonalon egyensúlyozó kategória besorolás miatt :)
Amúgy úgy veszem észre, hogy a nomináltak, majdnem úgyanazok mint a Golden Globe-on: csak "A szabadság útjai"-t leváltotta a "Milk". (Bár fogalmam sincs, hogy miért :)

De remélhetõleg a szervezõk, valami igazán hangulatos mûsort fognak összehozni február 22.-én (Mondjuk nem tudom, hogy kinek juttot eszébe Hugh Jackman, mint házigazda :DD
offtopic
Zempy 2009 jan. 20. - 23:53:08 Előzmény sipka
(108/111)
Gratulálok neked, ez marha jó lett! A Painttal embertelenül nehéz lehetett ezt összehozni! Leszámítva Bradet és Angelinát (hozzájuk azt írnám, hogy "Díjat nem kaptunk, de a gólya majd hoz újabb gyereket") leszámítva tökéletesen felismerhetõ mindenki.

Ez egy jó 5let volt! :-)
sipka 2009 jan. 20. - 07:24:08
(107/111)
Fúúúú... Végre elérkeztem az 1000. hozzászólásomhoz!! Nem volt könnyû, de megcsináltam.
Bár lehet, hogy másoknak nem ügy egy jubileumi vélemény-nyilvánitás, vagy esetleges hírközlés, de számomra AZ :)
Éppen ezért egy kisebb bulit szerveztem , amelyre meghívtam a színész mesterséget müvelõ, és nem utolsó sorban Golden Globe-ra jelölt hírességeket :P
Ennek apropóján egy pillanat képet készítettem, az ismert sztárok jelenlétével, hogy ezzel is megünnepeljem saját személyemet :DDD (Jújjj, ez a mondat elégé ciki lett...)
Szóval rövidre zárván: a "paint" programmal játszadoztam, és ez a kép született belõle... :)
EZ AZ 1000. HOZZÁSZÓLÁSOM!!!!! JEEEEEEEEEEE!!!!!!!

UI: A színészeknél elõforduló felismerhetetlenség miatt elõre elnézést kérek. Végülis egérrel baromi nehéz rajzolni, és a "paint" program sem könnyiti meg a helyzetet :)
Zempy 2009 jan. 17. - 21:46:02
(106/111)
Az én kedvencem az, mikor a bíró kérdésére nem felel, csak bólint és elered a könnye.
ondok 2009 jan. 17. - 20:37:15 Előzmény Zempy
(105/111)
nekem annyi is tökéletesen meggyõzõ volt ,amikor a bíró elött beszél ,és azt mondja:"az anyja vagyok" Ahogy ezt mondta,amilyen arckifejezéssel, azzal mélyebb benyomást tett rám mintha másfél órát játszott volna mondjuk a Titanicban.
Zempy 2009 jan. 16. - 23:59:56
(104/111)
Ha több szerepe lett volna, akkor nekem is jobban tetszene a film. :-) Joanna karaktere rettenetesen lecsupaszított benne, míg a kisregényben élvezet volt a jellemét olvasgatni. 5 Oscar erre kicsit túlzás, de mind1.
ondok 2009 jan. 16. - 20:16:51 Előzmény Zempy
(103/111)
nekem tetszett a Kramer film,ahogy meg játszott benne M.S.az brilliáns volt.
Zempy 2009 jan. 16. - 10:29:40
(102/111)
Nem õ a kedvencem, de kedvelem, és elismerem. Újabban sokan ok nélkül szólják le, holott a tehetség megvan. Valahol ez a fontos.

Nyilván újabb gyermekáldáson törték a fejüket, a díjak helyett :-)
Meadow 2009 jan. 16. - 00:54:10 Előzmény Zempy
(101/111)
engem nem lepett meg a Heath Ledger nyerése,valahogy evidens volt ,szerintem az már elõre eldõlt.
Meadow 2009 jan. 16. - 00:50:34
(100/111)
Simán lehetne ipari tanuló,márcsak a korkülönbség miatt is,de Meryl az Meryl,nagyon tud,Kate pedig jó úton halad a filmjeivel és nagyon szeretem,ahogy játszik.
Meadow 2009 jan. 16. - 00:46:13 Előzmény Zempy
(99/111)
mégicsak van Isten:)))))))))Imádtam minden pillanatát ahogy átvette a díjakat ,igaz kicsit túl sokat beszélt,na de akkor is óriási volt és már nagyon érett!Fõleg a leós rész:)
Ha valaki látta az bizti érti,mire gondolok.Oké akkor jöhet a SAG Award ás Oscar bácsi.

Noc,Changelinget nem láttam,biztos jó benne,de magát Angelint nem szeressem.Neked kedvenced?
Amúgy a Brangelina klán végigsmárolta a díjátadót,biztos nem bánták hogy elmaradt a díjesõ.
Zempy 2009 jan. 16. - 00:25:13
(98/111)
Miért lenne ijesztõ? Sztem amúgy a Kramer nem egy túl erõs film, a könyv sokkal jobb.
Egyébként láttad mindkét filmet (Kétely és Szabadság útjai), és ezek alapján gondolod õt annyival gyengébbnek?
ondok 2009 jan. 16. - 00:16:18
(97/111)
A másik meg az ,hogy M. Streeep már a 25 évvel ezelötti filmjeiben is sokkal jobb volt.A Kramer kontra Kramer pl mikori film?Gondolj bele,ha azt pl Kate W. játszaná ma ,elég ijesztõ lenne.
ondok 2009 jan. 16. - 00:13:39
(96/111)
Hát ez az ,hogy úgy látszik sokan úgy gondolják ,hogy mindenki kapjon,ezért aztán egyféle kommunisztikus leértékelõdés lesz a teljesítmények megítélésében.
Zempy 2009 jan. 16. - 00:07:19
(95/111)
De ha Kate Winslet szerinted ennyivel rosszabb nála, akkor bizony a többi színésznõ 90%-a is, ami azt jelenti, hogy szinte mindig minden díjat Meryl-nek kéne adni... tökjó, akkor már legalább 10-szeres Oscar-díjas lenne! :-P
Zempy 2009 jan. 16. - 00:05:41
(94/111)
Ezt el ne süsd a Kate-topicban! :-)

Amúgy érdekes dolog ez, mivel egyrészt kb. 25 évvel fiatalabb Meryl Streep-nél, szóval van ideje bõven beérni. Ha így folytatja, ez sikerülni is fog neki. Másrészt, miért ne lehetett volna ebben a filmben jobb Meryl-nél?
ondok 2009 jan. 15. - 23:58:45
(93/111)
Hát pedig Kate ipari tanuló se lehetne mondjuk M. Streep mellett.Röhej.
Zempy 2009 jan. 15. - 23:54:44 Előzmény norton15
(92/111)
Wáhh, lassan mi is átmegyünk már Zac-fórumba... :-P