Téma: Golyózápor

SpiderZolee 2013 máj. 14. - 20:11:42
(193/213)
Egyértelmûen paródia, annak szánták biztosan. Csak hát nem nevezném remekmûnek. Azért eccer-kéccer néhzhetõ :)
perry 2013 ápr. 26. - 00:20:56
(192/213)
S P O I L E R !!!!! Mr. Golyózápor és Miss. Rosszlány und a sárgarépa esete Dr. Aggyal.
Sötét erõk munkálkodnak Csontvelõváros éjszakájában és Dr. Agy sem babapiskóta , bár neje Agyné elõtt mindig kushad, hiszen otthon õ viseli a nadrágot, vagy nevezzük õt Colombónénak aki soha sem kerül kamera elé.
Mert , hogy Mr. Golyózápor szélesvásznú Hammersonja midig telibe talál a répájáról már nem is beszélve.
Kefélve lõ és lõve kefél a golyója azonnal célba ér. Nála nincs ejaculatio praecox mert röptében a legyet is.
Hiába akar Dr. Agy kemény lenni Mr. Golyózápor puhapöcsöt csinál belõle és ezzel már Mr. Kapzsi sem tud mit kezdeni.
Hiába van neki A Ravasz, az Agy és két füstölgõ puskacsõ.
De undi - bundi Dr Agy aki egyben Dr. Genya is beveti a nagyágyút a pszichológiai hadviselést "Májn Gott" a lelkénél támadja meg hõsünket.
De Mr. Golyózápor madzag irányzékán nem lehet szeméremajkat találni, pontosan oda talál be ahol a halál vár.
Ehhez pedig némi kilométere lesz majd a BMW és GMC autógyáraknak is, na meg a gravitációnak.
De ó irgalom atyja ne hagyj el, mily meglepõ korrupt a politikus romlott sajt van a sifonban, az élet nem mindig szép Setét Lajos.
És, ha ez nektek mind nem elég akkor itt van nektek A légörvény légi balett opus 126 golyóköpõjegyzék 23.
Majd rekviemként kinyirokmindenkit mert nekem az eltört ujjaim is golyó szórok ha velem gyûlik meg a bajotok puhapöcsök.
Mert soha se mond, hogy Kutyám, Jerry Lee, késõ!
Mert bizony mondom én nektek ha nem tojtok be rendesen rátok uszítom Michael Davist és nézhetitek éjt nappal téve
Tarantinot és Davis bácsit , hogy arról koldultok.
Egyebek iránt az úzi fényeskedjen felettek, legyen meg nektek a betevõ gyilkolászás, úgy mint Szásának a nem töltök csak lövökje.
A Guy Ritchie nevében bummmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

A posztban található filmcímek csak a véletlen mûve.
kissasszony 2013 ápr. 15. - 21:51:25
(191/213)
Most kezdõdött el egy 10 perce de már vagy 20 embert kinyírtak. Még nem láttam a filmet,de engem a Crankre emlékeztet.Mármint nem történetileg,hanem,hogy ott is ilyen képtelen és õrült dolgok történnek,valamint a fõszereplõ ugyan így elintéz bárkit secperc alatt.
Dolphus Lundgrennus 2013 ápr. 15. - 18:32:58 Előzmény Sergeant Thomas
(190/213)
Holy Shit, helyesen, hacsak nem parodizálni szerettél volna, mint a film tette...bár a film akkor is jobb poén volt.
NHzsolt 2013 márc. 17. - 23:54:25 Előzmény pitbear
(189/213)
Remélem, nem komoly volt a film, mert annak túl vicces és hihetetlen a sztori, a megvalósítás. Azt gondolom errõl, paródiának szánták valóban, csak ezt a fontos tényt nem írták oda, és így akciófilmnek hiszi sok ember. Hát akció van benne, de olyanok, amik a mese határát nem csak súrolják, hanem nagyon is túllépnek rajta. Tulajdonképpen egy olyan film, amit egy megmaradt töltényszállítmány eldurrogtatására készítettek, anélkül, hogy bárhol is csak egy kis hihetõségre tegyenek próbálkozást.
1/10
Sergeant Thomas 2013 márc. 17. - 23:53:58 1/10
(188/213)
Ez egy eszméletlen nagy turha volt. Holly shit, hogy lehetett ezt legálisan legyártani? 8 napon túl gyógyuló agyf*szt kaptam tõle... Soha többé.
10/10
olahmiki1959 2013 márc. 17. - 08:20:03 10/10 Előzmény Jenõ bácsi
(187/213)
"Tudom, hogy paródiát akartak csinálni, akkor meg miért nem Benny Hill volt helyette?"

Ez egy nagyon jó kérdés!
Vajon, miért nem Benny Hill játszotta ebben a filmben a fõgonoszt?

Nem is tudom...
Talán azért, mert a film 2007-ben készült, Benny Hill pedig 1992-ben, - tehát 15 évvel korábban - meghalt.
De ez az apróság - természetesen - nem kell, hogy zavarjon téged...:))
9/10
pitbear 2013 jan. 15. - 23:03:49 9/10
(186/213)
Jót röhögtem ezen a filmen, elszórakoztatott erre a másfél órára. Az akrobatikus elemekkel(dugás közben leterített kommandósok, répával történõ lövés, zuhanórepülésben végrehajtott céllövölde) akciójelenetek voltak a legjobbak, meg a vigyorgó kisbaba. A mátrix óta nem volt még ilyen agyament film. Tetszett. Megnézem még egyszer, de nem a tévében, hanem DVD-n, hogy a reklámok ne bõszítsenek fel, mert az tényleg katasztrófa, ahogy a reklámokkal szétqrják a filmeket.
10/10
andraaska 2013 jan. 15. - 22:42:38 10/10
(185/213)
Többnyire finom vagyok és desztillált, de most elkapott az ideg!
Hogy a 3,14csába lehet így befejezni egy filmvetítést, hogy levágom az utolsó jelenet felét?
A kiszabott ótvaros retek reklámjaik miatt, amit az én elõfizetési díjamért nyomnak le az én torkomon?
Székeljen sünit farfekvésben az állatja!!!!
Killbox 2013 jan. 15. - 18:32:53 Előzmény Jenõ bácsi
(184/213)
Paul Giamatti-ra gondolsz,Nagypapa? Egyáltalán ez aláírás akar lenni,vagy szerinted Giamatti a nagypapa?
Mondjuk a gyereked lehetne,úgyhogy még véletlenül se "idõs bácsi"!
Schwarzenegger mit csinált volna ebben a filmben???
Még jó,hogy sûrûn nem szólsz hozzá akkora baromságokat!
1/10
Jenõ bácsi 2012 nov. 08. - 21:33:10 1/10 Előzmény Vazzi
(183/213)
Még soha nem szóltam hozzá. De ki ez a kövér gusztustalan szemüveges kopasz idõs bácsi, aki valami miatt a rosszfiúk fõnöke? Talán rokona a rendezõnek? Schwarzenegger meg nem ért rá? Tudom, hogy paródiát akartak csinálni, akkor meg miért nem Benny Hill volt helyette? Nagypapa
meszedit 2012 nov. 08. - 21:11:40
(182/213)
Most nézem. Nagyon vicces. Egyértelmû, hogy paródia.
Eddig mondjuk 10/8
janicsáár 2012 nov. 08. - 12:21:28
(181/213)
Nagy 0 ez a film!
9/10
parduccica 2012 okt. 10. - 08:40:05 9/10
(180/213)
Már több alkalommal megnéztem és még mindig szórakoztat. Aki komolyan veszi és háborog, nos annak baj van a fejével és a humorérzékével. Ez nem egy akciófilm, hanem inkább egy paródia. Imádom :)
Thonuzaba 2012 aug. 31. - 23:20:28
(179/213)
Tapsi Hapsi akciósztár lett?!

______________________________

Már az elsõ képsorok után - amikor a padon ülve elõször csak az arcát látjuk, majd beleharap kedvenc fegyverébe - sejthetõ, hogy ezt nem kellene komolyan venni. Talán inkább véresen humorosnak kellene venni.

Szóval ez nem olyan értelemben vígjáték, mint pl. a Nagy durranás 2. Illetve nem is vígjáték, hanem valami hibrid akar lenni. Olykor-olykor kicsit már kezd sok lenni az akcióból és ez talán azért nem jó, mert összezavarhatja az embert,hogy netán rosszul ítélt az elején és ezt bizony mégis komolyan gondolták, akik elkészítették? (Mert ha igen, akkor bizony egy 1 nagy rakás lenne.)

Nekem amúgy Bellucci olasz nyafogásai nem jöttek be, bár bizonyára ez is szerves része annak a parabolisztikus ábrázolásmódnak, melyre már az elõttem "szólók" is céloztak.
10/10
tucatkupac 2012 jún. 22. - 11:27:55 10/10
(178/213)
Zseniális. Régen szórakoztam ilyen jól egy filmen.
10/10
olahmiki1959 2012 jún. 22. - 00:03:59 10/10
(177/213)
Zseniálisan szórakoztató akció-paródia-blõdli, egy pillanatig sem veszi komolyan önmagát, de éppen ezért nyújt felhõtlen szórakozást. Az utóbbi idõk talán legjobb filmje, - egy bizonyos szempontból, - minden jelenete abszolút hihetetlen, irreális, képtelen, viszont a vágás zseniális, az ötletek tárháza kifogyhatatlan, itt minden lövés talál, a fõhõs a legképtelenebb helyzetekbõl is kivágja magát, tökéletesen bánik késsel, pisztollyal, puskával, vagy akár puszta kézzel, és mind között a legveszélyesebb fegyverrel: a répával.
Ez a mondat áthallásos volt, annak is szántam. Monica Belluccival való szeretkezése közben a fõhõs úgy nyírja ki sorban a rossz fiúkat, hogy az utolsó fickó holtan való összerogyása közben a hölgy is eljut a csúcsra. Tipikus "kettõ az egyben" akciót láthatunk.
A szinkron egyszerûen zseniális, ami manapság óriási felelõsség kimondani, de ennek a filmnek az esetében mégis igaz.
Clive Owen hangjaként LÁszló Zsolt tökéletes választás, de ennél is hatalmasabb a fõgonosz, szemüveges fickó hangjaként Józsa Imre, aki szinte lubickol ebben a szinkronszerepben, a hangsúlyai, a bemondásai alatt folyamatosan röhögtem, és maximális dicséret illeti a magyar szövegeket író dramaturgokat is, akik ezt az egészet így összehozták.
Monica Bellucci egyszerûen gyönyörû, ilyen csodálatos szempárt ötévenként egyszer ha lát az ember a filmekben, az alakjáról pedig azért nem beszélek, mert nem szeretem, ha összekenõdik a klaviatúra!...
Egy unalmas perc sincs a filmben, olyan az egész, mint egy másfél órás hullámvasút-utazás, ahol állandóan új-és még újabb benyomások érik az embert, és csak kapkodni tudja a levegõt.
Egyértelmûen 10/10, bármikor szívesen újranézhetõ, hatalmas szórakozás, egy tömör élmény-halmaz az egész film.
10/10
andraaska 2012 jún. 21. - 23:36:16 10/10
(176/213)
Abszolút rendben van a film, a mûfaj minden kelléke tökéletesen a helyén van, kockáról kockára. Ezeket a filmeket nem azért nézzük, hogy mély filozófiai értelmet keressünk, hanem hogy szórakozzunk vele, kikapcsoljunk, és mellesleg élvezzük, hogy a rendezõ hogyan brillíroz a mûfaj kötelezõ kellékeivel. Mert ebben a filmben semmi meglepetés nincs, kockáról kockára kiszámítható, az elsõ pillanattól tudjuk, hogy a gonosz megbûnhõdik, s a jók elnyerik méltó jutalmukat. Ez a film a klisék parádés gyûjteménye, s egyúttal önnön paródiája is, de épp ez a mûfaj lényege.
Elvégre operába sem a sztori miatt járunk, hisz mindegyik ugyanarról szól, és mindegyiknek a végén meghal a fõhõs. Hanem a mûélvezetért.
És jelen kategóriában senki ne várjon többet, mint egy rafináltan tökéletesen megrajzolt és életre kelt képregényt, a maga szórakoztató képtelenségeivel.
1/10
rozsdafarku 2012 jún. 21. - 22:59:03 1/10
(175/213)
Ami azt illeti ez a film tömény hányinger,néha tényleg röhelyes,de attól még undorító.
agarik 2012 jún. 21. - 21:41:56
(174/213)
Ez valami olyan mint a Sim City, csak itt nem hányni akarsz, hanem szórakozol.

Meglepõ módon tetszik.