Téma: Góóól 2.

Gyöngyi76 2008 dec. 09. - 12:02:19
(37/57)
A legnagyobb film a világon, imádom, imádom, imádom!!!
4/10
fuge7 2008 okt. 23. - 01:12:00 4/10
(36/57)
ez a második rész rohadtul nem jött be. a készítõk túl akarták szárnyalni az elsõ rész sikerét, és túl bombasztikusra és szenzációhajhászra csinálták meg. csak egy ostoba, sablonos, szájbarágós zûrzavar lett. :(
10/10
idõjós1010 2008 okt. 23. - 00:27:07 10/10
(35/57)
Ha mindig minden filmmel, mint ahogyan szerinted ezzel is kellett volna, mindvégig a valóság talaján maradnak, a nézõk bealudnának az unalomtól. Ha mindig, mindennel, az átlag szinten maradnak, talán kiszámíthatatlanabbá teszik vele a filmet, viszont elmaradna a szenzáció. Nem lehet egy film egyszerre, izgalmas, valósághû, de még látványos is. Igaz, ebben a filmben talán nem a látvány volt a legfontosabb, csupán pár lõtt gólra csodálkozhattunk rá, viszont megvolt a szenzáció, ezekkel a gólokkal megvolt a "szuperhõse" a filmnek. Ha egy átlag, és abszolút reális történetet raknak a srác alá, nem akkor, nem úgy, és nem annyi idõ alatt lövi a gólokat, nem élne ember a földön aki pozitív élménnyel a fejében távozna a moziból.
Manchester Utd. 2008 okt. 22. - 23:44:01
(34/57)
Rendkívül sztereotíp és kiszámítható, a legcsekélyebb izgalmat is nélkülözõ focimese max 12 éves korig. Mondom ezt úgy, hogy (mint a nevem is mutatja) focirajongó vagyok.

SPOILER
Mikor a fõhõs elõször pályára lépett a Realban és elsõ labdaérintésbõl akasztott egy gólt 30ról... Hát persze, ez így szokott menni. Mikor meg a végén a döntõben égtek 2-0ra a szünetben, az egész vagyonomat feltettem volna, hogy a végére megfordítják a meccset. És láss csodát...

Szóval nem egy nagy eresztés.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 11. - 17:18:07 10/10
(33/57)
Az elsõ részét kihagytad?
Az elsõ rész nélkül nem teljes a film.
Nézz utána elkészült-e már a 3. része, engem is érdekelne.
dns10 2008 aug. 11. - 11:50:11 Előzmény Christian Cage
(32/57)
FociVB
lemezek01 2008 aug. 03. - 11:41:59
(31/57)
Jól sikerült az elsõ rész is,de a második már picit másról szólt,nekem bejött. Akinek bejött az elsõ rész,és a második már kevésbõ valószínû azért volt mert még az elsõben szurkolhatott a srácnak,hogy vegyék fel a csapatba,képes legyen megmutatni milyen tehetséges.........stb
A második részben már nem volt miért,kiért szorítani, ott már biztosak lehettünk benne hogy a srácunk hejje biztosíta van,tulságosan már bizonyítnia sem kellett. Viszont nekem bejött mert nagyobb bepillantást engedett a nagy ficisták magánéletébe,és jó volt nézni hogy Santiago mennyire befutott végül. Érdekes volt látni mennyit változtatott személyiségén a sztárság,a pénz,és az elsõ részbõl következtetõdõen még nem gondoltam volna hogy ennyire könnyen sikerül majd beilleszkednie.
Másrészrõl pedig azért volt benne miért szurkolni picit, de már most meg nem mondom pontosan miért is, régen láttam, de nem volt unalmas. Engem lekötött az utolsó percig.
7/10
Tako1952 2008 aug. 03. - 10:56:25 7/10
(30/57)
Ez a rész nem valami jó. Max a madridistáknak szórakoztató. David Beckhamnek túl sok a szerepe, szerintem hülyeség hogy az õ góljával nyerik a bl-t. Az elsõ rész klasszisokkal jobb.
agent Taylor 2008 jún. 07. - 09:49:39
(29/57)
Szerintem hozta amit kellett, nekem tetszett a film. Sok színész a szerepe elõtt tanulja meg amit a szerep megkíván és oylan amilyen. Munez jól alakított, nekem eddig mindkét rész bejött, várom a befejezõt.
2/10
vidraember 2008 jún. 07. - 03:34:39 2/10
(28/57)
szerintem szánalmas film... a fõszereplõ nem tud focizni, úgy tanították meg az alapokat neki a forgatás elõtt, ez látszik az edzés közbeni kapura lövésein (10 méterrõl rugdossa be a labdát az üres kapuba :) a nagy cseleihez meg lábdublõrt kapott. történet nincs, mindent elõre ki lehet találni, a Hajdú B. szánalmas szöveghez adta a hangját. a nike másfél perces reklámfilmje (következõ szint) százszor többet mutat a fociból, mint ez az egész estés brazil szappanopera.
agent Taylor 2008 jún. 03. - 19:24:03
(27/57)
Beckhaméknek igazából nem is volt más dolguk, vigyorogjanak, focizzanak, nem is volt gond ezzel.

Igen, amúgy nekem sem tetszett ez az elveszettnek hitt anya-gyerek dolog...
Brambilla 2008 jún. 03. - 17:57:45
(26/57)
Annyiban volt pozitív, hogy talán ez az elsõ sportfilm, ahol sok világhírû focista viszonylag nagy szerepet kapott. Más kérdés, hogy Beckham szinte állandóan meztelen felsõteste sokkal inkább marketing szempontból villogott, nem a filmet hitelesítette.
Alapból gyengébb, mint az elsõ rész, de azzal, hogy berakták még ezt az anya-testvér családi szálat is nagyon elrontották, még hihatetlenebb lett.
agent Taylor 2008 jún. 03. - 12:43:40
(25/57)
Most ezen lovagolsz? Annyira ízlések is pofonok, bár szvsz nem hiába van az az általánosítás hogy a folytatások mindig rosszabbak.

És ide vehetjük hogy a kivételek erõsítik a szabályt, de nekem is az a véleményem hogy általában rosszabbak, mert mindig többet akarnak, rákontrázni és nagyon áttud menni erõltetettbe az egész.

de vannak elismert kivételek is: Pl. Terminátor, Alien...

Amúgy továbbra is: ízlések..ha Neked jobban tetszik egy folytatás lelked rajta, ha nem akkor is...ezen felesleges vitázni,a ratingeket meg telibe kell sz*rni, nem az fogjha meghatározni hogy mit szeressek.
trillárom 2008 jún. 02. - 22:27:29
(24/57)
Ettõl még nem tetszettek:P Akkor a kisebbség tagja vagyok, ez van...
agent Taylor 2008 jún. 02. - 20:43:39
(23/57)
Megvettem a második részt is, szerintem jó volt megint. tezstett hogy a végén az edzõ egyött szerepeltette Munezt és Gavint, látta hogy a pályán is megértik egymást.

Várom a befejezõ részt!
trillárom 2008 jún. 02. - 19:33:43
(22/57)
Az én ismerõseim között a karib 2 már nem váltott ki osztatlan sikert. Szóval a "mindenki szerint" erõs túlzás volt a részedrõl.
sandros5000 2008 jún. 02. - 18:18:40
(21/57)
Nem láttam a filmet csak az elsõ részt, és megint lemaradtam a másodikról, az elsõ tetszett.
Csak annyit hogy az összes álatalad felsorolt filmnél a második klasszisokkal rosszabb mint az elsõ. Mátrix, Fûrész 2 rossz, Elemi ösztön 2 annyirra rossz volt hogy mindenki gyorsan elfelejtette akinek valaha is köze volt.
Karib, Taxi az elsõ jobb volt, a második sem volt annyirra nézhetetlen, de tuti biztos hogy az elsõ a nyerõ. A karib 2 mindenki szerint jobb, vagy más körökben mozgunk vagy én és a környezetem, és úgy emlékszem a port.hu topicban is a többség rosszabbnak véli mint az elsõt.
Halálos fegyver szerintem az üde kivétel ami jobb mint az elsõ.
trillárom 2008 máj. 31. - 20:56:27
(20/57)
Ízlések és pofonok. Szerintem nem volt olyan jól kidolgozva a forgatókönyv, mint az 1. résznél. Felületes volt pl.a csábító spanyolul beszélõ lánnyal részeletesebben is megjeleníthették volna a kapcsolatát, és még sorolhatnám. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim az 1. rész után.
A filmek második része pedig sokszor sikerül erõltetetté: pl. Jurassic park, Reszkessetek betörõk, Karib- tenger,Macskafogó, Vuk, Mission in Possible, Bourne-csapda, Halálos fegyver, Cápa és még sorolhatnám, most csak ezek jutottak az eszembe. Persze vannak kivételek, amik erõsítik a szabályt;)
Szabina23 2008 máj. 26. - 16:06:52
(19/57)
Most a napokban láttam a 2. részt,és nem csalódtam, nagyon tetszett. :)
Szeretnék segítséget kérni, a film elején mikor Santi edzésként fut a városban, egy jó zenét kapcsoltak ezekhez a jelenetekhez. Sajnos nem sikerült megtalálnom sehol... bizom benne hátha tud vki segíteni.Elõre is köszönöm...
real_madrid 2008 máj. 20. - 17:56:23
(18/57)
nem nagyon tetszett a film, pedig benne volt a realmadrid is :)