MolnarErik 2012 okt. 23. - 21:20:44 Előzmény makailaci25
(4/4)
Mondjuk az is, aki az eredeti címet "Seriuos" kitalálta.
MolnarErik 2012 okt. 23. - 21:18:39
(3/4)
Egyértelmûen ez a legdurvább évad az összes közül, ez volt az egyetlen, ahol egy cseppet sem irigyeltem a gyerekeket, hogy részt vehettek benne. Mint nézõ az a legzavaróbb, hogy senki se látszik az arca, így elég nehéz beazonosítnai, hogy ki kicsoda.
makailaci25 2012 máj. 18. - 19:12:07
(2/4)
Az anyjával csinálhatna valamit az az idióta, aki a gyereket magyarul írja, a túlélést meg külföldiül.Nincs még elég idegen szó nyelvezetünkben? Senkinek se tûnik fel? Akkor megérdemeljük nyelvünk elszarosodását!!!
feketevipera 2011 szept. 22. - 22:07:38
(1/4)
Környezetvédõ túlélõtábor ide vagy oda, szerintem nem egészséges lelkületû az a szülõ, aki elengedi a csemetéjét mondjuk a Déli-sarkra. A környezettudatosságra otthon is lehet nevelni a gyereket, meg lehet neki magyarázni, hogy takarékoskodjon a vízzel vagy az árammal, ha pedig eldobálja a szemetet, és hiába magyarázzuk a dolgokat, párszor le lehet neki keverni egy büdös pofont, utána nem fogja ezt mûvelni. De hogy ehhez miért kell ilyen Survivor mûsorokat kitalálni, nem tudom. Egyébként szeretném felhívni az illetékesek figyelmét az ismertetõben található néhány helyesírási hibára, különös tekintettel arra, hogy "Déli sarok" nem létezik, fõleg nem ilyen helyesírási gikszerrel.