1/10
Rahel 2008 jún. 09. - 18:03:12 1/10
(59/239)
-Na Ok!!
-Legyen a cápáknak is egy szép napjuk:
1/10
Rahel 2008 jún. 09. - 18:00:25 1/10
(58/239)
-Egy férfi, soha nem lehet olyan fontos, hogy két nõ ökölre menjen miatta!!!:)))
-(Esetleg egy pofon!!:DDDD)

-A képek tökéletesek!!
-És íme az én választottam:
elisabet 2008 jún. 09. - 13:17:38
(57/239)
Bocsi, azt hiszem, kicsit "elkanyarodtam" a cápáktól.... :))) Kár lenne azért értük, ha egy "megkóstolná" - nemde ? :)))
elisabet 2008 jún. 09. - 13:15:30
(56/239)
Nnna még egyet ... hátha Õ nem az eseted... :)))
elisabet 2008 jún. 09. - 13:13:54
(55/239)
Most megpróbálok Neked küldeni egyet - igaz, csak képen.. remélem, sikerül ! :)))))
elisabet 2008 jún. 09. - 13:10:21
(54/239)
Kedves Rahel ! Áhhhh !!!! Szó sincs arról, hogy én egy pasi miatt összevesznék bárkivel is - Veled pedig fõleg nem!! :))))))
Vagy Te verekedõs vagy nagyon ? Jajjjj - akkor én félek... nem szeretek verekedni, sem összeveszni, mert akkor egész lelki beteg vagyok. :)))))
1/10
Rahel 2008 jún. 09. - 12:13:53 1/10 Előzmény elisabet
(53/239)
Kedves Elisabet!

-Két nõ már csak összepofoz egy jóképû pasit!!:))))))

Csak a végén, nehogy összevesszünk rajta!!::))

Rahel.
elisabet 2008 jún. 09. - 08:14:53 Előzmény Rahel
(52/239)
Miért is ne tenném, hogy bízzak ? :))))
1/10
Rahel 2008 jún. 06. - 20:48:27 1/10
(51/239)
Láttad tegnap a Briliás csapdát, fergetegesen szar volt!!!:PPP
Nem is emlékszem, hogy mikor láttam normális filmet a Tv-ben utóljára, de most az EB, kicsit enyhíti fogja a hiányérzetemet!!!:)))

Hajrá olaszok!!!!!!!!!!!!!!
1/10
Rahel 2008 jún. 06. - 20:14:26 1/10
(50/239)
Köszönöm, hogy vakon bízól bennem!!!:))
De ha még Antonio Sabato nem is jönne be, Casper Van Dien is ott van még(Csak picit pici!!:))
Csak a szegény cápit nem szereti senki!!:))
Nem is csoda, hogy bosszúból mindenkit lemészáról maga körül!!!:))
elisabet 2008 jún. 06. - 07:38:08 Előzmény Rahel
(49/239)
Köszönöm a tippet - azon leszek, hogy megnézzem, bízom benned, bizti, hogy így van, ahogy írtad! :)))
1/10
Rahel 2008 jún. 05. - 16:33:12 1/10
(48/239)
-Akkor nézzed meg "Szörnyeteg a mélybõl" címû alkotást!!!:))
-Ha a lehetetlen dolgok nem is jönnének be Neked, akkor is megakadna a fõszereplõn a szemed!!
-Elõre elmondom, hogy a "nagyon jó bõr Cat Stone" fele annyira nem jó nõben, mint Antonio Sabato férfiúi kiadásban!!:)))
-Talán, még Casper Van Dien-nél is jobb!!:))
elisabet 2008 jún. 05. - 13:19:39
(47/239)
Köszi, itt még nem jártam soha...
1/10
Rahel 2008 jún. 05. - 13:11:30 1/10
(46/239)
ahól az ahol!
Bocsi!!:DD
1/10
Rahel 2008 jún. 05. - 13:10:34 1/10
(45/239)
Igazi cápa film kell, ahól kapásból lehet fikázni is??

Íme:

http://www.receptek.sokoldal.hu

Jó szórakozást!!!!!:))))))))))
elisabet 2008 jún. 05. - 08:16:16
(44/239)
Teljesen egyetértek ! Azt hiszem, senki nem bírna rávenni, hogy mégegyszer végigszenvedjem ezt a filmet, holott bírom az ilyen jellegûeket, persze csak akkor, ha normális és nem ilyen "lehetetlen" és idegesítõ, amitõl mindenki vagy röhögõgörcsöt kap, megy megõrül. :))) Én az utóbbiak közé tartozom. Hát hülye vagyok én, hogy saját magam kínozzam ? A fffenét.... amúgy is van az életben olyan, amitõl eléggé lehet szenvedni, nem hogy még ez is - nahááát... :)
1/10
Rahel 2008 jún. 04. - 23:36:04 1/10
(43/239)
Na ez volt a 1 651 284-edik Cápás film amit látok.
-Ezzek kb. én is így vagyok!

Hogy valami ennyire a szokásos toposzokból legyen felépitve: a kezdetek kezdteétõl tudni lehet kibõl lesz cápa -ebéd- vagy cápa vacsora.
Ha meg nem, akkor az is csak halvány dramaturgiai fogás, egy kettéharapott hal felmutatásához.
-De legalább kiszámítható!!!:))

Azért nem semmi, hogy a Megalodon a komplett kis- szobámat le tudná nyelni egészben, tokkal -vonóval.
ez az izé nagy teátrális érzékkel falja z embereket, gumicsónakokat, yachtokat. Direkt mintha érezné: közönsége van.
-http://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc
-Csak emlékeztetõ!!:)))

nem sok új vonást tudtam felfedezni az eddigi cápafilmekhez képest (pedig probáltam), legfeljebb annyit, hogy a kis cápa veszett gyors (20 csomós)
-De volt egy!
-Hiányzott a gonosz polgármester!!:))

a félmeztelen csajok az elején jó kis filinget adnak.
Én is felvázoltam magamnak gyorsan egy kaliforniai utat. (valaki beprotezsálhatna egy ilyen útra) :)))))))))))
-Fiú párti vagyok:)) (Még jó!!)

megprobáltak holmi tudományosságot is belecsempészni (elektromosság mánia) ám a nagy élethûség ott kapott léket hogy a z USÁ-ban lévõ 2 768 699 bürokratikus szerv egyike se kivánt a Megalodon pályafutásának véget vetni.
-Hát tudományos oldalról, a Megalodon buli is már kicsit túlzás napjainkban!:PP

Idézet a fõcsajtól (aki "nagyon jó bõr") :
"a haditengerészet (parti õrség?) csak 2 hét mulva tud jönni"
Addig dominoznak? :)))
Bár a nõzés se rossz alternativa strandszezonban :DDDDD
-Esetemben a pasizás!:))

Belevonták a nagy korrpupt magacég sémáját is. (Apex)
Amely tesz a szabályokra, tud mindenrõl, s mégis vizi partit ad.
A legégõbb talán az a jelenet amikor egy kis zsáknyi bombát vizbe löknek - a semmire. :)
-Én azt nem értettem, hogy a "biztonságos" hajóról miért ugrottak be a vízbe cápa csemgének a "tisztelt vendégek"!:PP

Kicsit hiányoltam a strand üzemeltetésért aggodó pénzembereket (á la Cápa 1. ) De hát nem minden papsajt.
:) Talán az 5-ödik, vagy 6-odik részben.
-Talán!!:))

De az Isten magasságos ereje mentsen meg minket a 7-edik résztõl :) És büneink bocsánata után jutasson Cat Stone keblei közé :DDDDDDDD
-Igen, csak én nem ennek a szõke ribinek a keblei közé szeretnék jutni, hanem a hihetetlenül jóképû Casper Van Dien izmos karjaiban szeretnék landolni!!:))

Jó éjt Mindenkinek!!
AvatáR Gil Maerth 2008 jún. 04. - 21:50:12
(42/239)
Na ez volt a 1 651 284-edik Cápás film amit látok.
Hogy valami ennyire a szokásos toposzokból legyen felépitve: a kezdetek kezdteétõl tudni lehet kibõl lesz cápa -ebéd- vagy cápa vacsora.
Ha meg nem, akkor az is csak halvány dramaturgiai fogás, egy kettéharapott hal felmutatásához.

Azért nem semmi, hogy a Megalodon a komplett kis- szobámat le tudná nyelni egészben, tokkal -vonóval.

ez az izé nagy teátrális érzékkel falja z embereket, gumicsónakokat, yachtokat. Direkt mintha érezné: közönsége van.

nem sok új vonást tudtam felfedezni az eddigi cápafilmekhez képest (pedig probáltam), legfeljebb annyit, hogy a kis cápa veszett gyors (20 csomós)

a félmeztelen csajok az elején jó kis filinget adnak.
Én is felvázoltam magamnak gyorsan egy kaliforniai utat. (valaki beprotezsálhatna egy ilyen útra) :)))))))))))

megprobáltak holmi tudományosságot is belecsempészni (elektromosság mánia) ám a nagy élethûség ott kapott léket hogy a z USÁ-ban lévõ 2 768 699 bürokratikus szerv egyike se kivánt a Megalodon pályafutásának véget vetni.

Idézet a fõcsajtól (aki "nagyon jó bõr") :
"a haditengerészet (parti õrség?) csak 2 hét mulva tud jönni"
Addig dominoznak? :)))
Bár a nõzés se rossz alternativa strandszezonban :DDDDD

Belevonták a nagy korrpupt magacég sémáját is. (Apex)
Amely tesz a szabályokra, tud mindenrõl, s mégis vizi partit ad.
A legégõbb talán az a jelenet amikor egy kis zsáknyi bombát vizbe löknek - a semmire. :)

Kicsit hiányoltam a strand üzemeltetésért aggodó pénzembereket (á la Cápa 1. ) De hát nem minden papsajt.
:) Talán az 5-ödik, vagy 6-odik részben.

De az Isten magasságos ereje mentsen meg minket a 7-edik résztõl :) És büneink bocsánata után jutasson Cat Stone keblei közé :DDDDDDDD
1/10
Rahel 2008 jún. 04. - 18:54:56 1/10
(41/239)
1/10
Rahel 2008 jún. 04. - 18:52:12 1/10
(40/239)
És a végére, egy kis feszültség oldó!:))

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vHSSCsF6xDQ&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vHSSCsF6xDQ&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="344"></embed></object>