mokusho 2010 máj. 26. - 21:29:37
(1253/2913)
Egy az egyben Hannibal Lecter
Timek84 2010 máj. 26. - 21:03:48
(1252/2913)
Nem tudom,hogy a tv-ben hol tart a sorozat,de az a disznós rész nagyon durva volt,végignéztem a teljes 4 évadot,már eléggé hozzászoktam a durvaságokhoz benne,de az picit 'megviselt',annak ellenére,hogy szinte végig csak hallgattam,nem is néztem,ha még néztem is volna...milyen furcsa,hogy ilyen bizarr-durva-kegyetlen dolgokat nézünk,mégis imádom ezt a sorozatot és bízom benne,hogy ezek nem történtek meg senkivel,pedig nagyon is tudom,hogy rengeteg elmebeteg van sajnos a világon.:( Szóval hogy kísérleteztek embereken és amire nem volt szükség belõlük,hát...az ment a malacoknak...aztaaaaaaa:S
10/10
Sphinx 2010 máj. 26. - 20:52:08 10/10 Előzmény Madison
(1251/2913)
A felirat szerint: A szemek hatalma.
Madison 2010 máj. 25. - 00:47:17
(1250/2913)
Sziasztok!

Valaki meg tudná esetleg mondani hogy az 5.évad 6.-ik részének(The eyes have it)mi a magyar fordítása?Ugyanis a nekem meglévõ verzióban nem mondja be a narrátor a magyar címet és sehol sem találtam eddig a magyar megfelelõjét,elõre is köszi!
LuluDarling 2010 máj. 24. - 11:20:54 Előzmény bettyke0107
(1249/2913)
A 4. évad végén röppentek fel ilyen pletykák, de természetesen nem lett belõle semmi. Mindegyik színész szereti a csapatot, és szeret a sorozatban játszani, ezért nem hinném, hogy ki akarnának szállni, másik oldalról pedig nem hiszem, hogy ezt jó kis szereplõgárdát a készítõk robbantanák valami miatt.
10/10
Atomantiii 2010 máj. 23. - 20:17:09 10/10 Előzmény bettyke0107
(1248/2913)
Volt róla szó korábban, de nem volt semmilyen alapja a hírnek.
bettyke0107 2010 máj. 23. - 19:20:19
(1247/2913)
visszaolvastam kicsit a kommenteket, és mintha valahol azt olvastam volna. remélem csak félreértettem. :D
LuluDarling 2010 máj. 23. - 18:05:06 Előzmény Atomantiii
(1246/2913)
Én is megnéztem a 22. részt, és nagyon tetszett. Maga a rész, - bár elég durva volt - éssshát igen...Reid/Matthew új haja...szerintem sokkal jobban áll neki, mint a hosszú. Bár mindkettõnek megvan a maga szépsége. :-) Mondjuk én enyhén szólva is elfogult vagyok. Remélem, nem baj, ha nyomok egy képet az új séróról.
10/10
Léli 2010 máj. 22. - 22:34:07 10/10
(1245/2913)
Ezt mibõl gondolod? (Részben történtek miatt, v. hírként olvastad valahol?)
bettyke0107 2010 máj. 22. - 22:31:09
(1244/2913)
Hotch tényleg távozik a sorozatból?:O
Red Reba 2010 máj. 22. - 17:13:31
(1243/2913)
Akkor ez a Haley olyan mint a Leonardo Dicaprio,õ is meghal a legtöbb filmjében :)
Red Reba 2010 máj. 22. - 17:11:48
(1242/2913)
Jaja 22-t már én is megnéztem. Jó lett a séró tényleg :)

Hogy miért sírtam? Az a párbeszéd Haley, Hotch meg a kis Hotch között... ahogy mondja a kissrác hogy Mommy hugged me too tight... :)

Mondjuk elõfordult már töbször,hogy pár rész megríkatott :)
9/10
offtopic
pozsizsuzsi 2010 máj. 22. - 10:40:17 9/10
(1241/2913)
Spoiler

Valami olyasmi, hogy gimista korukban mind egy csapatban játszottak, és ez a pasi volt a sztár, a nagy reménység, de gallyrament egy meccsen a térde, és mindent elvesztett, mert sportösztöndíjas lett volna. Így meg kukás, vagy ilyesmi lett. És a többiek szépen lekapcsolták az elit társaságukból, el is feledkeztek róla.
10/10
Atomantiii 2010 máj. 22. - 10:21:10 10/10
(1240/2913)
Ha ilyen ütõs volt a 100. rész, vajon milyen lesz a 200. ?
Remélem eljön majd az is egyszer.
10/10
Atomantiii 2010 máj. 22. - 09:46:19 10/10
(1239/2913)
Viszont belenéztem a 22. elejébe.

SPOILER

Reid-nek cuki lett a haja :)))))
10/10
Atomantiii 2010 máj. 22. - 09:45:30 10/10
(1238/2913)
A 21-hez nincs magyar felirat egyelõre. A 22-höz már van.
Red Reba 2010 máj. 22. - 09:22:58
(1237/2913)
Hát én nem tudom...nekem õk is szeretetõek :)
Rossi személyisége kicsit nekem még közömbös,valamiért a Gideonhoz akarom mindég hasolítani.
A kedvencem a Prentiss...és valamiért a JJ. Pedig a JJ-nek nincs is különösképpen nagy szerepe. Garciát is nagyon bírom,jó beszólásai vannak.
Fiúk közül Morgant és Hotchot szeretem. Valamiért Reid és Rossi távol állnak tõlem.
Red Reba 2010 máj. 22. - 09:18:31
(1236/2913)
Sziasztok!
Nagyon jó ez a sorozat,imádom én is.
Már az ötödik évad 21. részénél járok,viszont nincs hozzá magyar feliratom,valaki tudna szerezni? :)
Egyábként nekem a legjobban a 100. rész tetszett. Pörgõs volt,eseménydús,és érzelmekkel teli. Nem titok,hogy Hotch-al bõgtem én is.
A gyerekrakblós rész is nagyon tetszett még ebbõl az évadból,a hamvasztó nagyon megdöbbentett.
A 18. rész szerintem nem volt rossz,pörgõs volt,oké volt a sztori is,viszont a másik csapatról keveset tudtunk meg.
Csak én érzem úgy,hogy a Mick meg az Emily kicsit összeillenek? :D :D
hakanya 2010 máj. 22. - 00:57:09
(1235/2913)
Sziasztok!

SPOILER!

Vki légyszi írja le, mi volt a "gyilkos" motivációja, amikor kinyíratta a 2 kiscsajjal a 3.-at... Odáig láttam, hogy az egyik lány megmutatta a fényképen az "embert"..

Köszi
10/10
Léli 2010 máj. 22. - 00:26:47 10/10
(1234/2913)
***Lehet benne SPOILER!!!***

Hát azért itt is elég összetettek a karakterek.
- Reid egy dolog, hogy zseni, de emellett ott a kapcsolata az apjával, ami az egész életét meghatározta (egyszer beszélgettek arról, hogy aki utálja az apját, az általában mit csinál, erre reagálta: "én diplomákat gyûjtök"). Emellett az anyja, aki beteg, és Reid évtizedek óta attól retteg, hogy õ is olyan lesz, de bûntudata is van, amiért bezáratta, plusz az egész tetejébe még szereti is. Aztán volt az a drogos ügye, és több részen keresztül láttuk, milyen közvetlen követkzeményei vannak annak, hogy a csapat tagjai hogyan reagáltak rá, és hogy õ hogyan küzdött magával és az érzelmeivel.
- Hotch "a fõnök", aki a munkának szenteli az életét, de emiatt feláldozta a nõt, akit szeretett, és majdnem a fia is ráment. Sokszor elõjön ez, különösen, ha gyerek is érintett egy ügyben, akkor azt mindig másként kezeli. Nála nyomon követhettük, hogy milyen egy rendes családban élni FBI ügynökként, milyen egy válás, egy gyerekrõl gondoskodás, és mindezeket õ hogyan kezeli, és a csapat hogyan próbál segíteni. Róla valószínûleg azért tudunk keveset, mert az õ karaktere alapvetõen ennyire (zárkózott) megfontolt (ügyészként gyakorolhatta eleget), de abban biztos vagyok, hogy az õ háttere, motivációi és indokai is le vannak írva a készítõknek.
- Garcia az egész élettel szembe megy. A szülei halála miatt lázadó lett (profi hecker), az FBI is így szerezte meg magának. De emellett önkéntesként segít áldozatok családjainak, hogy túltegyék magukat a tragédián - nyilván, mert õ is átélt ilyesmit fiatalként. És bármilyen rég óta is dolgozik a BAU-ban, a holttesteket, a sérüléseket és a szenvedést még mindig nem bírja látni.
- Rossi, a régi motoros, a "nagy öreg", aki sokkal több pénzt keresett annál, hogy egyáltalán szüksége volna rá, hogy visszatérjen (nos, akkor miért is tért vissza? - itt az õ fontos motivációja). Sokszor szóba kerül, hogy többször (4?) volt házas (és el is vált minden alkalommal), és elég hosszú idõbe telt, mire elkezdett megbízni a csapatban (pl. amikor a régi ügye elõkerült). Lassan, lépésrõl lépésre közeledett feléjük, óvatosan, megfontoltan, egy régi rendszer bizalmatlan õskövületeként...
- Emily, aki az anyjának hála mindig bizonyítani akar, keménynek és magabiztosnak látszódni, mert ezt látta otthon is, ebben nõtt fel, hogy soha nem szabad feladni, és szükség esetén akárkin át lehet gázolni. Törekvõ és erõszakos. Ám idõvel õ is elkezdi megszeretni a csapatot, elkezd aggódni miattuk és törõdni velük (érdemes összehasonlítani, hogyan viselkedett, amikor Reid-et elrabolta Tobias Henkel, és hogyan, amikor Hotch tûnt el az 5. évad 1. részében) - ergó õ is szépen változik.
- Derek alfa hím, igen, és az egyetlen fiú gyermek a lány testvérek között (ezért is lett alfa belõle). Bár nincs velük, neki kell vigyáznia a családjára - és ez minden esetben az áldozatokra is érvényes. Mindig megpróbál segíteni (érzelmileg) az áldozatok családjainak, mert õ is átélte, milyen elveszíteni, akit szeretünk, milyen félárvának lenni, aki felelõs a körülötte élõkért, és hogy milyen áldozatnak lenni. Az apja halála miatt pedig mindig elsõsorban a gyerekeken próbál segíteni. Sok részben elõkerül, hogy õ úgy viselkedik, mintha Reid bátyja lenne. Rá is állandóan vigyázni akar.
- JJ igen, õ a "kívülálló", aki az érzelmeket adja a csapatnak, aggódik miattuk, segít amiben tud, de valójában õ nem profilozó, hanem egy kapcsolat az emberek és a csapat között - õ érzékelteti a valóságot számukra.

******

Szóval mindezek alapján én azt mondom, hogy igenis kiforrott, hihetõ és valósághû karakterek. Pusztán azt mondtam, hogy "hétköznapiak", amivel cseppet sincs baj.
(Huh, de hosszú lett... Remélem, értelme is van.)