Lala87 2012 júl. 05. - 17:12:39
(2637/2917)
Az ismerõseid azért nem hordanak maguknál zongorahúrt mert nem pszichopata gyilkosok :)
Nekem ezzel a résszel nem volt bajom, viszont a kettõvel ezelõtti, az a boxolós nagyon nem tetszett, teljesen elképzelhetetlen számomra.
oldbone 2012 júl. 05. - 14:55:02
(2636/2917)
***SPOILER***
Hát ez a tegnapi VII/12 epizód valahogy nekem nem jött be. Pl. egy nagyon közeli rokonom zongoramûvész, több „zongorista” ismerõsöm is van, de egyik sem hord magánál zongorahúrt! (A gitár persze más tészta.) Kicsit mintha kezdene ellaposodni, kifogytak az ötletekbõl?
*** End of SPOILER***
Penelope zsenialitása nem „nyûgöz le”, mert ilyen nincs is (legfeljebb annak OK, aki amatõrként elhiszi). Egyedül Spencer logikája fog meg, hogy ne kapcsoljak át máshová …
Niquist 2012 júl. 05. - 13:36:48
(2635/2917)
Hát hadd mondjam, hogy elsõ blikkre Jeanne Marie Tripplehorn sokkal nõiesebb nõ, mint Paget, annak ellenére, hogy pár évvel idõsebb. Ui. utóbbi nekem szögletesnek tûnik, ebben a sorozatban pedig nagyon elõnytelen a hajviselete is. (Én férfiként nyilatkozom, persze nõk és „nõk” meglátása között is lehet különbség.)
zuzan 2012 jún. 30. - 11:21:10 Előzmény Lala87
(2634/2917)
Szerintem az FBI-nak olyan hozzáférései, keresési stb rendszere van mindenhez, ami egy átlag haladónak soha nem adatik meg.
Bludkraze 2012 jún. 29. - 22:51:11
(2633/2917)
Ezt nem hiszem el ... Retek klub-on nemtudom miért nézek valamit is 22:35 kor elkezdték 22:42 kor már adják a reklámot... hihetetlen
10/10
Sphinx 2012 jún. 29. - 12:51:37 10/10 Előzmény Gabriella54
(2632/2917)
Tényleg túlzás, de minden adó ezt csinálja. Pl. valamelyik nap láttam, hogy a Viasat megint adja a Nyomtalanult, jó ideje már, hogy lement az összes évad, de azért elég gáznak tartom mondjuk azt, hogy két részt is adnak egymás után, két teljesen eltérõ évadból. Elõször megy a késõbbi évad, és utána egy korábbi. Ennek mi értelme van? Hiába, hogy a tv-t a szórakoztató iparba sorolják, engem egyáltalán nem szórakoztat, de szerintem mást sem.
10/10
offtopic
Gabriella54 2012 jún. 28. - 20:34:38 10/10 Előzmény Sphinx
(2631/2917)
Hát ez az...még jó, hogy azért 5 évad nem egyik napról a másikra ment le, de ez azért mégis kicsit túlzás. AXN-em nincs, sajnos az alapcsomaghoz nem jár, számítógépen meg nem igazán szeretek filmeket nézni, úgyhogy szépen kivárom a soromat :)
Lala87 2012 jún. 28. - 10:02:51
(2630/2917)
A tegnapi 7. évados részt nézve megint az jutott az eszembe, hogy az FBI-nak hogy van meg minden létezõ adata ami az épp aktuális nyomozáshoz kell. Kicsit nehéz elképzelnem hogy Garciának kidobja a gépe hogy 2 tizenéves gyerek a középsuliban x éve cikket írt a Zodiákusról. Vagy az FBI valóban mindent tud mint a "nagy testvér"?
10/10
Sphinx 2012 jún. 27. - 20:15:54 10/10
(2629/2917)
:)))))))))))))
cocoa 2012 jún. 27. - 19:12:06
(2628/2917)
Jaja tényleg eszméletlen fiatalok az elsõ részben:)


Amúgy Reid hajából kb be lehet lõni melyik évadot nézzük éppen, ha véletlen nem tudnánk..:)
10/10
Sphinx 2012 jún. 27. - 16:58:11 10/10
(2627/2917)
Hát ja, ez a rajongóknak tök jó, akik szeretik mindig elõlrõl kezdeni nézni a kedvenc sorozatukat és félre értés ne essék, én is nagyon szeretem a CM-et, de azért már kezdem unni, hogy ha esetleg leülnék a tv elé, akkor mindig ugyanazok a sorozatok mennek. Ugyanez a gond a filmekkel is, minden évben ugyanazt látod, esetleg néhány hét vagy hónap eltéréssel más adón, és van egy csomó olyan film, amit pl. már vagy 10 éve nem adtak le, azokkal mi van? Szóval én inkább ezért töltöm le azokat, amik érdekelnek.
10/10
Sphinx 2012 jún. 27. - 16:54:13 10/10
(2626/2917)
Szerintem Reidnek mindig jó a haja, olyan kis "gyagyás". Hozzá való (persze nem rossz értelemben). :)))
Lala87 2012 jún. 27. - 13:53:17
(2625/2917)
Így az okos húzás behozni valakit a sorozatba, hogy már ismert más szereplõt korábbról. Amikor Rossi jött az tetszett nekem hogy már Hotch dolgozott vele és a többiek is ismerték hírbõl.
Amúgy olyan furcsa volt tegnap az elsõ részt nézni, rég láttam már. Vicces volt hogy négyen lézengnek a magánrepcsin :) Meg Reid haja is szörnyû még :D
10/10
Gabriella54 2012 jún. 27. - 10:48:35 10/10
(2624/2917)
Bocsánat, hogy kéretlenül is beleszólok a vitába, de ez a reklámozási õrület Európában nem újkeletû, a '70-es évek végén már Nyugat-Európában voltak a filmek közben reklámok, pl. az olasz közszolgálatin is rendesen nyomták...

Amúgy a Cool megõrült? Szoktam nézni esténként, erre elkezdték a legelejétõl...
cocoa 2012 jún. 27. - 08:00:19
(2623/2917)
Napi érdekesség:
Ma olvastam, hogy az új szereplõ csaj (Alex Blake lesz a karakter neve) nem lesz teljesen idegen minden BAU csapattag számára, mivel a nõ szerepe szerint a Georgetown-i egyetemen is oktatott (nyelvtudományokat vagy valami ilyesmit..)vendégelõadóként, és Reid járt az óráira.
De Erica Messer elõre leszögezte, h nem volt és nem lesz Reid és a csaj közt semmi:) A nõnek lesz majd párja...
Valami szerelmi szál pedig nem ártana Reid-nek..:)
cocoa 2012 jún. 26. - 07:43:20
(2622/2917)
Matthew 2!! évadra is visszatér a sorozatba!! Végre megerõsítették... Ideje volt:))
Éljen Reid:).. Remélem picit több Reid-centrikus rész lesz a 8.évadban mint a 7.volt. :D
10/10
Sphinx 2012 jún. 25. - 21:41:21 10/10
(2621/2917)
Az a vicc, hogy hiába kapcsolsz el, másik adón ugyanakkor megy reklám direkt. :) De egyébként szerintem a tv2-n reklámoznak a legtöbbet. Persze amúgy Amerikát majmolni kell, ez teljesen természetes. :)))
10/10
Sphinx 2012 jún. 25. - 21:15:32 10/10
(2620/2917)
Végül is. :))))) Meg lehet szokni, persze. Én a Nyomtalanul 8 évadát a Viasaton néztem végig, és õk se a kevés reklámról híresek. :)
10/10
Sphinx 2012 jún. 25. - 21:13:39 10/10
(2619/2917)
Jó a kép, de Emily vagy JJ öltözhetett volna más színbe, mert egybe olvadnak. Egyébként az évadok alatt JJ-t talán még egyszer sem láttam talpig feketében (kivéve talán Haley temetésén). :)
10/10
Sphinx 2012 jún. 25. - 21:10:40 10/10
(2618/2917)
Ja, ez így nagyon jó, csak nem mindenkinek van AXN. Nekem pl. van és régen még az nézhetõ is volt, de most már többet reklámoznak, mint bármelyik másik adón. :) Mondjuk ennek a sok reklámnak se tudom mi értelme van, de a nézettséget nem növeli az biztos.