8/10
Adrienn111 2013 szept. 14. - 19:23:45 8/10
(16/36)
Lesz folytatás?Hány évada van?
7/10
szirgabor 2013 szept. 14. - 10:36:57 7/10
(15/36)
SPOILER

*******

SPOILER

Nagyon szerettem a sorozatot, izgatottan vártam hétrõl hétre. Igaz a vége felé már egyre kevésbé, kissé leült a kezdeti lendület és meglepetésszerûség. De a vége az minden biztosítékot kivert. Az embert átverik 14 részen keresztül, aztán ilyen bénán, szimplán, szerencsétlenül lezárni 3 perc alatt, az közröhej, és ezzel el is múlt az érdeklõdésem. Ha a készítõk úgy érzik, hogy a sorozat nem elég jó, hogy önmagáért is megnézesse magát a következõ évadban, hanem ezt úgy akarják elérni, hogy valakinek mondjuk kiáll a kés a hátából, vagy 1 mp múlva agyonlövik, vagy leugrik egy tetõrõl és szétkenõdik -, és akkor vége az évadnak, akkor az szánalmas és röhejes. (Különösen ha még el se készült a következõ évad, vagy soha se fog elkészülni /mint pl. a gyilkos elmék - alapos gyanú Forest Whitakerrel/ ).
Ilyen apróságokról nem beszélve, hogy felváltva rabolják el a gyereket, a feleséget, utóbbi végig halálra izgulja magát a gyerek miatt, majd amikor végre megmenekül, nem az az elsõ szava, hogy azonnal vigyenek a gyerekemmel, hanem felmegy Hardy lakására, ezik iszik zuhanyozik és még ki tudja mire készül, a gyerek meg nem is fontos, ráér... Béna.
Utálom ha heteken, hónapokon át vezetnek valahová, aztán ott kiderül, hogy nincs is semmi, és nem tudnak mit kezdeni a maguk által kitalált (kierõszakolt, kiizzadott) cselekménnyel. És valahogy mostanában egyre több az ilyen sorozat. Sajnos

SPOILER VÉGE
10/10
Sousuke 2013 szept. 07. - 13:50:06 10/10
(14/36)
Nem értem, hogy a város kellõs közepén, egy sok emeletes irodaház tetejérõl felszálló helikopterre miért kell kilõni egy teljes Glock tárat?
Mégis mit remél elérni vele Hardy?
Ha sikerül leszednie a pilótát, kilyukasztani az üzemanyag tartályt, vagy ha valamilyen csoda folytán eltalál egy létfontosságú meghajtókart a rotoroknál, akkor legkevesebb 3 embert öl meg, a helikopterben.
De sokkal valószínûbb, hogy valamelyik épületbe vagy az utcára csapódik be a helikopter.
A helikopterre lövöldözõ fõhõs kliséje eléggé méltatlan egy ilyen sorozathoz.
Most akkor akció filmet készítenek, vagy krimit?
lipena 2013 aug. 14. - 15:55:16
(13/36)
sziasztok akinek van facebookja akor lécxi lájkolja os hajsza oldalát
CÍM:https://www.facebook.com/gyilkos.hajsza99
Trancemaster 2013 aug. 11. - 13:05:30
(12/36)
Nagyon jó a sorozat, nem is értem miért csak ilyen kevés hozzászólás jött eddig, még ha nem is tökéletes mert azért vannak hibák de rohdat jó a forgatókönyv és izgalmas a film.
A revolutionba is bíztam hogy jó lesz igaz az más stílus de abban sokkal nagyobbat csalódtam annyira csöpögõs és elég gagyin is van megcsinálva nem értem J.J. Abrams miért adta hozzá a nevét, a sztori ott is jónak indul de nagyobb költségvetéssel és jobb rendezõvel kevesebb nyállal kellett volna csinálni:)
sdt 2013 júl. 30. - 10:38:17
(11/36)
Amilyen jó színészek vannak benne, amilyen jó a sztori (kicsit nagyon thriller, nekem már több helyen meghaladta a hogyishívjákomat), amilyen jó a forgatókönyv - annyira kiütköznek a hibák. Elhiszem, ha foglalkozást (orvost, szabót, stb.) mutatnak a képernyõn, nem kell a szakma szabályait számonkérnünk, hiszen film. Nagyon sok logikai ugrást, bakugrást, hiányt, szálak elvarrásának hiányát elfogadok, hiszen krimi, mondd már. De van egy határ. Egyrészt ennyi balfék ügynököt/nyomozót/terrorelhárítót egy rakáson már régen láttam, semmit nem tudnak megelõzni, és mintha nem is tennének semmit, csak zajlanak tovább a kriminologiai események. Tudom, a folytatás érdekében, de ez azért mégis túlzás, elkerülhetõ, ld. 24 óra. Másrészt megállás nélkül a szokásos panel dumák mennek, szegény fõhõs (K. Bacon) cikizése, fúj, tiltsuk el, osztán mégse, de mégis, olyan bizonytalan vagyok, vagy mégse? Egy idõ után inkább idegesítõ. Továbbá (nemcsak itt, más krimikben is)rendkívül bosszant, hogy csúnyarosszfelfegyverzettbácsinéni elfogásához ketten vonulnak ki, általában minden védõfelszerelés nélkül, ebbõl egyet feltétlen lelõnek és élénk csodálkozás van, hogy nahát. Sajnos, a forgatókönyvnek sikerült ezeket a balfékségeket kihangsúlyozni, míg más forgatókönyvek el tudják kerülni, vagy legalábbis indokoltabb a meseszövésük (24 óra, CSI-k. Kár ezért a jobb sorsra ítélt sorozatért, mert ezeken remekül felbosszantom magam. Persze, ha jobbat tudnék írni, már Hollywoodból küldenék a sorozatonként rongyos millió dollárokat...
7/10
offtopic
szirgabor 2013 júl. 26. - 23:38:40 7/10 Előzmény hena21
(10/36)
Ezért az elmés hozzászólásért tényleg érdemes volt regisztrálni. Grat.
hena21 2013 júl. 20. - 14:43:55 Előzmény lenccs
(9/36)
Én nagyon bírom a sorozatot!!!Joe Caroll alakította James Purefoy,egy hihetetlen izgalmas színész,nem beszélve arról,hogy sexy pasi!!!Jól áll neki ez a szerep!!!Imádom!!!
7/10
szirgabor 2013 júl. 16. - 01:00:29 7/10 Előzmény Adrienn111
(8/36)
Ebben a filmben csak és pont ez az undi?
A többi gyilkolászás, kegyetlenség, elmebaj OK? Az még belefér a konzervativizmusba?
Érdekes ízlés...
8/10
Adrienn111 2013 júl. 11. - 19:45:46 8/10 Előzmény _Freddy_
(7/36)
Hát én most vegyes érzelmekkel küzdök.Érdekes,jó a témája,leköt,bírom Kevin Bacon-t nagyon,de ez homi-nem homi,meg hármas téma nekem nem jött be.Én mint lassan kétgyerekes anyuka,már ehhez elég konzervatív vagyok.Ezen kívül semmi bajom vele az égvilágon.Mondom csak ez az "édes hármas"nekem már undi!
offtopic
_Freddy_ 2013 jún. 26. - 16:38:07
(6/36)
Érdemes nézni ezt a sorozatot, nagyon jó. :)
blowup 2013 jún. 10. - 21:39:12
(5/36)
Sajnos de. Az 1.rész pénteken lement, szóval ezzel kell majd együtt élni. Már annak aki marad, mert ugyan eléggé behúzós volt így is, késõbb azonban punnyadós lesz.
Kõszegi sem jó kölyökképû Kevinnek, pedig bírom, a Vegasban például Quaidnek pont jó.
Azért gáz ez a túlfoglalkoztatása, túlságosan összenõtt Horatioval.
10/10
lenccs 2013 jún. 10. - 20:11:13 10/10 Előzmény blowup
(4/36)
õ lesz a magyar hang? nane!!!!
blowup 2013 jún. 02. - 22:13:17
(3/36)
Höjj b+ Kerekes„szamár a srhekbõl”József mint Purefoy. Hihetetlen amit az RTL mûvel:S
Mehet ez is Arrow mellé.
blowup 2013 máj. 17. - 21:33:33
(2/36)
Én is ezt hittem mikor indult, de a 7.-8. rész körül unalmassá vált, Hannibal színrelépése meg végképp lenullázta.
Hetek óta gyûjtöm az erõt az utolsó 3 részhez, de valahogy mindig akad más fontosabb néznivaló...;)
Commenten, junkien már temették, és ha lesz is 2. évad, nálam biztos a kasza.
10/10
lenccs 2013 máj. 17. - 20:08:19 10/10
(1/36)
2013. év legjobb, legizgalmasabb, legmeglepõbb, legfordulatosabb sorozata. Csak ajánlani tudom! Ryan Hardy jobb, mint Jack Bauer;-) Õszintén remélem, lesz második évad is!