Téma: Hacktion

far vik 2012 jún. 04. - 23:27:19
(650/670)
Van egy ötletem! Fésüljék össze a Tûzvonalban-nal, és egyszerre felo tudnak robbantani mindenkit... A szerzõ közös! :)
Smiley9322 2012 jún. 04. - 11:19:45
(649/670)
Sziasztok!
Én errõl nem hallottam, hogy Ferit kiírják. Igen szerintem is abba elrontották a sorozatot, hogy sok a gyilkolászás én azt vettem inkább észre amit szerintem mindenki, hogy sok a másolat és a koppintás már nincs fantáziája az embereknek lehet megcsinálni úgyis a sorozatot, hogy fantáziadúsan és unalmasan lekoppintva de az némiképp túlzás ahogy beállítják a hackerkedést fõleg ha jól megfigyeljük, hogyan és miképpen, milyen programban indítják el stb... Én bevallom az összes eddigi részt néztem de így legalább felismertem a jót és a rosszat sajnos kevés a nézettség már az is csoda volt, hogy a második évad elindult... Harmadik? Még véletlenül se talán 1-2 rész ha van belõle vagy még nincs valószínû ha folytatják csak szeptemberben fogják elõrejelzés nem jelzi csak azt a "Marslakók" c. mûsort amibõl kb láttam fél részt nem értem minek kellett még az is...
10/10
fogjunkössze 2012 máj. 31. - 05:39:55 10/10
(648/670)
Úgy hallottam, hogy a Hujber Ferit kiírják! Hát akkor pedig nem sokan fogják nézni a sorozatot, mivel nagyon sokan csak a Feri miatt nézték!!!!!!!!!!!!!!
Mikeee1989 2012 máj. 28. - 20:21:42
(647/670)
Remélem még folytatódik, az elsõ évad 16 részes volt, 2 rész még kéne elvileg.
Nekem alapvetõen tetszik a sorozat, nem tíz pontos, de nézhetõ. Bár már kicsit túl sok mostanában a gyilkolászás.
A port.hu a jövõ hétfõi mûsorban nem jelzi, remélem attól még lesz, mert ma a Pünkösd miatt elmarad.
kmarci 2012 máj. 22. - 22:13:02
(646/670)
Hát ezt nagyon elcseszték. Ez az utolsó rész...kritikán aluli, nevetséges. Bíztam benne, hogy akár még jó is lehet a sorozat, de a készítõk teljes kudarcot vallottak. Belebuktak abba, hogy túlbonyolították a történetet.
Csupa olyan "titkos" dolog derült ki, amit mindenki kitalált már magától, s szereplõk viselkedése abszolút sablonos és hiteltelen, és még sorolhatnám. Na és cliffhanger-rel lezárni...pff.
Most már inkább örülök, hogy vége.
10/10
M41 2150 2012 máj. 22. - 16:41:32 10/10
(645/670)
A második évadról is ugyanazt mondhatom, mint az elsõrõl: NAGYON JÓ!!!!!!!!!
Ezt az utolsó epizódot izgulva néztem végig.
far vik 2012 máj. 21. - 22:32:40 Előzmény far vik
(644/670)
Szóval folytatják! Üdvözölni tudom!
far vik 2012 máj. 19. - 15:17:03 Előzmény nora33
(643/670)
Majd ha lesz clifhanger, az megmutatja a szándékot. Aztán már csak pénz kell. De szerintem pár fõhõs elhaláloz, és el lesz varrva (robbantva) a szál, mint a Tûzvonal(ban)x2.
9/10
nora33 2012 máj. 17. - 21:16:28 9/10
(642/670)
A 14. resszel vege a sorozatnak? Tudja valaki, hogy lesz-e folytatas?
kmarci 2012 máj. 15. - 12:43:18
(641/670)
Hát, elég gyenge a cselekmény...a szupertitkos ügnyökök "kissé" szerencsétlenek és bárgyúak. Olyan hibákat vétenek, ami egy közlekedési rendõrtõl is sok lenne. Ja és két hacker akar megoldani egy nemzetközi bûnügyet, mindenféle segítség nélkül. Gréta és András folyamatosan félrevezették és kijátszották a nemzetbiztonság fõnökét, erre - ahelyett, hogy azonnal megszabadulnának tõlük - az egyiket tárgyalásra hívják, a másikat meg még elõ is léptetik. Meg ahogy lehetõséget adtak Karolának, hogy elfoglalhassa az IVO-t...elég vicces. Az állandó hisztizésekrõl, idegbajokról, és üresjáratú keménykedésekrõl nem is beszélve.
Egyszerûen nem lehet komolyan venni ezt a sorozatot, hiába szeretném. Egy kis esti lazításnak jó :)
tanhu 2012 máj. 15. - 11:52:15
(640/670)
Ha belenézel úgy jártál, ez nem az a mûfaj.Valaki említette az Üvegtigrist és Tûzvonalbant
nos mind a kettõ kiemelkedõ mérföldkõ a röhejes költségvetésû igen színvonalas produkciók,
a többi film szartengerébõl.
Azt pedig bármely hihetetlen de így van nem a forgatókönyvíró dönti el,mi mehet a filmbe és
mi nem, egy kitûnõ forgatókönyvet ki tud herélni a rendezõ.Lásd Liszt film, aminek története
ragyogó volt, és nem az író hibája volt,hogy a vásznon nem azt kaptuk vissza ami a könyvben
benne szerepelt.Sajnos nincs ez máshogy a Hacktion esetében sem, ami mindent egybevetve remek
sorozat.
10/10
fogjunkössze 2012 máj. 15. - 05:39:42 10/10
(639/670)
Nagyon jó volt a tegnapi rész is! Végre egy nézhetõ, magyar sorozat, jó szinészekkel!-nem pedig affekta, hisztis tyúkokkal, önjelölt színészekkel teli magyar sorozat.
Végre egy sorozat, ahol nem mindenki, mindenkivel fekszik össze, ahol nem azt kell nézni 2 hétig, hogy egy-egy hisztis szereplõt, hogyan írnak ki. Csak néha nézek bele a sorozatba, a tartalom egyikben sem változik!
De van egy távírányítom! Csak gratulálni tudok, az egyre jobb tartalommal bíró részekhez, remélem lesz pénz a folytatásra!
oncogito 2012 máj. 14. - 17:37:57 Előzmény szaszka0520
(638/670)
Én csak a legelsõ részt néztem és most bekukkantottam a hozzászólásokért.
Hát, minden tiszteletem, hogy szánsz rá idõt.
De én inkább eleve jobb filmeket nézek, ha már nézek. Örülök, ha szerinted javul a sorozat, de ez szerintem még kevés a nézettséghez.
Én nem gyarapítom a nézettség számát a közepes, vagy annál rosszabb filmeknél. Akár magyar, akár nem.
5/10
szaszka0520 2012 máj. 12. - 18:27:41 5/10
(637/670)
Tudom eleinte nem voltam jó véleménnyel a sorozatról, ezért az elsõ évad 10. részénél abba is hagytam a nézést. De tegnap gondoltam egyet, és elkezdtem nézni, persze onnan folytatva, ahol abbahagytam. Az az igazság, hogy a sorozat egyre jobb irányban halad, és ez pozitív vélemény tõlem, ami nagyon ritka a magyar filmeknél. Nevettem sok poénon, amiket az elején nem találtam. Egyre logikusabban épül fel a sorozat, amit az elejébõl kicsit hiányoltam. Rájöttem, hogy mi a baj. Most az elsõ évad végéig jutottam, persze holnap folytatom a másodikkal. A baj az volt, hogy amióta Oroszlán Szonját kilõtték az elsõ évad közepén, egészen az évad végéig, teljesen jó volt a sori. Õ volt az akit egyáltalán nem hiányoltam belõle. Láttam egy remek csapatot, néhány jó részt - mit is mondjak...felkeltette a kíváncsiságomat. Folytatom a második évadot, azt már tudom, hogy Betti vissza fog térni, hát nem tudom, kezdek félni tõle. Az a legnagyobb gondom vele, hogy semmi színjátéka nincs, ami megfogna. Nem tudtam izgulni érte, amikor mindenki azt hitte, hogy meghalt. Nem szemétségbõl írom, de az alkotóktól fordulat lett volna, ha a fõszereplõt megölik. De hát nem, visszatér. Nem jön át a színészi játéka, olyan semmilyen: kinézetileg sem elragadó számomra, de sztem rossz választás volt Betti szerepére Oroszlán Szonja. Mindegy, a véleményemet már tartom, Szonjával volt mindvégig bajom, a sorozatot tovább nézem, viszont elértem egy bizonyos szintre, amikor is végre értékelhetem a sorozatot: mind maga a téma, amit feszeget, nagyszerû, a színészek egyre jobban alakítják az általuk formált karaktert, epizódról epizódra folynak a cselekményszálak, amik néha-néha kesze-kuszálódnak, ami nem rossz, mert a forgatókönyvíró remekül helyt áll ebben. És végre nem látom azokat a momentumokat, amiket mondjuk a Barátok köztben: gondolok itt a szereplõk egymás körül vett táncára egyetlen helyiségben, ami már nagyon idegesítõ; a tehetségtelen színészi játékra; a béna forgatókönyvre és rendezésre; a nulla történetre és a már végtelenségig érõ terjedelmére... Nem mondom azt, hogy a kedvenc sorozatom a Hacktion, de elmondhatom, hogy amióta újra nézem, valami fejlõdést látok a sorozaton, ami nagy szó. Azt mondom, csak így tovább, mindenesetre 10-bõl 5-öt adok, persze ez még jelentheti azt, hogy ez a szám változni fog (talán növekszik). Az 5-ös skálán egy erõs 3-ast adnék. Remélem tartani fogják ezt a szintet, és akkor végre ki merem jelenteni, hogy végre van egy magyar sorozat, ami leköt, érdekel, és kitörést jelent a mára már a béka segge alatt lévõ magyar filmiparból. Nehogy félreértse bárki is ezt az utolsó mondatot,: az olyan filmekre/sorozatokra gondolok, mint a Barátok közt, Jóban rosszban, Tûzvonalban, Üvegtigris, Európa expressz, Álom.net, Szuperboyz, és még sorolhatnám.................
offtopic
robicsek2 2012 máj. 11. - 12:05:26 Előzmény fogjunkössze
(636/670)
A keménykedésnek nincs határa a sorozatban :) Úgy láttam az ajánlóban hogy átmennek Fürész-esdibe :))))))))))
Nem rossz sorozat, de szerintem az a baj hogy egyre több szálon akarják futtatni a történetet, és ezért szép lassan ezer sebbõl fog folyni.
10/10
fogjunkössze 2012 máj. 09. - 05:59:08 10/10
(635/670)
Jó volt ez a rész!, most nem tudtam elaludni rajta! Csak így tovább!
9/10
totya24 2012 máj. 07. - 22:19:13 9/10
(634/670)
Tényleg butaság komolyan venni bármit is. De attól függetlenül szerintem szép próbálkozás. És ha azt vesszük, még fordulatos is.:) Elõször itt hallottam "számítógépes" filmben a hash és vpn kifejezést, máshol még ennyire sem törik magukat.. Szóval, szerintem szórakoztató és valahol ez a lényeg, kár feleslegesen belekötni minden apróságba....
vadászcsiga 2012 máj. 07. - 19:17:16
(633/670)
Úgy látom itt mindenki halálosan komolyan veszi a sorozatot :D
Néhányan addig merészkednek hogy megmagyarázzák miért is volt rosz lépés egy-egy cselekmény. Ha létezne ilyen szolgálat bárhol a világon már a második résznél megbukott volna annyi benne a hiba, elég csak az önuralomtól mentes Andrásra és Grétára gondolni, az amatör hekkerekrõl nem is beszélve.
gyorgye 2012 máj. 02. - 10:05:36 Előzmény fogjunkössze
(632/670)
Ez a sorozat addig volt jó míg Betti helyett be nem hozták Grétát.Azóta egy erõlködés az egész.Alfa helyett nyugodtan kivehették volna,Andrást is,Vagy Grétát is.A továbbiakban nem érdekel a sorozat.
10/10
fogjunkössze 2012 máj. 01. - 18:22:25 10/10
(631/670)
Akkor is hiányozni fog az Alfa!!-még ha csak "egy sima" "felvigyázó" volt. Nagyon is szerethetõ figura volt! Kár érte!