lacee83 2015 jún. 15. - 23:47:12
(119/179)
Szerintem megfelelõ befejezése lenne ez a sorozatnak ami már így is túl sok folytatást kapott. De sajnos még lesz folyt köv ami véleményem szerint Paul Walker nélkül már nem lesz az igazi.
k11zoltan 2015 jún. 14. - 00:10:35
(118/179)
A film egy nagy WTF?

RIP Paul W.
1/10
Russel 2015 máj. 25. - 14:10:41 1/10
(117/179)
1/10
A sztorin nem lepõdtem meg, mondjuk; hogy az ilyen filmekhez elmenne.
Az akciójelenetek annyira nem valóságosak, hogy a röhögõgörcs kerülget (a korábbi részekben is voltak hihetetlen akciók, csak nem ekkora mennyiségben. Az még bele-belefért; de az hiszem a 6. résztõl kicsit elszálltak ezen a téren)

SPOILER

A szakadék szélén ingadozó busz elején lógó Paul Walker feltornássza magát, majd miközben a busz kibillen és zuhan le õ felfut, elrugaszkodik majd elkapja az éppen idejében kocsival odafaroló Michelle Rodriguez auójának légterelõjét.
Vagy mikor Vin ugrat a helikopter felé; ráakasztja a gránátokkal teli zsákot csak éppen az autó eldõlt ugratás közben úgyhogy Vinnek az anyósülésrõl kellett volna felakasztani? -komolytalan

Na ezek a jelenetek a túlzás túlzásának túlzásai. És ilyenbõl azért még van jó pár. (pl: az elpusztíthatatlan, mindent túlélõ Jason Statham; stb)
Innentõl kezdve inkább vígjáték a kategória vagy inkább scifi.
iopi 2015 máj. 23. - 16:12:01 Előzmény avargaerika77@gmail.com
(116/179)
Ha minden akciófilm valósághû lenne, akkor átlagban 10 perces hosszúságúak lennének :)
10/10
Man2 2015 máj. 23. - 15:58:41 10/10
(115/179)
Ha minden részben csak gyorsulási versenyrõl szólna akkor nem sok részt élt volna meg.Nekem pont az tetszik,hogy a 3.-rész után átváltott látványos akcióba.Az elsö három egyáltalán nem tetszett számomra unalmas volt.A 3.rész után egyre csak jobb.Ja és nem érdekel,hogy ez élöben lehetetlen lenne mivel én okos vagyok és tudom,hogy csak filmet nézek.A filmben minden lehetséges.
10/10
Mayer Ferenc 2015 máj. 21. - 10:54:42 10/10 Előzmény viskia01
(114/179)
Nem tudom te mit néztél, de nálam 10/10!
1/10
viskia01 2015 máj. 13. - 00:01:45 1/10
(113/179)
Hova pontozzátok ezt a nagy rakás sza.rt? Rég láttam ekkora hulladékot! Csalódás volt.
7/10
S1994 2015 máj. 11. - 22:06:49 7/10
(112/179)
Szó se róla , nem az effekteket kritizáltam jól van megcsinálva a film, csak tényleg sok már. De ízlések és pofonok
esernyo 2015 máj. 11. - 13:20:26
(111/179)
Végül nem lett olyan félelmetesen szar mint mondjuk a 6. rész. Rock pedig pont annyit szerepelt benne amennyit kellett. Kifejezetten Badass volt...

SPOLIER

...az elején jól elagyabugyálta a fõgonoszt, hogy tudja hol a helye, megmentette azt a dögös brazil rendõrcsajt, (nem is akárhogy, talán a 3.-ról eshettek ki), amíg a többiek össze-vissza repkedtek a világban addig õ nézte az ágyból a 70-es évek klasszikus filmjeit meg mondta mindenkinek hogy azért ne csináljanak nagy zûrt, majd amikor kellett, felvette a kórházi ágya mellett heverõ golyóálló mellényt, leszedett egy drónt egy mentõautóval, a drónról leszedett Gatlingel egy helikoptert szitává lõtt, végül kivégezte egy kézifegyverrel. Itt persze Vinnel jól összedolgoztak, akinek nem is kell újraélesztés, elég ha meghallja azt a szót hogy család, máris visszatér belé a lélek. :)

SPOILER vége.
avargaerika77@gmail.com 2015 máj. 10. - 05:56:25
(110/179)
Kijöttünk a film felénél, vicc kategória! Semmi valóságalapja az akció jelenteknek.
5/10
giggs985 2015 máj. 08. - 09:49:23 5/10 Előzmény baba24
(108/179)
Ha jól értelmeztem a zavaros hozzászólásodat (nem ártott volna egy kicsit átolvasni elõtte): mindenkinek kötelezõen tetszenie kellene ennek a zagyvaléknak, akinek nincs pénze filmet forgatni??? Mi van??? Csak az kritizálhatja, aki maga is forgatott egy már ennél jobb filmet? Te sem vagy filmes szakember, de ezek szerint nálad minden film 10 pontos, vagy ez a bizarr szabály csak erre a filmre vonatkozik? :D
Látványfilmnek elmegy, akinek ez bejön, szeresse. De annyira gagyi, butyuta és összecsapott volt, hogy ne várd el, hogy ezt senki se tegye szóvá.
Csak kíváncsiságból összeszámoltam hány hibát ejtettél a kommentedben: HUSZONHATOT! Ennyit találtam benne. Szóval mielõtt megmagyarázod, hogy ez minden idõk egyik legjobb filmje és mindenkinek nyálcsorgatva kellene isteníteni, próbálj meg egy picit értelmesebb, pontosabb hozzászólást írni. Köszi! (Bár nem csoda, hogy ilyen siralmas hozzászólást összehozó emberkének az ilyen film jön be).
7/10
S1994 2015 máj. 06. - 21:45:19 7/10
(107/179)
Alapvetõen jó akciófilm lenne , ha ! Az a baj a halálos iramban sorozattal , hogy elfelejtette honnan jött és milyen jellegû filmeknek indult ez pedig nem más mint az autós száguldó mozi utcai versenyzésekkel, nõkkel, balhékkal ( a normalitás keretei között persze ) , de sajnos ezt már röhejesen átlépte ez az egész . Nem akarok senkit se lebeszélni errõl a filmrõl mert 1 x lazán nézhetõ , de számomra ez már túl sok . Paul Walkerrõl tényleg szépen megemlékeztek a végén ez szép jelenet lett emiatt kap 7 est. Nézzük végig az összes FF -et egymás után és sztem mindenki tudni fogja mirõl beszélek . Az elsõ részben amikor Dom átpördül a Brainnal való versenyzés után véres és látni h kapott rendesen . Most amikor megnéztem a 7-et van benne egy jelenet amikor lazán leugratnak egy szakadékba és darabokra törik a kocsi ,de Domnak semmi baja , tehát én elhiszem h akciófilm ,de azért maradjunk a valóság közelében mert ez egyáltalán nem az . Hiába erõsített kocsi meg mittom én mi azért szakadék az szakadék . A FF sorozat 1-4 részig volt sztem jó mivel az még a valóságot tükrözte nagyjából , az 5 résznél ez a 2 Mustang ami együtt kb 3 tonna környéke lazán elhúz 100-120 km/h sebességgel egy 10 tonnás széfet ugy h nem érik õket utol na azé ott már kezdett vicc kategória lenni , de még nézhetõ volt és utána ahogy az lenni szokott lavinaként indultak meg a baromkódásók , utcai autóversenyzõkbõl szupercsapat lett akik felhõkarcolokbol felhõkarcolokba ugranak át nevetséges . A film maga 4-5 /10 körüli Paul Walker emlékére 7 est adtam .
10/10
baba24 2015 máj. 06. - 16:25:39 10/10
(106/179)
Sziasztok!Én nem értem miért kell ennyire fikázni a filmet jó volt akinek meg nem tetszik azt tudom egy kicsit sajnálni mert ha neki nem jött be talál csináljon ennél jobbat de gondolom ez meg már meg haladna a képességeit!Nem is értem hogy ha ez ennyire gagyi akkor minek ment el meg nézni!Volt pár hozzászólás amin kicsit meg ütköztem elaludt a párja a moziban az se lehet rossz ilyen hangeffektekkel biztos szép álma lehetett neki :)
A film igen is nézhetõ pedig õszinte leszek nem éppen az ilyen filmek a kedvenceim de ez nagyon is jó volt!Megfelelõ búcsú is volt!Nekem ez lesz az egyik kedvencem!A zene szerintem meg mindent el mond ha egy kicsit is értesz Angolul akkor érted hogy ez is a búcsú része :)
Nekem 10/10 mert igen is mozgalmas volt akció dús voltak benne érzelmes részek is és mint írtam a búcsú az nagyon szépre sikeredet!
5/10
giggs985 2015 máj. 02. - 15:57:27 5/10 Előzmény corleone90
(105/179)
Nem volt nagy meglepetés, hogy Statham karaktere túlélt kb 4 rakétát + azt h egy többemeletes épület ráomlott (persze egy karcolás nélkül). Így nem kell sokat gondolkodni azon h ki legyen a 8-ban a fõgonosz (bár eddig sem gondolkodtak a történeten, vagy a forgatókönyvön túl sokat a készítõk). :D
10/10
filmimádóó 2015 máj. 02. - 10:02:33 10/10
(104/179)
Szeritem nagyon jó film, nekem nagyon bejött 10/10
1/10
hepci 2015 ápr. 29. - 13:28:29 1/10
(103/179)
ha valaki el akar pazarolni az életébõl 138 percet, na ez még arra is rossz... még soha nem jöttem ki filmrõl a moziból, mindeddig.
8/10
corleone90 2015 ápr. 29. - 13:06:46 8/10
(102/179)
Az elõzõ 2 rész jobb volt.10/8.
pozitiv:jó akciók
negatív:sablon sztori ,gyenge gagyi beszólások(Rock,Diesel),gyenge poénok,
SPOILER-
A végén azt hittem Statham meghal(Diesel annyira fújta a film elejétõl hogy megöli),és valami epic fight-ot vártam a végére fe elég lájtos lett.
Az is elég sablonos volt hogy azt hitte mindenki a végén hogy meghalt(Diesel) aztán mégse.
domo.robi 2015 ápr. 28. - 22:48:25
(101/179)
*** SPOILER VESZÉLY ***

Na nem a kocsikon, mert az utcai versenyautókból már egyre kevesebb van. Egy-két rész óta már szépen kiúszott a sorozat az "utcai autóversenyes, rabolgatós kafaság" mûfajából, és beúszott a komoly akciófilmek közé. Figyelemre méltó a fejlõdés:
- Már lassan úgy zúzzák le az Emirátusok egy-két helyszínét, mint a Mission Impossible-ben. OK, Abu DZABI (vagy Dhabi, nincs konszenzus a szinkronhangok között) és nem Dubaj, dehát ez majdnem ugyanaz.
- Már lassan úgy oltják egymást a karakterek, mint valami Ocean's 11-12-13 filmben. Lehetne ez már a Toretto's 6-7-8-9, attól függõen, hogy skorpiókirály éppen lábadozik vagy sem, és hogy Letti magát az ellenség vagy a barátok oldalán kelletti.
- Már majdnem olyan szuperképességek vannak kialakulóban, mint a Bosszúállóknál. Diesel és Statham olyan vehemenciával püfölték egymást, hogy asz ott kiosztott egy ütéstõl is tenyérnyi darabon jön le a bõr az ember kezérõl. Aki üt. És a másik arcáról, akit eltalál. De ezek jól bírják, amikor a helikopteres intervenció következtében megreped a flaszter, Toretto csak toppant, mint Dorothy, és Kansas leszakad a fenébe...

És hát a végén Brian élete, az nem kicsit csöpögõs. És már majdnem retro, mert olyan régen volt az elsõ rész.
És nincs vége, mert Gázolajat Nyert barátunk még egy újabb résszel riogat minket. Hurrá.

Mindezek ellenére a film szórakoztató, egyik-akció a másikat éri, nincs lazsálás, ezért kap egy kövér nyolcast. Mindenkinek ajánlom, aki unja már Tarr Bélát...:)
6/10
Újvállalkozó 2015 ápr. 28. - 22:41:08 6/10 Előzmény giggs985
(100/179)
5/10

De csak a vége miatt, mert szépen elbúcsúztak Paul Walkertõl. Különben meg egy kicsit uncsi akciófilm kevés poénokkal. :(