goodboy 2008 márc. 07. - 16:44:50
(4/64)
Jó kis horror film, Carpnter egyik legjobb filmje, a zenéje amit szintén õ szerzett az valami döbbenetesen jó.
zsozso89 2007 nov. 04. - 19:53:35
(3/64)
adták a tv-ben! néhány évvel ezelõtt sikerült felvennem az m1-rõl, igaz ki voltak vágva belõle a véres részek:S de szerintem ahhoz képest hogy '78-as, jó volt, paráztam is rajta. kíváncsi leszek az újra!
fofo 2007 szept. 09. - 16:12:14
(2/64)
internetrõl láttam a 4.és 5. ik részt nem értem mért nem adfták a tv ben. Az egész sztori arról szól hogy az elsõ részben történtek után tíz évvel késõbb visszatér Michael hogy végezzen unokahugával aki Laurie Strode lánya Jamie Lloyd.
sipka 2007 aug. 21. - 18:00:26
(1/64)
Bár még nem láttam ezt a "nagymúltu" horror alkotást, de mielöbb megszeretném tekinteni, mielött még leadnák a mozikban a remake-jét. Igen, mindenki jól hallotta a "Halloween" címû filmet újra forgatták úgyanazt a történetet elmesélve, csak más szereplõkkel. Bár negatív érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban, de ha belegondolok azért születtek már olyan újraforgatott filmek amelyek (színvonalát tekintve) jók voltak. Ilyen például "Az Olasz meló" illetve az "Ocean's Eleven-Dupla vagy semmi" címû filmek. De persze olyanok is voltak, amelyek (SZERINTEM) rosszul sikerültek: "A stepfordi feleségek" illetve a "Psycho". Bár még nem láttam az "eredeti" Halloween címû filmet, de nem hiszem, hogy olyan rossz lenne, ha már remake-t csináltak belöle. (Elõre elmondom, hogy ez az új "Halloween" alkotás nem biztos , hogy remake. De sehol sem olvastam ennek az állításnak az ellenkezõjét (tehát, hogy folytatás lenne). De ha mégis tévednék bocsánatott kérek a félre vezetésért.) Megtaláltam a plakátját is, amit ti is láthattok (persze ha sikerült felrakni :) Bár nem biztos, hogy a hazai mozikban játszani fogják. Sokkal valószínûbb, hogy DVD-n fogják kiadni....