2/10
lucashood6 szept. 23. 16:43:37 2/10
(50/50)
Spoiler is: most tényleg a világvége első napján egy pizza a legfontosabb??????Ennyi ötlete maradt Hollywoodnak manapság? Lupita Nyongó meg azért kapott Oscar-dijjat mert 20 centire előre tudja dönteni a szemeit...Nevetséges.
5/10
King Diamond szept. 21. 23:29:28 5/10
(49/50)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Nem volt rossz az első két rész, de olyan hű, de jó sem. Az elsőre 6/10-et, a másodikra 7/10-et adtam és az legalább elmondható rájuk, hogy hoztak egy egyedi, érdekes sztorit. Az elsőt a második, illetve ezen rész figyelembe vételével most már lehet, hogy 7/10-re értékelném ugyanúgy, mint a második részt, mert kb. egyenrangúak. Az is igaz, hogy mindkettőt moziban néztem, a másodikat ráadásul 4DX-ben, ami tagadhatatlanul hozzáadott a filmélményhez. Ezt a részt is moziban szerettük volna megnézni, ám végül nem jött össze - így megnézve, utólag úgy gondolom, hogy nem feltétlen volt rossz ötlet "csak" az itthoni megnézés. Rengeteg az 1-2 pontos, full lehúzó értékelés - ennyire azért egyáltalán nincs rossz ez az előzményfilm. De nem is jobb, mint az első két rész - szinte semmiben. Abban egyetértek, hogy sajnos sok mindent valóban nem ad hozzá az előző kettő történetéhez, cselekményéhez, illetve nem annak a sztoriját bővíti tovább, hanem kapunk két teljesen új főszereplőt (meg egy macskát), akinek a történetszálát követhetjük nyomon, valamint azt a fekete fickót (Djimon Hounsou), akit a második rész végén megismerünk a szigeten - gondolom a végén a hajóval arra a szigetre kötöttek ki, ahol a második rész végén találkozunk velük. A főszereplő Lupita Nyong'o Oscar-díjas színésznő elég jó alakítást nyújt, ám számomra nem volt kimondottan szimpatikus a karaktere - főleg Emily Blunt után. És igen, megint csak nem a szörnyek támadásain, akcióin volt a hangsúly - ami már a második részben is háttérbe szorult - azok csak úgy elvoltak, támadgattak; azt megtudtuk, hogy nem tudnak úszni. Viszont a végén, mikor kihúzza a fejhallgatót a magnóból és a hangos zene elkezd szólni, szerintem ott a szörnyeknek majd el kell kezdeni meghaldosni, mivel az első rész végén pont ez volt az ellenszer ellenük.
Mivel ebben a történetben így jócskán maradt még benne, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e még további rész/részek, viszont vissza kellen térnie Krasinskinak a rendezői székbe, Emily Bluntéknak pedig a szereplők közé és a második rész sztoriját továbbvinni - vagy ha előzményt akarnak, akkor tényleg valahogy kibontani, hogyan és miért kerültek ezek a szörnyek a földre, mert ez így eléggé Cloverfieldes, hogy eddig nem igazán kaptunk rá semmilyen magyarázatot.
5/10
5/10
itsme1 szept. 16. 07:29:14 5/10
(48/50)
A puskaport már ellőtték az előző részekkel, ez csak egy újabb bőr lehúzása.
1/10
Atis88 szept. 11. 16:07:12 1/10
(47/50)
Ekkora trágyát is rég láttam már. Eleve nem értem, miért kell itt vadidegenek a bénázását nézni, mikor vannak már ebben a világban bevált karakterek. Főhősnő egyedüli motivációja, hogy pizzaaaa. Ja, meg van egy macskája, aki egy kihagyott ziccer. Senkit sem ismerünk meg, így szimpatizálni lehetetlen bárkivel is. Nem derül ki az sem, hogy minek jönnek ide ezek a dögök. Totális időpocsékolás az egész. Meg sem közelíti az első 2 részt. Hatalmas karó!
2/10
richie6 szept. 07. 02:03:26 2/10
(46/50)
Ja igen, a macska, mert macskás vagyok! Totál irreálisan viselkedett végig, nem volt igazán cuki és szerepe sem volt a történetben, pedig ő volt elvileg a harmadik szereplő. Így csak egy kihagyott ziccer maradt.
2/10
richie6 szept. 07. 01:45:31 2/10
(45/50)
Felháborító, az előző két rész után pláne! Semmi ötlet, semmi cselekmény, semmi erős dráma, a szereplőkről nem tudunk meg semmit, horrornak gyenge, sci-finek nulla. Az egyetlen célja max, hogy "népnevelően" az arcunkba dörgölje ez erős fekete nő-pipogya fehér férfi woke-bolondéria párhuzamot, mert hogy szórakoztatni nem sikerült a filmmel, az biztos!
2/10
Gbr_Rds szept. 01. 00:29:46 2/10
(44/50)
Borzasztó gyenge sajnos. Semmit nemtudunk meg arról mik ezek és miért jöttek. Pizza a lényeg itt.
Első két rész jó volt de ez a nyomukba se ér.
1/10
Roland75 aug. 29. 12:22:16 1/10
(43/50)
Csalódás volt a többi részhez képest. Ha nem láttad azokat, klassz lehetne.
Maynwill aug. 27. 21:44:28
(42/50)
én azokkal értek egyet, akik inkább lehúzzák a filmet. mert szerintem is oltári csalódás volt. az ember azért ült le megnézni a filmet, hogy végre kiderüljön, honnan és miért jöttek az űrlények. egy ilyen stílusú filmnek (főleg, hogy milyen brutál volt az első kettő) nem egy macskáról kellene szólni, főleg, hogy ELŐZMÉNY. teljesen elbaxxták az egészet. innentől ember legyen a talpán, aki valóban egy előzményt akar majd kreálni, ami az űrlények valódi szándékáról szól. stb.
gazsiga64 aug. 27. 20:30:46 Előzmény Jonaska81
(41/50)
Szemébe mond, ha van képed hozzá te tahó.
4/10
pihes aug. 27. 14:03:35 4/10
(40/50)
Egy kis idő után beáll a film, egy sík unalomra a végéig NÉGY/TÍZ
5/10
offtopic
Ahoj poplacsek aug. 26. 17:07:31 5/10 Előzmény brigante7
(39/50)
szupp
(várhatóan közepes, de nem túl fájdalmas élmény fog érni)
7/10
brigante7 aug. 26. 16:52:18 7/10
(38/50)
Nem vettem észre,javitom . Most este meg is nézem.
5/10
offtopic
Ahoj poplacsek aug. 26. 16:15:38 5/10 Előzmény brigante7
(37/50)
ha nem láttad még, miért adsz rá extrém rossz értékelést?
1/10
Jonaska81 aug. 26. 15:55:55 1/10 Előzmény gerigeri173
(36/50)
Rohadtál volna bele anyád elfogadó p!csájába!
7/10
brigante7 aug. 26. 15:55:45 7/10
(35/50)
Nem láttam még a filmet,de a Rotten T.oldalán nem húzták le,és elég jó értékeléseket kapott. vannak megosztó filmek.
1/10
UncleSam aug. 19. 23:11:07 1/10
(34/50)
Sz@r film egy suicide hajlamú karakterrel... Szégyen ezt népszerűsíteni.
2/10
szimbol aug. 18. 02:59:36 2/10
(33/50)
A főszereplő piros sipkás hölgy nem igazán volt szerethető. Így nem nagyon tudtam vele menni a történet folyamán. Nagyon szerettem volna, ha idő közben lemarad, mondjuk leül egy padra a macskájával, és soha az életben nem látom többet. Helyette pedig nyomonkövethetjük valaki másoknak a kálváriáját. Olyanokét, akiknek van életösztöne, helyenként úgy viselkednek, mintha egyek lennének közülünk. Nagyon jó lett volna együtt menekülni, bujkálni, rettegni velük. Lassanként kideríteni, hogy mik ezek a szörnyek, honnan és miért jöttek ide. Ehelyett egy tökfejet kellett nézni, aki megy szembe a tömeggel a pizzériába. Minden adott volt ahhoz, hogy jó filmet csináljanak, volt egy saját magától működő alaptörténet, egy érdekes lény, akiről megtudhattunk volna sokkal többet. De fontosabb volt a semlegesnemű karakter vászonra erőltetése. Köszönjük szépen a nagy semmit.
1/10
Andras11111 aug. 03. 23:05:08 1/10
(32/50)
Pedig milyen jó előzmény filmet lehetett volna ebből csinálni... Lett belőle egy dráma... Vicc, hagyjuk is az egészet.
2/10
Katalin93 júl. 31. 19:21:56 2/10
(31/50)
Hú de örülök, hogy nem néztem meg a moziban. Baromi unalmas, főleg a második fele. Az első két résznek a nyomába se ér, de különálló filmként sem egy figyelemreméltó alkotás. Arról nem is beszélve, hogy már az első részből kiderült, hogy jöttek a földönkívüliek, amihez ez abszolút nem tesz hozzá semmit. Csupán egy kreált indok, amivel lehúzhattak a sztoriról még egy bőrt. Gondolom lesz 0. nap is...