Téma: Hannibal

9/10
nikato 2018 febr. 19. - 09:47:12 9/10
(279/299)
Az eleje nem tetszett, annyira jó se volt, a Bárányok hallgatnak és a Vörös sárkány jobbak. Julianne Moore nem tetszett Clarice-ként. Nem voltak ebben sem látványos evõs részek, pár éve az SPOILER: agyas részt láttam, rosszul voltam sokáig, most eltakartam a tv-t annál a jelenetnél, azon felül semmi undi, csak a doki okossága, a logika, a furfangos fordulatok! Clarice miért mentette meg a dokit? Helyette meghalt másik 3 ember! Egyáltalán az ilyen elmebetegeket miért nem injekciózzák le?! Inkább féltve õrzik. A pszichopaták sokszor zsenik. Clarice tudat alatt szerelmes volt belé. Tuti. SPOILER VÉGE
ZolyMontana 2017 dec. 31. - 09:16:22
(278/299)
Kitûnõ film.
Cisco 2017 okt. 06. - 16:36:44
(277/299)
Hiába a sok fanyalgás lejjebb, világbajnok film, akárhányszor nézem. :)
Red John 2016 okt. 14. - 00:11:57
(276/299)
Most lattam eloszor. Kif unalmas volt.
pasztoi_istvan 2016 máj. 23. - 23:45:29
(275/299)
Még jó hogy korábban átkapcsoltam, 10 perccel hamarabb kezdõdik. Gratula a supertv2-nek...
Fõnixmadár 10 2016 febr. 15. - 15:56:55
(274/299)
ismertetõjegynek
Fõnixmadár 10 2016 febr. 15. - 12:46:20
(273/299)
A doktor úr fent van a legkeresettebb bûnözõk listáján, de gond nélkül utazgat a világban repülõvel. Aha...ráadásul megcsonkított kézzel a végén, ami egy elég fajsúlyos különös ismertetõ jelnek számít, ha már fizimiskáról nem ismerik fel:D
10/10
zoli50 2015 aug. 24. - 21:05:02 10/10
(272/299)
Nagyon jó a film!! Az összes Hannibálról szóló filmek megvannak nekem!! Anthony Hopkins mint minden filmjében ebben is hatalmasat alakitott! Kedven szinészeim egyike! Az eddig szinkronosan megjelent összes filmje megvan nekem!!
7/10
horipapa. 2014 okt. 04. - 14:48:48 7/10
(271/299)
Nem volt rossz, nekem jobban tetszett, mint a Vörös sárkány, de a bárányoktól elmarad.
Azt a feszültséget, ami az eredetiben megvolt nem tudták visszahozni itt sem, viszont ennek ellenére is jobb a film, mint amire számítottam.
10/7
Peppo 2014 máj. 17. - 15:30:28
(270/299)
A könyvben meghal. Hannibal elintézi egy nyílpuskával miután megették a fél agyát. Igaz, a könyv legvége, kb. ettõl a vacsorajelenettõl kezdve teljesen más, mint a film vége.
jackasszoli 2014 máj. 17. - 14:41:51 Előzmény stenmore-
(269/299)
Spoler Kérdés!

Ray Liottával mi lett a végén szerintetek?
Tudom, hogy kivágott az agyából egy darabot Hannibal de meghalt? Vagy túléli és örökre visszamaradott lesz?
1/10
stenmore- 2014 ápr. 28. - 23:48:47 1/10
(268/299)
Hülye film abberált embereknek.
claro 2014 ápr. 28. - 21:30:25
(267/299)
Megnéztem volna...de aztán megláttam J. Moore fejét benne....brrrrrr.
Jodie Fosterrel végignézném, de ez....
1/10
tik1 2014 ápr. 28. - 20:23:02 1/10
(266/299)
beteg film
Kozutas 2014 ápr. 28. - 19:41:27
(265/299)
Gyenge.
tortura 2014 ápr. 28. - 15:22:23 Előzmény Toto652
(264/299)
Mondasz valamit...
Egyébként már ezt is lassan hetente leadják.
5/10
Toto652 2014 ápr. 20. - 17:03:30 5/10
(263/299)
Eredetileg Hopkins se akarta vállalni, mert nem tetszett neki se a könyv, se a forgatókönyv, se semmi... de van a pénz amiért elvállalja. Fosterrõl már ez nem mondható el... pedig szívesebben láttam volna viszont. A bárányokban számomra meggyõzõ volt... mintha rá írták volna a karaktert.
A film nálam: 10/5
Voltak benne jó pillanatok, de érzõdik rajta, hogy ez egy új bõrnyúzás, mert Sir Hopkinssal minden filmet el lehet adni.
Kár érte...
8/10
kazama90 2014 jan. 03. - 13:54:00 8/10 Előzmény 950617
(262/299)
Nálam ez a sorrend:
Vörös sárkány
Bárányok hallgatnak
Hannibal ébredése
Hannibal
5/10
Pedy1225 2013 okt. 29. - 00:29:09 5/10
(261/299)
Elég unalmas volt. A Bárányok hallgatnak-ban feszülten figyeltem minden percet, de ez uncsi volt.
Spoiler
Egy-két jelenet volt "izgis", mikor a rendõrt kidobta az erkélyrõl, meg a vaddisznók, más nem történt egész film alatt. A végén meg jót nevettem, mikor megskalpolta a fickót, kivett egy kis "husit" a fejébõl, és megetette vele :-) Ez annyira vicces volt, hangosan nevettem, semmi félelmetes nem volt benne :-)
Spoiler vége
Sokkal többet vártam, semmi hatás nem maradt utána :-(
Kozutas 2013 okt. 28. - 22:36:06 Előzmény sawyerx
(260/299)
+1