gombocka79 2010 jún. 13. - 20:47:56
(93/253)
:((

én imádom ezt a filmet, de konkrétan milyen ez a vágott változat? mit szedtek ki belõle?
icecream14 2010 jún. 13. - 20:37:47
(92/253)
Nagyon jó film :)
Ma sajnos nem tudom megnézni :(
A vb miatt xD
Majd neten megnézem :D
10/10
horas 2010 jún. 13. - 20:27:26 10/10 Előzmény twillight
(91/253)
Hát itt a sokszakértõ emberke nincs elájúlva a filmtõl,ahhoz képest nem csak a kasszákban hanem a szakmában tornádóként söpört végig.
Nyílván tök egyértelmû és várható volt a film vége,gondolom te tudtad egybõl,csak az a gáz,hogy nem nagyon tudok rólad semmit,nyílván az én híbám,gondolom te csak úgy öntõd magadból az olyan sztorikat, forgatóköönyveket amikhez ez a film olyan mint amilyennek írtad,kiszámítható és átlátszó.

Imádom a te fajtádat az internet elött megmondó embereket,csak kár,hogy egy senki vagy...

Meghatározó film.
seemur 2010 jún. 13. - 20:23:58 Előzmény twillight
(90/253)
Hogy érted, hogy 3 órás a film? Szerintem 2 óra sincs:)
twillight 2010 jún. 13. - 19:54:46
(89/253)
Szvsz a cselekményvezetés borzalmas, a színészi játék egyáltalán nincs is, a történet vontatott és túlontúl el van nyújtva. Az alaptörténet max. egy gyengébb Alkonyzóna-epizódra lenne elég (45 perc), a lehetõségek pedig egyáltalán nincsenek kiaknázva.
Ilyen zsánerben a magyarul "Hetedik érzék" c. film hozott egyedül elfogadhatót, de az is csak 6/10-et ért - szemben ezzel a förmedvénnyel, ami csak a végén lévõ kedves megoldás miatt kap 3/10-et.

Mibõl lehet rájönni a csattanóra?
***SPOILER***
Hát ugye ott a bemutató szlogenje: "Halott embereket látok." Tehát vannak benne "élõ halott emberek" (aka. szellemek). A film 3 órája alatt mindössze két szereplõ van a vásznon: Bruce Willis és a kissrác. Dany de Vito karaktere írt egy ilyen krimit az egyik filmjében, és jól ki is dobták érte az írókurzusról...
Noszóval be van ígérve a szellem-dolog, és akkor Bruce-t (nem, nem Bruce Campbellt) az 5. percben lelövik. De már elõtte is látszik, hogy itt nem lesz költségvetés invesztálba CGI-re.
És hát ó jajj mi lehet olyan "nagyon meghökkentõ csattanó a film végén" (amiben két szereplõ van, és más semmi visszatérõ elem)?! Na vajon!
buncow 2010 jún. 13. - 19:33:13
(88/253)
az agyon ajnározott színészi játékról pedig csak annyit, hogy ilyen Steven Seagal arccal végigjátszani egy filmet - akár a kis srác, akár a Brúúsz - szerintem nem egy nagy színészi teljesítmény, persze ez nem az õ hibájuk, a film ilyen teljesítményt kívánt meg..
buncow 2010 jún. 13. - 19:27:52
(87/253)
twilight: lolXP
Egy több mint tíz éves filmnél elõbb-utóbb várható, hogy valaki lelövi a film csattanóját.. Ha meg annyira szeretitek a csattanót, meg a meglepetéseket, akkor ne olvassatok utána a filmnek, ne olvassatok hozzászólásokat, de még tartalmat se, mert abból is sok minden kiderül, de még az elõzetest se nézzétek meg.. egyszerûen csak nézzétek meg a filmet oszt kész, nem mindenki ismeri ezt a spoiler-ezést, ennyit károgni egy szaros filmért pedig szerintem felesleges, valaki már látta a filmet, mégis megnézi újra és újra - szerencséjükre a kereskedelmi adók legalább évente 6szor szupermoziként tálalják - függetlenül attól, hogy már nem érhetik meglepetések.
8/10
Rahar 2010 jún. 13. - 18:11:09 8/10
(86/253)
Régebben láttam a filmet, nagyon tetszik. 10 pontból 8 pontra értékeltem. Nagyon jó alaptörténet, legalább annyira jó cselekményvezetés, kiváló színészi játék és szinkron és megfelelõ képi megvalósítás jellemzi. Gyerekek és pubertás korban lévõk ne nézzék meg.
8/10
Rahar 2010 jún. 13. - 18:06:25 8/10
(85/253)
Én már akkor tudtam, hogy micsoda amikor még fel sem kérték Bruce Willis-t a szerepre. Légyszíves SPOILER keretében írd már le, hogy pontosan mikor és mikbõl jöttél rá.
8/10
Rahar 2010 jún. 13. - 18:03:34 8/10
(84/253)
A Discovery csatornán láttam szellemekkel foglalkozó mûsorokat. Abban szerepelt egy olyan rész, amelyben egy idõsebb nõ szelleme lökdöste az új lakókat azért, mert a szolgái nem teljesítik a parancsait :) Tehát a szellemi oldalról nézve elfogadható, hogy a szellemnek nem tûnik fel, nem zavarja, hogy nem beszélnek hozzá, hogy nem válaszolnak.
10/10
eXraYo 2010 jún. 13. - 14:12:03 10/10
(83/253)
Elég undorító dolog elárulni a film csattanóját, még ha nem is szánt szándékkal történt, ez nem vitás. Viszont, aki még nem látta a filmet - és általában ez mindegyik filmre vonatkozik - szerintem ne kutakodjon elõtte túl sokat, hanem csak nézze meg, mindenféle infó nélkül. Egyrészt mert így nem lesz elfogult, akár negatív, akár pozitív értelemben, másrészt meg elkerülhetõk az effajta nem kívánt plusz információk is. Aztán, miután megnézte, már nyugodtan végigolvashatja az összes hozzászólást, és elmondhatja a véleményét, de addig ez csak több kárt okoz, mint elõnyt...szerintem...
cor 2010 jún. 13. - 14:01:27
(82/253)
Én már láttam a filmet. Értem hogy most sokan dühösek vagytok, hisz egy nagy élménytõl lettetek megfosztva. De ne aggódjatok, sok minden nem lett lelõve. Ettõl még ajánlom a filmet, és ne hadjátok ki.
10/10
RichieAprile 2010 jún. 13. - 13:58:14 10/10
(81/253)
Meg kellene nézni ezt a filmet, de ez a "jó" csatorna kivágja a filmekbõl a brutál jeleneteke.
monnci 2010 jún. 13. - 13:46:08
(80/253)
én ma terveztem megnézni a filmet. gondoltam elolvasok néhány hozzászólást, hogy érdemes-e...
legközelebb légyszíves használj spoilert.
runcuncilla 2010 jún. 13. - 13:32:00
(79/253)
Legalább tetted volna ki, hogy SPOILER!!

Igen, van aki még nem látta a filmet, bármilyen ciki is és nagyon örültem, hogy ma megnézhetem. Erre gyakorlatilag elárulod a film csattanóját! Baromira haragszom Rád, remélem Te meg szégyenled magad..

Benéztem a hozzászólásokhoz, hátha VÉLEMÉNYEKET olvashatok, ehelyett egymás cikizésérõl van szó és eláruljátok a csattanót. Kérem Hölgyeim és Uraim, ez a fórum vélemény nyilvánításra, kritikára hivatott, a kisded, ráadásul anonim játékokat más fórumon fejlesszétek!
Köszönöm.
babrafax 2010 jún. 13. - 13:10:58
(78/253)
Hogy te milyen okos"gyík" vagy?!De minek kell lelõni egy film poénját??Szánalmas kókler vagy!A filmrõl,ide egy értelmes kritikát kéne pötyögni!A rendezõt én se nagyon kedvelem ,de ez az alkotása jól sikerült és elgondolkodtató.Te meg nézzél szuperhõsös amcsi effekt akció filmeket.Gondolom csak azokat tudod élvezni egy kis popcornnal meg böffi colával.

Üdv.
10/10
duckshoot 2010 jún. 13. - 11:01:16 10/10
(77/253)
Az elsõ filmem volt amit megvettem DVD-n, teljesen látatlanul néztem meg. Még trailer-re sem emlékszem, hogy láttam volna elõtte. Mondták, hogy jó film, de hogy ennyire jó nem gondoltam.
Az viszont poén, hogy miután megvettem 3 hétre rá leadta az rtl. Nem bántam meg így sem, hogy megvettem.
Charles Foster Kane 2010 jún. 13. - 10:54:39
(76/253)
SPOILER

Igen, az ötödik perctõl tudni, amikor még le sem lövik. IQ lovag. Spoilert meg használj. Legalább kevesebben olvassák a hülyeségedet.
twillight 2010 jún. 13. - 10:48:13
(75/253)
***SPOILER PÓTOLVA***

Kb. az 5. perctõl tudni hogy Bruce Willis szellem.
Mr. Szálemalejkum filmjei tök átlátszóak :(
ways 2010 jún. 13. - 10:16:36
(74/253)
Az ertéelen nem érdemes megnézni, ugyanis meg van vágva a brutálisabb jeleneteknél.
Szerintem Shyamalan nem véletlenül úgy készítette, ahogy...
Ez olyan, mintha a South Park-ból kifütyülnék a trágár cuccokat.